Autor Wątek: Digidesign Eleven Rack Guitar Multi Effects Processor  (Przeczytany 121739 razy)

Offline Donnie

  • Pr0
  • Wiadomości: 642
  • Albo rybki, albo pipki
Dzięki mondomg za próbki, bardzo pomogły ;)

Nie wiem czy już ktoś donosił. Znalazłem coś ciekawego:
Cytuj
Custom IR loading is definitely techinically feasible, and we'd very much like to add to this feature. I even looked into adding it for the exapansion pack firmware, but it was more work than we wanted to bite off right now.
__________________
Chris Townsend
Guitar Products Architect
Digidesign, A Division of Avid, Inc.

Offline michu123PL

  • Pr0
  • Wiadomości: 558
  • Rycerz Cebulowego Stołu
Kurde, na prawdę fajnie to brzmi. Ostatnimi czasy zatraciłem wiarę w cyfrowe pre-ampy za sprawą swojego Bossa GT-10, ale 11R brzmi całkiem smakowicie.
Co do próbek, to ta z Meską rzeczywiście lepiej brzmi.

Offline dan777

  • Gaduła
  • Wiadomości: 422
Jak mi dacie na tydzień na testy do studia....i pobije overlouda to się zastanowię:D
Nagrywanie | Edycja | Mix | Mastering | Produkcja
http://www.aurorastudio.pl

Offline Lothar

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 491
  • Ibanez <3
    • Spaceshark's Lair
Jak mi dacie na tydzień na testy do studia....i pobije overlouda to się zastanowię:D

Poogrywamy sobie w tymtygodniu przeciez :)
facebook.com/EnolyBand

Rób perke.

Offline dan777

  • Gaduła
  • Wiadomości: 422
No wiem ale tylko weekend z takim fajnym urządzeniem.Z tego co słucham tej próbki mesy brzmi to fajnie i czuje że można nieźle z tego ukręcić. Nawet bez impulsów. Z chęcią bym podjechał ale chyba mam daleko :D
Nagrywanie | Edycja | Mix | Mastering | Produkcja
http://www.aurorastudio.pl

Offline mondomg

  • Uroczy Troll Maruda
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 293
    • mondomg blog
Jak to bez impulsów :D

Miło, że się podoba. Jeśli chcecie, mogę jeszcze nagrać jakieś inne próbki, tylko powiedzcie, co chcecie usłyszeć.

Offline Rachet

  • Pr0
  • Wiadomości: 2 368
  • Meteoblitzkrieg begins
A mi Slo jakoś minimalnie lepiej siedzi.

Mondo, jak możesz, nagraj takie przestery a'la Zeppelini i coś vintage doomo-sludge'owego.

P.S. Czy ktoś może powtórzyć moją prośbę, bo mondo mnie dodał do ignore list o ile pamiętam :facepalm:
Wszystko ustabilizowane w najświętszy chuj!

Offline mondomg

  • Uroczy Troll Maruda
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 293
    • mondomg blog
Nie dodałem ;)

Hmm, przesterów Zeppelinowych, to trochę już jest, możesz sobie śmiało wyguglać, ale sludge/doom chyba nie widziałem nigdzie. Coś wymyślę, jak wrócę na weekend.

Offline Rachet

  • Pr0
  • Wiadomości: 2 368
  • Meteoblitzkrieg begins
O, bardzo zajebiście, dzięki z góry :)
Wszystko ustabilizowane w najświętszy chuj!

Offline lord_awesomeguy

  • Miszcz avatarów ;)
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 447
  • Jestem marudą.
Dzięki mondomg za próbki, bardzo pomogły ;)

Nie wiem czy już ktoś donosił. Znalazłem coś ciekawego:
Cytuj
Custom IR loading is definitely techinically feasible, and we'd very much like to add to this feature. I even looked into adding it for the exapansion pack firmware, but it was more work than we wanted to bite off right now.
__________________
Chris Townsend
Guitar Products Architect
Digidesign, A Division of Avid, Inc.

Bardzo fajny news, który spowodował że również zainteresowałem się tym urządzeniem. Najpewniej odpowiedzi impulsowe są już wykorzystywane do symulacji paczki (bo to najtańszy sposób biorąc pod uwagę wyspecjalizowane jednostki do DSP), więc umożliwienie ładownia ich przez użytkownika nie jest wielkim bólem.

Offline walus349

  • Prawie użytkownik
  • Wiadomości: 10
Hej,
Dzisiaj właśnie przyszedł do mnie 11r. Chciałbym do niego jakąś sensowną końcówkę mocy kupić. Czy na początek wystarczy Rocktron Velocity 100?

Na dniach sprawdze dokladnie jak się ma 11r do Marshalla Jcm 900 i 2000 :).


Pozdrowki

Offline g-zs

  • Pr0
  • Wiadomości: 4 305
  • got beagle?
myślę, że styknie, choć po co się bawić w półsrodki skoro niewiele drozej możesz wyrwać lampową nówke od MG
B ( o ) ( o ) B S

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 766
Ogłaszam, że Wujo Bat oficjalnie dołączył do grona userów 11R. Kto następny? :)

Potwierdzam, nie zaprzeczam! :D

Hej,
Dzisiaj właśnie przyszedł do mnie 11r.

:tak: ::headbang:

Paczki z głów!

Offline niedziak

  • The Dark Lord
  • Pr0
  • Wiadomości: 2 033
Dobra Bat, pochwal się co jeszcze kupiłeś do tego 11R! Po tym jak jak zakładałeś i chwilę później zamykałeś tematy w giełdzie, to wiem, że coś się dzieje ;)
Jeżeli jesteś w czymś dobry to nie rób tego za darmo.

Offline Omlet

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 501
  • Pitu pitu, rak odbytu
    • Perfect Beauty
Pakę mesy i rocktrona, o ile dobrze dedukuję / pamiętam.
Nie dadzą szansy bo to pedalskie forum pełne pedałów. Mogą mi wyzerować włosy z dupy - jfbiggestfan
...gdyż granie do kotleta nie jest graniem do omleta choć oba dobre - commelina

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 766
A, założę z wieczora temat. Ale na razie Mesa 212 i 11R. Wzmak później...
Paczki z głów!

Offline purpleman

  • zbananowany
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 025
  • hie hie hie
Ogłaszam, że Wujo Bat oficjalnie dołączył do grona userów 11R. Kto następny? :)
Ja! Ale jeszcze nie teraz.
Dzisiaj byłem u kumpla, który kupił sobie niedawno 11r no i powiem panom, ze jestem zaskoczony tym urządzeniem. Bardzo na Tak! :)
"grałeś kiedyś w samoloty?"

Offline 13

  • Gaduła
  • Wiadomości: 481
  • אלהים
No i się narobiło. Czyli tak dużo gadacie o tym 11R, że w końcu wywołaliście GAS.
Jest ktoś z okolic Opola, kto gra na 11R? Kupię ( być może) ale dopóki nie ogram, nie ma szans.
Dopiero odzyskałem swojego POD XT PRO, dokupiłem nowiuśki sterownik, i jakoś nie bardzo chcę się nim rozstawać, nie mając pewności na co się przesiadam.
Ludzie nagrywajcie i wrzucajcie próbki, surowe wiosła z opisami jaka symulacja i tyle.
Mam możliwość kupić 11R za 2.400, ale muszę to najpierw obmacać.
Zdrowy rozum jest rzeczą ze wszystkich na świecie najlepiej podzieloną, każdy bowiem sądzi, iż jest w nią tak dobrze zaopatrzony, iż nawet ci, których we wszystkim innym najtrudniej jest zadowolić, nie zwykli pragnąć go więcej niźli posiadają. Kartezjusz.

Offline Rachet

  • Pr0
  • Wiadomości: 2 368
  • Meteoblitzkrieg begins
Imo próbki czegokolwiek w postaci surowych wioseł to coś o kant dupy potłuc, przecież to z zespołem, w miksie, zawsze brzmi inaczej. Jakie było moje zdziwienie jak usłyszałem zajebiste brzmienie JVM 410H w zespole Tech-deathowym, a potem nie kręcąc gałami i na tym samym wiośle grałem sam sobie, brzmiało nie dość, że inaczej, to jeszcze imo dużo gorzej.
Wszystko ustabilizowane w najświętszy chuj!

Offline Musza

  • Pr0
  • Wiadomości: 3 163
Imo próbki czegokolwiek w postaci surowych wioseł to coś o kant dupy potłuc, przecież to z zespołem, w miksie, zawsze brzmi inaczej. Jakie było moje zdziwienie jak usłyszałem zajebiste brzmienie JVM 410H w zespole Tech-deathowym, a potem nie kręcąc gałami i na tym samym wiośle grałem sam sobie, brzmiało nie dość, że inaczej, to jeszcze imo dużo gorzej.


bo to nie wzmacniacz, a ręce grają ;)
« Ostatnia zmiana: 09 Lip, 2011, 20:00:27 wysłana przez Musza »
facebook.com/Musza.MorningWood

Offline walus349

  • Prawie użytkownik
  • Wiadomości: 10
Czy przy zmianie preset-ów sterownikiem (np.: Behringer FCB) występuje opóźnienie tak samo jak to się ma przy przełączaniu ich scrollem? Na razie bawię się 11r w domu, i przy takim opóźnieniu gra nie będzie w 100% komfortowa.


pozdrówki

Offline Yony

  • Predator
  • Administrator
  • Wiadomości: 1 842
  • I tak stroję najniżej!!!
To nie jest opóźnienie tylko przerwa niestety. Ale w grze live nie ma to w zasadzie znaczenia, wystarczy się nauczyć kiedy ona występuje i nauczyć się przełączać kanały pod jej dyktando. Jakoś po kilkunastu koncertach na 11R jeszcze nikt mnie nie zaczepił tekstem "ej, gościu, wszystko cacy, tylko czemu masz przerwy gdy zmieniasz brzmienia?"

Offline Dexterek

  • Fanboy Mesy w niepomiętej kurtce
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 838
  • Pan Mroku
Yony się chyba jeszcze nie nauczył, że gitarzysta gra dla siebie, a nie dla innych.
Don't stick with your girl - that is gay and lame.
Rape some sluts who worship Satan's name!

Offline walus349

  • Prawie użytkownik
  • Wiadomości: 10
Może z nowym softem problem ten zostanie wyeliminowany :)

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 766
Hejka, biczezz! Wczoraj 11R wreszcie przemówił do mnie! Coś musiałem namięszać, więc zresetowałem kloca i poszło! Na razie wersja pół-sucha, czyli gita-kabel-11R-słuchawki-wujek. Wróó na szałcie napisał mie, że kloc jest lepszy od G-majora 2 (efekty). Rzeczywiście jest! Tyle nowych dźwięków spod palców od razu wyszło! Żeby jeszcze ten PT w końcu udało się odpalić! Chyba zassam z torrenta i zarejestruję... ;). Albo podepnę Elevena do Reapera.
Paczki z głów!

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
2 Odpowiedzi
3089 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 15 Mar, 2010, 23:47:59
wysłana przez Pneumonia2
2 Odpowiedzi
6565 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 09 Lut, 2015, 11:03:10
wysłana przez Radek M
25 Odpowiedzi
27258 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 27 Cze, 2011, 13:03:07
wysłana przez mondomg
5 Odpowiedzi
5644 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 12 Lip, 2011, 10:24:03
wysłana przez dan777
10 Odpowiedzi
5053 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 14 Paź, 2013, 18:44:52
wysłana przez mariaczi