Autor Wątek: SMF  (Przeczytany 42296 razy)

Offline Pan Sinner

  • MrWhosyourdaddybitch
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 741
  • Miałki!
    • Torg
Odp: SMF
« Odpowiedź #50 11 Lis, 2008, 17:22:44 »
u mnie w kratke, zaznaczylem ze nie chce otrzymywac powiadomien, mimo to nadal dochodza, ale tylko czesc. Powiadomien o PW wcale nie dostaje

Offline Harvest

  • Szatan Osobiście
  • Administrator
  • Wiadomości: 1 239
    • Sevenstring.pl
Odp: SMF
« Odpowiedź #51 11 Lis, 2008, 17:24:37 »
False alarm, zapomnaiłem że zmieniłem sobie hasło a głupi thunderbird zapomniał zapytać i nie odbierał maila w ogóle ;)

Nie wiem jak powiadomienia o wątkach bo ich nie używam, strasznie mnie to wkurwia, ale o PW doszły teraz wszystkie na raz niezwodnie :/

Offline Pan Sinner

  • MrWhosyourdaddybitch
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 741
  • Miałki!
    • Torg
Odp: SMF
« Odpowiedź #52 11 Lis, 2008, 17:30:09 »
ja dzis dostalem 2 pw i zadnego powiadomienia :)

Offline celediw

  • Nowy użytkownik
  • Wiadomości: 0
Odp: SMF
« Odpowiedź #53 24 Mar, 2010, 11:11:49 »
Nie wiem z czego to wynika, ale nie wyświetla się grafika z literami do weryfikacji
przy wysyłaniu pw (captcha). Trochę kupa bo nie mogę się skontaktować użytkownikiem.

Offline firejump

  • Gaduła
  • Wiadomości: 296
    • Mniejszość
Odp: SMF
« Odpowiedź #54 06 Cze, 2010, 17:16:22 »
Mnie z jakiegoś powodu przestał działać link http://forum.sevenstring.pl/unread/ - wbrew rzeczywistości dowiaduję się, że "Brak nieprzeczytanych wątków od twojej ostatniej wizyty.".

Offline Harvest

  • Szatan Osobiście
  • Administrator
  • Wiadomości: 1 239
    • Sevenstring.pl
Odp: SMF
« Odpowiedź #55 06 Cze, 2010, 18:54:44 »
Hmm a jak klikniesz - 'Wszystkie nieprzeczytane" w prawym górnym rogu tabelki ?

Offline firejump

  • Gaduła
  • Wiadomości: 296
    • Mniejszość
Odp: SMF
« Odpowiedź #56 06 Cze, 2010, 20:41:28 »
Teraz jest tylko kilka wątków, z resztą tak samo jak przy zwykłym "unread". Wygląda to tak, jakby lista nieprzeczytanych mi się dziwnym sposobem zresetowała, ale nie zgadza się to z tym, że na głównej stronie forum miałem info o 4000+ nieprzeczytanych postów.

BTW, problem możemy chyba uznać za "rozwiązany", gdyż podążając za twoją sugestią kliknąłem na prawy górny róg tabelki - niestety, jest tam też link "zaznacz wątki jako przeczytane"... :facepalm:

Offline mati304

  • Gaduła
  • Wiadomości: 255
  • These go up to eleven.
Odp: SMF
« Odpowiedź #57 30 Paź, 2010, 15:23:51 »
odgrzebuję wątek, bo widzę tutaj coś o unread.
co do nieprzeczytanych tematów, nie zaznacza mi wszystkich wątków po kliknięciu na kratkę "Wszystkie nieprzeczytane". A nie powiem, że klikanie w >50 wątków nie jest wkurwiające.
There's no use being precise about something when you don't even know what you're talking about.

Offline Harvest

  • Szatan Osobiście
  • Administrator
  • Wiadomości: 1 239
    • Sevenstring.pl
Odp: SMF
« Odpowiedź #58 30 Paź, 2010, 16:30:23 »
yyyy.... co ?

Offline mati304

  • Gaduła
  • Wiadomości: 255
  • These go up to eleven.
Odp: SMF
« Odpowiedź #59 01 Lis, 2010, 13:27:08 »
nieważne, wyczyściłem cache ;)
Po prostu przycisk od zaznaczenia tematów do wyświetlania mi nie działał, ale potem zobaczyłem, że dużo innych rzeczy też nie. Wszystko okej. :)
There's no use being precise about something when you don't even know what you're talking about.