Autor Wątek: Noisy Box 2x12 na Eminence Man of War - co myślicie ?  (Przeczytany 5558 razy)

Offline ftideus

  • Gaduła
  • Wiadomości: 212
Witam wszystkich.

Mam pewien problem - moja paka hughes & kettner nie radzi sobie za dobrze na niskich strojach więc myślę nad zakupem nowej paczki w bliskiej przyszłośći. Na wymarzoną mese horizontala mnie nie stać na razie, ale znalazłem w ofercie Noisy Box paczkę na głośnikach emi man of war. Z opisy wynika że jest ona przeznaczona do nisko strojonych gitar.

Problem w tym że nie miałem nigdy stycznośći z tą firmą i w/w paką. Ktoś może to ogrywał ? Albo sam posiada ?? Będę wdzięczny za wszelkie opinie.

Pozdrawiam. 

Offline zuraw

  • Gaduła
  • Wiadomości: 180
Ja ma NB 212 na v30 i za tą kase co za to zapłaciłem jest ok :) poza kólkami. kółka sa do dupy delikatnie mówiąc :)

Offline Budzan

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 084
ja tez mialem v30 i dawala rade, chociaz wykonczenie chujowe jest, wystarczy lekko obetrzec, przysunac i jest zadarte. kolka faktycznie chuja warte, ale brzmiala spoko całkiem

Offline iscaryoth

  • Prawie użytkownik
  • Wiadomości: 25
Ja mam 412 od NoisyBoxa na Man-o-Warach. Na wykończenie nie narzekam, bo nie obcieram się o swój sprzęt i staram się nikomu nie dawać do obcierania, więc póki co jest mięta. Wygląda gites, brzmieniowo różnie. Dla mnie te głośniki mają ciutkę za dużo górki i z Page_Hamiltonem trochę baliśmy się odpalić na tej paczce 6150. Zależy czego oczekujesz i co chcesz na niej zagrać. Wg mnie niskie tony ma całkiem w pyte. Czasami mogłaby być trochę bardziej zwarta, ale pewnie można jakąś lekką korektę zaaplikować i będzie git.

Offline ftideus

  • Gaduła
  • Wiadomości: 212
Ok dzięki panowie. Chyba się zdecyduję na tą pakę, zobaczę jeszcze czy na v30 czy na m.o.f-ach. W porównaniu do tej paki, moja rzyga mułem. Paka służyła by pod mojego basha.

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
10 Odpowiedzi
7466 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 01 Lut, 2012, 21:11:53
wysłana przez FlyingV
2 Odpowiedzi
4789 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 22 Kwi, 2009, 11:35:35
wysłana przez Tomek Martyniak
6 Odpowiedzi
3904 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 26 Paź, 2010, 11:59:12
wysłana przez Yony
11 Odpowiedzi
7007 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 17 Paź, 2011, 14:33:59
wysłana przez ciechoslovacja
9 Odpowiedzi
2719 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 05 Kwi, 2012, 16:31:58
wysłana przez tizziano