Autor Wątek: Drogie Bravo - czyli co śmieszy do łez!...  (Przeczytany 246920 razy)


Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 775
Paczki z głów!

Offline sylkis

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 475


Posty połączone: 05 Kwi, 2013, 20:31:44
« Ostatnia zmiana: 05 Kwi, 2013, 20:31:44 wysłana przez sylkis »
(\__/)    This is Bunny.
(='.'=)   Copy and paste bunny to help
(")_(")   him gain world domination.
:zuo: "Jesteś nadęty. Jak cholera." :zuo:

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 775
Paczki z głów!

Offline gizmi7

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 513
  • Venus as a goodboi

Offline Bjørn

  • Pr0
  • Wiadomości: 3 363
  • Imponderabilistyczny monopluralista.
( Obraz usunięty.)
to zdjecie jest stare jak internet. I wciaz go nie rozumiem. ; )
. : : Death Metal und Jazz : : . || dubstepowe banjo w djencie || . : : Fractal > all your amps : : .

Offline Zelman

  • Gaduła
  • Wiadomości: 277
  • http://trylionband.com
    • Trylion

Offline selfslave

  • Gaduła
  • Wiadomości: 245

Mam wrażenie, że to ostatni polski kabaret, który ma jeszcze do zaprezentowania coś wartego uwagi, gdzie reszta po prostu robi z siebie idiotów i chwyta się tanich odniesień do aktualnych wydarzeń, polityki albo popkultury :/
Nie bez znaczenia jest oczywiście poziom odgrywania skeczy, bo Kołaczkowską i Kamysa ciężko pod tym względem przebić, ale same skecze są ponad poziomem do jakiego przyzwyczaja nas reszta polskiej sceny kabaretowej. Nie żeby inne kabarety nie były śmieszne, ale to jak porównywać smaczny fast-food do posiłku w dobrej restauracji.

Offline Jesus

  • Gaduła
  • Wiadomości: 353
  • Djesus Chytrus

Mam wrażenie, że to ostatni polski kabaret, który ma jeszcze do zaprezentowania coś wartego uwagi, gdzie reszta po prostu robi z siebie idiotów i chwyta się tanich odniesień do aktualnych wydarzeń, polityki albo popkultury :/
Nie bez znaczenia jest oczywiście poziom odgrywania skeczy, bo Kołaczkowską i Kamysa ciężko pod tym względem przebić, ale same skecze są ponad poziomem do jakiego przyzwyczaja nas reszta polskiej sceny kabaretowej. Nie żeby inne kabarety nie były śmieszne, ale to jak porównywać smaczny fast-food do posiłku w dobrej restauracji.
Potomkowie kabaretu Potem <3
return to monke

Offline MadYarpen

  • Pr0
  • Wiadomości: 587
  • Petrolhead

Mam wrażenie, że to ostatni polski kabaret, który ma jeszcze do zaprezentowania coś wartego uwagi, gdzie reszta po prostu robi z siebie idiotów i chwyta się tanich odniesień do aktualnych wydarzeń, polityki albo popkultury :/
Nie bez znaczenia jest oczywiście poziom odgrywania skeczy, bo Kołaczkowską i Kamysa ciężko pod tym względem przebić, ale same skecze są ponad poziomem do jakiego przyzwyczaja nas reszta polskiej sceny kabaretowej. Nie żeby inne kabarety nie były śmieszne, ale to jak porównywać smaczny fast-food do posiłku w dobrej restauracji.
Szczerze mówiąc fast food w stosunku do niektórych kabaretów to spory komplement, bo o ile w KFC mi smakuje od czasu do czasu, to współczesne kabarety często nie są w ogóle śmieszne.

Offline Bjørn

  • Pr0
  • Wiadomości: 3 363
  • Imponderabilistyczny monopluralista.
Czyli buda ze smażonymi rybami
. : : Death Metal und Jazz : : . || dubstepowe banjo w djencie || . : : Fractal > all your amps : : .

Offline selfslave

  • Gaduła
  • Wiadomości: 245
No często jest zupełnie żenująco, ale zdarza się pośmiać. Jednak kabaret raczej kojarzy się dość teatralnie i dobre żarty są ponadczasowe, a te kretyńskie o Dodzie, Rydzyku czy Kaczyńskim za chwilę będą niezrozumiałe.

Offline sylkis

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 475

To był kabaret, a nie.
Jak patrzę dziś na np. Łowcy.B to mam ochotę sobie czymś przyjebać w łeb, co by przytomność stracić.
(\__/)    This is Bunny.
(='.'=)   Copy and paste bunny to help
(")_(")   him gain world domination.
:zuo: "Jesteś nadęty. Jak cholera." :zuo:

Offline escape_artist

  • Pr0
  • Wiadomości: 903
  • Drę morde oraz zabijam szałtę. Majkel Patrz Wyżej!
Fragment recenzji Schectera Omen 8 na topguitar.pl

"...Pomimo, że do jego konstrukcji użyto lipy, instrument jest dość ciężki – pamiętajmy jednak o dodatkowych kilogramach, które generuje większy mostek, większa liczba stroików i w końcu dwie grube, dołożone struny…"

 :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm:
||Po prostu troche sie przyczepiliscie szczegolow zupelnie nie istotnych w tym momencie... || !!!!MAJKEL RÓB CEBULE!!!! ||Początkujący treser Lewiatanów ||

bandit112

  • Gość
http://www.sadistic.pl/audiofil-slucha-utworu-vt192093.htm


Jeśli on się nie zgrywa, to ja pierdolę. Sam fakt, że słuchafony za 2749$ podłączone do jakiejś zabawkowej kupki elektroniki.


Cytuj
po prostu pod stołem ktoś mu laskę trzaska..

Cytuj
on tak się krzywi bo wydał prawie 3000$ na słuchawki a brzęczy jak z małego przenośnego chińskiego radyjka i po prostu stara się nie wyjść z siebie i rozpierdolić wszystkiego w koło.

:D
« Ostatnia zmiana: 21 Kwi, 2013, 12:57:24 wysłana przez bandit112 »

Offline sylkis

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 475
Ciekawe, czy słuchając żywego instrumentu też by tak doznał.
(\__/)    This is Bunny.
(='.'=)   Copy and paste bunny to help
(")_(")   him gain world domination.
:zuo: "Jesteś nadęty. Jak cholera." :zuo:

bandit112

  • Gość
Nie, bo niektóre żywe instrumenty są tańsze od tych słuchawek.

Offline niedziak

  • The Dark Lord
  • Pr0
  • Wiadomości: 2 035
Chyba faktycznie dorzucili do nich tajską prostytutkę. Cena by się zgadzała i 'reakcja na doznania' też. Przypadek? Nie sądzę!
Jeżeli jesteś w czymś dobry to nie rób tego za darmo.

Offline Bjørn

  • Pr0
  • Wiadomości: 3 363
  • Imponderabilistyczny monopluralista.


Nie powiem gdzie to było, nie powiem też kto to jest
Spoiler
. : : Death Metal und Jazz : : . || dubstepowe banjo w djencie || . : : Fractal > all your amps : : .

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 775
Ten z długą szyją i pustym wzrokiem?
Paczki z głów!

Offline blackdahlia

  • Pr0
  • Wiadomości: 959
Wróbel i Zorro? :D

Offline Maciek

  • Pr0
  • Wiadomości: 829
Na pewno nie Zorr i Wró ale nie mam pojęcia kto to może być

Offline blackdahlia

  • Pr0
  • Wiadomości: 959
Ty nie mówisz?

Offline gizmi7

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 513
  • Venus as a goodboi

Offline niedziak

  • The Dark Lord
  • Pr0
  • Wiadomości: 2 035
Spoiler

Sama prawda! :D
Jeżeli jesteś w czymś dobry to nie rób tego za darmo.