Autor Wątek: Drogie Bravo - czyli co śmieszy do łez!...  (Przeczytany 245884 razy)

Offline theremin

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 865
  • wyindywidualizowany z rozentuzjazmowanego tłumu
Tak, o lampach na wiszących balkonikach też jest.
4string

Offline theremin

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 865
  • wyindywidualizowany z rozentuzjazmowanego tłumu
4string

Offline theremin

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 865
  • wyindywidualizowany z rozentuzjazmowanego tłumu
Przeczytajcie uważnie adres strony:

https://porady.sympatia.onet.pl/sympatia-radzi/fred-i-rosemary-west-stworzyli-dom-rozpusty-a-w-przydomowym-ogrodku-cmentarzysko/467gyq7
 :facepalm:

Spoiler
4string

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 766
Historia makabra, ale "sympatia radzi"?? :D :D :facepalm:
Paczki z głów!

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 766
Paczki z głów!

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 766
Paczki z głów!

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 766
Paczki z głów!

Offline spacelord7

  • Pr0
  • Wiadomości: 768

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 766
W sumie tęsknię za czasem, kiedy taki semi-patol by się bał czy przed rodzicami czy przed nauczycielami takie rzeczy pisać publicznie.
Paczki z głów!

Offline niedziak

  • The Dark Lord
  • Pr0
  • Wiadomości: 2 033
"Kiedyś tylko we wiosce wiedzielim żeś głupek, ale od kiedy są internety to wszyscy wiedzą żeś głupek!"
Jeżeli jesteś w czymś dobry to nie rób tego za darmo.

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 766
Wymieniłem w aucie pompę wody oraz rozrząd i podwoiłem w ten sposób jego wartość :D :D :D
Paczki z głów!

Offline spacelord7

  • Pr0
  • Wiadomości: 768
Wymieniłem w aucie pompę wody oraz rozrząd i podwoiłem w ten sposób jego wartość :D :D :D
Czy mógłbyś wpaść i pomóc mi z wymianą pompy paliwa? ;_;

Posty połączone: 16 Lis, 2021, 23:44:01
Wymieniłem w aucie pompę wody oraz rozrząd i podwoiłem w ten sposób jego wartość :D :D :D
Czy mógłbyś wpaść i pomóc mi z wymianą pompy paliwa? ;_;
« Ostatnia zmiana: 16 Lis, 2021, 23:44:01 wysłana przez spacelord7 »

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 766
Mógłbym, ale po pierwsze potrzebuję asysty mechanika i części jego narzędzi, do tego mam terminy przylotu do Polski zajęte na jakiś rok do przodu :D
Paczki z głów!

Offline theremin

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 865
  • wyindywidualizowany z rozentuzjazmowanego tłumu
4string

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 766
Zacząłem wpisywać w Google: czy Jezus... i wyskoczyło proponowane wyszukiwanie: ...był Polakiem  ;) :D :D :facepalm: :D ;D :headbang:

Wyobrażam sobie takiego bezzębnego kibola, albo dewotki, albo wąsatego brzuchacza jak czeka w napięciu 0.05 sekundy na te setki wyników, bo może gdzieś ten jeden...... :D
Paczki z głów!

Offline Majk

  • Gaduła
  • Wiadomości: 331
Zacząłem wpisywać w Google: czy Jezus... i wyskoczyło proponowane wyszukiwanie: ...był Polakiem  ;) :D :D :facepalm: :D ;D :headbang:

Wyobrażam sobie takiego bezzębnego kibola, albo dewotki, albo wąsatego brzuchacza jak czeka w napięciu 0.05 sekundy na te setki wyników, bo może gdzieś ten jeden...... :D

Oni tego nie szukają, oni to wiedzą. W końcu Jezus jest zrodzony z Matki Boskiej Częstochowskiej xD

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 766
Niezgodne z faktami? Wręcz historycznie absurdalne? Waaalić to :D



Właściwie to już wiem na co najbardziej czekam! Nie na kobietę Bonda, tylko Jezusa o wyglądzie Hitlera.
Paczki z głów!

Offline gizmi7

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 512
  • Venus as a goodboi
To akurat celowa i oczywista transgresja, jeśli Annę Boleyn zrobili czarną.

A z tym Jezusem i Maryją, my robimy ich białych na siłę, dlatego nie mam nic przeciwko temu, jeśli meksykanie ją robią latynoską a Afroamerykanie albo jakieś kościoły w Afryce na czarno. Choć powiem Wam, że jako dzieciak myślałem, że wszyscy papieże są polakami, bo to takie oczywiste, że papież-Polak XDDDD

Offline theremin

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 865
  • wyindywidualizowany z rozentuzjazmowanego tłumu
4string

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 766
To akurat celowa i oczywista transgresja, jeśli Annę Boleyn zrobili czarną.
Ale jaki jest cel - poza ostatecznie finansowym? (kontrowersja -> rozgłos -> pinionc)
Paczki z głów!

Offline gizmi7

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 512
  • Venus as a goodboi
Sądzę, że chodzi w ogóle o wywołanie dyskusji wobec tematu, że kino historyczne jest wszędzie białe - nawet tam, gdzie być nie musi. Nie ja prowadziłem castingi ani nawet nie wiem o procesie decyzyjnym, może ta aktorka zrobiła do tego stopnia piorunujące wrażenie, że uznali, że wezmą ją na przekór wszystkim. Albo jest po prostu tokenem i właśnie chcieli zrobić marketing na kontrowersji niczym Vega na naszym małym podwóreczku

Offline theremin

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 865
  • wyindywidualizowany z rozentuzjazmowanego tłumu
4string


Offline theremin

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 865
  • wyindywidualizowany z rozentuzjazmowanego tłumu
Może tych 10 zapierdala, jak zapowiedział pewien bankster, "za miskę ryżu", dlatego "Made in China"
4string

Offline theremin

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 865
  • wyindywidualizowany z rozentuzjazmowanego tłumu
4string