Autor Wątek: Kącik fitness  (Przeczytany 372423 razy)

Offline youshy

  • Facebook follower No.1
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 422
  • Why do you wear that stupid mansuit?
    • Facebook
Odp: Kącik fitness
« Odpowiedź #1675 23 Mar, 2015, 15:48:49 »
Zasubskrybowałem całkiem niedawno ciekawy kanał na YT, pojawiają się tam najczęściej filmiki konfrontujące różnych sportowców w różnych dyscyplinach, np. jak weightlifter bez żadnych pasów rozpierdala wszystkich w siadach:

Dziś pojawił się filmik o poprawie techniki siadu i gość, który to prowadzi jest magikiem:

Zasubowałem już kiedyś ten kanał, własnie po obejrzeniu tego pojedynku w siadach i tak siadłem wczoraj do tego filmiku o technice siadu - gdzie osobiście uważam, że mój siad technicznie jest całkiem niezły (wiadomo, dałoby się JESZCZE niżej i jeszcze bardziej otwierać biodro ale to tam inna sprawa), to po obejrzeniu tego całego wykładu - łał. ŁAŁ, CORAL, ŁAŁ.
"To, że nie mam projektu, nie znaczy, że nie mam projektu"

Offline Winged

  • Gaduła
  • Wiadomości: 139
Odp: Kącik fitness
« Odpowiedź #1676 29 Mar, 2015, 11:57:25 »
Miał ktoś z Was styczność z butami Adidas Powerlift 2.0? Wiem, że to takie buty do dźwigania dla ubogich(skąpych), tymczasem chciałbym się na coś przesiąść z halówek, których dotychczas używałem, zwłaszcza, że ostatnio oprócz siadów się trochę bawię cleanami i snatchami. Pięta jest trochę niżej niż w tych high-endowych, ale może to nienajgorzej, bo myślałem, żeby nie zdejmować ich do ciągów. Siady robię na taką trójboistyczną głębokość, czyli nie do ziemi, ale biodra poniżej kolan i trochę butt-winku się pojawia. Inna sprawa, że czasem się pojawiają po ćwiczeniu bóle kolan i liczę, że przynajmniej odrobinę to z tym pomoże. Wiem, że buty nie zastąpią pracy nad mobilnością, ale czy jest to dobra opcja?

Offline youshy

  • Facebook follower No.1
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 422
  • Why do you wear that stupid mansuit?
    • Facebook
Odp: Kącik fitness
« Odpowiedź #1677 29 Mar, 2015, 20:21:19 »
Miał ktoś z Was styczność z butami Adidas Powerlift 2.0? Wiem, że to takie buty do dźwigania dla ubogich(skąpych), tymczasem chciałbym się na coś przesiąść z halówek, których dotychczas używałem, zwłaszcza, że ostatnio oprócz siadów się trochę bawię cleanami i snatchami. Pięta jest trochę niżej niż w tych high-endowych, ale może to nienajgorzej, bo myślałem, żeby nie zdejmować ich do ciągów. Siady robię na taką trójboistyczną głębokość, czyli nie do ziemi, ale biodra poniżej kolan i trochę butt-winku się pojawia. Inna sprawa, że czasem się pojawiają po ćwiczeniu bóle kolan i liczę, że przynajmniej odrobinę to z tym pomoże. Wiem, że buty nie zastąpią pracy nad mobilnością, ale czy jest to dobra opcja?

Jak Cię stać, to bierz. Ale tak jak napisałeś, nie zastąpi to pracy nad mobilnością w żaden sposób i kolana będą Cię dalej napierdalać jeśli się za to nie weźmiesz. IMO najlepsze buty do wszystkiego, serio do wszystkiego, to buty pokroju conversów/trampek/halówek. Dlaczego? Bo mają płaską podeszwę, w żaden sposób nie jest podbita i masz pełny kontakt stopy z ziemią - a o to w tym wszystkim chodzi. Większość trenerów trójboju zaleca albo płaskie buty albo w ogóle ćwiczenie na bosaka. Co do snatchów - masz taką mobilność żeby zrobić poprawnie techniczny OHS? Robisz poprawnie technicznie martwy ciąg? Jeżeli nie, to radziłbym popracować nad mobilnością, wzmocnić core, porobić rok frontów/squatów, poćwiczyć OHS z kijkiem od szczotki i tonę mobility. Oczywiście, zrobisz co chcesz, ale widziałem jak ludzie po kilku miesiącach trenowania brali się za OHS i wysiadały im barki i plecy.

Trójboistyczną głębokość? Wait, wat? Albo robisz PEŁNY SIAD, DUPĄ DO ZIEMI i to liczysz jako siad albo nie. Nie ma czegoś takiego jak trójboistyczna/dwuboistyczna/strongmenowa/kulturystyczna głębokość siadów; to nie jest fizyka jądrowa żeby się na nią rozwodzić.

TL;DR weź się do roboty, rób pełne siady, nie przepierdalaj kasy na głupoty
"To, że nie mam projektu, nie znaczy, że nie mam projektu"

Offline lwronk

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 428
  • Who said you need to buy a guitar?
    • Avernus Guitars
Odp: Kącik fitness
« Odpowiedź #1678 30 Mar, 2015, 03:07:37 »
Pytanie za sto punktów i zlewozmywak. Mam miesiąc, żeby spalić możliwie dużo tłuszczu, obecnie bf 25%. Myślę nad tym, żeby wrócić do insanity (przerwałem po kilku dniach bo święta i nie było warunków do ćwiczeń, a potem jakoś tak nie mogłem się zabrać przez te 3 miechy). Teraz motywacja jest i to spora. Do tego jakaś sensowna dieta, zastanawiam się nad slowcarb. Jeśli uważacie, że coś w tym planie da się zoptymalizować, a pewnie się da, to proszę o hinty :)

A, i pytanie, czy jest sens kupować do tego jakieś spalacze i jeśli tak, to jakie?

Offline Aremenius

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 393
  • HUE
Odp: Kącik fitness
« Odpowiedź #1679 30 Mar, 2015, 07:26:47 »
A nie lepiej rozpisać markoskładniki i nie bawić się modyfikacjami? Zależy jak dzień rozpiszesz ale 5 posiłków dziennie i węgle na noc to cudowna rzecz ;)

HINT:


A rozliczanie składników popularna metoda 5:3:2 ewentualnie jak chcesz poszaleć to możesz machnąć już na wejściu 4:4:2, szybciej schodzi i mięśnie takie lekko spompowane, ale co do spalaczy - po chuj Ci to? :) Jeżeli nie startujesz w zawodach to aż tak wyjebane docięcie nic Ci nie da, ale to już moja prywatna opinia ;)

Offline youshy

  • Facebook follower No.1
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 422
  • Why do you wear that stupid mansuit?
    • Facebook
Odp: Kącik fitness
« Odpowiedź #1680 30 Mar, 2015, 10:48:59 »
@lwronk jedyne spalacze - clenbuterol + mefedron, najlepiej jeszcze t3 i nie pierdolić się z banankami. Do ilu chcesz zejść w ten miesiąc? Uwaga na to, co teraz napiszę - IDIOTYZMEM JEST SZYBKIE SPALANIE TKANKI TŁUSZCZOWEJ. Albo zrób to jak Pan Bóg przykazuje i zrób dobrą dietę, z dobrym treningiem siłowym i po prostu zapierdalaj albo rozpieprz sobie całą gospodarkę hormonalną organizmu, czuj się do dupy i jak wrak ale zjedziesz z tłuszczem bardzo nisko.

I tu się zgadzam z @Aremenius - docinanie się jest fajne dla ludzi, którzy się zajmują kulturystyką zawodowo albo są modelami fitness. Fajnie jest mieć sześciopaczek na brzuchu ale to wymaga ciężkiej i bardzo przemyślanej pracy, a nie jednego miesiąca głodówki :)
"To, że nie mam projektu, nie znaczy, że nie mam projektu"

Offline lwronk

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 428
  • Who said you need to buy a guitar?
    • Avernus Guitars
Odp: Kącik fitness
« Odpowiedź #1681 30 Mar, 2015, 11:09:22 »
Bardziej chodzi mi o to, żeby brzuch się nie wylewał i żeby schudnąć na twarzy. Zależy mi na tym, żeby spalić to możliwie naturalnie, przede wszystkim ćwiczeniami i dietą. Po prostu za miesiąc mam event, na którym muszę możliwie dobrze wyglądać (w ubraniu, żeby uciąć pewne domysły :P ). Spalacze brałem pod uwagę bardziej naturalne, głównie dlatego, że jak biorę suple to jakoś jest mniej wymówek z ćwiczeniami. ;) zastanawiam się tylko nad michą i optymalnym planem ćwiczeń.

Offline commelina

  • jestę skervesenę
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 375
  • ...grałbym EVER
    • Skervesen
Odp: Kącik fitness
« Odpowiedź #1682 30 Mar, 2015, 12:33:45 »
Ubierz sie w czarne, czarne jak wiadomo wyszczupla, bedzie szybko tanio i bez supli no i bez wysiłku :P

Offline Aremenius

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 393
  • HUE
Odp: Kącik fitness
« Odpowiedź #1683 30 Mar, 2015, 12:56:36 »
@lwronk co do planu to w temacie spalania tkanki tłuszczowej polecam FBW :) Do tego można dołączyć aeroby jeżeli masz jeszcze czas i energię to robisz po siłówce, ewentualnie jako rozgrzewkę, tutaj raczej jakaś maszyna na górę+dół, jest takie cuś śmiesznego że łapami machasz i jeszcze nogi chodzą niestety ni chuj nie wiem jak to się nazywa, ale jak zobaczysz raczej poznasz ;)

A micha? Do redukcji ziemniaczki, drób, czasem włączyć wołowinę żeby testosteron nie zleciał za nisko :) Dużo warzyw na zapchanie i sytość. A co do tłuszczów to jak najbardziej lekki i nienasycone. Ze zdrowych źródeł oczywiście rybcie (łosoś mniam) do tego jajca i orzechy i styknie z podstaw :)

Jak będziesz chciał odnośnie tych makroelementów więcej info to machnij PW podeślę bazy ;)

Offline domas

  • Moderator Globalny
  • Wiadomości: 640
  • Dziki osioł numer raz
    • Animus
Odp: Kącik fitness
« Odpowiedź #1684 30 Mar, 2015, 13:26:32 »
jest takie cuś śmiesznego że łapami machasz i jeszcze nogi chodzą niestety ni chuj nie wiem jak to się nazywa, ale jak zobaczysz raczej poznasz ;)

Crosstrainer.

Są diety "pięciodniowe", po których zrzucisz pięknie 5 kg wody z organizmu i nic więcej. Słuchaj youshyego.

Co do butów, to też się powoli rozmyślam nad tymi powerliftami. Pewnie w maju sobie zrobię prezent. Jakbyś miał wcześniej, to daj znać jak tam.

Offline lwronk

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 428
  • Who said you need to buy a guitar?
    • Avernus Guitars
Odp: Kącik fitness
« Odpowiedź #1685 30 Mar, 2015, 13:30:45 »
jest takie cuś śmiesznego że łapami machasz i jeszcze nogi chodzą niestety ni chuj nie wiem jak to się nazywa, ale jak zobaczysz raczej poznasz ;)

Crosstrainer.

Są diety "pięciodniowe", po których zrzucisz pięknie 5 kg wody z organizmu i nic więcej. Słuchaj youshyego.

Co do butów, to też się powoli rozmyślam nad tymi powerliftami. Pewnie w maju sobie zrobię prezent. Jakbyś miał wcześniej, to daj znać jak tam.

Właśnie dlatego myślałem o slow carb. Ostre ograniczanie węgli, sporo warzyw, mięsa, mało kasz, ziemniaków i ryżu... Do tego myślałem o insanity, bo ten program naprawdę podkręca metabolizm, taka mocno rozbudowana tabata w sumie.

Offline Aremenius

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 393
  • HUE
Odp: Kącik fitness
« Odpowiedź #1686 30 Mar, 2015, 13:53:02 »
Ale mało kasz, ziemniaków i ryżu da Ci szybkie efekty to fakt ale czy pożądane? Zauważ że brak skrobi = brak glukozy a brak glukozy to:
1) głód
2) zamuła

Plus jeżeli chcesz mało węgli to serio obczaj sobie węgle ziemniaków na parze, ja wpierdalam be przerwy do obiadków :D

Offline youshy

  • Facebook follower No.1
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 422
  • Why do you wear that stupid mansuit?
    • Facebook
Odp: Kącik fitness
« Odpowiedź #1687 30 Mar, 2015, 14:15:07 »
IMO pierdolenie. Od początku:

Cytuj
żeby brzuch się nie wylewał i żeby schudnąć na twarzy

Jak chcesz to zrobić, żeby schudnąć w jednym miejscu? Albo chudniesz całościowo (IIRC brzuch schodzi ostatni) albo bawisz się w pitupitu.

Cytuj
optymalnym planem ćwiczeń.

Tak jak @Aremenius mówi - dobre FBW, dużo z wolnymi ciężarami, kompleksy sztangowe, siady (PEŁNE), martwy, zero cardio (serio, o wiele lepsze i efektywniejsze na dłuższą metę są ciężkie treningi siłowe aniżeli cardio)

Cytuj
Ostre ograniczanie węgli,

Okej, bardzo fajny pomysł, polecam od razu kupić sobie leki na uspokojenie bo hormony zaczną Ci szaleć i będziesz zmulony, senny, wkurwiony. Been there, done that, never again.

Cytuj
ziemniaków

Ziemniory jak najbardziej tak - nie są tak bardzo kaloryczne, można je zrobić na milion sposobów, dobrze zapychają, mają fajny indeks glikemiczny.



MOIM ZDANIEM powinieneś się wziąć do roboty, trzy/cztery dni w tygodniu zapierdalać ze sztangą, michę +/- trzymać czystą (no nie oszukujmy się, ilu z nas tutaj ćwiczy, powiedzmy, profesjonalnie - tj. robi to, żeby startować w konkursach, celuje w Arnold Classic etc?) i jeść generalnie zdrowo, a nie bawić się w naukę, liczenie mikro/makro/pikoskładników bo idzie od tego oszaleć.



"To, że nie mam projektu, nie znaczy, że nie mam projektu"

Offline lwronk

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 428
  • Who said you need to buy a guitar?
    • Avernus Guitars
Odp: Kącik fitness
« Odpowiedź #1688 30 Mar, 2015, 14:30:17 »
IMO pierdolenie. Od początku:

Cytuj
żeby brzuch się nie wylewał i żeby schudnąć na twarzy

Jak chcesz to zrobić, żeby schudnąć w jednym miejscu? Albo chudniesz całościowo (IIRC brzuch schodzi ostatni) albo bawisz się w pitupitu.


Chcę ogólnie schudnąć, po prostu opona na brzuchu i zaczątki drugiego podbródka wkurwiają najmocniej :P
Ok, jest sens dorzucać jakieś interwałowe cardio do tego powiedzmy 2 razy w tygodniu, czy też niezbyt? Poza tym, chodzi mi o maksymalny efekt na około za miesiąc-półtora od dziś. Potem planuję kontynuować treningi, może trochę spokojniej, bo na obecną chwilę mam sytuację taką, że jeśli przełoży się to na efekty, mogę zapierdalać 6 razy w tygodniu po godzinie- półtora i żywić się choćby nieobranymi jeżami i tynkiem z sufitu. ;)

Offline Aremenius

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 393
  • HUE
Odp: Kącik fitness
« Odpowiedź #1689 30 Mar, 2015, 14:43:52 »
Czytaj ze zrozumieniem - micha czysto i powoli bo pierdolniesz nerwowo, a ćwiczenia na początek nie częściej moim zdaniem niż 3 razy w tygodniu. Zacznij od podstaw przyzwyczai organizm do wysiłku. Jak zaczniesz zapierdalać to szybko paliwo Ci zejdzie i determinacja, małe kroki dają lepsze efekty ;)

Offline Bjørn

  • Pr0
  • Wiadomości: 3 361
  • Imponderabilistyczny monopluralista.
Odp: Kącik fitness
« Odpowiedź #1690 30 Mar, 2015, 15:26:01 »
Ubierz sie w czarne, czarne jak wiadomo wyszczupla

czarne nie wyszczupla, czarne kradnie
. : : Death Metal und Jazz : : . || dubstepowe banjo w djencie || . : : Fractal > all your amps : : .

Offline Winged

  • Gaduła
  • Wiadomości: 139
Odp: Kącik fitness
« Odpowiedź #1691 30 Mar, 2015, 16:20:54 »
Cytuj
Trójboistyczną głębokość? Wait, wat? Albo robisz PEŁNY SIAD, DUPĄ DO ZIEMI i to liczysz jako siad albo nie. Nie ma czegoś takiego jak trójboistyczna/dwuboistyczna/strongmenowa/kulturystyczna głębokość siadów; to nie jest fizyka jądrowa żeby się na nią rozwodzić.
Powiedzmy tak: głębokość jest taka, że by mnie za nią nie "zredlajtowali". Ze strony ipf: "ugina nogi w kolanach i obniża tułów do momentu,
kiedy górna powierzchnia ud w stawie biodrowym znajdzie się niżej niż wierzchołki kolan".
Cytuj
Co do butów, to też się powoli rozmyślam nad tymi powerliftami. Pewnie w maju sobie zrobię prezent. Jakbyś miał wcześniej, to daj znać jak tam.
Jeżeli się zdecyduję, to ofc dam znać.

Offline youshy

  • Facebook follower No.1
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 422
  • Why do you wear that stupid mansuit?
    • Facebook
Odp: Kącik fitness
« Odpowiedź #1692 30 Mar, 2015, 16:48:25 »
Dobra, kurwa, stop.

@lwronk

Cytuj
jest sens dorzucać jakieś interwałowe cardio do tego powiedzmy 2 razy w tygodniu

Nie, nie ma sensu, zejdzie Ci woda z organizmu a później, od razu jak przestaniesz robić cardio masz jojo.

Cytuj
maksymalny efekt na około za miesiąc-półtora od dziś

Cytuj
Potem planuję kontynuować treningi, może trochę spokojniej,

Zdecyduj się - albo chcesz robić formę albo chcesz być kolejnym chłopaczkiem z włosami na żel i robiącym bic/tric/klata.

Cytuj
mogę zapierdalać 6 razy w tygodniu po godzinie

A po co? Masz do tego lekarza, który będzie dźgał Cię stuffem żebyś dał radę zapierdalać te sześć razy w tygodniu? Cztery treningi W ZUPEŁNOŚCI wystarczą.

Chcesz szybką formę przed tym eventem? Najeb się dwa/trzy dni pod rząd, wyrzygaj wszystko co miałeś w brzuchu - woda schodzi, rzeźba jak chuj.


@Winged

Cytuj
Powiedzmy tak: głębokość jest taka, że by mnie za nią nie "zredlajtowali". Ze strony ipf: "ugina nogi w kolanach i obniża tułów do momentu,
kiedy górna powierzchnia ud w stawie biodrowym znajdzie się niżej niż wierzchołki kolan".

Co?

Chłopaki, dlaczego z treningów robicie pieprzone przygotowania do startu nowego challengera w kosmos? Jak już napisałem, to nie jest fizyka kwantowa, to nie jest, kurwa, hogwart żeby się uczyć czarów. Na chuj formułki (jw.), siady to jest banalna sprawa: bierzesz sztangę na barki, schodzisz DUPĄ do ziemi, idziesz do góry. Proste. A jeżeli nie dajesz rady tego zrobić, to zmniejszasz ciężar na sztandze i robisz z mniejszym ciężarem albo w ogóle z kijem od szczotki i zwiększasz mobilność. Tyle.

« Ostatnia zmiana: 30 Mar, 2015, 16:55:58 wysłana przez youshy »
"To, że nie mam projektu, nie znaczy, że nie mam projektu"

Offline commelina

  • jestę skervesenę
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 375
  • ...grałbym EVER
    • Skervesen
Odp: Kącik fitness
« Odpowiedź #1693 30 Mar, 2015, 17:15:26 »
@youshy  nawet nie wiesz jak mi sie podoba to co piszesz, W końcu ktoś jak człowiek i dla ludzi ;)

Offline Sleepwalker74

  • Gaduła
  • Wiadomości: 105
Odp: Kącik fitness
« Odpowiedź #1694 30 Mar, 2015, 18:29:51 »
Pytanie za sto punktów i zlewozmywak. Mam miesiąc, żeby spalić możliwie dużo tłuszczu, obecnie bf 25%. Myślę nad tym, żeby wrócić do insanity (przerwałem po kilku dniach bo święta i nie było warunków do ćwiczeń, a potem jakoś tak nie mogłem się zabrać przez te 3 miechy). Teraz motywacja jest i to spora. Do tego jakaś sensowna dieta, zastanawiam się nad slowcarb. Jeśli uważacie, że coś w tym planie da się zoptymalizować, a pewnie się da, to proszę o hinty :)

A, i pytanie, czy jest sens kupować do tego jakieś spalacze i jeśli tak, to jakie?

Ze swojego skromnego kilkunastoletniego doświadczenia w tym temacie widzę to tak:
- siłowy ze 4 x na tydzień może być FBW, ale na zwykłym splicie też się da (sprawdzone)
- posiłki rozbij na 5, 6 na dzień i nie ma tu co od razu obcinać kaloryczności - najpierw dowala się aero
- aero - najlepiej bieganie, ewentualnie rower czy orbitrek - te są najskuteczniejsze. Zacznij od 4 X na tydzień bezpośrednio po siłowym, tak  z pół godzinki. Przez pierwsze 2 tygodnie nie masz co ich zwiększać, przemiana materii rusza z kopyta dopiero po mniej więcej tym właśnie czasie. Potem możesz dołożyć kolejny dzień i ewentualnie zacząć delikatnie obcinać michę. Low carb jak najbardziej. Trzeba dodać, że każdy reaguje inaczej, ja przez pierwsze kilka tygodni wogóle michy nie obcinam, dodaję tylko stopniowo ilość / czas aero.
- spalacze - skoro masz tylko miesiąc to sobie odpuść. Dupereli nie warto brać a te konkretniejsze to już później, jak masz zastój albo chcesz się konkretnie dociąć.

Ja na rekordowej redukcji zjechałem z 26% tłuszczu do około 11%, spadek objętości bębna z masowych 92 cm do równych 80 - ale robiłem to wtedy 3 miesiące.

Offline Bjørn

  • Pr0
  • Wiadomości: 3 361
  • Imponderabilistyczny monopluralista.
Odp: Kącik fitness
« Odpowiedź #1695 30 Mar, 2015, 18:33:52 »
Pytanie za sto punktów i zlewozmywak. Mam miesiąc, żeby spalić możliwie dużo tłuszczu, obecnie bf 25%. Myślę nad tym, żeby wrócić do insanity (przerwałem po kilku dniach bo święta i nie było warunków do ćwiczeń, a potem jakoś tak nie mogłem się zabrać przez te 3 miechy). Teraz motywacja jest i to spora. Do tego jakaś sensowna dieta, zastanawiam się nad slowcarb. Jeśli uważacie, że coś w tym planie da się zoptymalizować, a pewnie się da, to proszę o hinty :)

A, i pytanie, czy jest sens kupować do tego jakieś spalacze i jeśli tak, to jakie?

Ze swojego skromnego kilkunastoletniego doświadczenia w tym temacie widzę to tak:
- siłowy ze 4 x na tydzień może być FBW, ale na zwykłym splicie też się da (sprawdzone)
- posiłki rozbij na 5, 6 na dzień i nie ma tu co od razu obcinać kaloryczności - najpierw dowala się aero
- aero - najlepiej bieganie, ewentualnie rower czy orbitrek - te są najskuteczniejsze. Zacznij od 4 X na tydzień bezpośrednio po siłowym, tak  z pół godzinki. Przez pierwsze 2 tygodnie nie masz co ich zwiększać, przemiana materii rusza z kopyta dopiero po mniej więcej tym właśnie czasie. Potem możesz dołożyć kolejny dzień i ewentualnie zacząć delikatnie obcinać michę. Low carb jak najbardziej. Trzeba dodać, że każdy reaguje inaczej, ja przez pierwsze kilka tygodni wogóle michy nie obcinam, dodaję tylko stopniowo ilość / czas aero.
- spalacze - skoro masz tylko miesiąc to sobie odpuść. Dupereli nie warto brać a te konkretniejsze to już później, jak masz zastój albo chcesz się konkretnie dociąć.

Ja na rekordowej redukcji zjechałem z 26% tłuszczu do około 11%, spadek objętości bębna z masowych 92 cm do równych 80 - ale robiłem to wtedy 3 miesiące.

O to to. Robię tak i jest cool. Poza tym, że aero 20 min a nie 30. ;) Ale podniosę sobie w maju do 30.
. : : Death Metal und Jazz : : . || dubstepowe banjo w djencie || . : : Fractal > all your amps : : .

Offline Johnny

  • Pr0
  • Wiadomości: 971
  • Miszcz onelinerów
    • Robur
Odp: Kącik fitness
« Odpowiedź #1696 03 Kwi, 2015, 23:35:56 »
Dzisiaj podczas martwego spuchły mi uda
poczułem potrzebę żeby z kimś się tym podzielić
Jazz, Lounge, Downtempo

Offline Johnny

  • Pr0
  • Wiadomości: 971
  • Miszcz onelinerów
    • Robur
Odp: Kącik fitness
« Odpowiedź #1697 10 Kwi, 2015, 19:49:12 »
Zrobiłem tydzień przerwy i dzisiaj tak leciutko tylko

nic nie spuchło, zaczynam podejrzewać, że to moje spodenki farbują na niebiesko  :facepalm:
Jazz, Lounge, Downtempo

Offline pivo

  • Pr0
  • Wiadomości: 736
    • VisionsOfTondal
Odp: Kącik fitness
« Odpowiedź #1698 11 Kwi, 2015, 07:08:01 »
09.2015 - 96.8kg
04.2015 - 84.8kg

Offline lwronk

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 428
  • Who said you need to buy a guitar?
    • Avernus Guitars
Odp: Kącik fitness
« Odpowiedź #1699 11 Kwi, 2015, 10:08:49 »
09.2015 - 96.8kg
04.2015 - 84.8kg

Zamierzasz zwiększyć masę? :D