Autor Wątek: Co was ostatnio zszokowało?  (Przeczytany 1409493 razy)

Offline niedziak

  • The Dark Lord
  • Pr0
  • Wiadomości: 2 044
Brakuje tylko dotacji z ministerstwa kultury...

http://pomorska.tv/informacje/materialy/kultura-i-rozrywka/wywiad-z-ojcem-gracjana-roztockiego

Ten człowiek gra koncerty? Świat serio schodzi na psy...
Jeżeli jesteś w czymś dobry to nie rób tego za darmo.

Offline Aremenius

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 397
  • HUE
Theremin, gówna nie słucham :D Akadera FTW

Wysłane z mojej lodówki


Offline lwronk

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 428
  • Who said you need to buy a guitar?
    • Avernus Guitars
Brakuje tylko dotacji z ministerstwa kultury...

http://pomorska.tv/informacje/materialy/kultura-i-rozrywka/wywiad-z-ojcem-gracjana-roztockiego

Ten człowiek gra koncerty? Świat serio schodzi na psy...

I obrazy sprzedaje.

Offline Tadeo

  • Pr0
  • Wiadomości: 625
  • Sie gra sie ma
    • Fraktale
Brakuje tylko dotacji z ministerstwa kultury...

http://pomorska.tv/informacje/materialy/kultura-i-rozrywka/wywiad-z-ojcem-gracjana-roztockiego

Ten człowiek gra koncerty? Świat serio schodzi na psy...

I obrazy sprzedaje.
Ok, jedno z bardzo dawno temu powstałych w mojej głowie pytań właśnie się wyjaśniło.

Kurwa, zobaczyłbym twórczość tego typa. :D

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 827
Yoko "ja pierdolę" Ono też maluje, "performuje", jęczy do mikrofonu i całe to gówno. I małpa jakaś na świecie. I świnia robi przepowiednie. I jakiś facet maluje fiutem. Inny srał na publiczność, kolejna szczała do wiadra. Sztuka?? NAPRAWDĘ nie rozumiecie, że macie jedno życie i chwila z google da Wam informację o jakkolwiek wartościowych zdarzeniach w promieniu 50km?? Po co jeść kupę pod pozorem jakimkolwiek, kiedy można zjeść lepszy czy gorszy - ale posiłek?!?... Coś co ludzie oddani sztuce robią i jest to faktycznie w kategorii sztuka przez wielkie "Sz", a nie "G"! Ludzkość!... Gracjan R.! Dlatego nas obcy nie odwiedzają. I nie odwiedzą! Zobaczycie! ;)
Po raz kolejny na łamach periodyku pt. siódmastruna.polska edycja apeluję (i przynajmniej w tym zdania nie zmienię ): szanujmy się. Swój czas, umysł, to, czym go karmimy.

Per analogiam - paczta tu, 10:43, a esencja 11:02, wytrzymacie:

« Ostatnia zmiana: 22 Sty, 2016, 19:17:27 wysłana przez wuj Bat »
Paczki z głów!

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 827
Sąsiedzi...

Spoiler

( Obraz usunięty.)

( Obraz usunięty.)

Otrzymałem pismo ze policji, że sprawę prowadzi tenże a tenże, a sprawcy założono sprawę z tytułu Kodeksu Karnego (yesss!) art. 288, par 1: "Kto cudzą rzecz niszczy, uszkadza lub czyni niezdatną do użytku, podlega karze pozbawienia wolności od 3 miesięcy do lat 5". Zapewne skończy się na grzywnie i zwrocie moich kosztów plus sądowych, ale chociaż z miesiąc niechcianego niehigienicznego więziennego analu mógłby bardzo zmienić światopogląd sprawcy zanim się znów nawciąga amfy i weźmie nusz (jak się okazuje za namową dziewczyny. Ach, te przekonujące dziewczęta!).
Paczki z głów!

Offline Aston

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 971
    • Kanał YouTube
Miałem tą samą sytuację. Na dodatek pani policjant zagroziła mi, że za składanie nieprawdziwych zeznań grozi mi kara. Kewl.

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 827
Zwyczajnie pouczyła, taki ma obowiązek, bo niejedno pewnie też doświadczyła. A, właśnie - zaraz będę dzwonił na policję ;).
Paczki z głów!

Offline sify11

  • Pr0
  • Wiadomości: 2 613
  • Rap Metal Katowice
    • FejsBukowa Strona Kapeli
zamowilem struny w tanichstrunach i dostalem te co chcialem! :D

Spoiler
i always go full retard

Offline Aston

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 971
    • Kanał YouTube
Jasne, dla nich taka sprawa to nic. Ale zawsze to wkurza, gdy na coś pracujesz, zostanie to przez śmiecia poniszczone i właściwie nic z tym nie można zrobić.

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 827
A widzisz - się zdziwiłem, że moja sprawa to nie takie nic, bo nie chodzi o "zwykłe" zniszczenie mienia, tylko o rodzaj zastraszania czy zemsty, więc podchodzą do takich spraw poważnie.
Paczki z głów!

Offline Aston

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 971
    • Kanał YouTube
Hm, a ja wytłumaczyłem, że to właśnie to było motywem i jakoś nie przyjęła tego pani za biurkiem specjalnie poważnie. Z drugiej strony jej pierwsze słowa, gdy na komendę przyszedłem brzmiały "a to pan nie mógł z tym do poniedziałku poczekać?", może nie ma co się dziwić.

Offline sobek

  • Gaduła
  • Wiadomości: 497
  • Cornford Fanboy
Handlowiec Laudy Audio nie ma bladego pojęcia, że są dystrybutorem Line 6 i sprzedają też przez Allegro (a mają ponad 160 komentarzy)  :D

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 827
A wydawać by się mogło na logikę, że takie sytuacje to tylko gdy dotychczasowy kumaty kolo nagle umrze. Tymczasem brak podstawowego przeszkolenia to plaga i teraz przez brak jednego dnia z pogadanką dla jednego gościa sześć tysięcy członków sevenstring peel ma info, żeby na Laudę uważać, z omijać włącznie...
Paczki z głów!

Offline Dmaligator

  • Pr0
  • Wiadomości: 884
Wujka czuwania ciąg dalszy
Nie dotykaj bo w ryj!
Pozdrawiam.

Offline g-zs

  • Pr0
  • Wiadomości: 4 305
  • got beagle?
o ja, jaki nołlajf, pewnie na imprezy go nie zapraszajo i jest dziewico
B ( o ) ( o ) B S

Offline inches666

  • Gaduła
  • Wiadomości: 366
  • Uczulenie na 4/4
zamowilem struny w tanichstrunach i dostalem te co chcialem! :D

Spoiler

Mnie szokuje że każdy ma z nimi problemy. Nie dość że zawsze na czas to jeszcze w całości wszystko dostaję. Ba, nawet mi ich właściciel pomagał szukać strun na sztuki bo nie mogłem znaleźć niklowanych .074
www.soundcloud.com/inches666
Ha Ha Ha Ha
Ce dur A mol

Offline sify11

  • Pr0
  • Wiadomości: 2 613
  • Rap Metal Katowice
    • FejsBukowa Strona Kapeli
no serio, od jakis dwóch lat cokolwiek nie zamowie to jest nie tak...
az szokujace ze nadal tam robie zakupy...
i always go full retard

Offline inches666

  • Gaduła
  • Wiadomości: 366
  • Uczulenie na 4/4
Od dobrych 3-ech lat tam kupuję i nigdy nic nie było źle. Dostawa w 2 dni, wszystko jest całe, paragon w środku, taniej i więcej niż w Riffie w kwestii asortymentu... Tylko w kwestiach pilnych lub natury "lutniczej" jadę do GuitarProject bo mam tam 15 minut, poza tymi dwoma żaden sklep dla mnie nie istnieje praktycznie jeśli chodzi o gitarę :P

A zszokował mnie mój wzmacniacz. Pierwszy raz odkąd go mam jestem w 100% zadowolony z brzmienia. A wystarczył kompresor...
www.soundcloud.com/inches666
Ha Ha Ha Ha
Ce dur A mol

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 827
Wujka czuwania ciąg dalszy
O, mam własnego biografa :D. Czasem człowiek się musi chwilę wyciszyć po pisaniu maili, albo dobrym seksie ;).
Paczki z głów!

Offline Dmaligator

  • Pr0
  • Wiadomości: 884
Wujka czuwania ciąg dalszy
O, mam własnego biografa :D. Czasem człowiek się musi chwilę wyciszyć po pisaniu maili, albo dobrym seksie ;).

Po dobrym seksie to się śpi a nie siedzi na internetach
😝
Nie dotykaj bo w ryj!
Pozdrawiam.

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 827
Twitter się sam nie zapełni ;).
Paczki z głów!

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 827
Jest super oferta pracy. Praca siedząca, ale kaska sama leci!



:facepalm: :headache:

Paczki z głów!

Offline Mother Puncher

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 430
  • It is useless, to resist.
Że w czasach głębokiej cyfryzacji nadal wywiesza się wyniki z egzaminów chuj-wie-gdzie na wydziale. Oczywiście o tym nie informując nikogo.
Ogrywam wiosła na jutubie i się tego nie wstydzę. Mam konta na wszystkich forach.

Offline Obgur

  • Nowy użytkownik
  • Wiadomości: 2
Hah, świetne skad wy to bierzecie? :D