Autor Wątek: Drogie Bravo - czyli co śmieszy do łez!...  (Przeczytany 245747 razy)

Offline spacelord7

  • Pr0
  • Wiadomości: 768
bo studyjne nie dają godziny reklam przed seansem i nie sprzedają 0,5L coli w cenie 2,5L

Offline gizmi7

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 512
  • Venus as a goodboi
I często dbają o to, by puszczać dobre filmy i niekoniecznie te, na które ktoś przyjdzie.

Offline Zomballo

  • Gaduła
  • Wiadomości: 305
Panowie/Panie! Odkąd z MKIV dukaty zamieniłem na projektor HD (tylko taki prawdziwy HaDe a nie udawany), poszedłem do kina raz. Na Smerfy z juniorem. I nigdy pani lekkich obyczajów więcej!

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 761
Ale mam w niewielkiej odległości kino z projektorem laserowym Barco 4k i dźwiękiem Atmos - no i w domu tego nie przebijesz... W Gdańsku też jest taki zestaw jak ktoś będzie krążył w wakacje.
Paczki z głów!

Offline Duży Czarny Kogut

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 74
Z takim podejściem to nigdzie się niedługo nie będzie wychodziło. I powoli do tego społeczeństwo czy raczej ludzkość dąży (Patrz - VR). Świadomie bądź nie.

Offline spacelord7

  • Pr0
  • Wiadomości: 768
Takie tam dziadoskie pierdolenie.  Prattchet już ponad 30 lat temu, w "# ifdef DEBUG + world/enough + time", snuł wizje o tym, że nie będzie się wychodziło.

Życie pokazuje że jak ktoś przestaje wychodzić i siedzi tylko przed telewizorem to w którkim czasie umiera, jednakże nikt takiej opcji świadomie nie wybiera. Telewizja i internet szybko przestają być satysfakcjonującym źródłem dopaminy i trzeba się ruszyć.


Offline Duży Czarny Kogut

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 74
Snuł wizje katastroficzne. Jak na razie się spełniające.
 I życie pokazuje coś dokładnie odwrotnego niż to co piszesz, spacelord. Facebooki, Tindery, Netfkixy. To ma nas wszystkich odciągnąć od realnego świata.
Ma nas zaprosić do samotności. I sami mamy to kupić. Za własną kasę. 

Offline Zomballo

  • Gaduła
  • Wiadomości: 305
Kupcie, zobaczcie. Nawet te laserowe figofago Bacia jakoś minie nie dyga. No chyba, że lubicie smrodek grzyba zapchlonej salki, szybko uwolniony Kraken z skarpet sąsiada, mlaskanie lodzika gdzieś w czwartym rzędzie, dygresje malkontentów, hihirihi i chrupanie popcornu młodzieży i turlanie flaszki po pochyłej podłodze, nie wspomnę o akustyce rodem z rynny i kibla. Kino studyjne w domu to przeczad! Nic mnie nie przekona do wyjścia z małego filmowego bunkra. No chyba, że turlanie rzekomej flaszki. :P

Offline Duży Czarny Kogut

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 74
Mój projektor HD jest u mojego szefa na czas mistrzostw.

Offline theremin

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 865
  • wyindywidualizowany z rozentuzjazmowanego tłumu
I co? Wygrałeś ten konkurs na wazeliniarza roku?
4string

Offline Duży Czarny Kogut

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 74
Nie wiem jak Wy, ale uwielbiam cebulę.

Offline spacelord7

  • Pr0
  • Wiadomości: 768
Snuł wizje katastroficzne. Jak na razie się spełniające.
 I życie pokazuje coś dokładnie odwrotnego niż to co piszesz, spacelord. Facebooki, Tindery, Netfkixy. To ma nas wszystkich odciągnąć od realnego świata.
Ma nas zaprosić do samotności. I sami mamy to kupić. Za własną kasę. 
No włąśnie widzę, że wysiadujesz w offtopie i wypisujesz pierdoły. Odpowiedziałeś sobie kiedyś na pytanie "po co?"?
Pewnie jeszcze patrzysz z obrzydzeniem na tę dzisiejszą młodzież co ona tylko w "Facebooki, Tindery, Netfkixy.", nie to co Ty.

Nie wiem jak Wy, ale uwielbiam cebulę.
Znam osobiście gościa, który przez 40 dni nie jadł i pił tylko sok z cebuli. Chciałbym w jego wieku (73) mieć taką formę :D


Offline theremin

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 865
  • wyindywidualizowany z rozentuzjazmowanego tłumu
 Jak zwykle "spece" z pigmeja nie zawodzą. Osmarkałem się ze śmiechu.

http://forum-gitara.pl/topic/22388-spalony-wzmacniacz/
4string

Offline spacelord7

  • Pr0
  • Wiadomości: 768
Cytuj
Czytam ten temat i zazdroszczę wam fachowej wiedzy.

Offline Pronounce

  • Pr0
  • Wiadomości: 664
Cytuj
Czytam ten temat i zazdroszczę wam fachowej wiedzy.

Przecież to zupełnie jak tutaj ;)


Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 761
Paczki z głów!

Offline niedziak

  • The Dark Lord
  • Pr0
  • Wiadomości: 2 033
Jeżeli jesteś w czymś dobry to nie rób tego za darmo.

Offline nikt

  • Jeń Lebany
  • Administrator
  • Wiadomości: 4 202
Dla wybrańców to to były wzmaki gdzieś w latach 90 jak nie dało się tego w PLu kupić a już na pewno nie za sensowne pieniądze (w stosunku do zarobków). Jak na kolesia który ma ten deal w dupie, strasznie koleś dużo postów natrzaskał :D
"Government is not the solution to our problem; government IS the problem." Ronald Reagan

Offline Zomballo

  • Gaduła
  • Wiadomości: 305
Tym bardziej, że nikt jego singielki nie chciał. Musiał być mocno sfrustrowany albo przechodził jakiś kryzys.

Offline niedziak

  • The Dark Lord
  • Pr0
  • Wiadomości: 2 033
To są niedojebani frustraci z typowo polskimi kompleksami. Jakbyś sprzedawał tego wzmaka w śmiesznie niskiej cenie (czyli już niebawem ;D) to by pierdolił, że za drogo i dawałby Ci linki z archiwum allegro z roku 2011.
Jeżeli jesteś w czymś dobry to nie rób tego za darmo.

Offline nikt

  • Jeń Lebany
  • Administrator
  • Wiadomości: 4 202
Musiał być mocno sfrustrowany albo przechodził jakiś kryzys.

Koniecznie musisz go tutaj zaprosić :D
"Government is not the solution to our problem; government IS the problem." Ronald Reagan

Offline theremin

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 865
  • wyindywidualizowany z rozentuzjazmowanego tłumu
Jak zwykle "spece" z pigmeja nie zawodzą. Osmarkałem się ze śmiechu.

http://forum-gitara.pl/topic/22388-spalony-wzmacniacz/


Temat się rozwija i jest coraz śmieszniej.
4string

Offline niedziak

  • The Dark Lord
  • Pr0
  • Wiadomości: 2 033
Jak zwykle "spece" z pigmeja nie zawodzą. Osmarkałem się ze śmiechu.

http://forum-gitara.pl/topic/22388-spalony-wzmacniacz/


Temat się rozwija i jest coraz śmieszniej.


Tam udziela sie TEN zibisound? Wrócę do chaty to poczytam, ale wcześniej kupię czipsy i kolę ;D
Jeżeli jesteś w czymś dobry to nie rób tego za darmo.