Autor Wątek: Pat Metheny Orchestrion - odlot 2010  (Przeczytany 6598 razy)

Offline quorton

  • Gaduła
  • Wiadomości: 104
    • myspace
Pat Metheny Orchestrion - odlot 2010
« 18 Sty, 2010, 21:51:56 »

Masakra i czad :P
w dodatku trasa promująca ten projekt obejmuje dwa koncerty w Polszcze

Offline Pneumonia2

  • Pr0
  • Wiadomości: 691
Orzesz w dupę kurwa mać są jeszcze bilety? wiedziałem, że będzie w polsce z projektem w którym występuje sam ale, że taki skład mechaniczny razem z nim to nie wiedziałem.

Offline terrormuzik

  • Zamula nawet jesion
  • Pr0
  • Wiadomości: 2 716
zajebiste to jest, nie słyszałem o tym gościu :)
jak gdzieś nie daleko odemnie będzie koncert i bilety nie za drogie to bardzo chętnie bym zobaczył

Offline Pneumonia2

  • Pr0
  • Wiadomości: 691
Jaja sobie robisz prawda? bo ciężko wywnioskować z postu a Pata Methenyego się nie da nie znać, największy geniusz XX-XXIw jak dla mnie. We wrocku i w wawie są koncerty 100zł najtańszy czyli śmieszne pieniądze.

Offline terrormuzik

  • Zamula nawet jesion
  • Pr0
  • Wiadomości: 2 716
nie robię sobie jaj, będę musiał posłuchać jego muzyki trochę :)

Offline Martens_emenems

  • Pr0
  • Wiadomości: 612
  • innowacja
nie robię sobie jaj, będę musiał posłuchać jego muzyki trochę :)

I tu się kłania nasza rozmowa z Geyparty :).

IMO pomysł ciekawy, ale nic poza tym. Ale, nie da się ukryć, w stylu Pata.
Djent się skończył, zanim się zaczął, a hard rock jest wieczny.

Offline terrormuzik

  • Zamula nawet jesion
  • Pr0
  • Wiadomości: 2 716
na filmie wygląda bardzo ciekawie, chciałbym zobaczyć rozkładanie sprzętu przed koncertem :). Albo strojenie butelek z wodą :D

Offline Pneumonia2

  • Pr0
  • Wiadomości: 691
nie robię sobie jaj, będę musiał posłuchać jego muzyki trochę :)
Hmmm to gdzieś Ty się uchował, przecież takie "This is not America" z płyty Falcon and the snow man który to utwór zaśpiewał David Bowie zna chyba każdy. O projekcie "Upojenie" z Anną Marią Jopek też nie słyszałeś? przecież cała polska tym podjarana była jak nie wiem. Poza tym płyta Secret Story za którą dostał grammy i.t.p. i.t.d.

Offline terrormuzik

  • Zamula nawet jesion
  • Pr0
  • Wiadomości: 2 716
zasadniczo małe znaczenie ma dla mnie czym się jara cała polska ;). Dzięki za info, obadam na pewno

Offline quorton

  • Gaduła
  • Wiadomości: 104
    • myspace
e tam upojenie i falcon and the snowman to imo jego  najgorsze albumy :P
odpal sobie płytke pat metheny group "speaking of now" albo posłuchaj jak gra na ostatniej plycie michaela breckera "pilgrimage"

Offline Pneumonia2

  • Pr0
  • Wiadomości: 691
e tam upojenie i falcon and the snowman to imo jego  najgorsze albumy :P
odpal sobie płytke pat metheny group "speaking of now" albo posłuchaj jak gra na ostatniej plycie michaela breckera "pilgrimage"
Sam żeś jest najgorszy, upojetnie to genialna płyta, co do falcon... to też nie przepadam ale utwór "Psalm 121" jest świetny. Speaking of now jest zupełnie normalna jak na Pata :) wolę "Still life talking" ile tu jest perełek, oczywiście i tak nic nie przebije "Secret Story". We live here bardzo przyjemna na początek przygody z Patem, "A Map Of The World" niesamowicie klimatyczna i emocjonalna, Letter From Home, American Garage, dużo by ich można wymienić.

Offline purpleman

  • zbananowany
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 025
  • hie hie hie
the way up jest genialne! :)
"grałeś kiedyś w samoloty?"

Offline irycio

  • Prawie użytkownik
  • Wiadomości: 48
No mnie te probki orchestrionu, ktore pat zaproponowal, jakos nie powalily, takie to dziwne, zeby jazz grac z robotami :P. Ale jak sie uda byc wtedy we wroclawiu, to moze... :)

Offline kirk_pazdzioch

  • Prawie użytkownik
  • Wiadomości: 20
Czad. Pata bardzo lubię, ale nie wiedziałem, że z czymś takim do nas przyjeżdżał. Straszna szkoda, że mnie nie było na koncercie. W zasadzie jeszcze nie byłem na żadnym jego występie, ale prędzej czy później to nastąpi.

Pat Metheny wielkim muzykiem i gitarzystą jest. Kropka. :D

Offline Pneumonia2

  • Pr0
  • Wiadomości: 691
2 lipca masz nie powtarzalną okazję zobaczyć PGM :D ja już spać po nocach nie mogę i dni odliczam. Pozycja obowiązkowa dla wszystkich ludzi dla których muzyka to coś więcej... :)
http://www.infokoncert.pl/index.php?act=szukaj&s_kto=PAT%20METHENY%20GROUP

Na koncercie we Wrocławiu oczywiście byłem i roboty dają tak niesamowity efekt, że warto je choćby zobaczyć na żywo :) Już pomijam, że w połowie koncertu Pat zaczął na żywca komponować jakiś kawałek, na początku hi-hat i inne perkusjonalia potem bas, gitara akustyczna, piano, rury, marimba i.t.d.. Jedyna okazja, żeby zobaczyć jak Pat gra na perkusji i innych nie gitarowych instrumentach :)
« Ostatnia zmiana: 27 Mar, 2010, 01:10:02 wysłana przez Pneumonia2 »

Offline mondomg

  • Uroczy Troll Maruda
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 293
    • mondomg blog
2 lipca masz nie powtarzalną okazję zobaczyć PGM :D ja już spać po nocach nie mogę i dni odliczam. Pozycja obowiązkowa dla wszystkich ludzi dla których muzyka to coś więcej... :)
http://www.infokoncert.pl/index.php?act=szukaj&s_kto=PAT%20METHENY%20GROUP
Bilet ulgowy: 70zł? Ciekawe, czy studenci się łapią.

Offline Pneumonia2

  • Pr0
  • Wiadomości: 691
Nie wiem jak to jest, na razie nie da się kupić tańszych niż za 130zł http://www.adamiakjazz.pl/indeks.php?co=14&koncert=725 ja i tak biorę najbliżej sceny a cena nie gra roli :)

Offline kirk_pazdzioch

  • Prawie użytkownik
  • Wiadomości: 20
ja i tak biorę najbliżej sceny a cena nie gra roli :)

Też tak chcę. ;)

Ta opcja pt. "bilet ulgowy" byłaby fajna, ale coś mi się wydaje, że niczego takiego nie będzie, skoro na stronie adamiakjazz jej nie ma.

Offline el-biczel

  • Pr0
  • Wiadomości: 825
  • Zawsze chciałem neutrinem być...
Na Methenyego w kongresowej nigdy nie ma ulgowych, ale zawsze jakoś ojca na koncert wyciągnę ;)

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
41 Odpowiedzi
30917 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 05 Gru, 2010, 01:39:21
wysłana przez sei.tahn
145 Odpowiedzi
53460 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 30 Cze, 2010, 23:08:23
wysłana przez Maciek
2 Odpowiedzi
2287 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 16 Sty, 2010, 00:00:37
wysłana przez fireboy
14 Odpowiedzi
4325 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 17 Sty, 2010, 22:59:58
wysłana przez pan mikos
0 Odpowiedzi
1339 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 15 Sty, 2010, 21:00:41
wysłana przez shitol