Autor Wątek: Kącik fitness  (Przeczytany 372429 razy)

Offline Semedi

  • Pr0
  • Wiadomości: 556
  • Klucze krzywo!
    • Karcer
Odp: Kącik fitness
« Odpowiedź #1300 08 Paź, 2013, 10:10:54 »
Możesz nie jeść dużej kolacji, lekki obiad, ale śniadanie powineneś i nie jest to żadne pierdolenie speców. Niestety biochemia organizmu to nie w kij dmuchał, nie będziesz dawał energii mózg zacznie dawać info, że Isu wali w chuja i odkładamy tkankę tłuszczową i tak do usranej. Utyć zdrowo jest gorszym problemem niż zrzucić kilogramy, więc jedz śniadanie. I ja Ci radzę osobiście jeść po prostu regularnie. Niestety nie znamy Twojego rozkładu dnia i co robisz, co jesz, jak jesz, kiedy jesz, ale gwarantuję, że jedząc regularnie i zbilansowanie będzie OK. Potem trochę ruchu i będziesz piękny.
Yes! I'm inspired by the Devil!
http://semdedi.soup.io/

Offline Lothar

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 491
  • Ibanez <3
    • Spaceshark's Lair
Odp: Kącik fitness
« Odpowiedź #1301 08 Paź, 2013, 11:04:10 »
Uwielbiam takie powielanie przedpotopowych opinii.
facebook.com/EnolyBand

Rób perke.

Offline Bjørn

  • Pr0
  • Wiadomości: 3 361
  • Imponderabilistyczny monopluralista.
Odp: Kącik fitness
« Odpowiedź #1302 08 Paź, 2013, 12:05:32 »


Na śniadanie najlepszy jest seks z ładną dziewczyną. Tak bezpośrednio po przebudzeniu. 8)
. : : Death Metal und Jazz : : . || dubstepowe banjo w djencie || . : : Fractal > all your amps : : .

Offline adr89

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 92
Odp: Kącik fitness
« Odpowiedź #1303 08 Paź, 2013, 13:28:24 »
Możesz nie jeść dużej kolacji, lekki obiad, ale śniadanie powineneś i nie jest to żadne pierdolenie speców. Niestety biochemia organizmu to nie w kij dmuchał, nie będziesz dawał energii mózg zacznie dawać info, że Isu wali w chuja i odkładamy tkankę tłuszczową i tak do usranej. Utyć zdrowo jest gorszym problemem niż zrzucić kilogramy, więc jedz śniadanie. I ja Ci radzę osobiście jeść po prostu regularnie. Niestety nie znamy Twojego rozkładu dnia i co robisz, co jesz, jak jesz, kiedy jesz, ale gwarantuję, że jedząc regularnie i zbilansowanie będzie OK. Potem trochę ruchu i będziesz piękny.

Jeśli uważasz, że nie jedząc śniadań odłożysz tkankę tłuszczową polecam obejrzeć foty Lothara, ewentualnie moje. Co do braku paliwa też się mylisz. Polecam:
http://www.leangains.com/2010/10/top-ten-fasting-myths-debunked.html

I od razu uprzedzę ewentualne zarzuty - nie jest to chwilowa moda cxzy dieta cud jak Dukan. Nurt powstał koło 2005 roku i jak widać ma się dobrze, powiedziałbym wręcz, że rośnie w siłę.

« Ostatnia zmiana: 08 Paź, 2013, 13:35:37 wysłana przez adr89 »

Offline Przychlast

  • Pr0
  • Wiadomości: 822
Odp: Kącik fitness
« Odpowiedź #1304 08 Paź, 2013, 14:04:40 »
O co chodzi z tymi butami ?

Offline coin777

  • Pr0
  • Wiadomości: 770
  • Nie moge Tego
    • YT
Odp: Kącik fitness
« Odpowiedź #1305 08 Paź, 2013, 15:39:35 »
Pewnie w tych butach jesteś w stanie podnieść więcej niż pozwala Ci na to twoja muskulatura, jak widać po zdjęciu.
Pchnąć w tę łódź jeża lub ośm skrzyń fig

Offline domas

  • Moderator Globalny
  • Wiadomości: 640
  • Dziki osioł numer raz
    • Animus
Odp: Kącik fitness
« Odpowiedź #1306 08 Paź, 2013, 18:40:50 »
Byłem przyzwyczajony do 5-6 posiłków dziennie i powtarzałem wszystkim jak mantrę, że należy tyle jeść. Poczytałem o LG, przeszedłem na dwa posiłki, nie jem śniadań. Mam więcej energii i czasu niż wcześniej. Polecam, Żanet Kaleta.

Offline niedziak

  • The Dark Lord
  • Pr0
  • Wiadomości: 2 033
Odp: Kącik fitness
« Odpowiedź #1307 08 Paź, 2013, 23:22:21 »
Pewnie w tych butach jesteś w stanie podnieść więcej niż pozwala Ci na to twoja muskulatura, jak widać po zdjęciu.

LOL :D

Uwielbiam takie powielanie przedpotopowych opinii.

Dlaczego przedpotopowe?


Jeżeli jesteś w czymś dobry to nie rób tego za darmo.

Offline Semedi

  • Pr0
  • Wiadomości: 556
  • Klucze krzywo!
    • Karcer
Odp: Kącik fitness
« Odpowiedź #1308 09 Paź, 2013, 09:02:27 »
Dobrze róbcie jak chcecie. Ja się nie pedziuję na siłce, jem normalnie i tyle. Jak zwykle jesteście mądrzejsi od wszystkich :D Inaczej. Może dla pedziujących na siłowniach to ma sens, ale nie dla nie pedziujących. No i gdzie ja napisałem, że jak nie będziesz jadł śniadań to umrzesz, utyjesz jak mors i dostaniesz amnezji oraz odpadnie Ci penis? Napisałem jak ja się odżywiam i jak mi to wytłumaczono.

PS. Czyli dietetycy chuja wiedzą? Cóż...No comments fagz.
« Ostatnia zmiana: 09 Paź, 2013, 09:09:49 wysłana przez Semedi »
Yes! I'm inspired by the Devil!
http://semdedi.soup.io/

Offline youshy

  • Facebook follower No.1
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 422
  • Why do you wear that stupid mansuit?
    • Facebook
Odp: Kącik fitness
« Odpowiedź #1309 09 Paź, 2013, 11:32:49 »
A ja się pochwalę że wczoraj zaliczyłem pierwszy trening na Crossfitowym Boxie w Krakowie i jutro idę kupić karnet! Jak będę miał dostęp do jakiegoś fotomejkera to zrobię before photos, pomierzę wszystko i w ogóle.

No i jako dieta leangains chociaż zastanawiam się nad spróbowaniem caveman diet.
"To, że nie mam projektu, nie znaczy, że nie mam projektu"

Offline Lothar

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 491
  • Ibanez <3
    • Spaceshark's Lair
Odp: Kącik fitness
« Odpowiedź #1310 09 Paź, 2013, 11:42:24 »
A ja się pochwalę że wczoraj zaliczyłem pierwszy trening na Crossfitowym Boxie w Krakowie i jutro idę kupić karnet! Jak będę miał dostęp do jakiegoś fotomejkera to zrobię before photos, pomierzę wszystko i w ogóle.

No i jako dieta leangains chociaż zastanawiam się nad spróbowaniem caveman diet.

Leangains raczej nie jest przeznaczone do crossfitu. Just sayin.
facebook.com/EnolyBand

Rób perke.

Offline youshy

  • Facebook follower No.1
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 422
  • Why do you wear that stupid mansuit?
    • Facebook
Odp: Kącik fitness
« Odpowiedź #1311 09 Paź, 2013, 11:46:04 »
A ja się pochwalę że wczoraj zaliczyłem pierwszy trening na Crossfitowym Boxie w Krakowie i jutro idę kupić karnet! Jak będę miał dostęp do jakiegoś fotomejkera to zrobię before photos, pomierzę wszystko i w ogóle.

No i jako dieta leangains chociaż zastanawiam się nad spróbowaniem caveman diet.

Leangains raczej nie jest przeznaczone do crossfitu. Just sayin.

To co byś polecał? Tak jak napisałem - zbieram się do cavemana ale szukam jeszcze alternatyw
"To, że nie mam projektu, nie znaczy, że nie mam projektu"

Offline adr89

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 92
Odp: Kącik fitness
« Odpowiedź #1312 09 Paź, 2013, 14:26:56 »
A ja się pochwalę że wczoraj zaliczyłem pierwszy trening na Crossfitowym Boxie w Krakowie i jutro idę kupić karnet! Jak będę miał dostęp do jakiegoś fotomejkera to zrobię before photos, pomierzę wszystko i w ogóle.

No i jako dieta leangains chociaż zastanawiam się nad spróbowaniem caveman diet.

Leangains raczej nie jest przeznaczone do crossfitu. Just sayin.

To co byś polecał? Tak jak napisałem - zbieram się do cavemana ale szukam jeszcze alternatyw

Przede wszystkim trudno rozważać leangains LUB paleo bo jedno nie wyklucza drugiego. Leangains tyczy się timingu posiłków a paleo tego co jesz więc możesz stosować te podejścia jednocześnie. Co do tego czy paleo ma sens - jeśli skuteczne jest nawet IIFYM to moim zdaniem nie ma. Zrób normalną dietę, policz kalorie i dostosuj je w zależności od efektów. Jedz z grubsza zdrowo, dużo białka, nie przejmuj się timingiem ani ilością posiłków bo generalnie nie ma to znaczenia (poza jednym - zawsze więcej kalorii lepiej wszamać po treningu niż przed).

Offline fireboy

  • Pr0
  • Wiadomości: 536
    • Toughest Firefighter Alive
Odp: Kącik fitness
« Odpowiedź #1313 09 Paź, 2013, 18:19:42 »
A ja się pochwalę że wczoraj zaliczyłem pierwszy trening na Crossfitowym Boxie w Krakowie i jutro idę kupić karnet! Jak będę miał dostęp do jakiegoś fotomejkera to zrobię before photos, pomierzę wszystko i w ogóle.

No i jako dieta leangains chociaż zastanawiam się nad spróbowaniem caveman diet.
Pozdrów Lucynę i Maćka od strażaków z Torunia... Jeśli to ten box (a oficjalny jest jeden raczej), o którym myślę to nie mogłeś lepiej trafić.

Offline niedziak

  • The Dark Lord
  • Pr0
  • Wiadomości: 2 033
Odp: Kącik fitness
« Odpowiedź #1314 09 Paź, 2013, 21:01:06 »
(...) zawsze więcej kalorii lepiej wszamać po treningu niż przed (...)

Tylko jak robisz rzeźbę. W innych przypadkach nigdy, kurwa, w życiu.
Jeżeli jesteś w czymś dobry to nie rób tego za darmo.

Offline purpleman

  • zbananowany
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 025
  • hie hie hie
Odp: Kącik fitness
« Odpowiedź #1315 12 Paź, 2013, 02:03:45 »
Ja się dzisiaj wybrałem na crossfit. Dawno takiego wpierdolu nie dostałem :)
"grałeś kiedyś w samoloty?"

Offline Testorrob

  • Gaduła
  • Wiadomości: 275
    • Testor na myspace
Odp: Kącik fitness
« Odpowiedź #1316 14 Paź, 2013, 23:06:59 »
Wkurwia mnie już ten cały wątek. Czytając go stwierdzam, że całe życie trzeba podporządkować diecie, liczeniu kalorii etc. I po cholerę?! Żeby wyglądać jak przerośnięty, napompowany balon, z którego śmieje się większość lasek na plaży.
Oczywiście przyznaję rację, że jeśli chce się coś osiągnąć to należy trzymać się pewnych reguł, natomiast nie dajmy się zwariować! Chyba większość z Was ma za dużo czasu :D Spokojnie, jeszcze parę lat staniecie się dorosłymi facetami i skończy się ta wzajemna onanizerka. Po prostu nie będzie na to czasu ;)
Pozdrowienia dla wytrwałych :)

Offline adr89

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 92
Odp: Kącik fitness
« Odpowiedź #1317 15 Paź, 2013, 18:44:18 »
Wkurwia mnie już ten cały wątek. Czytając go stwierdzam, że całe życie trzeba podporządkować diecie, liczeniu kalorii etc. I po cholerę?! Żeby wyglądać jak przerośnięty, napompowany balon, z którego śmieje się większość lasek na plaży.
Oczywiście przyznaję rację, że jeśli chce się coś osiągnąć to należy trzymać się pewnych reguł, natomiast nie dajmy się zwariować! Chyba większość z Was ma za dużo czasu :D Spokojnie, jeszcze parę lat staniecie się dorosłymi facetami i skończy się ta wzajemna onanizerka. Po prostu nie będzie na to czasu ;)
Pozdrowienia dla wytrwałych :)

Nic bardziej mylnego. Wypowiem się za siebie, ale pewnie reszta ma podobnie. Mam wszystko obliczone i na przygotowanie posiłków poświęcam na oko dwukrotnie mniej czasu niż 90% ludzi stosujących dietę pt. "co popadnie" (jem dwa, z rzadka trzy posiłki dziennie).

Trudno umniejszyć znaczenie liczenia kalorii, jesli od ich ilości zależy czy masa ciała zwiększa się czy maleje. NAJPIERW musisz mieć obliczone kalorie w zalezności od celów, POTEM dopiero mozna iść na siłownię i zabrać się za ćwiczenia.  Większość ludzi nie rozumie tej zależności, stąd siłownie zapełnione są sezonowcami, którzy rezygnują po miesiącu bo nie ma efektów.

Już nie mowię o tym, że:

- Dieta to strata czasu - powiedział użytkownik forum, na którym rozważa się czy lepiej, żeby pikap do gitary miał troche więcej dolnego środka, czy może więcej zycia dodałaby gitarze odrobina ostrej górki  ;)

« Ostatnia zmiana: 15 Paź, 2013, 18:47:44 wysłana przez adr89 »

Offline commelina

  • jestę skervesenę
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 375
  • ...grałbym EVER
    • Skervesen
Odp: Kącik fitness
« Odpowiedź #1318 15 Paź, 2013, 19:41:37 »
Wkurwia mnie już ten cały wątek. Czytając go stwierdzam, że całe życie trzeba podporządkować diecie, liczeniu kalorii etc. I po cholerę?! Żeby wyglądać jak przerośnięty, napompowany balon, z którego śmieje się większość lasek na plaży.
Oczywiście przyznaję rację, że jeśli chce się coś osiągnąć to należy trzymać się pewnych reguł, natomiast nie dajmy się zwariować! Chyba większość z Was ma za dużo czasu :D Spokojnie, jeszcze parę lat staniecie się dorosłymi facetami i skończy się ta wzajemna onanizerka. Po prostu nie będzie na to czasu ;)
Pozdrowienia dla wytrwałych :)

Pomimo, ze mam swoje zdanie na temat diet i siłowni, a w szczególności patrząc przez pryzmat ludzi chodzących na silkę i nadmiernie eksponujących swe umięsnienie a pracujących fizycznie, gdzie okazuje sie w 90% ( stwierdzenie na podstawie ze mna współpracujących takowych ludzi) ze mięsnie są ładnie ukształtowane ale jakby bez siły lub uformowane na krótkotrwały wysiłek. Nie wiem nie znam sie ale takim ludziom zawsze brakowało siły choćby przy głupim noszeniu płyty. Nigdy nie było tak ze slicznie urzeżbiony kolo faktycznie wyrywał płyty jak chciał.
No ale nie o tym, otóż nie mogę sie z Tobą zgodzić z tym co podkreśliłem patrząc choćby na Lothara i jestem w 100% pewny ze zadna laska nie próbowała by nawet delikatnie zasmiać, zaślinić a i owszem.
Jak wszędzie, trzeba znać umiar między estetyczną rzeżbą i zdowiem a jak to nazwałeś napompowanymi balonami. Osobnym dla mnie jest też eksponowanie swych fot ale co tam to Wasza -ich sprawa i jak to mówią "chceta to mata" póki krzywdy nie robita .
Osobiście ubolewam, ze nie mam silnej woli w tym wzgledzie waga lata jak głupia a jako człowiek dość mocno zajety, uważam ze tzw "brak czasu" to najłatwiejsza zasłonka dla własnej słabości.

Offline Testorrob

  • Gaduła
  • Wiadomości: 275
    • Testor na myspace
Odp: Kącik fitness
« Odpowiedź #1319 15 Paź, 2013, 20:30:52 »
Commelina, masz sporo racji, bo ja sam należę do gości, którzy dbają o ciało i poświęcam sporo czasu na ćwiczenia. Natomiast nie można popaś w przesadę. Jeśli jest tak, jak pisze adr89 to OK. Mój post miał na celu ostudzenie niektórych gości, którym wydaje się, że jak się dużo nawpychają, to nagle im urosną mięśnie, Do wszystkiego trzeba podchodzić "zdroworozsądkowo" :)
Co do Lothara, to on akurat ma sylwetkę fitness a nie kulturysty i to się chwali.
Co do braku czasu to nie zgodzę się z Tobą. Mam porównanie, jak to wyglądało kilka lat temu :) Miałem go zdecydowanie więcej niż obecnie :) 3-4 treningi w tygodniu chyba nie są oznaką słabości?!

Offline coin777

  • Pr0
  • Wiadomości: 770
  • Nie moge Tego
    • YT
Odp: Kącik fitness
« Odpowiedź #1320 15 Paź, 2013, 21:46:52 »
Testor, sylwetki kulturysty nie zdobędziesz naturalnymi sposobami, ile byś nie chciał to nie będziesz wyglądał jak napompowany balon
Pchnąć w tę łódź jeża lub ośm skrzyń fig

Offline Bjørn

  • Pr0
  • Wiadomości: 3 361
  • Imponderabilistyczny monopluralista.
Odp: Kącik fitness
« Odpowiedź #1321 15 Paź, 2013, 22:08:02 »
Testor, sylwetki kulturysty nie zdobędziesz naturalnymi sposobami, ile byś nie chciał to nie będziesz wyglądał jak napompowany balon

no jak nie jak tak

dużo stejków, dużo wody, regularne treningi, regeneracja i nie ma bata, mięśnie MUSZĄ urosnąć

btw jakoś mam wrażenie, że ektomorfikom zdecydowanie trudniej sylwetkę kulturysty osiągnąć niż endomorfikom ;)
. : : Death Metal und Jazz : : . || dubstepowe banjo w djencie || . : : Fractal > all your amps : : .

Offline nikt

  • Jeń Lebany
  • Administrator
  • Wiadomości: 4 202
Odp: Kącik fitness
« Odpowiedź #1322 15 Paź, 2013, 22:17:19 »
Co do Lothara, to on akurat ma sylwetkę fitness a nie kulturysty i to się chwali.

chyba mam zjebaną definicję fitnessu :) ale hui tam
"Government is not the solution to our problem; government IS the problem." Ronald Reagan

Offline coin777

  • Pr0
  • Wiadomości: 770
  • Nie moge Tego
    • YT
Odp: Kącik fitness
« Odpowiedź #1323 15 Paź, 2013, 22:21:48 »
Mięśnie urosną, ale jeśli nie będziesz "suplementował" to tylko do pewnego momentu.

Zobacz jak wyglądali kulturyści z lat 50 zanim sterydy się pojawiły. Vince Gironda, Steve Reeves to jest limit baardzo genetycznej elity. Wg mnie oni nie wyglądają jak napompowane balony, to raczej sylwetki "fitness" wg obecnych standardów.
Pchnąć w tę łódź jeża lub ośm skrzyń fig

Offline Testorrob

  • Gaduła
  • Wiadomości: 275
    • Testor na myspace
Odp: Kącik fitness
« Odpowiedź #1324 15 Paź, 2013, 22:26:40 »
Co do Lothara, to on akurat ma sylwetkę fitness a nie kulturysty i to się chwali.

chyba mam zjebaną definicję fitnessu :) ale hui tam


Masz zjebaną jak nic ;) men