Autor Wątek: Małe "opłatkowe" Gej Party Warschau 19-20.12  (Przeczytany 1690 razy)

Offline Tolein

  • Pr0
  • Wiadomości: 725
Małe "opłatkowe" Gej Party Warschau 19-20.12
« 12 Gru, 2009, 13:33:08 »
Jako że jakiś czas temu podczas spotkania w Wieżycy (kto był ten wie) wyszła propozycja "opłatkowego" gejparty, czyli generalnie gejparty przed świętami.
Zapraszam więc do siebie w najbliższy weekend 19-20 grudnia.

W planach znajdzie się spożywanie różnorodnych napojów wyskokowych, a także, w miarę możliwości ogrywanie jakiegoś sprzętu. Wysek na razie obiecał przytargać spidera, do tego ja mogę zaoferować symulacje z kompa. Nie wiem czy jest sens coś więcej brać z ciężkiego sprzętu, zresztą i tak na więcej niż mały dżem w godzinach popołudniowych nie ma co liczyć, jako że mieszkam w bloku (na szczęście ściany są grube, a sąsiedzi wyrozumiali ;)). Oczywiście gitary do pomacania i pobrzdąkania brać można jak najbardziej.

W każdym razie wszystkich zainteresowanych proszę o kontakt - umówimy się jakoś konkretnie na godziny, no i zrobimy jakieś ustalenia odnośnie menu.
And if the band you're in starts playing different tunes
I'll see you on the dark side of the moon

Offline zuraw

  • Gaduła
  • Wiadomości: 180
Czy obowiązują stroje wieczorowe?  8)


Moge wziąśc MicroCube, a kto weźmie śledzie i pierogi?  ;D

Offline mondomg

  • Uroczy Troll Maruda
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 293
    • mondomg blog
Ja przed świętami nie dam rady przybyć. Poza tym wzięło mnie na postanowienie adwentowe ;) a i dość nieprzyjemne zdarzenie miało miejsce w kręgu moich bliskich przyjaciół, więc nie imprezowo mi jeszcze jakiś czas pewnie będzie... Ale cóż - bawcie się dobrze, ja i tak obowiązkowo odwiedzę stolicę po świętach.

Offline Martens_emenems

  • Pr0
  • Wiadomości: 612
  • innowacja

A propos GEPARTY i "opłatka", tudzież "świąt".
Mam nadzieję, że wypali. Nie dam rady niestety :(.
Djent się skończył, zanim się zaczął, a hard rock jest wieczny.

Offline Wybielacz666

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 287
  • mam paliwo razy sto, suki
    • growl'n'roll, baby!
ja się wstępnie piszę, na zakończenie gejparty zapraszam 20tego do No Mercy na 18, będziemy napierdalać z fajnymi zespołami (jutro będę błagał zarząd o info na głównej ;) )
do widzenia.

Offline Tolein

  • Pr0
  • Wiadomości: 725
Jako że to już za dwa dni! ; O
...proszę zainteresowanych o kontakt, bo trzeba ustalić szczegóły.

Generalnie - chcemy jakiś sprzęt obczajać, czy mamy to w dupie i przychodzimy pić.
Poza tym - jaki do tego jadłospis - chcemy sobie coś "świątecznie" chapsnąć, no i jakie alkohole wchodzą w grę.
Etc, etc.
Generalnie ja proponuję swoją chałupę (mieszkanie w bloku niestety, ale że budownictwo "nowe" to ściany są grube, a sąsiedzi wyrozumiali i nie robią awantury jak ktoś kaszlnie), ale jeśli wolicie, możemy iść gdzieś na miasto, jestem otwarty na ge.. propozycje. ;)
And if the band you're in starts playing different tunes
I'll see you on the dark side of the moon

Offline mlodysatan

  • Pr0
  • Wiadomości: 633
  • Graj to co czujesz, to jest najlepsze !
    • KOZI RECORDS
U mnie dupa mialem wziac swoje wioslo ale porzyczylem znajomemu bo nagrywa plyte teraz, dwa to ze w weekendy pracuje jak niektorzy moga pamietac ;/

Offline Tolein

  • Pr0
  • Wiadomości: 725
Wedle ustaleń z tymi, z którymi dało radę się skontaktować, spotykamy się (jutro) po 18 w jakiejś knajpie w centrum. Zainteresowani niech się zgłoszą na pw z numerem komórki.
Poza tym jak na razie, aktualna pozycja - 18:00, centrum - skrzyżowanie Marszałkowskiej z Al Jerozolimskimi, przy metrze centrum, pod tym dużym klocem (kamień milowy).

Jakby ktoś miał uwagi - odnośnie godziny czy czasu spotkania. A w szczególności propozycje odnośnie lokalu gdzie mamy wbić.
« Ostatnia zmiana: 18 Gru, 2009, 23:45:47 wysłana przez Tolein »
And if the band you're in starts playing different tunes
I'll see you on the dark side of the moon