Autor Wątek: Drogie Bravo - czyli co śmieszy do łez!...  (Przeczytany 245730 razy)

Offline wrobelsparrow

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 749
  • "Where can you go from there? Where?"
Michu wygrywa nagrodę kapitana Żbika :)

Offline escape_artist

  • Pr0
  • Wiadomości: 903
  • Drę morde oraz zabijam szałtę. Majkel Patrz Wyżej!
A ja nie na to ujecie patrzylem :D bo mi 2 rozne klatki pokazywalo, a tej akurat nie i zem nie przyuwazyl...
||Po prostu troche sie przyczepiliscie szczegolow zupelnie nie istotnych w tym momencie... || !!!!MAJKEL RÓB CEBULE!!!! ||Początkujący treser Lewiatanów ||

Offline niedziak

  • The Dark Lord
  • Pr0
  • Wiadomości: 2 033
Jeżeli jesteś w czymś dobry to nie rób tego za darmo.

Offline lwronk

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 428
  • Who said you need to buy a guitar?
    • Avernus Guitars

Offline lwronk

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 428
  • Who said you need to buy a guitar?
    • Avernus Guitars


Trochę spóźnione, ale rozjebawszy :D

Offline theremin

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 865
  • wyindywidualizowany z rozentuzjazmowanego tłumu
Niekoniecznie spóźnione - dzisiaj i jutro są prawosławne święta.
4string

Offline gizmi7

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 512
  • Venus as a goodboi
Natasza Urbańska - Rolowanie (oficjalny teledysk) Sądzę, że to przebija nawet "Filiżankę" Wiśniewskiego xD

Offline lwronk

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 428
  • Who said you need to buy a guitar?
    • Avernus Guitars
Natasza Urbańska - Rolowanie (oficjalny teledysk) Sądzę, że to przebija nawet "Filiżankę" Wiśniewskiego xD

Wydaje mi się, że to nieudolna próba wzorowania się na tym:

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 761
Moje nowe foto profilowe na fejzjebuku:




Natasza Urbańska - Rolowanie (oficjalny teledysk) Sądzę, że to przebija nawet "Filiżankę" Wiśniewskiego xD

Wydaje mi się, że to nieudolna próba wzorowania się na tym:

Albo na tym:



:D
« Ostatnia zmiana: 07 Sty, 2014, 23:42:05 wysłana przez wuj Bat »
Paczki z głów!

Offline lwronk

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 428
  • Who said you need to buy a guitar?
    • Avernus Guitars

Offline davqoniu

  • Gaduła
  • Wiadomości: 164
  • Brotherhood of Lefties ;)

Offline sify11

  • Pr0
  • Wiadomości: 2 612
  • Rap Metal Katowice
    • FejsBukowa Strona Kapeli
gdzie ty byleś przez ostatnie 5 lat?:D
i always go full retard

Offline davqoniu

  • Gaduła
  • Wiadomości: 164
  • Brotherhood of Lefties ;)


Offline Omlet

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 501
  • Pitu pitu, rak odbytu
    • Perfect Beauty
Statek rządzi!
Nie dadzą szansy bo to pedalskie forum pełne pedałów. Mogą mi wyzerować włosy z dupy - jfbiggestfan
...gdyż granie do kotleta nie jest graniem do omleta choć oba dobre - commelina

Offline lwronk

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 428
  • Who said you need to buy a guitar?
    • Avernus Guitars


Idzie się momentami popłakać ze śmiechu :D

Offline nikt

  • Jeń Lebany
  • Administrator
  • Wiadomości: 4 202
Z tego klimatu nic nie przebije:

"Government is not the solution to our problem; government IS the problem." Ronald Reagan

Offline benkai

  • The Resolver
  • Gaduła
  • Wiadomości: 496

Offline lwronk

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 428
  • Who said you need to buy a guitar?
    • Avernus Guitars
Dla paniających inglisz:

http://www.amazon.com/Haribo-Gummy-Candy-Sugarless-5-Pound/product-reviews/B000EVQWKC

Dawno się tak nie usmiałem :D

Jak pierwszy raz byłem za zachodnią granicą (3-4 klasa podstawówki), zaliczyłem bardzo podobną historię z żelkami, jak widać normalne, z cukrem mają podobne działanie w dużych ilościach...

Offline escape_artist

  • Pr0
  • Wiadomości: 903
  • Drę morde oraz zabijam szałtę. Majkel Patrz Wyżej!
Dla paniających inglisz:

http://www.amazon.com/Haribo-Gummy-Candy-Sugarless-5-Pound/product-reviews/B000EVQWKC

Dawno się tak nie usmiałem :D

ja nie moglem z pierwszych 2 recenzji, patrze na dol strony i reszte wyrywkowo czytalem ale rozwalilo mnie ze jeszcze bylo 56 stron do przeczytania :D
||Po prostu troche sie przyczepiliscie szczegolow zupelnie nie istotnych w tym momencie... || !!!!MAJKEL RÓB CEBULE!!!! ||Początkujący treser Lewiatanów ||

Offline theremin

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 865
  • wyindywidualizowany z rozentuzjazmowanego tłumu
4string

Offline theremin

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 865
  • wyindywidualizowany z rozentuzjazmowanego tłumu
Komentarz z onetu:
Cytuj
Stoi przed państwem biskup polowy, Ciężki, ogromny, znany z twardej głowy Biskup trunkowy ... Stoi i sapie, dyszy i dmucha, Gorzała strasznie od niego bucha: Buch - "aqua vitae"! Uch - "aqua vitae"! Puff - "aqua vitae"! Uff - "aqua vitae"! Już ledwo sapie, już ledwo zipie, - a jeszcze wypić musi na stypie. Wszyscy do niego dziś przypijali Sam biedak nie wie, ile obalił. (I pełno ludzi, każdy w ukłonie, Całują szaty, całują dłonie, I generalskie liżą lampasy, Na takie gesty biskup jest łasy) Najpierw wychylił likier z bananów Piątkę lub szóstkę ruskich szampanów, I znowu flaszka, O! Jaka wielka! Potem 'popływał' znowu w bąbelkach Wjechała w beczce Polska Dębowa Leszek z zachwytu nie wyrzekł słowa "Flaszka" przegryzał między flaszkami Zjadł staropolski bigos z grzybkami Tych porcji chyba zżarł ze czterdzieści, Sam nie wiem, gdzie się w nim wszystko mieści. I choćby przyszło tysiąc kleryków I każdy przyniósłby po "sznapsiku" Na końcu świata by je schowali, On je wywącha, potem "obali". Nagle - bee! Nagle - łee! Wzdął się brzuch! Biskup w ruch! Najpierw tak smutno z goryczą i z żalem Rzekł nasz duchowny "Apage"! gorzale. Podniósł swe cielsko i ciągnie z mozołem, Raz obok stołu, to znowu pod stołem I biegu przyspiesza, i gna jak szalony (stał koniak na drodze, został wysuszony) A dokąd? A dokąd? Dokąd? Do WC! (w jelitach, w żołądku, w przełyku go rżnie) Po schodach, przez bufet, korytarz, przez hol (a w głowie "jawohl, ich liebe alkohol") Do taktu wciąż beka i charczy jak żul W żołądku burczenie i głośne bul,bul I gładko tak, lekko tak toczy się w dal, Jak kleszka, gdy z tacą wyrusza po szmal Nie ciężki duchowny zziajany,zdyszany Lecz kleryk przez Paetza nagiego ścigany. A skądże to, jakże to, czemu tak gna? Staropolski bigos "Flaszeczkę"tak pcha Kapusty i grzybków nie mieści już brzuch Te zaś "aqua vitae" wprawiła w ten ruch, To wódka z żołądka ten bigos do góry Przesyła przełykiem, który ma kształt rury I wyżej, wciąż wyżej, i biskup się toczy, A wóda te grzybki, kapustę wciąż tłoczy, I słychać już tylko - "Od złego mnie zbaw" To paw to, to paw to. to paw...
4string

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 761
Paczki z głów!

Offline Bjørn

  • Pr0
  • Wiadomości: 3 361
  • Imponderabilistyczny monopluralista.
. : : Death Metal und Jazz : : . || dubstepowe banjo w djencie || . : : Fractal > all your amps : : .

Franq

  • Gość