Autor Wątek: Gitara StarSound za 300zł i bat-przemyślenia  (Przeczytany 68396 razy)

Offline zerodead

  • Gaduła
  • Wiadomości: 241
  • It's hard to calm the beatle inside of me
    • cinemon band madafakaz!
hm. bardzo fajny temat. choć do niczego nie prowadzi bo jedyny sensowny wniosek z niego płynący to to, co dżejms dean napisał: "nikt nie kupi drozszej gitary niz go stac i nikt nie kupi czegos gorzej wykonanego jak stac go na lepsze. Kwestia brzmienia jest bardzo subiektywna wiec wogole bym tego nie bral pod uwage".

Można więc już tylko albo się bezsensownie kłócić, albo opowiadać anegdotki ;-) Spróbuję tego drugiego:
Dosć mocno siedzimy w temacie drogich gitar (a właściwie basówek) za sprawą Fodery i ich produkcji za 30k itp itd. Otóż i im się zdarza wykonać przeciętną gitarę (pod względem wykonania na ogół jest perfekcyjnie, ale nie zawsze gra jakoś szczególnie ciekawie). Ale zdarza się też zrobić zajebiste dzieło sztuki. Jak słyszałem o Foderach i ich cenach to pukałem się w głowę do póki nie wziąłem do ręki takiej jednej Foderki...(a potem drugiej...). Krótka piłka - jakbym miał 30k na sprzęt, to byłaby to Fodera. Nie bylejaka, tylko ta konkretna, wyszukana. Bo za inne nie dałbym nawet dychy ;-) (nawet jakbym miał ;-)). Ot, anegdotka potwierdzająca tezę - wszystko to kwestia gustu i zasobności portfela. Nie ma się czym ekscytować :-) Hasła w stylu "za 300zł mam prawie to samo co za 5 tysięcy" są równie głupie jak to, twierdzenie, że dobry instrument można wyrwać tylko powyżej, nie wiem, dajmy na to tysiąca dolarów.

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
8 Odpowiedzi
8158 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 08 Mar, 2009, 12:03:02
wysłana przez wuj Bat
95 Odpowiedzi
50071 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 17 Maj, 2011, 08:25:18
wysłana przez wuj Bat
39 Odpowiedzi
15049 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 03 Lis, 2010, 21:17:38
wysłana przez youshy
12 Odpowiedzi
11212 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 25 Maj, 2011, 09:25:34
wysłana przez wuj Bat
Słuchawki do 300zł

Zaczęty przez wiertara Hardware

4 Odpowiedzi
4372 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 31 Sie, 2011, 13:33:08
wysłana przez kermcio