Autor Wątek: Co was ostatnio zszokowało?  (Przeczytany 1413374 razy)

Offline Mother Puncher

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 430
  • It is useless, to resist.
Odp: Co was ostatnio zszokowało?
« Odpowiedź #8150 21 Paź, 2015, 13:45:58 »
Gizmi proszę, zostaw nam chociaż ten topic :(
Ogrywam wiosła na jutubie i się tego nie wstydzę. Mam konta na wszystkich forach.

Offline Omlet

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 502
  • Pitu pitu, rak odbytu
    • Perfect Beauty
Odp: Co was ostatnio zszokowało?
« Odpowiedź #8151 21 Paź, 2015, 13:53:58 »
Jebać politykę.

Nie dadzą szansy bo to pedalskie forum pełne pedałów. Mogą mi wyzerować włosy z dupy - jfbiggestfan
...gdyż granie do kotleta nie jest graniem do omleta choć oba dobre - commelina

Offline Leon

  • Mroczny Piskacz
  • Moderator Globalny
  • Wiadomości: 3 713
Odp: Co was ostatnio zszokowało?
« Odpowiedź #8152 21 Paź, 2015, 14:17:49 »
Przepraszam, ale muszę; nowe zdjęcie w tle Leona mnie dzisiaj zszokowało i to dosyć konkretnie.

Tak bardzo Cię to zszokowało, że zapomniałeś jak nakliknąć okienko czatowe do mnie na FB, ale na szczęście pamiętałeś jak wejść na forum i podzielić się tym szokiem? Mój shock value widocznie wzrasta ostatnio niebotycznie :D
to że nie gram równo nie znaczy że gram polirytmię.

Offline Dun

  • TW
  • Gaduła
  • Wiadomości: 424
Odp: Co was ostatnio zszokowało?
« Odpowiedź #8153 21 Paź, 2015, 18:27:41 »
Przepraszam, ale muszę; nowe zdjęcie w tle Leona mnie dzisiaj zszokowało i to dosyć konkretnie.

A mnie zszokowało, że kogokolwiek to szokuje... ::) Bo tak na zdrowy rozsądek, to powinno się mieć wyjebane kto, na kogo, czemu i ile za to dostał, nie? Czy może mnie zszokujecie i napiszecie, że się mylę?

Offline niedziak

  • The Dark Lord
  • Pr0
  • Wiadomości: 2 044
Odp: Co was ostatnio zszokowało?
« Odpowiedź #8154 21 Paź, 2015, 18:32:48 »
Mylisz się!

Spoiler
Jeżeli jesteś w czymś dobry to nie rób tego za darmo.

Offline Johnny

  • Pr0
  • Wiadomości: 981
  • Miszcz onelinerów
    • Robur
Odp: Co was ostatnio zszokowało?
« Odpowiedź #8155 21 Paź, 2015, 18:40:35 »
ktoś mi streści o co chodzi?
Jazz, Lounge, Downtempo

Offline sify11

  • Pr0
  • Wiadomości: 2 613
  • Rap Metal Katowice
    • FejsBukowa Strona Kapeli
Odp: Co was ostatnio zszokowało?
« Odpowiedź #8156 21 Paź, 2015, 19:02:56 »
ktoś mi streści o co chodzi?
szokujące
i always go full retard

Offline Johnny

  • Pr0
  • Wiadomości: 981
  • Miszcz onelinerów
    • Robur
Odp: Co was ostatnio zszokowało?
« Odpowiedź #8157 21 Paź, 2015, 19:05:07 »
Dziękuję
Jazz, Lounge, Downtempo

Offline gizmi7

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 528
  • Venus as a goodboi
Odp: Co was ostatnio zszokowało?
« Odpowiedź #8158 22 Paź, 2015, 12:30:30 »
Gizmi proszę, zostaw nam chociaż ten topic :(

:D

Offline Dun

  • TW
  • Gaduła
  • Wiadomości: 424
Odp: Co was ostatnio zszokowało?
« Odpowiedź #8159 22 Paź, 2015, 14:04:27 »
Mylisz się!

Spoiler

Teraz to się już nie pozbieram  :o

Offline gizmi7

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 528
  • Venus as a goodboi
Odp: Co was ostatnio zszokowało?
« Odpowiedź #8160 25 Paź, 2015, 23:40:16 »




Olbrzymi szok: wygląda na to, że osoby z wyższym wykształceniem nie głosują szczególnie inaczej niż reszta społeczeństwa. Powinno cieszyć (gdyby wyniki były inne), ale z drugiej strony - zawsze byłem zdania, że uczelnie wyższe powinny być ostoją merytorycznego, LIBERALNEGO dyskursu światopoglądowego.

Offline niedziak

  • The Dark Lord
  • Pr0
  • Wiadomości: 2 044
Odp: Co was ostatnio zszokowało?
« Odpowiedź #8161 25 Paź, 2015, 23:42:12 »
Uczelnie jakiekolwiek powinny być wolne od polityki i religii.
Jeżeli jesteś w czymś dobry to nie rób tego za darmo.

Offline nikt

  • Jeń Lebany
  • Administrator
  • Wiadomości: 4 223
Odp: Co was ostatnio zszokowało?
« Odpowiedź #8162 25 Paź, 2015, 23:49:42 »
Osoby kształcone przez wolną Polskę nie mieszkają już w tym kraju i pomimo złudzeń polityków, nawet nie głosują bo mają w dupie co się dzieje w tym kraju.
Nikt o zdrowych zmysłach i nie liczący na rewoltę nie myśli już, że coś się te zmieni i ludzie zaczną wracać.
"Government is not the solution to our problem; government IS the problem." Ronald Reagan

Offline gizmi7

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 528
  • Venus as a goodboi
Odp: Co was ostatnio zszokowało?
« Odpowiedź #8163 25 Paź, 2015, 23:53:23 »
@niedziak Na pewno nie powinny ich narzucać, ale IMO miejsce dobrze prowadzonej dyskusji politycznej jest właśnie na uniwersytetach. Chodzi mi bardziej o pewną tendencję, gdzie parę lat temu banda dresów może przerwać prowadzony wykład, a sami studenci jak widać, mają raczej konserwatywne poglądy - na ogół nie idą one wespół z naukowym sposobem myślenia.

Offline niedziak

  • The Dark Lord
  • Pr0
  • Wiadomości: 2 044
Odp: Co was ostatnio zszokowało?
« Odpowiedź #8164 25 Paź, 2015, 23:59:31 »
Miejsce polityki jest w sejmie, senacie, tak jak miejsce religii w kościele i zaciszu domowym zainteresowanych.
Jeżeli jesteś w czymś dobry to nie rób tego za darmo.

Offline wrobelsparrow

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 749
  • "Where can you go from there? Where?"
Odp: Co was ostatnio zszokowało?
« Odpowiedź #8165 26 Paź, 2015, 00:01:25 »
A dlaczegóż to dyskurs naukowy musi być konecznie "liberalny"? To jest z automatu jakiś lepszy, niż konserwatywny, czy np. konserwatywno-liberalny?

Offline Johnny

  • Pr0
  • Wiadomości: 981
  • Miszcz onelinerów
    • Robur
Odp: Co was ostatnio zszokowało?
« Odpowiedź #8166 26 Paź, 2015, 00:12:33 »
Temat zamknąć, a gizmiego zbanować

RÓWNOŚĆ DLA WSZYSTKICH

pozdrawiam
Jazz, Lounge, Downtempo

Offline gizmi7

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 528
  • Venus as a goodboi
Odp: Co was ostatnio zszokowało?
« Odpowiedź #8167 26 Paź, 2015, 00:19:29 »
A dlaczegóż to dyskurs naukowy musi być konecznie "liberalny"? To jest z automatu jakiś lepszy, niż konserwatywny, czy np. konserwatywno-liberalny?

Nie słyszałem jeszcze o kreacjonistach wyjaśniających teorię ewolucji czy socjologach społecznych równolegle promujących tradycyjny model rodziny... Nie mówię, że musi, ale zawsze wydawało mi się, że osoby wykształcone mają raczej otwarte światopoglądowo umysły.

Offline Johnny

  • Pr0
  • Wiadomości: 981
  • Miszcz onelinerów
    • Robur
Odp: Co was ostatnio zszokowało?
« Odpowiedź #8168 26 Paź, 2015, 00:24:21 »
>otwarte umysły
mój ulubiony, bardzo obiektywny termin

Socjologowie i kreacjoniści to teraz pracują w przedszkolach albo smażą kotlety w maku, nie wiem co oni mogą ciekawego powiedzieć :D
Jazz, Lounge, Downtempo

Offline gizmi7

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 528
  • Venus as a goodboi
Odp: Co was ostatnio zszokowało?
« Odpowiedź #8169 26 Paź, 2015, 00:32:43 »
Nie no, bardzo nieobiektywny. Nie to, co np. dusza, własność, wolność, świadomość albo z innej beczki, lewak. To są wszystko tak ścisłe terminy, że jakoś nie zwraca się uwagi przy ich używaniu.

Wielu znasz socjologów, którzy pracują w McDonaldzie? Chyba takich, którym nie wyszło wcześniej na pedagogice czy stosunkach międzynarodowych na byle jakiej uczelni. Zresztą, co za różnica, kto gdzie pracuje i ile zarabia?

Offline lwronk

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 428
  • Who said you need to buy a guitar?
    • Avernus Guitars
Odp: Co was ostatnio zszokowało?
« Odpowiedź #8170 26 Paź, 2015, 00:39:27 »
Nie no, bardzo nieobiektywny. Nie to, co np. dusza, własność, wolność, świadomość albo z innej beczki, lewak. To są wszystko tak ścisłe terminy, że jakoś nie zwraca się uwagi przy ich używaniu.

Wielu znasz socjologów, którzy pracują w McDonaldzie? Chyba takich, którym nie wyszło wcześniej na pedagogice czy stosunkach międzynarodowych na byle jakiej uczelni. Zresztą, co za różnica, kto gdzie pracuje i ile zarabia?

Różnica gdzie kto pracuje i ile zarabia z reguły polega na tym, że ci, którzy zarabiają mało, chcą, żeby bogatsi oddawali więcej, żeby część trafiła do nich, a bogatsi, żeby oddawać mniej. Oczywiście od tego są wyjątki w obie strony.

Offline Johnny

  • Pr0
  • Wiadomości: 981
  • Miszcz onelinerów
    • Robur
Odp: Co was ostatnio zszokowało?
« Odpowiedź #8171 26 Paź, 2015, 00:48:56 »
A co to ma do rzeczy? :D
Znam z 200 osób po FISie na UW, nie jest to równoznaczne z byciem socjologiem, no ale jednak
a Ty ilu?
Jazz, Lounge, Downtempo

Offline wrobelsparrow

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 749
  • "Where can you go from there? Where?"
Odp: Co was ostatnio zszokowało?
« Odpowiedź #8172 26 Paź, 2015, 00:56:49 »
No widzisz gizmi - w sposób bardzo tendencyjny pojmujesz terminy "liberalny" i "konserwatywny". Ja się osobiście nie zgadzam, żeby idiotyzmy były wykładane w państwowych placówkach naukowych, OBOJĘTNIE czy jest to kreacjonizm, czy "studia" gender, albo jakieś inne marksistowskie brednie. Stąd uważam, że lepiej gdy uniwersytety nie są "liberalne" w znaczeniu że każdy kretyn może młodzieży mącić w głowie na dowolny temat.

Offline gizmi7

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 528
  • Venus as a goodboi
Odp: Co was ostatnio zszokowało?
« Odpowiedź #8173 26 Paź, 2015, 01:23:58 »
A co to ma do rzeczy? :D
Znam z 200 osób po FISie na UW, nie jest to równoznaczne z byciem socjologiem, no ale jednak
a Ty ilu?
U mnie na uczelnie 200 osób to się może przez 10 lat przewinie przez studia :D, ale ogólna tendencja jest taka, że ludzie po socjologii czy filozofii radzą sobie lepiej w życiu - wybierając nierzadko niszowe, dziwne dziedziny, w których się specjalizują i radzą sobie dobrze. Nawet jakiś czas temu czytałem, że też statystycznie najlepiej zarabiają ze wszystkich absolwentów humanistycznych kierunków z notką w komentarzu, że niekoniecznie "w zawodzie".

No widzisz gizmi - w sposób bardzo tendencyjny pojmujesz terminy "liberalny" i "konserwatywny". Ja się osobiście nie zgadzam, żeby idiotyzmy były wykładane w państwowych placówkach naukowych, OBOJĘTNIE czy jest to kreacjonizm, czy "studia" gender, albo jakieś inne marksistowskie brednie. Stąd uważam, że lepiej gdy uniwersytety nie są "liberalne" w znaczeniu że każdy kretyn może młodzieży mącić w głowie na dowolny temat.
Na pewno nie pojmuję obiektywnie. ;) Ale IMO właśnie na tym to powinno polegać, że takie kierunki mogą funkcjonować i to od samych studentów zależy, czy zamierzają to studiować i myślą, że mogą po tym czegokolwiek po tym oczekiwać. Bo jeśli to rzeczywiście brednie - można to łatwo podważyć, jeśli to nieścisłe - zmarginalizować (znam przypadek gościa, który jest klechą jakiegoś protestanckiego odłamu i zatwardziałym kreacjonistą (Ziemia ma 6000 lat, etc.) - nikt mu nie broni pisać magisterki z antropologii [nawet z tematyką ukierunkowaną na biologię ewolucyjną], ale z drugiej strony nikt nie wierzy, że obroni swoją pracę, jeśli będzie zgodna z tym, co sam głosi. Nie bóldupię na samą organizację studiów pod tym względem, ale na bardzo nieprzyjemną tendencję. Bo jeśli tak wygląda przekrój poglądów obecnych i przyszłych "elit intelektualnych", to nieco marnie wygląda ta nasza demokracja. Nie mówię, że kto głosuje na PiS, Kukiza czy cokolwiek innego, musi reprezentować sobą linię światopoglądową tych partii. Ale tak licznie oddając głos na konkretne ugrupowania wyrażają też przyzwolenie na to, by te partie kształtowały w ten sposób politykę w Polsce. Na sprawy gospodarcze można mieć sto różnych poglądów i każdy będzie miał trochę racji, a przynajmniej będzie mógł je uargumentować. Ale w sprawach światopoglądowych nie można tak łatwo obronić gadania o żydokomunie, zagrożeniu epidemiologicznym związanym z emigracją (Goebbels reinkarnowany, tym razem bez udziału GW) czy innych stereotypowych pierdołach. A przynajmniej w formule debaty akademickiej czy ogólnie merytorycznej dyskusji, w której teoretycznie prym powinny wieść osoby lepiej wykształcone.
« Ostatnia zmiana: 26 Paź, 2015, 01:25:42 wysłana przez gizmi7 »

Offline wrobelsparrow

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 749
  • "Where can you go from there? Where?"
Odp: Co was ostatnio zszokowało?
« Odpowiedź #8174 26 Paź, 2015, 01:52:55 »