Autor Wątek: Wycena sprzętu  (Przeczytany 1287 razy)

Offline kagus72

  • Prawie użytkownik
  • Wiadomości: 10
    • The Rib
Wycena sprzętu
« 03 Sty, 2010, 12:09:32 »
od razu bym radził temat gdzieś podkleić, bo nic nie znalazłem na forum takiego :/

chodzi o wycenę bossa gt-8
sprzęt był używany przeważnie w domu i na kilku koncertach, działa idealnie, nigdy nie miał jakiś zwiech czy innych swoich akcji, stan jest dobry +, jedyny mankament to taki że przy zasilaczu odeszła trochę taka izolacja czarna (kabel nie jest przerwany, bo w środku przewody dodatkowo były zabezpieczone niebieską izolacją) i taśmą izolacyjną ten około 2cm odcinek obkleiłem.
sprzęt ma jakieś 2 lata, dodatkowo mam instrukcję polską, angielską, i chyba nieważną gwarację już niestety. Ile mogę za niego wziąć?

zdjęcia, jeżeli dodam to później ;)
 Zbytni spryt.

Offline pan mikos

  • Pr0
  • Wiadomości: 681
Odp: Wycena sprzętu
« Odpowiedź #1 03 Sty, 2010, 13:06:27 »
Wystaw na allegro od 1 złotówki to zobaczysz.
Wydaje mi się, czy sprytnie chcesz przemycić ogłoszenie sprzedaży?

Offline daniel.iron

  • Gaduła
  • Wiadomości: 201
  • HARDCORE!
    • DEVON
Odp: Wycena sprzętu
« Odpowiedź #2 03 Sty, 2010, 13:08:15 »
od razu bym radził temat gdzieś podkleić, bo nic nie znalazłem na forum takiego :/

a po cholerę podklejać? Wycena wycenie nie równa.


Ile mogę za niego wziąć?

Wziąć możesz tyle ile Ci potencjalny nabywca da. Allegro nie gryzie wystarczy popatrzeć ile chodzą mniej więcej takie albo podobne bossy.

http://allegro.pl/item866645804_boss_gt_8.html

Ten boss strzelam że za więcej jak 800zł nie pójdzie. Chyba że mam szczęście i to Twoja aukcja :D ?
Prawda jest taka że wycena wyceną a i tak sprzedamy RACZEJ za tyle ile nam zaproponują (oczywiście jeśli cena też będzie dla nas satysfakcjonująca). Jeżeli to nie Twoja aukcja to wystaw go czy to na allegro czy to tutaj na forum i zobacz ile Ci zaproponują. Ale na moje oko możesz chcieć za niego 850zł, chodź szczerze to się nie znam :P

Offline october

  • Pr0
  • Wiadomości: 557
  • Oct.
Odp: Wycena sprzętu
« Odpowiedź #3 03 Sty, 2010, 13:10:37 »
700-1000zł - za tyle schodziły na allegro.
007

Offline terrormuzik

  • Zamula nawet jesion
  • Pr0
  • Wiadomości: 2 716
Odp: Wycena sprzętu
« Odpowiedź #4 03 Sty, 2010, 13:18:40 »
temat fajny ale bardziej chyba by się przydał do wyceniania sprzętów które nie są tak łatwo dostępne i na allegro ich nie widać.. Jakieś stare/mało znane wzmaki, efekty, customy, homemady itp. boss gt-8 ławo sprawdzić po ile chodzi

Offline Yony

  • Predator
  • Administrator
  • Wiadomości: 1 842
  • I tak stroję najniżej!!!
Odp: Wycena sprzętu
« Odpowiedź #5 03 Sty, 2010, 13:39:29 »
Kurwa, co to do chuja jest?! Sprawdź sobie na allegro albo ebayu. Dobranoc.