Autor Wątek: Najlepszy wykręcony numer  (Przeczytany 24898 razy)

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 755
Najlepszy wykręcony numer
« 29 Sty, 2010, 14:23:12 »
Biłem się z myślami, bo OT się niebezpiecznie, rozrasta, ale co zrobić... :P Jepa, jepa!

Najlepszy numer jaki komuś wykręciliście?

Kiedyś zrobiłem taki myk, że 1 Aprila przestawiłem o 2h do przodu zegarki. Ale wszędzie, dosłownie wszędzie, też w komórkach, w kuchence, mikrofalówce, w samochodzie. Wbrew pozorom było śmiesznie, póki się domownicy nie połapali ;D

A tu załączam patencik z dzisiaj, he he:
« Ostatnia zmiana: 29 Sty, 2010, 14:29:21 wysłana przez wuj Batman »
Paczki z głów!

Offline wrobelsparrow

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 749
  • "Where can you go from there? Where?"
Odp: Najlepszy wykręcony numer
« Odpowiedź #1 29 Sty, 2010, 14:40:53 »
Jest to numer w stylu "hard-kor": nagrywamy sobie na odtwarzacz dvd, twardy dysk, łotewer, losowanie dużego lotka (najlepiej takie z zajebistą kumulacją), najlepiej jeszcze z godziną programu przed/po emisją losowania.

Następnie spokojnie udajemy się do punktu lotto po dwa kupony z czego w jednym wybieramy zwycięskie liczby.

Na drugi dzień preparujemy setup tv tak, że ukrywamy jeden z odtwarzaczy w miejscu niewidocznym dla ofiary. Można pożyczyć odtwarzacz od kolegi, schować kompa etc.

Następnie wołamy ofiarę mówiąc: "chodź no, zaraz będzie losowanie, wczoraj kupiłem dwa losy, jeden dla Ciebie" i odpalamy spreparowany materiał nagrany uprzednio.

Kładziemy los na stole i czekamy na reakcję. Warto mieć pod ręką telefon na pogotowie.

UWAGA! Stosować wyłącznie względem osób nielubianych/złamasów/palantów/złych kobiet etc.

hihihi

pozdro

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 755
Odp: Najlepszy wykręcony numer
« Odpowiedź #2 29 Sty, 2010, 14:49:03 »
Jest to numer w stylu "hard-kor"(...)

Szczerze zajebiste!!!
Paczki z głów!

Offline James Dean

  • Pr0
  • Wiadomości: 841
  • Ich liebe Lizol
Odp: Najlepszy wykręcony numer
« Odpowiedź #3 29 Sty, 2010, 15:05:23 »
Juz widze mine goscia, ktory dowiaduje sie ze losowanie bylo spreparowane ;)

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 755
Odp: Najlepszy wykręcony numer
« Odpowiedź #4 29 Sty, 2010, 15:24:22 »
Juz widze mine goscia, ktory dowiaduje sie ze losowanie bylo spreparowane ;)

Właśnie podzieliłem się "sztuczką" z ziomalami i okazuje się, że lata temu u jednego w rodzinie wujas zrobił swojej krewnej podobny numer, też z totolotkiem. Nienawidzi go podobno do dziś, poważna sprawa.

C.d. z dzisiaj: tenże kolega przyszedł do nas, bo szukał swojego tewo, które z godzinkę temu nieopatrznie zostawił w naszym dziale. Owszem, znalazł (załącznik) :D
Paczki z głów!

Offline terrormuzik

  • Zamula nawet jesion
  • Pr0
  • Wiadomości: 2 716
Odp: Najlepszy wykręcony numer
« Odpowiedź #5 29 Sty, 2010, 17:24:57 »
z tym losowaniem lotto- był taki film na jutubie film jak gościa wkręcili znajomi i myśląc że wygrał zerwał z dziewczyną i opierdolił szefa przez telefon :D

Offline dom?n

  • tytuł srytuł
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 998
  • volvoRWD.pl
    • Robię grafiki
Odp: Najlepszy wykręcony numer
« Odpowiedź #6 29 Sty, 2010, 18:50:35 »


i riposta:

Łe tej.

Offline utarefson

  • Gaduła
  • Wiadomości: 349
    • http://landsbeyond.bandcamp.com/
Odp: Najlepszy wykręcony numer
« Odpowiedź #7 29 Sty, 2010, 21:13:10 »
Ostatnio jeden sklep mi wykręcił numer jak zamówiłem dwa identyczne kable symetryczne, i były inaczej polutowane  :facepalm:

Offline lord_awesomeguy

  • Miszcz avatarów ;)
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 447
  • Jestem marudą.
Odp: Najlepszy wykręcony numer
« Odpowiedź #8 29 Sty, 2010, 21:27:23 »
Mój bardzo dobry kumpel ma pewną psychozę polegającą na tym, że w jego mieszkaniu wszystko musi być na swoim miejscu i odpowiednio ułożone. Idealnie na pamięć pamięta co, gdzie i jak oraz pod jakim kątem jest postawione.
Podczas jednej z imprez (choć bardziej pasowałaby nazwa "ezoteryczny meeting") pod jego nieobecność totalnie mu wszystko poprzestawialiśmy - telewizor do góry nogami, cofnęliśmy czas w zegarku, obrazy, książki, figurki, kwiaty... Niesamowite było to, że jak przyszedł wszystko idealnie wróciło na poprzednie miejsce.
Ogólnie on ma pecha, bo zazwyczaj staje się ofiarą takich żartów typu przełączenie myszy w komputerze dla leworęcznych, trik z ustawieniem screenshotu ekranu jako tapetę itp. :) Pewnie jeszcze coś w temacie jeszcze napiszę jak sobie przypomnę...

Offline terrormuzik

  • Zamula nawet jesion
  • Pr0
  • Wiadomości: 2 716
Odp: Najlepszy wykręcony numer
« Odpowiedź #9 29 Sty, 2010, 21:53:32 »
wykładowca zrobił mnie w ciula wczoraj- przyszedłem na egzamin, wchodzę tuż przed wyznaczoną godziną, a tu inny wykładowca, z którym egzamin mieliśmy dzień wcześniej i pyta czy ja na poprawę przyszedłem.. A do tego ludzie z roku mówią do mnie żebym siadał bo chcą zacząć pisać.. taki mindfuck że nie wiedziałem co robić:D

a najlepszy chyba numer wykręciłem bratu jak był mały i powiedziałem mu że jest adoptowany ;]. popłakał się i poszedł do mamy, mama oczywiście powiedziała że ja tak mówię tylko żeby se z niego zażartować, a ja powiedziałem mu że mama go pociesza tylko :P. Chyba z tydzień minął zanim zapomniał. A jakoś ostatnio mnie rozwaliło- ojciec mówi żebym coś tam pokazał bratu jak ma zrobić, ja na to "to nie mój syn". A ojciec z pełną powagą na twarzy- "mój też nie" ;)

Offline Dexterek

  • Fanboy Mesy w niepomiętej kurtce
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 838
  • Pan Mroku
Odp: Najlepszy wykręcony numer
« Odpowiedź #10 30 Sty, 2010, 02:22:07 »
Na koniec wykładu z programowania profesor zawsze zrzuca nam materiały na pendrajwa, żeby się wszyscy na forum podzielili.
Jakiś czas temu podrzuciłem mojego pendrajwa pełnego (podłożonych i pustych:() rożnych folderów:"najlepsze dupencje" "gołe cyce" "uniwersytutki" "orgia w auli B" "murzyn i koza" "super teens XXX" . Ekran komputera wykładowcy oczywiście cały czas na rzutniku :D
Efekt: facepalm, chwilowa konsternacja, "Hmmm... ktoś tu ma zdrowe zainteresowania", a na koniec: "To teraz poproszę właściciela o odebranie pendrajwa".
Morał: nie wpisujcie w grafike google hasła z murzynem i kozą. To jest obrzydliwe.
Don't stick with your girl - that is gay and lame.
Rape some sluts who worship Satan's name!

Offline mondomg

  • Uroczy Troll Maruda
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 293
    • mondomg blog
Odp: Najlepszy wykręcony numer
« Odpowiedź #11 30 Sty, 2010, 02:48:56 »
Nigdy nie słucham morałów - efekt w spojlerze.
Spoiler
Mogło być gorzej.

Offline Tolein

  • Pr0
  • Wiadomości: 725
Odp: Najlepszy wykręcony numer
« Odpowiedź #12 31 Sty, 2010, 02:40:29 »
Krzysiu, spróbujcie mu ustawić wszystko jak w lustrze, zakładając oczywiście że się da zachować symetrię osiową lub środkową, bo czasem topografia pokoju niestety nie pozwala... na prawdę śmieszne są efekty, szczególnie jak ktoś najebany wstaje, spieszy się żeby wyjść i potem chodzi pokręcony cały dzień... :D

Spoiler
« Ostatnia zmiana: 31 Sty, 2010, 02:51:01 wysłana przez Tolein »
And if the band you're in starts playing different tunes
I'll see you on the dark side of the moon

Offline pele

  • Gaduła
  • Wiadomości: 420
Odp: Najlepszy wykręcony numer
« Odpowiedź #13 31 Sty, 2010, 15:05:46 »
w czasie stażu w pewnej firmie, jak jeden ziomek był na urlopie, to mu posialiśmy rzeżuchę na klawiaturze. Niestety nie widziałem jego miny jak już wrócił. Dowcip ponoć do dzisiaj odbija się echem :]. Pomysł niestety nie był mój.

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 755
Odp: Najlepszy wykręcony numer
« Odpowiedź #14 26 Lut, 2010, 15:07:13 »
Ostatnio, jak zwykle nieopatrznie, znów ktoś zostawił coś w naszym dziale, he he  ;)




Editonaux - a u nas jak zwykle w piątek... :D
Paczki z głów!

Offline Bloo

  • Gaduła
  • Wiadomości: 219
Odp: Najlepszy wykręcony numer
« Odpowiedź #15 28 Lut, 2010, 14:27:48 »
Przestawiliśmy koledze wszystkie zegarki i budziki o 4h do tyłu - miał na 7 kolokwium, a że byłą zima, czy 6 czy 2 różnic na dworze nie widać ;) Więc wstał o 2, wyszedł z domu i wrócił po godzinie wściekły jak rozjuszony kundel ;) Co dziwne po drodze dość długo zajęło mu domyślenie się która jest godzina mimo praktycznie zerowego ruchu na ulicach, nie działających świateł, zamkniętych kiosków i długiego oczekiwania na tramwaj który miał nie przyjechać. Dopiero jak włączył w telefonie radio i usłyszał słowo nocna audycja coś mu w głowie zaświtało ;)

Offline Andy

  • Gaduła
  • Wiadomości: 440
  • Everybody jumps from the sound of a shotgun
    • www.atanband.com
Odp: Najlepszy wykręcony numer
« Odpowiedź #16 28 Lut, 2010, 16:12:49 »
..moj Boze..zajrzalem z czystej ciekawosci w powyzszy watek oczekujac tutaj co najmniej historii z cyklu jak to panienka po zdymaniu przez wszystkich czlonkow kapeli dostaje kopa w tylek w srodku lasu i kaze sie jej sie wypierdalac z samochodu ;)..(tak bylo kiedys) a tutaj jakas dziecinada z cyklu przestawianie zegarkow czy tez sianie rzeszuchy..co za jaja.. ::) to taki jest dzisiejszy rock'n roll :o..
..to ja Wam powiem swoja historie sprzed 2 tygodni..., jako ze po rozwodzie jestem juz ponad 2 lata a facet to zwierze plodne, wiec spotykam sie czasami z ta czy inna panienka na przygodny seks..najzwyczajnie j w Swiecie..umawiamy sie przez internet na weekend i heja..pol Londynu tak zyje :)..
...no i ostatnio przyjechala do mnie panienka z Manchester..miala byc na kilka dni ale kupila bilet na dwa tygdonie...kurwa..p o 4 dniach mialem jej dosyc, poza tym pewna kobietka z Londynu , z ktora sie spotykam miala juz pewne plany odnosnie nadchodzacego weekendu..wiec mowie..co tu zrobic, zeby sie jej pozbyc..i tak rozmawiam z zona kolegi przez telefon...i nagle ona wpada na genialny pomysl...sluchaj Andrzej..daj mi klucz od Ciebie i ja wpadne do Twojego domu w srodku dnia i zrobie Tobie awanture ze jestem twoja zona i wrocilam skads tam a tu panienka w domu..oczywiscie powiem jej ze ma wypierdlac i to jak najszybciej bo zadzwonie po Policje...
to tak w duzym skrocie...a reszty mozecie sie domyslac..znajoma wpadla..kupa halasu, ja niby ze w szoku totalnym, ale panienke mialem z glowy w ciagu 10 minut..nawet 2 ksiazki i 3 bransoletki zostawila...tak uciekala...pozdrawi am zyczac milych przygod bo zycie szybko mija i jest tylko jedno :angel:

Offline maarioo

  • Pr0
  • Wiadomości: 659
Odp: Najlepszy wykręcony numer
« Odpowiedź #17 28 Lut, 2010, 16:21:22 »
gorzej będzie, jak ta niechciana laseczka się wkurwi i przyśle do Ciebie swoją koleżankę z hivem, pod przykrywką przygodnego seksu. wtedy to dopiero będziesz mieć numer :D

Offline Andy

  • Gaduła
  • Wiadomości: 440
  • Everybody jumps from the sound of a shotgun
    • www.atanband.com
Odp: Najlepszy wykręcony numer
« Odpowiedź #18 28 Lut, 2010, 16:49:22 »
kazdy kiedys musi umrzec !! :headbang:

Offline Andy

  • Gaduła
  • Wiadomości: 440
  • Everybody jumps from the sound of a shotgun
    • www.atanband.com
Odp: Najlepszy wykręcony numer
« Odpowiedź #19 28 Lut, 2010, 19:11:20 »
...to znaczy, ze chciala u mnie zostac dwa tygodnie a nie kilka dni jak sie wsteonie umawialismy..

Offline Frantic

  • Pr0
  • Wiadomości: 725
Odp: Najlepszy wykręcony numer
« Odpowiedź #20 28 Lut, 2010, 20:26:20 »
..moj Boze..zajrzalem z czystej ciekawosci w powyzszy watek oczekujac tutaj co najmniej historii z cyklu jak to panienka po zdymaniu przez wszystkich czlonkow kapeli dostaje kopa w tylek w srodku lasu i kaze sie jej sie wypierdalac z samochodu ;)..(tak bylo kiedys) a tutaj jakas dziecinada z cyklu przestawianie zegarkow czy tez sianie rzeszuchy..co za jaja.. ::) to taki jest dzisiejszy rock'n roll :o..
..to ja Wam powiem swoja historie sprzed 2 tygodni..., jako ze po rozwodzie jestem juz ponad 2 lata a facet to zwierze plodne, wiec spotykam sie czasami z ta czy inna panienka na przygodny seks..najzwyczajnie j w Swiecie..umawiamy sie przez internet na weekend i heja..pol Londynu tak zyje :)..
...no i ostatnio przyjechala do mnie panienka z Manchester..miala byc na kilka dni ale kupila bilet na dwa tygdonie...kurwa..p o 4 dniach mialem jej dosyc, poza tym pewna kobietka z Londynu , z ktora sie spotykam miala juz pewne plany odnosnie nadchodzacego weekendu..wiec mowie..co tu zrobic, zeby sie jej pozbyc..i tak rozmawiam z zona kolegi przez telefon...i nagle ona wpada na genialny pomysl...sluchaj Andrzej..daj mi klucz od Ciebie i ja wpadne do Twojego domu w srodku dnia i zrobie Tobie awanture ze jestem twoja zona i wrocilam skads tam a tu panienka w domu..oczywiscie powiem jej ze ma wypierdlac i to jak najszybciej bo zadzwonie po Policje...
to tak w duzym skrocie...a reszty mozecie sie domyslac..znajoma wpadla..kupa halasu, ja niby ze w szoku totalnym, ale panienke mialem z glowy w ciagu 10 minut..nawet 2 ksiazki i 3 bransoletki zostawila...tak uciekala...pozdrawi am zyczac milych przygod bo zycie szybko mija i jest tylko jedno :angel:
  :zuo:

Offline theremin

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 862
  • wyindywidualizowany z rozentuzjazmowanego tłumu
Odp: Najlepszy wykręcony numer
« Odpowiedź #21 28 Lut, 2010, 23:17:09 »
A mnie to zupełnie nie śmieszy. Raczej mocno to żałosne. A tekst o kopie w dupę laski dymanej zespołowo w lesie to żart na poziomie orangutana.
« Ostatnia zmiana: 28 Lut, 2010, 23:20:04 wysłana przez theremin »
4string

Offline Dexterek

  • Fanboy Mesy w niepomiętej kurtce
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 838
  • Pan Mroku
Odp: Najlepszy wykręcony numer
« Odpowiedź #22 28 Lut, 2010, 23:35:38 »
A mnie to zupełnie nie śmieszy. Raczej mocno to żałosne. A tekst o kopie w dupę laski dymanej zespołowo w lesie to żart na poziomie orangutana.
A na gitarze to pewnie jazz grasz? -.-
Don't stick with your girl - that is gay and lame.
Rape some sluts who worship Satan's name!

Offline theremin

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 862
  • wyindywidualizowany z rozentuzjazmowanego tłumu
Odp: Najlepszy wykręcony numer
« Odpowiedź #23 28 Lut, 2010, 23:37:53 »
Przeważnie napierdalam na basie na pustej E.
4string

Offline Andy

  • Gaduła
  • Wiadomości: 440
  • Everybody jumps from the sound of a shotgun
    • www.atanband.com
Odp: Najlepszy wykręcony numer
« Odpowiedź #24 01 Mar, 2010, 01:41:37 »
A mnie to zupełnie nie śmieszy. Raczej mocno to żałosne. A tekst o kopie w dupę laski dymanej zespołowo w lesie to żart na poziomie orangutana.

Nie musi Cie smieszyc i moze to zalosne..szczegolni e dla panienki :(, ale zycie to nie sielanka i nikt nie mowil, ze bedzie latwo i przyjemnie...wiec jaki problem...czlowiek to zwierze stadne wiec moze i orangutan tez by sie tak zachowal :devil: