Autor Wątek: HIM Screamworks: Love In Theory And Practice  (Przeczytany 2165 razy)

Offline terrormuzik

  • Zamula nawet jesion
  • Pr0
  • Wiadomości: 2 716
HIM Screamworks: Love In Theory And Practice
« 05 Lut, 2010, 16:50:51 »
wrzucam tylko dlatego że natknąłem się na utwory z nowej płyty, może komuś się spodoba. Dla mnie po płycie love metal jest tylko gorzej. Kiedyś lubiłem słuchać ich nagrań, teraz wydaje mi się że ilość utworów o miłości, miłości i śmierci, nieszczęśliwej miłości i o śmierci jest wyczerpana ;)

linki z jutuba do fragmentów utworów:














może coś więcej napiszę od siebie jak posłucham całej płyty, chociaż fragmenty mnie nie zachęciły.. Jakie szczęście że nie wytatuowałem sobie logo kapeli (kiedyś chciałem), bo byłoby teraz trochę smutno ;). A nie wytatuowałem go dla tego że kumpel mnie wyprzedził o jakieś 2 tygodnie, teraz będę się z niego śmiał ;]

Offline Tadeo

  • Pr0
  • Wiadomości: 625
  • Sie gra sie ma
    • Fraktale
Wyczuwam skażenie kulturą(?) emo.

Nie cierpię emo.

Offline terrormuzik

  • Zamula nawet jesion
  • Pr0
  • Wiadomości: 2 716
mi się wydaje (w sumie chyba nic odkrywczego), że zmierza to w kierunku pop. Przez całą płytę jeden riff zwrócił moją uwagę, przez resztę czasu muzyka leciała sobie w tle a ja myślałem o czym innym. Mowa o riffie z utworu ode to solitude. Mam wrażenie że słyszałem go gdzieś wcześniej, chyba w jakimś hewimetalu.

Offline Budzan

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 084
sluchalem ich za dzieciaka i było spoko, mialo to nawet pierdolniecie momentami mimo ze muzyka byla naprawde prymitywna to bujała, a tutaj to jakbym usłyszał w radiu to nie wiem czy bym powiedział ze to HIM. niby wokal charakterystyczny ale tyle w temacie podobieństw. żenada.

Offline Zbir

  • Gaduła
  • Wiadomości: 319
Ja zdołałem przesłuchać 2 kawałki i wymiękłem - kiedyś mieli jakiś klimat, pomysł... teraz mają kase xD

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
11 Odpowiedzi
5632 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 02 Gru, 2012, 13:07:52
wysłana przez admaxo
1 Odpowiedzi
1258 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 26 Maj, 2012, 11:29:48
wysłana przez Pronounce
0 Odpowiedzi
845 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 07 Sie, 2012, 15:33:47
wysłana przez escape_artist
Practice Schedule

Zaczęty przez Jakub0765 « 1 2 » Warsztat

45 Odpowiedzi
15640 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 08 Lip, 2013, 01:51:37
wysłana przez Pronounce
0 Odpowiedzi
176 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 29 Mar, 2024, 21:38:19
wysłana przez Skibodeptak