Autor Wątek: Pojebane dziwactwa i natręctwa  (Przeczytany 36365 razy)

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 759
Pojebane dziwactwa i natręctwa
« 25 Sty, 2010, 11:41:00 »
Był taki temat "Pojebane kolekcje", więc wybaczcie tytuł, jest to bowiem licentia poetica nawiązanie do w/w ;).
Kiedyś zbierałem swoje paznokcie, a teraz...




Ponieważ w tym roku kończę 35 lat :facepalm:, oznacza to, że ludzie indeed tyle żyją. Jest to nadzieja dla zlęknionych wielu z Was ;). I jest to wiek, kiedy człowiek, przynajmniej teoretycznie, ma jeszcze sprawną prostatę. Chodzę więc sobie nadal parę razy dziennie do toalety i byłby ze mnie ogr, cham i gbur - gdybym nie podzielił się z Wami tym, co tam wtedy robię! :P

Otóż mam te parę razy dziennie radochę z zabawy, którą wymyśliłem w dzieciństwie. Polecam Wam jako ćwiczenie ogólnorozwojowe oraz element kształtowania ulubionej przez mnie "koordynacji oko-ręka". BTW: Jeezz, jakie to piękne powiedzenie! Powtórzcie to sobie parę razy głośno! Poezja.

Posiadając pełen pęcherz udajemy się do toalety. Następnie (...) - autocenzura ;D, aż dochodzimy do momentu, kiedy stajemy twarzą w twarz ze znanym greckim myślicielem Sedesem z Bakielitu, czy co tam macie ;). Wówczas to na bardzo wartki strumień kierujemy umiejętnie dobraną objętościowo kulkę śliny. Odbija się ona wówczas po stycznej (Dex zaraz da równanie) i piękną parabolą (albo wykres ;)) szybuje niczym nasz bohater narodowy - Małysz - po wyjściu z progu.

Cóż za geniusz w prostocie! Każdy ma odpowiednie środki i narzędzia! Sport, który można uprawiać w prywatnym zaciszu! Na przestrzeniach otwartych! Za przystankami PKS! Polecam gorąco i zachęcam do ćwiczeń i doskonalenia się!

I też nie bądźcie tacy, ujawnijcie swoje najskrytsze grzeszki! Skakanie tylko po całych kafelkach chodnika itp. odpada - za trywialne, spędziłem tak z rok łażąc po mieście jak pojebany... ;)
« Ostatnia zmiana: 25 Sty, 2010, 11:43:00 wysłana przez wuj Batman »
Paczki z głów!

Offline T0mexs

  • Gaduła
  • Wiadomości: 187
Wuju, praktykuje to już od jakiegoś czasu, jedyny problem jest w trafieniu w nasz strumień :) ale po trafieniu są nie zapomniane wspomnienia :)
Peavey 6505, Mesa 2x12 Stiletto Horizontal, Kramer 220 Przerobiony by Lootnick, gitara-kabel-wzmak

Offline Dexterek

  • Fanboy Mesy w niepomiętej kurtce
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 838
  • Pan Mroku
Odbija się ona wówczas po stycznej (Dex zaraz da równanie) i piękną parabolą (albo wykres ;))
Sory. Mechanika płynów to nie moja działka.
A co do twojej zabawy... Ja dalej pracuje nad trafianiem do kibla w ogóle. :D
Don't stick with your girl - that is gay and lame.
Rape some sluts who worship Satan's name!

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 759
T0mexs - no, to piąteczka! I nie wolno pomagać sobie ręką!

Dex - ale to można podciągnąć pod mechanikę "ciała stałego" (dosłownie - tym bardziej, że mowa o Wacku ;D) - dlatego pisałem o prężnym strumieniu! ;) Nie trafiasz - że niby masz takiego dzikusa, że nie idzie go oburącz opanować? To jest dopiero reklama na naszym forum! :D Dyskretnie, pod pozorem skromności, a jak skutecznie! :P

Jakby co mam czarny pas lania po ściance - wyślę Ci tutorial z ilustracjami!
« Ostatnia zmiana: 25 Sty, 2010, 12:23:26 wysłana przez wuj Batman »
Paczki z głów!

Offline Matt-Carnage

  • Pr0
  • Wiadomości: 960
  • Peace. Love. Death Metal
    • Peace. Love. Death Metal
tyy dobry patent, sprobuje dzisiaj sie w to pobawic... hahahah

btw. stary kun jestes :)

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 759
Stary wuj! :D
Paczki z głów!

Offline Tolein

  • Pr0
  • Wiadomości: 725
:facepalm:
co za pojeby....
And if the band you're in starts playing different tunes
I'll see you on the dark side of the moon

Offline purpleman

  • zbananowany
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 025
  • hie hie hie
 :dobre:
"grałeś kiedyś w samoloty?"


Offline Owczur

  • Gaduła
  • Wiadomości: 142
    • Devilish Impressions
Dex - ale to można podciągnąć pod mechanikę "ciała stałego" (dosłownie - tym bardziej, że mowa o Wacku ;D)

To plujesz w koncu na wacka (!) czy na strumien ? :D

Offline Mery

  • Mr. Autorefresh
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 022
  • الحرية في سوريا
I tak nie ma nic przyjemniejszego jak pierdnąć podczas lania  :headbang:
www.baasa.pl - hałas, pomiary hałasu, mapy akustyczne, analizy akustyczne, projekty akustyczne, farmy wiatrowe, raporty oddziaływania na środowisko w zakresie hałasu, programy ochrony przed hałasem, akustyka budowlana, wibracje.

Offline Dexterek

  • Fanboy Mesy w niepomiętej kurtce
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 838
  • Pan Mroku
Ja lubię kichnąć podczas lania. :D
Don't stick with your girl - that is gay and lame.
Rape some sluts who worship Satan's name!

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 759
Dex - ale to można podciągnąć pod mechanikę "ciała stałego" (dosłownie - tym bardziej, że mowa o Wacku ;D)

To plujesz w koncu na wacka (!) czy na strumien ? :D

Oczywiście na strumień, tylko zajebiście tęgi! ;)

:facepalm:
co za pojeby....

Jest to dla mnie/nas  naprawdę najlepszy komplement!

I tak nie ma nic przyjemniejszego jak pierdnąć podczas lania  :headbang:

"Lanie bez pierdzenia jest jak wesele bez orkiestry!" - taki tekst widniał na tytułowej stronie legitymacji "Pierdzących przy Laniu". Taka organizacja istniała w mojej szkole, były składki, lista członków - i w ogóle! ;)
Paczki z głów!

Offline purpleman

  • zbananowany
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 025
  • hie hie hie
"Lanie bez pierdzenia jest jak wesele bez orkiestry!"
Szczyki bez pierdyki jak taniec bez muzyki :D
"grałeś kiedyś w samoloty?"

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 759
"Lanie bez pierdzenia jest jak wesele bez orkiestry!"
Szczyki bez pierdyki jak taniec bez muzyki :D

Kolega, widzę, z konkurencyjnego stowarzyszenia? :D
Paczki z głów!

Offline Owczur

  • Gaduła
  • Wiadomości: 142
    • Devilish Impressions
Dex - ale to można podciągnąć pod mechanikę "ciała stałego" (dosłownie - tym bardziej, że mowa o Wacku ;D)
To plujesz w koncu na wacka (!) czy na strumien ? :D
Oczywiście na strumień, tylko zajebiście tęgi! ;)
To byl zart :D

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 759
Ostatnimi czasy wymyśliłem, że może istnieć coś takiego, jak "Miłosne Blasty"!
I odkryłem na nie sposób: w pozycji na pieska klepiesz lasencję (lub, oczywiście, kolegę!) naprzemiennie w pośladki zachowując przy tym 2 razy szybszą wartość od tempa ruchów frykcyjnych. Enjoy! :D

* * *

Akurat tym razem naprawdę żartuję ;)

Ale - spróbujcie! Kto wie!
Paczki z głów!

Offline Bjørn

  • Pr0
  • Wiadomości: 3 361
  • Imponderabilistyczny monopluralista.
Bo ja wiem? Dziewczyny lubią klepanie w dupę :P Chłopcy zresztą też.
. : : Death Metal und Jazz : : . || dubstepowe banjo w djencie || . : : Fractal > all your amps : : .

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 759
Bo ja wiem? Dziewczyny lubią klepanie w dupę :P Chłopcy zresztą też.

Jasne, że tak. Ale zrób to in blast-like way ;)
Paczki z głów!

Offline g-zs

  • Pr0
  • Wiadomości: 4 305
  • got beagle?
a stopą w cyce ;)
B ( o ) ( o ) B S

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 759
Co bardziej obdarzeni mogą próbować oklepywania pytongiem :D
Paczki z głów!

Offline sylkis

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 475
zawsze jak ktos nie da rady moze sobie to zrekompensowac robiac takie DŹG! ;)
(\__/)    This is Bunny.
(='.'=)   Copy and paste bunny to help
(")_(")   him gain world domination.
:zuo: "Jesteś nadęty. Jak cholera." :zuo:

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 759
(...)Wówczas to na bardzo wartki strumień kierujemy umiejętnie dobraną objętościowo kulkę śliny. Odbija się ona wówczas po stycznej (Dex zaraz da równanie) i piękną parabolą (albo wykres ;)) szybuje niczym nasz bohater narodowy - Małysz - po wyjściu z progu.

Yoooo! Wielki dzień na odświeżenie tematu! Dziś wujek Bat pokonał i przesunął granicę strachu i ludzkich możliwości! Dokonałem otóż tzw. triple hit! Sam sobie pogratulowałem - prawa ręka lewej - bardzo przyjemne uczucie! :D
Paczki z głów!

Offline selfslave

  • Gaduła
  • Wiadomości: 245
(...)Wówczas to na bardzo wartki strumień kierujemy umiejętnie dobraną objętościowo kulkę śliny. Odbija się ona wówczas po stycznej (Dex zaraz da równanie) i piękną parabolą (albo wykres ;)) szybuje niczym nasz bohater narodowy - Małysz - po wyjściu z progu.

Yoooo! Wielki dzień na odświeżenie tematu! Dziś wujek Bat pokonał i przesunął granicę strachu i ludzkich możliwości! Dokonałem otóż tzw. triple hit! Sam sobie pogratulowałem - prawa ręka lewej - bardzo przyjemne uczucie! :D
:fotki:

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 759
Paczki z głów!