Autor Wątek: Co was ostatnio zszokowało?  (Przeczytany 1413634 razy)

Offline Bjørn

  • Pr0
  • Wiadomości: 3 367
  • Imponderabilistyczny monopluralista.
http://niezalezna.pl/70851-policja-postawiona-w-stan-gotowosci-niemcy-zawieszaja-schengen-i-zamykaja-poludniowa-granice

"Pierwsi imigranci mieli być dopiero w przyszłym roku, a wychodzi na to że mogą tu przybyć w przeciągu paru dni.

I to nie w liczbie tych narzuconych 12 tysięcy.

Wyobraźcie to sobie: Kilkaset tysięcy muzułmanów wlecze się naszymi, polskimi drogami, brnie te kilkaset kilometrów przez nasze tereny, aby dotrzeć do Odry.

Nagle zachodnia granica zostaje zamknięta. A z Berlina do Warszawy zostają wysłane instrukcje by to kilkusettysięczne bydło gdzieś zakwaterować. Na nasz koszt.

Horda zaczyna się wkurwiać. No bo jak to tak, oni nie zapierdalali taki kawał po to, by skończyć pod płotem na jakiejś Zielonej Wyspie oferującej chujowy socjal.

Horda jest wkurwiona. Kilkaset tysięcy ludzi, albo i więcej. Jak to coś upilnować? Jak ogarnąć taką masę? Jak to poddać kontroli? Nie da się. Kurwa, po prostu nie da się."


I to tyle w temacie. :)

. : : Death Metal und Jazz : : . || dubstepowe banjo w djencie || . : : Fractal > all your amps : : .


Offline Mother Puncher

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 430
  • It is useless, to resist.
Dziś miałem ,,przyjemność" macać jeden z moich eternal GASów czyli RGD2127FX. Nówka sztuka w sklepie - 5000 zł prawie. Kurwa, ludzie serio to kupują? Nawet używki po 4k? Kawał bezpłciowego i taniego paździerza. Owszem, nie doszukałem się baboli wprawdzie. Ale macając Schctery po 2,5k koreańskie czuło się tę jakość wykonania i dobrze spożytkowane pieniędze. Macając tego RGD miałem wrażenie jakbym macał Demona. Taniocha straszna. Nie podpinałem jej nawet - wystarczył mi jeden zawód. Mocno szokłem jak kiepska w dotyku jest ta gitara.
Ogrywam wiosła na jutubie i się tego nie wstydzę. Mam konta na wszystkich forach.

Offline Johnny

  • Pr0
  • Wiadomości: 981
  • Miszcz onelinerów
    • Robur
Jazz, Lounge, Downtempo

Offline Tadeo

  • Pr0
  • Wiadomości: 625
  • Sie gra sie ma
    • Fraktale
A ja przez ten pierdolnik będę próbował przejechać samochodem niedługo. :facepalm:

Dziś miałem ,,przyjemność" macać jeden z moich eternal GASów czyli RGD2127FX. Nówka sztuka w sklepie - 5000 zł prawie. Kurwa, ludzie serio to kupują? Nawet używki po 4k? Kawał bezpłciowego i taniego paździerza. Owszem, nie doszukałem się baboli wprawdzie. Ale macając Schctery po 2,5k koreańskie czuło się tę jakość wykonania i dobrze spożytkowane pieniędze. Macając tego RGD miałem wrażenie jakbym macał Demona. Taniocha straszna. Nie podpinałem jej nawet - wystarczył mi jeden zawód. Mocno szokłem jak kiepska w dotyku jest ta gitara.
Dude, trochę na tym polega Ibanezowy feel. Oba moje Ibanezy w porównaniu z czymkolwiek ze swojej półki cenowej sprawiają wrażenie zabawkowych gitar, ale to tylko pozory.
« Ostatnia zmiana: 17 Wrz, 2015, 20:54:35 wysłana przez Tadeo »

Offline aciek_l

  • Pr0
  • Wiadomości: 605
Kurcze, a mój RGA321 daje uczucie, że trzyma się naprawdę świetnie, bardzo dobrze zrobione wiosło. No i kurwi! (chociaż @frost07 określił to: "jakbyś kogoś kijem napierdalał", ale chodziło o brzmienie na sucho, right? ;) )

Offline mastEr_eXplorer

  • Pr0
  • Wiadomości: 799
Dziś miałem ,,przyjemność" macać jeden z moich eternal GASów czyli RGD2127FX. Nówka sztuka w sklepie - 5000 zł prawie. Kurwa, ludzie serio to kupują? Nawet używki po 4k? Kawał bezpłciowego i taniego paździerza. Owszem, nie doszukałem się baboli wprawdzie. Ale macając Schctery po 2,5k koreańskie czuło się tę jakość wykonania i dobrze spożytkowane pieniędze. Macając tego RGD miałem wrażenie jakbym macał Demona. Taniocha straszna. Nie podpinałem jej nawet - wystarczył mi jeden zawód. Mocno szokłem jak kiepska w dotyku jest ta gitara.
Racja, wyglądem nie powala ale to wina skromnego dizajnu, ot zwykły czarny Ibanez. Za to jeśli mówisz o tej co wisi u Ostrowskiego, to brzmienie tego wiosła gnicie.
Wiesz wyglądem gitary się nie gra  ;)

Offline oz

  • Pr0
  • Wiadomości: 969
No nie wiem ten rgd, którego miałem naprawdę brzmiał i był bardzo w porządku. Fakt, że k7 sprawia lepsze wrażenie, ale o rgd nie powiem, że był to paździerz

Offline aciek_l

  • Pr0
  • Wiadomości: 605
Wygląd nie gra, ale to jak czuć wiosło jest całkiem ważne... Może w praktyce aż tak wiele to nie znaczy, ale zdecydowanie przyjemnie się gra na czymś, co sprawia wrażenie, że trzymasz naprawdę solidny sprzęt w rękach.

Offline frost07

  • Gaduła
  • Wiadomości: 318
Kurcze, a mój RGA321 daje uczucie, że trzyma się naprawdę świetnie, bardzo dobrze zrobione wiosło. No i kurwi! (chociaż @frost07 określił to: "jakbyś kogoś kijem napierdalał", ale chodziło o brzmienie na sucho, right? ;) )

Tak, prawda :D
'-'

Offline Mother Puncher

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 430
  • It is useless, to resist.
Nie mówię o wyglądzie. Chodzi mi o fakt, że jak biorę do łapy wiosło za 5 kafli to chcę chociaż czuć te 5 kafli. Miałem w łapie K7 i feel zupełnie inny. Czuć pewnego rodzaju jakość. A tu serio jakbym macał Demona. Albo rgd7421. Podepnę sobie go pewnie następnym razem. Ale zawód niestety przeżyłem. Ja rozumiem surowość wykonania. Ale miałem w ręku gitary wykończone bardzo skromnie, ale zarazem nie trącące tandetą jak ten RGD. Nie hejcę, bowiem sam do pewnego czasu takiego pokochałbym pewnie bezgranicznie jako fanboj Tesseract. Ale cóż...dobrze w sumie że tego obmacałem.
Ogrywam wiosła na jutubie i się tego nie wstydzę. Mam konta na wszystkich forach.


Offline lwronk

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 428
  • Who said you need to buy a guitar?
    • Avernus Guitars

Offline inches666

  • Gaduła
  • Wiadomości: 366
  • Uczulenie na 4/4
Oczy czerwone, pewnie płakał
www.soundcloud.com/inches666
Ha Ha Ha Ha
Ce dur A mol

Offline MrJ

  • Pr0
  • Wiadomości: 576
  • marudny jeżor
Nie, to nie "skazany". Poza tym Wentworth Miller to



;)
Dyskusja z forumowym skurwysyństwem jest jak gra w szachy z gołębiem - nieważne ile umiesz, wiesz i jaki masz poziom. Gołąb i tak wskoczy na szachownicę, rozjebie figury, nasra i wydrze dziób że wygrał.

Offline Johnny

  • Pr0
  • Wiadomości: 981
  • Miszcz onelinerów
    • Robur
Zszokowały mnie opinie ekspertów TVP.

Dowiedziałem się, że średnia emerytura dla kobiety pracującej 67lat wynosi 2000zł
Średnia emerytura dla kobiety pracującej do 60 roku życia będzie wynosić 800zł

To czy w takim razie, kobieta pracująca przez 7 lat dostałaby 1200zł emerytury?


I w ogóle co jest jest za beka, że trzeba pracować :D jak ktoś chce to niech nie pracuje, a jak nie chce to niech pracuje i do setki, co komu do tego, ja jebie :D
Jazz, Lounge, Downtempo

Offline lwronk

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 428
  • Who said you need to buy a guitar?
    • Avernus Guitars
Zszokowały mnie opinie ekspertów TVP.

Dowiedziałem się, że średnia emerytura dla kobiety pracującej 67lat wynosi 2000zł
Średnia emerytura dla kobiety pracującej do 60 roku życia będzie wynosić 800zł

To czy w takim razie, kobieta pracująca przez 7 lat dostałaby 1200zł emerytury?


I w ogóle co jest jest za beka, że trzeba pracować :D jak ktoś chce to niech nie pracuje, a jak nie chce to niech pracuje i do setki, co komu do tego, ja jebie :D

Coś ZUS musi przejadać. Poza tym, nie 7, a 14, bo 7 lat dłużej będzie pracować, a 7 krócej pobierać emeryturę. Weź jeszcze pod uwagę statystyczną długość życia i układanka zaczyna mieć sens. ;)

Offline inches666

  • Gaduła
  • Wiadomości: 366
  • Uczulenie na 4/4
Do równania dołącz drabinę urzędniczą i nagle znów nie ma to sensu mimo iż się kalkuluje...
www.soundcloud.com/inches666
Ha Ha Ha Ha
Ce dur A mol

Offline commelina

  • jestę skervesenę
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 375
  • ...grałbym EVER
    • Skervesen
......

I w ogóle co jest jest za beka, że trzeba pracować :D jak ktoś chce to niech nie pracuje, a jak nie chce to niech pracuje i do setki, co komu do tego, ja jebie :D

Nie chcesz pracować to nie pracuj, nikt Ciebie do niczego nie zmusza, byle byś to robił na własny koszt.
Jak bedziesz chciał pracować po 65 roku zycia to też rób to tak by nie blokować miejsca młodym i problem z głowy.

Offline Omlet

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 502
  • Pitu pitu, rak odbytu
    • Perfect Beauty
Ja nie pracowałem przez 4,5 roku. Siedziałem na głowie znajomym którzy mnie karmili. Ja tylko wyprowadzałem ich pieseła i karmiłem koty. Zupełnie im to nie robiło. Kiedy zaczęło robić poszedłem do pracy, przeprowadziłem się itp.

Jaki z tego wniosek? Teraz ich piesek siedzi sam w domu, smutny.
Nie dadzą szansy bo to pedalskie forum pełne pedałów. Mogą mi wyzerować włosy z dupy - jfbiggestfan
...gdyż granie do kotleta nie jest graniem do omleta choć oba dobre - commelina

Offline 13

  • Gaduła
  • Wiadomości: 481
  • אלהים
No niby nic, a jednak szokuje, aż musiałem się zatrzymać i zrobić zdjęcie;

Spoiler

Spoiler
Zdrowy rozum jest rzeczą ze wszystkich na świecie najlepiej podzieloną, każdy bowiem sądzi, iż jest w nią tak dobrze zaopatrzony, iż nawet ci, których we wszystkim innym najtrudniej jest zadowolić, nie zwykli pragnąć go więcej niźli posiadają. Kartezjusz.

Offline Omlet

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 502
  • Pitu pitu, rak odbytu
    • Perfect Beauty
No przecie zwolnione :D
Nie dadzą szansy bo to pedalskie forum pełne pedałów. Mogą mi wyzerować włosy z dupy - jfbiggestfan
...gdyż granie do kotleta nie jest graniem do omleta choć oba dobre - commelina

Offline Amal_68

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 035
  • You've heard of the golden rule, haven't you?
Odp: Co was ostatnio zszokowało?
« Odpowiedź #8097 01 Paź, 2015, 21:02:00 »
Dałbym to do "co was w życiu wkurwia" ale ktoś zamknął temat :/

Jestem w szoku jak firmy kurierskie mogą się pierdolić z klientami. I to dwie firmy na raz. Jedna paczka czeka na odebranie od 1,5 tygodnia, druga od tygodnia. Cały czas jakieś wymówki typu: kurier już był, kurier nie może trafić, błąd systemu, ponowimy zlecenie... No ja jebie kurwa!!!!!.

Jeżeli czyta to osoba pracująca w DPD lub K-EX: CHUJ WAM W DUPE! NIE POLECAM WAS SKURWIELE!

Spoiler
Kompletna, jednoosobowa linia produkcyjna alkoholu wysokoprocentowego na czasy niepewne.
Sprzedaje graty !>>> http://allegro.pl/listing/user/listing.php?us_id=5646688<<!
*** http://ucio94.soup.io/ ***

Offline inches666

  • Gaduła
  • Wiadomości: 366
  • Uczulenie na 4/4
Odp: Co was ostatnio zszokowało?
« Odpowiedź #8098 01 Paź, 2015, 21:06:40 »
To mnie zszokowało

Przychodzi do mnie kurier z paczką...
www.soundcloud.com/inches666
Ha Ha Ha Ha
Ce dur A mol

Offline Johnny

  • Pr0
  • Wiadomości: 981
  • Miszcz onelinerów
    • Robur
Odp: Co was ostatnio zszokowało?
« Odpowiedź #8099 01 Paź, 2015, 21:26:03 »
Dałbym to do "co was w życiu wkurwia" ale ktoś zamknął temat :/

Jestem w szoku jak firmy kurierskie mogą się pierdolić z klientami. I to dwie firmy na raz. Jedna paczka czeka na odebranie od 1,5 tygodnia, druga od tygodnia. Cały czas jakieś wymówki typu: kurier już był, kurier nie może trafić, błąd systemu, ponowimy zlecenie... No ja jebie kurwa!!!!!.

Jeżeli czyta to osoba pracująca w DPD lub K-EX: CHUJ WAM W DUPE! NIE POLECAM WAS SKURWIELE!

Spoiler

Obawiam się, że mesa już dawno sprzedana, a paczka "zaginęła"
była ubezpieczona?
Jazz, Lounge, Downtempo