Autor Wątek: Ostatnio oglądane filmy  (Przeczytany 523134 razy)

Offline Rachet

  • Pr0
  • Wiadomości: 2 368
  • Meteoblitzkrieg begins
Odp: Ostatnio oglądane filmy
« Odpowiedź #825 26 Lut, 2011, 02:27:20 »
"The Good, the Bad & the Ugly" czyli wiadomo, Sergio Leone + Eastwood, jestem w połowie, bo włączając nie byłem świadom ile to trwa i musiałem się spieszyć na Tolkowy koncert, ale póki co naprawdę dobrze się ogląda i po tym co do tej pory obejrzałem, polecam :)
Wszystko ustabilizowane w najświętszy chuj!

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 766
Odp: Ostatnio oglądane filmy
« Odpowiedź #826 28 Lut, 2011, 08:31:57 »
"King's Speech", czyli "Jak zostać królem". Jeśli Colin Firth nie dostanie za to oskara, to tylko dlatego, że w akademii zasiadają prawicowo-murzyńsko-żydosko-katolicko-feministyczne pedały.

Tak, Vroo-blasty! I to x4! ;)

Dokładnie wczoraj obejrzał ja. Jakoś tak intymnie i ludzko...
10/10 :tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak:
:bowdown:
Paczki z głów!

Offline selfslave

  • Gaduła
  • Wiadomości: 245
Odp: Ostatnio oglądane filmy
« Odpowiedź #827 28 Lut, 2011, 21:50:34 »
"King's Speech", czyli "Jak zostać królem". Jeśli Colin Firth nie dostanie za to oskara, to tylko dlatego, że w akademii zasiadają prawicowo-murzyńsko-żydosko-katolicko-feministyczne pedały.

Tak, Vroo-blasty! I to x4! ;)

Dokładnie wczoraj obejrzał ja. Jakoś tak intymnie i ludzko...
10/10 :tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak:
:bowdown:
Ja też właśnie wczoraj oglądałem :D

Jako, iż posiadam tę samą przypadłość co główny bohater filmu, oglądało mi się to z trochę innego puntu widzenia, więc z łatwością mnie poruszyła ta historia. W każdym razie jąkała zagrany fantastycznie.
Jeoffrey Rush w roli logopedy też zajebisty.

Jak już przy nim jesteśmy to polecam wam "Shine" z nim w roli głównej (za którą Oscara zdobył zresztą). Genialny film o życiu chorego psychicznie pianisty, Davida Helfgotta. Co więcej, prawdziwy David uczestniczył w gali oscarowej (jest tylko 4 lata starszy od Rusha).
Jak ktoś lubi muzykę Rachmaninoffa to tym bardziej polecam :)

Oczywiście, że 10/10.

Offline theremin

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 865
  • wyindywidualizowany z rozentuzjazmowanego tłumu
Odp: Ostatnio oglądane filmy
« Odpowiedź #828 28 Lut, 2011, 21:58:44 »
A ten Rachmaninoff to jakiś amerykaniec?
4string

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 766
Odp: Ostatnio oglądane filmy
« Odpowiedź #829 01 Mar, 2011, 09:06:32 »
A ten Rachmaninoff to jakiś amerykaniec?

Leworęczny raper. A czemu pytasz? ;)
Paczki z głów!

Offline terrormuzik

  • Zamula nawet jesion
  • Pr0
  • Wiadomości: 2 716
Odp: Ostatnio oglądane filmy
« Odpowiedź #830 01 Mar, 2011, 13:58:02 »
ja ostatnio byłem w kinie na jestem numerem 3 czy coś takiego. Całkiem fajny film dla zabicia czasu. bez rewelacji, taki film an tvn o 21. Nie porwał mnie specjalnie, był przewidywalny, ale oglądało się przyjemnie.
4/10
za jakiś czas bardzo chętnie bym się przeszedł na ten nowy polski film z muzyką Kazika. Nie interesuję się historią, ale trailer zachęca, poza tym lubię Kazika ;)

Offline theremin

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 865
  • wyindywidualizowany z rozentuzjazmowanego tłumu
Odp: Ostatnio oglądane filmy
« Odpowiedź #831 01 Mar, 2011, 15:59:09 »
A ten Rachmaninoff to jakiś amerykaniec?

Leworęczny raper. A czemu pytasz? ;)

Bo napisane z amerykańska...  
Wkurwia mnie ta mania pisania po angielsku rosyjskich nazwisk, które można napisać używając polskiego.
4string

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 766
Odp: Ostatnio oglądane filmy
« Odpowiedź #832 01 Mar, 2011, 16:06:10 »
No, wiem, niestety na świecie gorsze rzeczy się dzieją - w tej materii.

Na osłodę - jeden z moich ulubieńców. Trzeba będzie film zobaczyć.
Paczki z głów!

Offline selfslave

  • Gaduła
  • Wiadomości: 245
Odp: Ostatnio oglądane filmy
« Odpowiedź #833 01 Mar, 2011, 18:46:12 »
A ten Rachmaninoff to jakiś amerykaniec?

Leworęczny raper. A czemu pytasz? ;)

Bo napisane z amerykańska... 
Wkurwia mnie ta mania pisania po angielsku rosyjskich nazwisk, które można napisać używając polskiego.
Większość posiadanych przeze mnie nagrań owego kompozytora, opatrzona jest nazwiskiem "Rachmaninoff", więc do takiego przywykłem. Wybacz, jeśli Cię uraziłem ;]

Offline coin777

  • Pr0
  • Wiadomości: 770
  • Nie moge Tego
    • YT
Odp: Ostatnio oglądane filmy
« Odpowiedź #834 01 Mar, 2011, 20:28:40 »
ja ostatnio byłem w kinie na jestem numerem 3 czy coś takiego. Całkiem fajny film dla zabicia czasu. bez rewelacji, taki film an tvn o 21. Nie porwał mnie specjalnie, był przewidywalny, ale oglądało się przyjemnie.
4/10
za jakiś czas bardzo chętnie bym się przeszedł na ten nowy polski film z muzyką Kazika. Nie interesuję się historią, ale trailer zachęca, poza tym lubię Kazika ;)

Ja za ten sam film daje 7/10 bo mi się podobały świecące łapska ;)
Pchnąć w tę łódź jeża lub ośm skrzyń fig

Offline Frantic

  • Pr0
  • Wiadomości: 725
Odp: Ostatnio oglądane filmy
« Odpowiedź #835 01 Mar, 2011, 23:03:47 »
Właśnie jestem po "True Grit" i muszę przyznać, że ten film jest dokładnie taki jak się nazywa. Szorstki, oldschoolowy western, dla fanów Johna Wayne. Bardzo fajna rola Jeffa Bridgesa i trochę mniej fajna Matta Damona. Oceniłbym na 7,5/10 ale zaznaczam, że nie jestem wymagający :)

Offline Turgon

  • Gaduła
  • Wiadomości: 403
Odp: Ostatnio oglądane filmy
« Odpowiedź #836 02 Mar, 2011, 17:53:30 »
Polecam:
Gran Torino, Into The Wild
Przeciętny odmóżdżacz:
The Tourist
Kolejne niemieckie pojebaństwo:
Pachnidło!
Ssiecie.

Offline Aston

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 971
    • Kanał YouTube
Odp: Ostatnio oglądane filmy
« Odpowiedź #837 02 Mar, 2011, 18:44:00 »
The Social Network - mi się osobiście bardzo podobał, niezła ciekawostka. Nawet Timberlake jako aktor nie wkurwiał ;)

Offline Wybielacz666

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 287
  • mam paliwo razy sto, suki
    • growl'n'roll, baby!
Odp: Ostatnio oglądane filmy
« Odpowiedź #838 02 Mar, 2011, 18:59:13 »
chyba nikt nie pisał jeszcze o tym:

po premierze wszyscy piali z zachwytu, a że bardzo lubię twórczość Aronofskiego i Mansella (Pi, The Fountain, oczywko Requiem) to się nieco napaliłem. a w konsekwencji grubo rozczarowałem. rzekomo thriller, a nie trzymał w napięciu, strasznie się wlókł i niczym nie zaskakiwał. rozpływania się nad gra aktorską również kompletnie nie rozumiem, bo co wybitnego jest w paradowaniu przez cały film z arsenałem jednej miny (co też czyniła Portman)?
na plus można zapisać kilka dosadniejszych scen erotycznych, na szczęście nie ma holiłudzkiego ugrzecznienia. choć z kolei dla niektórych był pod tym względem "obrzydliwy" (no cóż, może temat masturbacji czy stosunków homoseksualnych (i to tylko kobiet! ;) ) faktycznie nie przystoi do światowego filmu). no i muzyka, nie urzekła mnie jak w poprzednich produkcjach, ale Mansell dalej trzyma poziom. ;)

nie wiem, może za dużo oczekiwałem od filmu, może tematyka baletu mnie kompletnie nie interesuje (z całym szacunkiem), może tego nie zrozumiałem, ale dla mnie to była strata czasu. 3/10

idę obejrzeć pi ;)
do widzenia.

Offline Musza

  • Pr0
  • Wiadomości: 3 163
Odp: Ostatnio oglądane filmy
« Odpowiedź #839 02 Mar, 2011, 20:46:27 »
chyba nikt nie pisał jeszcze o tym:
( Obraz usunięty.)
po premierze wszyscy piali z zachwytu, a że bardzo lubię twórczość Aronofskiego i Mansella (Pi, The Fountain, oczywko Requiem) to się nieco napaliłem. a w konsekwencji grubo rozczarowałem. rzekomo thriller, a nie trzymał w napięciu, strasznie się wlókł i niczym nie zaskakiwał. rozpływania się nad gra aktorską również kompletnie nie rozumiem, bo co wybitnego jest w paradowaniu przez cały film z arsenałem jednej miny (co też czyniła Portman)?
na plus można zapisać kilka dosadniejszych scen erotycznych, na szczęście nie ma holiłudzkiego ugrzecznienia. choć z kolei dla niektórych był pod tym względem "obrzydliwy" (no cóż, może temat masturbacji czy stosunków homoseksualnych (i to tylko kobiet! ;) ) faktycznie nie przystoi do światowego filmu). no i muzyka, nie urzekła mnie jak w poprzednich produkcjach, ale Mansell dalej trzyma poziom. ;)

nie wiem, może za dużo oczekiwałem od filmu, może tematyka baletu mnie kompletnie nie interesuje (z całym szacunkiem), może tego nie zrozumiałem, ale dla mnie to była strata czasu. 3/10

idę obejrzeć pi ;)

Oglądałem ostatnio i dla mnie dobry film. Dobre zakończenie, jednostajny klimat i dużo emocji. Do tego ten "kruk" pod koniec z "siemka"-rozbroiło mnie to :D

8/10
« Ostatnia zmiana: 25 Maj, 2011, 13:23:49 wysłana przez Musza »
facebook.com/Musza.MorningWood

Offline utarefson

  • Gaduła
  • Wiadomości: 349
    • http://landsbeyond.bandcamp.com/
Odp: Ostatnio oglądane filmy
« Odpowiedź #840 02 Mar, 2011, 20:49:57 »
SANCTUM 3D

Rewelki nie ma, scenariusz przewidywalny, efekty też średnie choć panoramy jaskiń robią wrażenie. Generalnie można pójść.

5/10

Offline terrormuzik

  • Zamula nawet jesion
  • Pr0
  • Wiadomości: 2 716
Odp: Ostatnio oglądane filmy
« Odpowiedź #841 02 Mar, 2011, 21:26:32 »
Schizofrenia którą odkrywasz w połowie filmu albo i później
zjebałeś mi właśnie oglądanie filmu.. takie rzeczy się wkłada w spoiler

Offline Maciek

  • Pr0
  • Wiadomości: 829
Odp: Ostatnio oglądane filmy
« Odpowiedź #842 02 Mar, 2011, 21:35:49 »
Przy tylu pozytywnych opiniach, chyba aż oglądnę tego łabędzie

Ostatnio miałem wątpliwa przyjemność oglądnąć 6 części piły - z każdą kolejną jest coraz gorzej

Offline coin777

  • Pr0
  • Wiadomości: 770
  • Nie moge Tego
    • YT
Odp: Ostatnio oglądane filmy
« Odpowiedź #843 02 Mar, 2011, 22:06:00 »
Musha do spoilera kurwa
Pchnąć w tę łódź jeża lub ośm skrzyń fig

Offline Wybielacz666

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 287
  • mam paliwo razy sto, suki
    • growl'n'roll, baby!
Odp: Ostatnio oglądane filmy
« Odpowiedź #844 03 Mar, 2011, 00:04:42 »
jak napisałem, tak zrobiłem:

mocne, surowe kino, nie daje wytchnienia i momentami trochę ciężko się ogląda (dla mnie na duży plus). zdecydowanie nie na romantyczną kolację z dziewczyną/chłopakiem. ;) mocne 8/10

« Ostatnia zmiana: 03 Mar, 2011, 00:07:00 wysłana przez Wybielacz666 »
do widzenia.

Offline wrobelsparrow

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 749
  • "Where can you go from there? Where?"
Odp: Ostatnio oglądane filmy
« Odpowiedź #845 03 Mar, 2011, 00:23:39 »
"Black Swan" kończy się tak, że główna bohaterka (Natalie Portman - lizałbym do kości), która gra główną rolę (baletniczki) ma zryty beret na jakąś chorobę i tam, że niby się jej coś wydaje i ma matkę, i  w końcu gra główną rolę i się chlasta szkiełkiem i umiera na końcu. Słabe to było jak przedostatni sezon Małysza. Nie warto. Trzy czaszki w skali siedemnaście czaszek.

ED:
głupeczki i geje - zanim się oburzycie - na moją jak zwykle celną recenzję - oglądnijcie "Wstręt" Romka.
« Ostatnia zmiana: 03 Mar, 2011, 00:37:11 wysłana przez wrobelsparrow »

Offline Drevniak

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 320
  • I'm the black kozioł of your przeznaczenie
Odp: Ostatnio oglądane filmy
« Odpowiedź #846 03 Mar, 2011, 00:51:58 »
"Ex Drummer" 

nie wiem czy było bo nie śledzę wątku zbytnio, ale polecam do tego dobre palenie i wino z mleczu

trzech uposledzonych kolesi ma kapele ale bez perkusisty no i czyjaś matka mówi że ten kolo do którego przychodzą zrobi robote. Dialogi w pochwie kobity kolesia o ksywie "Big Dick" są zupełnie normalne. A kapela naszych bohaterów zwie sie "The Feminists".
"Kobiety tak mają ponieważ niedorozwój emocjonalny często idzie w parze z niedorozwojem intelektualnym. "

Offline wrobelsparrow

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 749
  • "Where can you go from there? Where?"
Odp: Ostatnio oglądane filmy
« Odpowiedź #847 03 Mar, 2011, 00:54:25 »
Cytuj
trzech uposledzonych kolesi ma kapele ale bez perkusisty
To zazwyczaj jest odwrotnie.

Offline terrormuzik

  • Zamula nawet jesion
  • Pr0
  • Wiadomości: 2 716
Odp: Ostatnio oglądane filmy
« Odpowiedź #848 03 Mar, 2011, 01:02:57 »
pi jest zajebiste!
oglądnąłem łabędzie, dla mnie słabizna. Może dlatego że Muszka zepsuł mi oglądanie, dzięki!

Offline Drevniak

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 320
  • I'm the black kozioł of your przeznaczenie
Odp: Ostatnio oglądane filmy
« Odpowiedź #849 03 Mar, 2011, 01:11:47 »
Cytuj
trzech uposledzonych kolesi ma kapele ale bez perkusisty
To zazwyczaj jest odwrotnie.

zależy jak odwrotnie bo kombinacji jest kilka
"Kobiety tak mają ponieważ niedorozwój emocjonalny często idzie w parze z niedorozwojem intelektualnym. "