Autor Wątek: Co was ostatnio zszokowało?  (Przeczytany 1392243 razy)

Offline Johnny

  • Pr0
  • Wiadomości: 971
  • Miszcz onelinerów
    • Robur
Gdzie leży Stumil?
Jazz, Lounge, Downtempo

Offline inches666

  • Gaduła
  • Wiadomości: 366
  • Uczulenie na 4/4
Obok Stodalu
www.soundcloud.com/inches666
Ha Ha Ha Ha
Ce dur A mol

Offline gizmi7

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 513
  • Venus as a goodboi
Ja mam trzy poprawki na wrzesień, ale to wszystko przez moje zasrane lenistwo
Spoiler

Co mnie szokuje - to, że wszyscy się nagle budzą w sprawie samobójczej śmierci chłopaka, który się powiesił, bo miał problemy w szkole (nosił rurki, miał zaczesaną grzywkę, więc klasycznie dostał łatkę "pedzia" i z czasem opuścił się w nauce, przez co miał przesrane również u nauczycieli). Szokuje to, że takich spraw są w tym kraju tysiące i nie piętnuje się tych stereotypów, które wszyscy wynosimy już od najmłodszych lat z domu i najbliższego otoczenia, co się potem odbija na tej jebanej, wszechobecnej znieczulicy. Szokuje to, że dyrektorka mówi w jego sprawie, że ma na głowie całą szkołę, a nie głupie problemy mniejszości seksualnych. No ja, kurwa mać, pierdolę. Szokować mnie to nigdy nie przestanie, jak głupi ludzie mogą zajmować tak odpowiedzialne role.

Offline inches666

  • Gaduła
  • Wiadomości: 366
  • Uczulenie na 4/4
Bardziej mnie szokuje to że niektórzy na siłę chcą być inni a jak dostają odpowiednią łatkę typu "pedał" to idą się wieszać
www.soundcloud.com/inches666
Ha Ha Ha Ha
Ce dur A mol

Offline lwronk

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 428
  • Who said you need to buy a guitar?
    • Avernus Guitars
Bardziej mnie szokuje to że niektórzy na siłę chcą być inni a jak dostają odpowiednią łatkę typu "pedał" to idą się wieszać

Bo koleś słyszy coś takiego i myśli sobie "Kurwa, kapnęli się, a miało być tak pięknie". A tak serio, naprawdę niewiele trzeba, żeby komuś zniszczyć życie. Jesteśmy gatunkiem stadnym i mamy mocno zakodowane w psychice obawy przed wykluczeniem z tego stada. Pozostałością po tym jest chociażby lęk przed publicznym przemawianiem. A teraz dodaj do tego fakt, że dzieciaki w wieku 13-17 lat są na to najbardziej podatne i czysto statystycznie zdarzają się wśród nich osobniki słabsze psychicznie, lub nawet o skłonnościach samobójczych. Do tego dodaj fakt, że wiele z tych dzieci wychowywało się samo, niejako przy okazji i nie mają specjalnego oparcia w rodzicielach, którzy gonią za tym, żeby było na ratę za kolejny miesiąc.

Offline commelina

  • jestę skervesenę
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 375
  • ...grałbym EVER
    • Skervesen
Ja mam trzy poprawki na wrzesień, ale to wszystko przez moje zasrane lenistwo
Spoiler

Co mnie szokuje - to, że wszyscy się nagle budzą w sprawie samobójczej śmierci chłopaka, który się powiesił, bo miał problemy w szkole (nosił rurki, miał zaczesaną grzywkę, więc klasycznie dostał łatkę "pedzia" i z czasem opuścił się w nauce, przez co miał przesrane również u nauczycieli). Szokuje to, że takich spraw są w tym kraju tysiące i nie piętnuje się tych stereotypów, które wszyscy wynosimy już od najmłodszych lat z domu i najbliższego otoczenia, co się potem odbija na tej jebanej, wszechobecnej znieczulicy. Szokuje to, że dyrektorka mówi w jego sprawie, że ma na głowie całą szkołę, a nie głupie problemy mniejszości seksualnych. No ja, kurwa mać, pierdolę. Szokować mnie to nigdy nie przestanie, jak głupi ludzie mogą zajmować tak odpowiedzialne role.

Zostań nauczycielem, najlepiej w gimnazjum. Potem jeśli wytrzymasz psychicznie zostań dyrektorem. Po roku Twojego dyrektorowania chciałbym jeszcze raz posłuchać co bedziesz miał do powiedzenia.

Offline nikt

  • Jeń Lebany
  • Administrator
  • Wiadomości: 4 205
Ja mam trzy poprawki na wrzesień, ale to wszystko przez moje zasrane lenistwo
Spoiler

Co mnie szokuje - to, że wszyscy się nagle budzą w sprawie samobójczej śmierci chłopaka, który się powiesił, bo miał problemy w szkole (nosił rurki, miał zaczesaną grzywkę, więc klasycznie dostał łatkę "pedzia" i z czasem opuścił się w nauce, przez co miał przesrane również u nauczycieli). Szokuje to, że takich spraw są w tym kraju tysiące i nie piętnuje się tych stereotypów, które wszyscy wynosimy już od najmłodszych lat z domu i najbliższego otoczenia, co się potem odbija na tej jebanej, wszechobecnej znieczulicy. Szokuje to, że dyrektorka mówi w jego sprawie, że ma na głowie całą szkołę, a nie głupie problemy mniejszości seksualnych. No ja, kurwa mać, pierdolę. Szokować mnie to nigdy nie przestanie, jak głupi ludzie mogą zajmować tak odpowiedzialne role.

Chyba ci się rola pedagoga szkolnego i wychowawcy pomyliła z dyrekcją.
"Government is not the solution to our problem; government IS the problem." Ronald Reagan

Offline Chomick

  • Pr0
  • Wiadomości: 573
Z tego co się orientuję esesmani nie wpadają ludziom do domu i nie mierzą z broni do obywateli krzycząc "Masz zostać Dyrektorem szkoły albo Cię zastrzelimy". Wiedzą gdzie i po co idą, nikt na na siłę ich nie wyganiał ani na nauczycieli ani na Dyrektorów. To była ich decyzja życiowa i albo niech z nią żyją, albo niech znajdą sobie inne zajęcie życiowe i nie pierdolą.

Prawda jest taka że jest milion zawodów gdzie z takich czy innych względów ma się oprócz natłoku obowiązków psychicznie przejebane w taki czy inny sposób. Jesteśmy dorośli i sami sobie wybieramy robotę. Albo wiemy na co się piszemy, a jak nie i zastajemy kupę to rezygnujemy. A w tym konkretnym przypadku nie jest to jakiś "egzotyczny" zawód gdzie trudno byłoby sobie wcześniej wyobrazić co nas tam czeka, wystarczy tylko troszkę pomyśleć....


Offline Dmaligator

  • Pr0
  • Wiadomości: 884
Jesteśmy dorośli i sami sobie wybieramy robotę.

Mi zona wybrała robotę
Nie dotykaj bo w ryj!
Pozdrawiam.

Offline Chomick

  • Pr0
  • Wiadomości: 573
Ok, nie wnikajmy w stany faktyczne bo z tymi różnie bywa z różnych względów, poprawka: Jesteśmy dorośli i sami POWINNIŚMY wybierać sobie robotę.

Offline commelina

  • jestę skervesenę
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 375
  • ...grałbym EVER
    • Skervesen
Z tego co się orientuję esesmani nie wpadają ludziom do domu i nie mierzą z broni do obywateli krzycząc "Masz zostać Dyrektorem szkoły albo Cię zastrzelimy". Wiedzą gdzie i po co idą, nikt na na siłę ich nie wyganiał ani na nauczycieli ani na Dyrektorów. To była ich decyzja życiowa i albo niech z nią żyją, albo niech znajdą sobie inne zajęcie życiowe i nie pierdolą.

Prawda jest taka że jest milion zawodów gdzie z takich czy innych względów ma się oprócz natłoku obowiązków psychicznie przejebane w taki czy inny sposób. Jesteśmy dorośli i sami sobie wybieramy robotę. Albo wiemy na co się piszemy, a jak nie i zastajemy kupę to rezygnujemy. A w tym konkretnym przypadku nie jest to jakiś "egzotyczny" zawód gdzie trudno byłoby sobie wcześniej wyobrazić co nas tam czeka, wystarczy tylko troszkę pomyśleć....

Czy byłeś choć tydzień na kierowniczym stanowisku w grupie więcej jak 10 osób ?
Jesli nie to podpowiem, zeby wszystko funkcjonowało jak należy to Ty musisz stać sie faszystą esesmanem.
Jęsli bedziesz miał miękkie serce to musisz mieć twardą dupę. Łatwo to Wam się wszystko ocenia a w szczególności w internetach,  a czynnik ludzki jaki jest taki jest, co widac choćby tutaj.
« Ostatnia zmiana: 02 Lip, 2015, 10:30:57 wysłana przez commelina »

Offline Chomick

  • Pr0
  • Wiadomości: 573
Nie zrozumiałeś mojej mojej złośliwej metafory z esesmanami, tylko przemieniłeś ją w zupełnie co innego, o czym teraz w ogóle nie mówimy. Miała ona na celu pokazanie, że nikt im nie kazał iść do takiej roboty, więc niech nie piszczą teraz, że mają źle.



Offline sify11

  • Pr0
  • Wiadomości: 2 613
  • Rap Metal Katowice
    • FejsBukowa Strona Kapeli
i always go full retard

Offline commelina

  • jestę skervesenę
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 375
  • ...grałbym EVER
    • Skervesen
Nie zrozumiałeś mojej mojej złośliwej metafory z esesmanami, tylko przemieniłeś ją w zupełnie co innego, o czym teraz w ogóle nie mówimy. Miała ona na celu pokazanie, że nikt im nie kazał iść do takiej roboty, więc niech nie piszczą teraz, że mają źle.
Zdaje sie ze bedziemy się licytowac jak w przedszkolu, to Ty nie zrozumiałeś mojej metafury i nawiązania do symbolu.
Widzisz, wydaje mi się zaznaczam,wydaje mi sie, po tym co piszesz, ze nie byłeś w sytuacji gdy nie specjalnie miałeś wybór, tzw proopozycja nie do odrzucenia, albo przyjmujesz stanowisko albo do widzenia, to tak w nawiązaniu do Twojego esesmana. Nawet nie wiesz jak czesto ludzie są stawiani w takiej sytuacji gdy pracy nie ma a nauczycieli zwalniają. Zbyt wielu mam takich osób wokół siebie bym spokojnie patrzył na takie pierdolenie.

Offline Chomick

  • Pr0
  • Wiadomości: 573
Dobra, żeby rozwiać wszystkie Twoje wątpliwośći

1.
Czy byłeś choć tydzień na kierowniczym stanowisku w grupie więcej jak 10 osób ?

Nie byłem - JESTEM

2. Większość mojego życia zawodowego było pasmem chujowych propozycji nie do odrzucenia, które trzeba było przyjąć aby móc w ogóle z czegoś samodzielnie  chociaż na jakimkolwiek poziomie żyć, co przez wiele lat  skutecznie eliminowało jakiekolwiek perspektywy na własne mieszkanie, możliwość założenia i utrzymania rodziny czy nawet kupienia sobie jakiegokolwiek sprzętu gitarowego, kiedy para butów na zimę była 3 miesięczną inwestycją... 

Tylko, że ja (wykluczając tą powyższą, konieczną do uzmysłowienia, że wiem o czym mówię egzaltację) nigdy nie jęczałem nikomu ja to jest mi ciężko. Dlatego wkurwia mnie ich pierdolenie którego tak na marginesie muszę wysłuchiwać od dłuższego czasu w swoim najbliższym otoczeniu.


Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 775
Paczki z głów!

Offline gizmi7

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 513
  • Venus as a goodboi
Z tego co się orientuję esesmani nie wpadają ludziom do domu i nie mierzą z broni do obywateli krzycząc "Masz zostać Dyrektorem szkoły albo Cię zastrzelimy". Wiedzą gdzie i po co idą, nikt na na siłę ich nie wyganiał ani na nauczycieli ani na Dyrektorów. To była ich decyzja życiowa i albo niech z nią żyją, albo niech znajdą sobie inne zajęcie życiowe i nie pierdolą.

Prawda jest taka że jest milion zawodów gdzie z takich czy innych względów ma się oprócz natłoku obowiązków psychicznie przejebane w taki czy inny sposób. Jesteśmy dorośli i sami sobie wybieramy robotę. Albo wiemy na co się piszemy, a jak nie i zastajemy kupę to rezygnujemy. A w tym konkretnym przypadku nie jest to jakiś "egzotyczny" zawód gdzie trudno byłoby sobie wcześniej wyobrazić co nas tam czeka, wystarczy tylko troszkę pomyśleć....

Czy byłeś choć tydzień na kierowniczym stanowisku w grupie więcej jak 10 osób ?
Jesli nie to podpowiem, zeby wszystko funkcjonowało jak należy to Ty musisz stać sie faszystą esesmanem.
Jęsli bedziesz miał miękkie serce to musisz mieć twardą dupę. Łatwo to Wam się wszystko ocenia a w szczególności w internetach,  a czynnik ludzki jaki jest taki jest, co widac choćby tutaj.

Nie czepiałbym się, gdyby dyrektorka była "faszystą esesmanem", ale chodzi mi o taki elementarny brak poczucia odpowiedzialności i znieczulicę. I tak, uważam, że dyrektorka powinna reagować w takich sytuacjach choćby przez pedagoga szkolnego, bo potem się takie sytuacje kończą tragicznie.

Offline Johnny

  • Pr0
  • Wiadomości: 971
  • Miszcz onelinerów
    • Robur
« Ostatnia zmiana: 02 Lip, 2015, 15:24:41 wysłana przez Johnny »
Jazz, Lounge, Downtempo

Offline commelina

  • jestę skervesenę
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 375
  • ...grałbym EVER
    • Skervesen
@Chomick  i W tym całym zamieszaniu warto by było nie uogólniać i nie wrzucać wszystkich do jednego wora. Skoro jesteś na takim stanowisku to zapewne doskonale to wiesz.
Wszędzie są i ludzie i krawężniki i to w zasadzie wszystko z mojej strony.

Offline Chomick

  • Pr0
  • Wiadomości: 573
No i z tego też właśnie samego względu trzeba było nie czepiać się mojego komentarza...

Z mojej zaś strony zakończą tą dyskusję jakże piękną konkluzją "Nie pierdol że jakaś grupa ma ciężko, bo tutaj prawie każdy ma ciężko".

Offline lupus

  • Pr0
  • Wiadomości: 908
  • nadużywam delaya i reverbu


Jestem w szoku jak zajebiście się do tego szredzi.
Spoiler

Offline blendamed

  • Gaduła
  • Wiadomości: 399
http://wyborcza.pl/1,75477,18289187,Google_Photos_uznal__ze_czarnoskora_para_to_goryle_.html

Spoiler
Cytuj
"Być może, gdyby tytani z Doliny Krzemowej zatrudniali więcej czarnoskórych, to takie błędy zdarzałyby się bardzo rzadko albo wcale" - podsumował w swoim artykule Pulliam-Moore z portalu Fusion.
Rychłę xD

Offline Vicol

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 057
    • Nakvrw und Śmierćmetal


Jestem w szoku jak zajebiście się do tego szredzi.
Spoiler
Taaa, to je dobłe do napiżdżania. Na pigmeju kiedyś z tego jama zrobili.
Spoiler
synkopy to guwno

Offline Johnny

  • Pr0
  • Wiadomości: 971
  • Miszcz onelinerów
    • Robur
ROBIMY WŁASNY?
Jazz, Lounge, Downtempo

Offline Vicol

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 057
    • Nakvrw und Śmierćmetal
a rupta :)
synkopy to guwno