Autor Wątek: jakiej sluchacie muzy  (Przeczytany 50453 razy)

Offline Pan Sinner

  • MrWhosyourdaddybitch
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 741
  • Miałki!
    • Torg
Odp: jakiej sluchacie muzy
« Odpowiedź #25 21 Kwi, 2008, 14:53:24 »
W porownaniu do kogo?

Offline Mery

  • Mr. Autorefresh
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 022
  • الحرية في سوريا
Odp: jakiej sluchacie muzy
« Odpowiedź #26 21 Kwi, 2008, 15:04:20 »
koniec offtopa i przechdozimy na temat o wesie jesli ktos zalozy.. bo opinie wielu muzykow o nim sa proste... TO BUC i GNOJ.... ale osobiscie dla mnie jest zwykly i tyle.. nic ciekawego

Przykładowo ?
« Ostatnia zmiana: 21 Kwi, 2008, 15:06:29 wysłana przez mery_sycow »
www.baasa.pl - hałas, pomiary hałasu, mapy akustyczne, analizy akustyczne, projekty akustyczne, farmy wiatrowe, raporty oddziaływania na środowisko w zakresie hałasu, programy ochrony przed hałasem, akustyka budowlana, wibracje.

Offline dr.evil

  • Gaduła
  • Wiadomości: 213
  • sqqrv jakih mauo
Odp: jakiej sluchacie muzy
« Odpowiedź #27 21 Kwi, 2008, 15:17:24 »
nadal offtop... musialbym poszukac guitarworld( chyba) 1/2000 ..niepamietam szczegolow ;]
bulb i acle skonczyli sie na "killem all"!

Offline dom?n

  • tytuł srytuł
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 998
  • volvoRWD.pl
    • Robię grafiki
Odp: jakiej sluchacie muzy
« Odpowiedź #28 28 Kwi, 2008, 16:12:32 »
wiesz, Marek Edelman to tez ponoc osobiscie jest beznadziejny, ale jako postac daje rade (bardzo IMO). Wes robi calkiem fajny mjuzik i tylko o tym tutaj mowimy. kalafiorem mi zwisa czy jest spoko czy nie. gra spoko. a reszta to chuj.
Łe tej.

Offline DeathMaster

  • Pr0
  • Wiadomości: 712
  • Holy Target \,,/
    • MySpace
Odp: jakiej sluchacie muzy
« Odpowiedź #29 28 Kwi, 2008, 17:47:20 »
To Ty niewiesz.....?? :o
podobno ma pakt z szatanem.. :D
a tak serio to ładnie komponuje ;D
bo grać to on szczególnie niepotrafi... :-\
wybacz ale ja mam 6 lat ::) :angel:
pzdr
A przepraszam,co znaczy ze szcególnie nie potrafi grać? To takie alter ego ze nie szczegolnie potrafi grać?  ??? Mnie sie własnie wydaje że gra w bardzo wyjatkowy sposob i jezeli twierdzisz ze grac on nie umie to ch.j a nie pojecie masz o graniu wogole. A jaki on jest prywatnie to mam to gleboko wiecie gdzie bo raczej sie z nim kumac nie bede tak jak i wy. Limp Bizkit nigdy nie lubiłem ale pamietam jak odszedl po ktorejs tam plycie i na sztukach zastępował go inny kolo,odgrywal partie Borland'a i powiem wam ze z dupy mu to wychodzilo chociaz niby gitarmen z niego miał byc o niebo lepszy. Tak przynajmnie twierdzil Durst,a prawde mowiac to Wes'owi mogl co najwyżej futeraly nosic  ::)
Sie.. sie.. sie..

Offline dr.evil

  • Gaduła
  • Wiadomości: 213
  • sqqrv jakih mauo
Odp: jakiej sluchacie muzy
« Odpowiedź #30 28 Kwi, 2008, 17:55:58 »
dziekuje panowie ale jestem pewnie juz tak stary i obsluchany muzycznie ze mi sie zadna gitarowa muzyka nie podoba i "siusiak" :P
bulb i acle skonczyli sie na "killem all"!

Offline Pan Sinner

  • MrWhosyourdaddybitch
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 741
  • Miałki!
    • Torg
Odp: jakiej sluchacie muzy
« Odpowiedź #31 28 Kwi, 2008, 20:07:26 »
Ja raczej tez nie siedzialem zbytnio w LB, kilka numerow zwrocilo moja uwage, ale nie mam ich plyt.. szacunek do Wes'a mialem po warsztatach/prezentacji w UK i po jego pokazowkach w magazynach muzycznych. Podoba mi sie jego podejscie do komponowania...


Offline Nitram

  • Google Master Class
  • Pr0
  • Wiadomości: 535
  • Beerserker
Odp: jakiej sluchacie muzy
« Odpowiedź #32 28 Kwi, 2008, 21:24:18 »
Ja kiedyś namiętnie słuchałem Limp Bizkit :D Ale to była moja poprzeczka pomiędzy hip hopem a raczej amerykańskim rapem :D Ale w sumie cieszę się, że takiej muzy też słuchałem... Nie jestem totalnie tylko nastawiony na metal itp. choć polskiego szitu nie tykam chyba, że nazywa się Kaliber44 :) Hmmm... Wes świetnie posługuje się wszelkimi delayami, gra jakieś skomplikowane, kosmiczne chordy... Parę razy to nawet basu używał jako gitarki i świetnie to wyszło... Jak mi się przypomni w jakim utworze to dam. Sam LB jest cholernie skomercjalizowany :/ Na płycie którą posiadałem "Chocolate Starfisz and a Hot Dog flejwryd water" (czy jakoś tak) w prawie każdym tekście pada nazwa zespołu :D Do tego fantastyczne pomysły na tekst np. powiedzieć 53 (coś koło tego) razy "FUCK" :)

A co sądzicie o Linkin Parku :) ? Swego czasu również słuchałem namiętnie bardzo... Potem poznałem Metallicę i inne takie i zacząłem wyszydzać :/ Po 3 latach gry na gitarze powróciłem do LP żeby odkryć super płytę Reanimation... Ogółem LP to może nie ma zbyt ciekawych partii gitarowych chociaż każda jak dla mnie idealnie wpasowuje się w cały utwór i nie jest jej ani za dużo ani za mało... Delson pewnie głównie tam pomaga komponować bo strasznej roboty przy gitarach nie ma :D Ale całe LP razem wzięte... Jak dla mnie miód... Świetni muzycy, najwyższa klasa, kompozycje idealne... Niektórym się może nie podobać i stwierdzą, że to dla Hot 14nastek... Pieprze to :D Mi się podoba... A głos Chestera wywołuje u mnie czasami ciary :D
http://youtube.com/watch?v=vmS1dtN_9F8
http://youtube.com/watch?v=dHLIhDSXQXQ

:) Spadam się uczyć gegry :D Jutro zaliczam 1/3 półrocza :D
Some day... She'll be moaning just like i want to...

Offline Mery

  • Mr. Autorefresh
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 022
  • الحرية في سوريا
Odp: jakiej sluchacie muzy
« Odpowiedź #33 28 Kwi, 2008, 21:35:29 »
Pewnie Nookie ;)
Z tego, co gdzieś widziałem, to nie bas, tylko jakaś specjalna gitara. Ale to dawno temu było ;)
Co do LP, to mam jakieś dziwne mieszane uczucia. O ile LB jest jakiś fajny, to Linkin` Parkin` raczej emowy  ;D

Teledysk
Tak 1:10 ładnie widać.
« Ostatnia zmiana: 28 Kwi, 2008, 21:39:13 wysłana przez Mery »
www.baasa.pl - hałas, pomiary hałasu, mapy akustyczne, analizy akustyczne, projekty akustyczne, farmy wiatrowe, raporty oddziaływania na środowisko w zakresie hałasu, programy ochrony przed hałasem, akustyka budowlana, wibracje.

Offline Etheliel

  • Nowy użytkownik
  • Wiadomości: 2
Odp: jakiej sluchacie muzy
« Odpowiedź #34 24 Lis, 2008, 17:08:01 »
Hmm.. zastanawiam się czy to forum przypadkiem nie jest dla Black Metalowców xD' a więc, przede wszystkim klasycznego Rocka, Funku, Soulu, Reagge, Metalu, a tak właściwie to wszystkiego poza technem!  a jeżeli gdzieś jest gitara to jeszcze chętniej.

Offline g-zs

  • Pr0
  • Wiadomości: 4 305
  • got beagle?
Odp: jakiej sluchacie muzy
« Odpowiedź #35 24 Lis, 2008, 17:14:47 »
po za Drevniakiem to chyba nikt nie jest tutaj tak bardzo tr00 :D
B ( o ) ( o ) B S

Offline purpleman

  • zbananowany
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 025
  • hie hie hie
Odp: jakiej sluchacie muzy
« Odpowiedź #36 24 Lis, 2008, 17:25:46 »
Hmm.. zastanawiam się czy to forum przypadkiem nie jest dla Black Metalowców xD' a więc, przede wszystkim klasycznego Rocka, Funku, Soulu, Reagge, Metalu, a tak właściwie to wszystkiego poza technem!  a jeżeli gdzieś jest gitara to jeszcze chętniej.
Tyś mi brat! :D
"grałeś kiedyś w samoloty?"

Offline BartekL

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 549
  • "Ryjem will not play"
Odp: jakiej sluchacie muzy
« Odpowiedź #37 24 Lis, 2008, 17:33:46 »
po za Drevniakiem to chyba nikt nie jest tutaj tak bardzo tr00 :D
Jeszcze DeathMaster jest tr00 :D

Offline Wybielacz666

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 287
  • mam paliwo razy sto, suki
    • growl'n'roll, baby!
Odp: jakiej sluchacie muzy
« Odpowiedź #38 24 Lis, 2008, 20:22:12 »
death (brutal, technical, progressive, byle nie melo :P), stoner, heavy, thrash - na przykład Opeth, Necrophagist (staaabłuuuuuund!), Nile, Down, Illusion, Black Sabbath - wszystko co ma kopa :D i koffam blasty! a poza tym to dokształcam się czasem tym, co mi dziewczyna ciekawego znajdzie ;) jakiś alternative rock itp

ps. Stay Trv (and don't be gay) :P
do widzenia.

Offline hawran

  • Gaduła
  • Wiadomości: 165
  • że co?
    • zespół 8ball
Odp: jakiej sluchacie muzy
« Odpowiedź #39 25 Lis, 2008, 00:43:29 »
Metallica, Korn, Slipknot, Dream Theater, Tool, Trivium, Therion, Disturbed, Devine Heresy, Illusion, None,  i ogolnie mase shitu z nurtu rocka i metalu. W sumie nie mam ulubionego gatunku, słucham przekrojowo takiej muzy choc bardziej ide w strone tych nowszysch wynalazkow. Mocno, ciezko, rytmicznie i co wyzwala energie zwlaszcza na koncertach.
Quicquid Latine dictum sit, altum videtur

Offline Pattini

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 54
    • Patrycja Krysik
Odp: jakiej sluchacie muzy
« Odpowiedź #40 25 Lis, 2008, 16:42:58 »
No ja to całkiem przekrojowo od klasyki - szczególnie kompozycje na fortepian debussy'ego poprzez imogen heap, frou frou, lamb, dj shadow, prodigy, ulver, tool i takie tam... ostatnio anja garbarek i snowman (takie nowe polskie odkrycie). Nie rusza mnie sieka na 17/16 i reggae, poza tym uważam się za otwartą osobę na mjuzik :D

Offline BartekL

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 549
  • "Ryjem will not play"
Odp: jakiej sluchacie muzy
« Odpowiedź #41 25 Lis, 2008, 17:09:36 »
Proghma-C, TesseracT, Sikth, Fell Silent, SAMO, Metallica Load i ReLoad, Tool, Cephalic Carnage - Anomalies, do tych rzeczy wracam co jakiś czas. Do tego słucham trochę elektroniki różnych wykonawców. A i poplistą z rmf maxxx nie gardzę :) (ale to tylko w robocie, gdzie mam tylko radio, w domu juz nie umiem tego słuchać)

Offline Vlad The Vampire

  • Gaduła
  • Wiadomości: 341
  • Djentelmen
Odp: jakiej sluchacie muzy
« Odpowiedź #42 25 Lis, 2008, 17:18:47 »
wiesz, Marek Edelman to tez ponoc osobiscie jest beznadziejny
Z przyczyn poniekąd 'zawodowych' miałem przyjemność poznać tego człowieka, co prawda dość przelotnie, ale myślę, że na tej podstawie mogę całkowicie zdementować to, co napisałeś wyżej. Owszem, jest specyficzny, ale w tym pozytywnym znaczeniu, duża osobowość, postać bardzo ciekawa i godna szacunku.
« Ostatnia zmiana: 25 Lis, 2008, 17:24:05 wysłana przez Vlad The Vampire »

Offline dom?n

  • tytuł srytuł
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 998
  • volvoRWD.pl
    • Robię grafiki
Odp: jakiej sluchacie muzy
« Odpowiedź #43 25 Lis, 2008, 18:56:58 »
gdziestam bodajze wyczytalem czy ktos mi tam powiedzial, dlatego napisalem ze 'ponoc'. ciesze sie ze to bzdury ;)
Łe tej.

Offline Sebastian

  • Gaduła
  • Wiadomości: 433
Odp: jakiej sluchacie muzy
« Odpowiedź #44 25 Lis, 2008, 20:39:06 »
Fear Factory, Pantera, Slayer, Damageplan, Black Label Society, Down

a także troche rzadziej: Megadeth, Metallica, Anthrax, Superjoint Ritual, Ozzy... i troche by sie jeszcze dopisalo do listy...

Offline Stoner

  • Nowy użytkownik
  • Wiadomości: 3
Odp: jakiej sluchacie muzy
« Odpowiedź #45 25 Lis, 2008, 20:53:34 »
A w chuj by tego było. Właściwie mógłbym skopiować post kolegi wyżej (poza Fear Factory) + Motorhead, troche crossoverowego thrashu - D.R.I, Municipal Waste, S.O.D, Nuclear Assault + trochę gay/glam/heavy metalu z lat 80tych  + czasem psychobilly :D

Offline birthmark

  • Gaduła
  • Wiadomości: 445
Odp: jakiej sluchacie muzy
« Odpowiedź #46 25 Lis, 2008, 21:08:19 »
Ja mam gust dość zróżnicowany. Na pierwszym planie klimaty trip-hopowe i chill out (Massive Attack, Tricky, Portishead, Archive, Fila Brazilia), do tego szeroko pojęta muzyka elektroniczna (The Knife, Amon Tobin, The Prodigy, Burial...), nowoczesny jazz (Eivind Aarset, Nils Peter Molvaer, Nguyen Le) i nieco rapu (The Streets, Wu-tang, Kaliber, WYP3). Jeśli chodzi o metal to w zasadzie stale słucham Meszugi, Madwejna i Deftonsów; inne kapele raczej sporadycznie, pojedyncze kawałki.
Suto wędlin kładź na chleb

Offline Owczur

  • Gaduła
  • Wiadomości: 142
    • Devilish Impressions
Odp: jakiej sluchacie muzy
« Odpowiedź #47 26 Lis, 2008, 08:29:23 »
To i ja dorzuce swoje 3 grosze:
Soilwork, Sybreed, Lamb of god, Opeth, Sikth i Periphery/Bulb (Dexter mnie obiema kapelami zarazil :p), Meszugi, Divine Heresy i Fear Factory (chyba nie musze mowic co/kto wiaze oba zespoly?:D), Pietruchy ostatnia solowa plytke bardzo sobie chwale, poza tym lubie sobie posluchac soundtrackow z takich filmow jak 300 czy Troja.
Kiedys, teraz juz rzadziej, Black Label Society, Ozzy, Pride and Glory, Panterka.
Ostatnimi czasy zasluchuje sie tez Zero Order Phase Loomisa - bardzo porzadna plyta, oraz Resurrection Chimairy - imo o niebo lepsza niz poprzednia - lepsze pomysly, brzmienie i bardziej klimaciarska ;]
« Ostatnia zmiana: 30 Lis, 2008, 16:12:50 wysłana przez Owczur »

Offline Cynic

  • Gaduła
  • Wiadomości: 125
Odp: jakiej sluchacie muzy
« Odpowiedź #48 30 Lis, 2008, 02:44:28 »
Ja w sumie przez wiele lat broniłem się przed wysublimowaniem się na mojej playliście tylko metalu. Mimo wszystko jazz'y, tripy i podobne nie mają tej siły ;)

Dreamset to:
- Meshuggah
- Martyr
- Fellsilent
- Sadist
- Sceptic
- Atrophia Red Sun
- Virgin Snatch
- Cynic
- Dark Tranquillity
- Death
- Decapitated
- Nile
- Nocturnus
- Trauma
- Divine Heresy
- Dillinger Escape Plan
- Despised Icon
- Lamb Of God

Czyli jak widać, jestem zły i niedobry :P

W chwilach, kkiedy w tygodniu mam za dużo prób z kapelą, obejrzalem milion koncertów czy było tej muzy ponadustawową ilość... słucham Massive Attack, Sneaker Pimps, Bjork, Three Days Grace, The Butterfly Effect czy naszego kochanego Fisza ^^
« Ostatnia zmiana: 30 Lis, 2008, 02:46:16 wysłana przez Cynic »
LTD MHB-401, Ibanez RGA 7, LTD B-206, ENGL Powerball II, Ampeg SVT3 Pro, ENGL 412 SS, Hartke HX 410, TC G-Major, Lexicon MX-200, Behringer FCB 1010

Offline Tolein

  • Pr0
  • Wiadomości: 725
Odp: jakiej sluchacie muzy
« Odpowiedź #49 30 Lis, 2008, 04:40:35 »
ps. Stay Trv (and don't be gay) :P

Taa, bo prawdziwy trv metal jest czarny (bez żadnych podtekstów rasowych) i ma smutną mordkę! : D
And if the band you're in starts playing different tunes
I'll see you on the dark side of the moon

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
12 Odpowiedzi
4732 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 14 Lip, 2012, 15:35:36
wysłana przez Bjørn
16 Odpowiedzi
6740 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 09 Sty, 2013, 17:47:05
wysłana przez terrormuzik
3 Odpowiedzi
1432 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 22 Sie, 2013, 18:04:42
wysłana przez primer
2 Odpowiedzi
7427 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 10 Cze, 2016, 13:24:52
wysłana przez bonedeth
PC do produkcji muzy

Zaczęty przez Lechu_ « 1 2 » Hardware

31 Odpowiedzi
5019 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 25 Sty, 2023, 17:40:19
wysłana przez fk