Autor Wątek: Drogie Bravo - czyli co śmieszy do łez!...  (Przeczytany 247639 razy)

Offline Frantic

  • Pr0
  • Wiadomości: 725
prawdziwy problem stoi na półkach monopolowych, sklepów, stacji benzynowych i jest dostępny.
Prawdziwy problem to debilizm, od alkoholu się odczep. Swoją drogą jakim tumanem trzeba być żeby przyjść na spotkanie z policją z zielskiem, moim zdaniem dzieciakowi kara się należy bynajmniej nie za posiadanie ale za głupotę.

Offline Drevniak

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 320
  • I'm the black kozioł of your przeznaczenie
 ;) o alkoholik, mam pytanie czy masz problem z alkoholem? :D

no sam się wjebał, ale fakt posiadania czy nawet używania jest karany pozbawieniem wolności, a zielsko pali się od wieków i jeszcze nikogo nie zabiło, co więcej nie powoduje agresji jak alkohol, ale jesli wszystko jest z umiarem to wszystko jest zdrowe nawet grzyby.
"Kobiety tak mają ponieważ niedorozwój emocjonalny często idzie w parze z niedorozwojem intelektualnym. "

Offline Leon

  • Mroczny Piskacz
  • Moderator Globalny
  • Wiadomości: 3 713
Ja to bym uważał z tym generalizowaniem. Zwłaszcza jeśli stawiasz timeframe "od wieków". Also: ostatnim zdaniem potwierdzasz to co powiedział Frantic - alko z umiarem też zdrowy. I darujmy sobie mit nieszkodliwości trawy. Lubię, okazjonalnie używam i jest słodko. Ale znam parę osób które mają problemy z ogarnianiem rzeczywistości w związku z nadużywaniem i łączeniem z innymi używkami (typu alko). Nieszkodliwa to ona jest jak palisz umiarkowanie i rekreacyjnie. Czyli tak samo jak z piciem alkoholu.
to że nie gram równo nie znaczy że gram polirytmię.

Offline Drevniak

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 320
  • I'm the black kozioł of your przeznaczenie
no o to  co piszesz na końcu mi chodziło, wiem że nie wolno generalizować. Ja wcale nie napisałem że jest zdrowa a jedynie przyrównałem do innej używki która jest legalna i sieje spustoszenie a jednak za jej posiadanie nie wyciągane sa żadne konsekwencje(18+)
 Ale zboczyliśmy z tematu bo tutaj chodzi o to że pokolenie naszych rodziców jest "upośledzone" w tym temacie i odizolowane od świata w którym żyje młodzież. W tv padają słowa które powoduja u nich lęk, strach, negatywne emocje a nie takie które wyjaśniałyby co to jest, skąd to jest, jak to jest. To tak jak pokazać pracownikowi, frezarkę dolno-wrzecionową obciąć sobie na niej palca, dać deskę i kazać mu robić. Trochę z dupy podejście. takie jest moje zdanie. A jedynym wyjsciem z tej sytuacji jest dać im blanta i kazać palić, włączyć Terror Talk "zion train" i dać chipsy ;) inaczej nie da rady

"Kobiety tak mają ponieważ niedorozwój emocjonalny często idzie w parze z niedorozwojem intelektualnym. "

Offline Musza

  • Pr0
  • Wiadomości: 3 163
Nieszkodliwa to ona jest jak palisz umiarkowanie i rekreacyjnie.

Nawet umiarkowanie i rekreacyjnie może zaszkodzić jeśli 'gdzieś w głowie czai się strach' ;)

czyli, że normalny, zdrowy człowiek

są tacy? ;)
facebook.com/Musza.MorningWood

Offline Drevniak

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 320
  • I'm the black kozioł of your przeznaczenie
Musza mnie rozjebał :D

no to wtedy jest niebezpieczne :D
"Kobiety tak mają ponieważ niedorozwój emocjonalny często idzie w parze z niedorozwojem intelektualnym. "

Offline coin777

  • Pr0
  • Wiadomości: 770
  • Nie moge Tego
    • YT
Oj tam, jak się czai strach to polecam bucha i na miasto :D
Pchnąć w tę łódź jeża lub ośm skrzyń fig

Offline commelina

  • jestę skervesenę
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 375
  • ...grałbym EVER
    • Skervesen
Ponoć 5% populacji mozna uznać za zdrowa i normalną.

Offline Drevniak

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 320
  • I'm the black kozioł of your przeznaczenie
Oj tam, jak się czai strach to polecam bucha i na miasto :D
nocą aj pamiętam jak tak łaziliśmy i siostra kumpla zadzwoniła zebysmy wpadali na urodziny czy to wesele było bo było w chuj żarcia i mieli barszcz a do tego krokiety :D oni nam cały czas donosili i tylko stali i patrzyli jak my jemy a nas to waliło, no kurde barszcz i krokiety ludzie :D
"Kobiety tak mają ponieważ niedorozwój emocjonalny często idzie w parze z niedorozwojem intelektualnym. "

Offline sylkis

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 475
Ponoć 5% populacji mozna uznać za zdrowa i normalną.
Jeśli norma jest średnią (tudzież statystycznie najczęściej spotykaną wersją), to jedno z drugim się wyklucza ;)
(\__/)    This is Bunny.
(='.'=)   Copy and paste bunny to help
(")_(")   him gain world domination.
:zuo: "Jesteś nadęty. Jak cholera." :zuo:

Offline sylkis

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 475
Ponoć 5% populacji mozna uznać za zdrowa i normalną.
Jeśli norma jest średnią (tudzież statystycznie najczęściej spotykaną wersją), to jedno z drugim się wyklucza ;)
zdanie "patologia jest normą" jest pełne kuszącego uroku.
ale większość i norma to nie to samo. norma zakłada spełnianie pewnych standardów, niezależnie od tego, czy większość badanych obiektów je spełnia czy nie.
ed. swoją drogą ciekawym, jakież to normy i miary przyłożono do populacji, że wyszło to 5% ;)
No właśnie kwestia definicji, czy "normalnym" jest typowe, czy też prawidłowe. Bo jeśli prawidłowe, to powinno być raczej 0,5%, a nie 5%... :D
(\__/)    This is Bunny.
(='.'=)   Copy and paste bunny to help
(")_(")   him gain world domination.
:zuo: "Jesteś nadęty. Jak cholera." :zuo:

Offline Leon

  • Mroczny Piskacz
  • Moderator Globalny
  • Wiadomości: 3 713
Amanita racja, ino. Małpy zabili THC w czasie badania szkodliwości. Technicznie rzecz biorąc to je udusili po prostu, ale w statystykach się liczy ;) Drevniak mówisz coś o czym nieśmiertelny (duchem) Bill Hicks mówił lekko ponad 20cia lat temu i z czym się zgadzam. Co nie zmienia faktu, że obie używki sobie cenię niezwykle, bo w określonych okolicznościach obie mają dla mnie wartość relaksacyjną.
Co do mowy nienawiści - kilkadziesiąt lat dobrej propagandy robi swoje. Nawet moja wyluzowana matka widzę, że się lekko napina jak mówię o trawie w sposób pozytywny. Tylko uświadamianie, że zakorzeniony w tradycji, uznany od setek lat narkotyk jest gorszy i szkodliwszy chyba do niczego sensownego nie doprowadzi.
A jak ktoś ma nasrane we łbie to i wodę przedawkuje ze skutkiem śmiertelnym.
to że nie gram równo nie znaczy że gram polirytmię.

Offline sylkis

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 475
Tylko uświadamianie, że zakorzeniony w tradycji, uznany od setek lat narkotyk jest gorszy i szkodliwszy chyba do niczego sensownego nie doprowadzi.
Dlaczego niby?
Nawet gdyby to miała być walka z wiatrakami, to lepiej dać się rozwijać kłamstwom w powszechnej świadomości? Jak się pozostanie biernym, to będzie tylko gorzej i gorzej, bo zła propaganda (zarówno oficjalna o szkodliwości maryśki, jak nieoficjalna i nieszkodliwości alko) jest bardzo aktywna. A jak się będzie próbowało cokolwiek, to albo będzie gorzej, albo będzie lepiej - zależy, jak się potoczy...
(\__/)    This is Bunny.
(='.'=)   Copy and paste bunny to help
(")_(")   him gain world domination.
:zuo: "Jesteś nadęty. Jak cholera." :zuo:

Offline Leon

  • Mroczny Piskacz
  • Moderator Globalny
  • Wiadomości: 3 713
Sylkis, by default nie podejmuję z Tobą dyskusji. Sorry :)
to że nie gram równo nie znaczy że gram polirytmię.

Offline sylkis

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 475
Sylkis, by default nie podejmuję z Tobą dyskusji. Sorry :)
:(


:D
(\__/)    This is Bunny.
(='.'=)   Copy and paste bunny to help
(")_(")   him gain world domination.
:zuo: "Jesteś nadęty. Jak cholera." :zuo:

Offline dom?n

  • tytuł srytuł
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 998
  • volvoRWD.pl
    • Robię grafiki
Zabić się używką to jedno, a zrobić sobie kisiel z mózgu to drugie.
Łe tej.

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 779
Paczki z głów!

Offline Wybielacz666

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 287
  • mam paliwo razy sto, suki
    • growl'n'roll, baby!


no nie mogę z tego :D

Offline lord_awesomeguy

  • Miszcz avatarów ;)
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 447
  • Jestem marudą.
^ heh kolo nosi sandały

Orange

  • Gość
Rodzice i znajomi mnie nie akceptuja.

Zacznijmy od poczatku. Nie bede ukrywala - jestem wampirem. Nie, to nie jest zart, wiem ze wiele z was moze tak pomyslec, ale to nie jest zart. Swe sklonnosci do picia krwi odkrylam majac okolo 8 lat. Pamietam jak poczulam ten mocny zapach, i po prostu go ugryzlam. Zostalam po prostu uznana za nienormalna. Pozniej nauczylam sie kontrolowac swoj pociag do krwi, ale brakuje mi tego. To jak zadza sek sualna, chce pic ludzka krew, ale spotykam sie z odrzuceniem. Ludzie nie potrafia zaakceptowac tego ze jestem wampirem. Powiedzialam mamie, ale na coz to, jesli nawet ona mnie odrzucila? Wszyscy maja mnie za nienormalna, podczas gdy ja na serio cierpie z zadzy krwi, i tego ze nitk mnie nie akceptuje - mojego wampiryzmu. Dlaczego ludzie nie chca wyjsc poza ramy tradycyjnego myslenia? Wampiry to nir tylko fantazja ksiazkowa - ja naprawde jestem wampirem. Uznajcie mnie za nienormalna, uznajcie ze to zart, ale ja juz po prostu nie mam miejsca, w internecie jestem anonimowa - tu znajduje akceptacje.



Ale najlepsza jest odpowiedź :

znam to , jestem jednorożcem . wszyscy chcą na mnie patatajać . ;<
przykro mi z tego powodu .

Z samosi przekopiowałem :D

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 779
Paczki z głów!

bandit112

  • Gość
hahaha, nawet żeby trollować trzeba mieć IQ większe od numeru buta :D


Offline sylkis

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 475
Ale że WTF ...
(\__/)    This is Bunny.
(='.'=)   Copy and paste bunny to help
(")_(")   him gain world domination.
:zuo: "Jesteś nadęty. Jak cholera." :zuo:

bandit112

  • Gość
Ludzie sobie z niego w temacie jeszcze jaja robili, że niby dożywocie dostanie, znajdą go itp, a ten "to nie jest wcale śmieszne, proszę o poważne odpowiedzi". No kurwa dramat :facepalm: :D

Net co najmniej od 16 roku życia, albo co połączenie się trzeba przejść szybki test na inteligencje...

Offline birthmark

  • Gaduła
  • Wiadomości: 445
Długi obrazek:
Spoiler
Suto wędlin kładź na chleb