Autor Wątek: ...a spełnią się marzenia... ;) wzmak pilnie potrzebny (maks 8k)!!!  (Przeczytany 9884 razy)

Offline Pneumonia2

  • Pr0
  • Wiadomości: 691
... sprzedałem ampega, kolumna nie długo chyba pojedzie do białegostoku, lexicon mam nadzieje też znajdzie nowego nabywce, no i trzeba coś kupić. Mam preamp VHT gp3 ale kompletnie nie dogaduje się z V30 (według mnie) na g12h100 wali gruzem, że aż miło. Jednak to nie jest to chyba i pewnie też niedługo poszuka innego właściciela, kogoś kto lubi VHT . Tak więc mamy 8000zł i to jest limit ostateczny a wolałbym wydać mniej  Potrzebny zajefajny clean, nie za jasny, okrągły, gruby, bardzo dynamiczny. Crunch który ma być crunchem nie overdrivem (ewentualnie może być jednym i drugim), taki bluesowy crunch im bardziej bluesowy tym lepiej. Przester twardy, agresywny, niezbyt skompresowany, "piaszczysty" nie siarzący z dużą ilością środka. Czyli 3 kanały by się zdały ewentualnie jakaś kostka przed pre możliwa ale wolałbym 3 kanały (lub więcej) . Nie mam na razie żadnych szczególnych typów, myślałem o mesie mark IV, roadkingu (ale ten chyba odpada bo nie przepadam za brzmienie DR), ciekawi mnie też engl invader, rivera knucklehead 100 i inne. W sumie nie mam na razie żadnego konkretnego wzmaka upatrzonego. Jestem bardzo otwartu na wszelkie sugestie  tylko błagam nie każcie mi jeździć i ogrywać!!!

Offline Dale Cooper

  • American Pro Hater
  • Pr0
  • Wiadomości: 2 358
    • CTG TV
mniut i piah

locco

  • Gość
to moze ogarnij jakiegos pittbulla ? ultra-lead i CLX masz do sprawdzenia u mnie w tczewie. swoja droga, moze ograj tym preampem jakas inna koncowke mocy albo paczke, bo tu na 1960b z 2xv30 i 2xv60 oba wzmacniacze rozpierdalaja banie, a zarowno twoj jak i moj sprzet pasuje idealnie do opisu ;)

Offline dom?n

  • tytuł srytuł
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 998
  • volvoRWD.pl
    • Robię grafiki
ja tam rzuce moja wymarzona opcja jak jeszcze chcialem inny wzmacniacz niz Sunn - VHT Pittbull. poza tym niedlugo sie do Guitar Heaven wybiore, to spojrze co tam akurat jest, bo jak sie nie myle to ostatnio fajne Fendery wjechaly - Supersonic i Prosonic. to sa higainy, zeby nie bylo.

a na privie mozesz mi napisac kto jest nowym wlascicielem VLki, gdzie gra i gdzie mieszka ;)
« Ostatnia zmiana: 03 Sty, 2010, 19:54:16 wysłana przez dom?n »
Łe tej.

Offline Pneumonia2

  • Pr0
  • Wiadomości: 691
Ten preamp mój to właśnie podobno sekcja z headów Pitbull Hundred/CLX oraz Ultra Lead. Kranczu normalnego żadnego ukręcić się nie da, czysty jest tak kurewsko sterylny i czysty, że aż boli, klangowy zajebiście, tylko to nie mój typ jednak :) ja lubię ciemne grube czyste. Przestery faktycznie rozpierdalają banie :) ale z v30 nie leży mi kompletnie, na g12h100 miecie, jednak bluesa to na tym nie pograsz :)

locco

  • Gość
no to preamp jednak rozni sie sporo, pomijajac nawet to, ze na moim combie koles gral 7 lat blues a leadu i eq nawet nie dotykal ;)

Offline Pneumonia2

  • Pr0
  • Wiadomości: 691
Kurde żeby tczew był bliżej częstochowy to bym podskoczył i byś test zrobili :)

Offline metal

  • Gaduła
  • Wiadomości: 337

Offline Pneumonia2

  • Pr0
  • Wiadomości: 691
Invader podobno bardziej rockowy jest.

Offline Pneumonia2

  • Pr0
  • Wiadomości: 691
t.z.n. klang jako taki mi nie przeszkadza tylko kurde bez przesady. Miałem marshalla dsl 50 jeżeli czysty w 6100 jest podobny jak w dsl50 to nie dziękuję :) o wiele wiele za jasny, gała treble na min i niestety waliło górą, gałe tone w wiośle do połowy skręcałem.

Offline purpleman

  • zbananowany
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 025
  • hie hie hie
Obczaj Egnater Tourmaster 4100, mnie baardzo przypadł do gustu, a mam podobne wymagania do Twoich. Podobnie jak Engl Savage.
Może Marek piąty? :)
"grałeś kiedyś w samoloty?"

Offline Pneumonia2

  • Pr0
  • Wiadomości: 691
O tym Tourmasterze myślę cały czas 800$ na ebayu :) mark V obecnie ciężko używkę wyrwać.

Offline fearlon

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 84
Triamp? :D
Za ta kasę to na wersję II może by i starczyło ;)
ESP LTD EC-400 STBC 18V
Korg DT-10 + Dunlop Crybaby + BBE Sonic Stomp Maximizer + Boss SE-70 & FC-50
H&K TriAmp + Harley-Benton G212 Vintage

Offline Radek M

  • Sith Lord
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 484
  • "[pause] These go to eleven"
stary, pomysl jeszcze o egnaterze TOL 100(tylko tym starszym). U nas wzmak ciezki do spotkania, ale na beyu....4 kanaly i midi.
No pain No gain !

Offline purpleman

  • zbananowany
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 025
  • hie hie hie
stary, pomysl jeszcze o egnaterze TOL 100(tylko tym starszym). U nas wzmak ciezki do spotkania, ale na beyu....4 kanaly i midi.
kiedys na allegro za 3600 poszedł chyba
"grałeś kiedyś w samoloty?"

Offline Radek M

  • Sith Lord
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 484
  • "[pause] These go to eleven"
cos takiego. Sam bym go przytulil, nawet w formie eksperymentu, ale wiadomo jak jest, 3k wyczarowac nie jest latwo.



zmulona ta probencja lekko, ale fajowo gada. Lubie takie sałndy. albo ta



sporo jest ciekwych probek tego grata.

a jak nie, to jais kombajn w stylu Mesy roadking(dwa p[ierwsze kanaly sa meega, 3i4 to DR typowy), albo mareczka moze jednak(mega "srodkowy" wzmak).

aaaalbo sprowadz sobie Bognera XTC ;)(powinienes sie zmiescic) tego dziada to bym uber chetnie przytulil.
« Ostatnia zmiana: 04 Sty, 2010, 23:44:21 wysłana przez Radek M »
No pain No gain !

Offline Pneumonia2

  • Pr0
  • Wiadomości: 691
Ale jak pięknie przestrzennie jest zrobiony clean w tym drugim filmiku ahh bajka, czy naprawdę trzeba TC 2290 mieć żeby taki sound osiągnąć :)?

Offline Drevniak

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 320
  • I'm the black kozioł of your przeznaczenie
a może Framus Cobra? Albo Blackstar? Ciekawe czy da rade w tej cenie znaleść Diezela Herberta :dryming:
"Kobiety tak mają ponieważ niedorozwój emocjonalny często idzie w parze z niedorozwojem intelektualnym. "

Offline Radek M

  • Sith Lord
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 484
  • "[pause] These go to eleven"
Herbert mega pasuje do wymagan nie ma co. To juz predzej VH4 jak juz.
« Ostatnia zmiana: 05 Sty, 2010, 00:13:19 wysłana przez Radek M »
No pain No gain !

Offline Pneumonia2

  • Pr0
  • Wiadomości: 691
Vh4 za 8500 jest, ale nie chce VH4 a herberta pewnie by wyrwał ale jakoś mnie nie kręcą w ogóle te wzmaki. Cobra to już w ogóle odpada, zupełnie nie ten klimat coś mi się zdaje po próbkach niestety tylko bo gdzie to ograć. Ja bardziej rockowo środkowe brzmienia wolę.

Offline Radek M

  • Sith Lord
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 484
  • "[pause] These go to eleven"
no marek meen, to uber "srodkowy" wzmak :) "twardawy" przy okazji, ale fajowy :)
No pain No gain !

Offline Drevniak

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 320
  • I'm the black kozioł of your przeznaczenie
no to herberta na el34 i jest bardzo środkowo ciekawe jak ten blackstar 200 by sie spisywał... wiem bognera XTC to by było coś, kurde z taka kasą to naprawde jest co kupić
"Kobiety tak mają ponieważ niedorozwój emocjonalny często idzie w parze z niedorozwojem intelektualnym. "

Offline Pneumonia2

  • Pr0
  • Wiadomości: 691
Z jednej strony jest z drugiej nie ma bo człowiek by wszystko chciał :), jak się uda to przyleci do mnie Egnater tourmaster 4100 zobaczymy co to warte, jak nie przypasi to sprzedam bez straty i szukamy dalej. Marka IV muszę gdzieś dorwać i obczaić bo mi ludzie gadają żeby ni cholerę tego w ciemno nie brać.

Offline Radek M

  • Sith Lord
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 484
  • "[pause] These go to eleven"
troche w tym prawdy. Ten wzmak raczej polaryzuje ludzi dosyc mocno przez swoj "charakterek".
« Ostatnia zmiana: 05 Sty, 2010, 00:08:02 wysłana przez Radek M »
No pain No gain !

Offline Pneumonia2

  • Pr0
  • Wiadomości: 691
Takie pytanie mi się nasunęło jeszcze porównywałeś, roadstera to roadkinga? oprócz końca mocy czym to się różni?

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
1 Odpowiedzi
3132 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 01 Cze, 2010, 00:47:00
wysłana przez BartEVH
13 Odpowiedzi
6978 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 06 Paź, 2009, 08:29:46
wysłana przez Dale Cooper
Jaki wzmak?

Zaczęty przez g-zs « 1 2 » Wzmacniacze i kolumny

44 Odpowiedzi
15452 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 31 Paź, 2009, 12:20:11
wysłana przez BartekL
46 Odpowiedzi
9291 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 18 Gru, 2013, 00:04:06
wysłana przez Omlet
25 Odpowiedzi
9339 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 07 Sty, 2015, 10:33:23
wysłana przez GhostAT69