Autor Wątek: Filmiki [Te głupje i mondre]  (Przeczytany 717538 razy)

Offline theremin

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 865
  • wyindywidualizowany z rozentuzjazmowanego tłumu
4string

Offline Algiz

  • Gaduła
  • Wiadomości: 462
Nie wiem, czy to jeszcze talent, czy już opętanie ;) ale tym dzieciakom zajebiście to wychodzi, pełna profeska  :headbang:

« Ostatnia zmiana: 09 Lut, 2018, 20:10:03 wysłana przez Algiz »

Offline Aremenius

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 393
  • HUE
Domyślam się że nie wygrają ale to nawet na lepsze, pewnie dzieciaki szybko znajdą mentorów którzy ich rozwiną, bo potencjał w sumie spoko jest :D

Offline nikt

  • Jeń Lebany
  • Administrator
  • Wiadomości: 4 202
10 raz oglądam :) Polecam

"Government is not the solution to our problem; government IS the problem." Ronald Reagan

Offline theremin

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 865
  • wyindywidualizowany z rozentuzjazmowanego tłumu
4string

Offline mastEr_eXplorer

  • Pr0
  • Wiadomości: 776

Offline theremin

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 865
  • wyindywidualizowany z rozentuzjazmowanego tłumu
4string

Offline Johnny

  • Pr0
  • Wiadomości: 971
  • Miszcz onelinerów
    • Robur


Jarałem się, dopóki nie zaczął grać.
Brzmi jak moja opera, z 10 wstającymi zakładkami youtube, których zapomniałem zamknąć, zanim wyłączyłem kompa.
Jazz, Lounge, Downtempo

Offline theremin

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 865
  • wyindywidualizowany z rozentuzjazmowanego tłumu
4string

Offline Bjørn

  • Pr0
  • Wiadomości: 3 361
  • Imponderabilistyczny monopluralista.
. : : Death Metal und Jazz : : . || dubstepowe banjo w djencie || . : : Fractal > all your amps : : .

Offline theremin

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 865
  • wyindywidualizowany z rozentuzjazmowanego tłumu
4string

Offline Johnny

  • Pr0
  • Wiadomości: 971
  • Miszcz onelinerów
    • Robur


Pytanie, koleś rzeczywiście porusza temat - czy rzecz istnieje, kiedy na nią nie patrzymy? Czy to tylko jakieś dwupunktowo kwantowe metody kałczingowego uzdrawiania? Pytam, bo nie wiem czy wrzucasz to serio i sobie jutro obejrzeć, czy wrzucasz dla beki - nie chciałbym marnować czasu :D
Jazz, Lounge, Downtempo

Offline theremin

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 865
  • wyindywidualizowany z rozentuzjazmowanego tłumu
 Odpowiedziałbym ci, ale nie wiem czy pytasz serio czy dla beki, a nie chciałbym marnować czasu.
4string

Offline blendamed

  • Gaduła
  • Wiadomości: 399
Pytanie, koleś rzeczywiście porusza temat - czy rzecz istnieje, kiedy na nią nie patrzymy? Czy to tylko jakieś dwupunktowo kwantowe metody kałczingowego uzdrawiania?
Nie. Czy to dziwne, że nie wiesz nic o obiekcie, którego nie widzisz i o którym nie masz informacji? Generalnie ciężki temat ale jak ktoś lubi to kolejny ciekawy filmik z tego samego koszyka
« Ostatnia zmiana: 28 Lut, 2018, 22:10:58 wysłana przez blendamed »

Offline Johnny

  • Pr0
  • Wiadomości: 971
  • Miszcz onelinerów
    • Robur
Odpowiedziałbym ci, ale nie wiem czy pytasz serio czy dla beki, a nie chciałbym marnować czasu.

Przeczytaj, do jakiego tematu wrzuciłeś ten film i zastanów się jak, bez jakiegokolwiek Twojego komentarza, mogę stwierdzić, czy ten film jest "głupji" czy "mondry". Ostatnio jest cała masa kołczingowego, kwantowego gówna, które na pierwszy rzut oka ciężko odróżnić od nauki, więc moje pytanie było zasadne.
Wyjmn kija z dupy, bo chyba robi się coraz większy.

Pytanie, koleś rzeczywiście porusza temat - czy rzecz istnieje, kiedy na nią nie patrzymy? Czy to tylko jakieś dwupunktowo kwantowe metody kałczingowego uzdrawiania?
Nie. Czy to dziwne, że nie wiesz nic o obiekcie, którego nie widzisz i o którym nie masz informacji? Generalnie ciężki temat ale jak ktoś lubi to kolejny ciekawy filmik z tego samego koszyka


Dzięki, obczaję!
Jazz, Lounge, Downtempo

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 766
Czyste ZŁOTO

Paczki z głów!

Offline theremin

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 865
  • wyindywidualizowany z rozentuzjazmowanego tłumu
Odpowiedziałbym ci, ale nie wiem czy pytasz serio czy dla beki, a nie chciałbym marnować czasu.
Przeczytaj, do jakiego tematu wrzuciłeś ten film i zastanów się jak, bez jakiegokolwiek Twojego komentarza, mogę stwierdzić, czy ten film jest "głupji" czy "mondry". Ostatnio jest cała masa kołczingowego, kwantowego gówna, które na pierwszy rzut oka ciężko odróżnić od nauki, więc moje pytanie było zasadne.
Wyjmn kija z dupy, bo chyba robi się coraz większy.

Medice, cura te ipsum.
4string

Offline Johnny

  • Pr0
  • Wiadomości: 971
  • Miszcz onelinerów
    • Robur
Odpowiedziałbym ci, ale nie wiem czy pytasz serio czy dla beki, a nie chciałbym marnować czasu.
Przeczytaj, do jakiego tematu wrzuciłeś ten film i zastanów się jak, bez jakiegokolwiek Twojego komentarza, mogę stwierdzić, czy ten film jest "głupji" czy "mondry". Ostatnio jest cała masa kołczingowego, kwantowego gówna, które na pierwszy rzut oka ciężko odróżnić od nauki, więc moje pytanie było zasadne.
Wyjmn kija z dupy, bo chyba robi się coraz większy.

Medice, cura te ipsum.

Jazz, Lounge, Downtempo

Offline blendamed

  • Gaduła
  • Wiadomości: 399

Offline Johnny

  • Pr0
  • Wiadomości: 971
  • Miszcz onelinerów
    • Robur


W sensie, że nikt nie stoi za tymi drzwiami i go nie podnosi?
Jazz, Lounge, Downtempo

Offline selfslave

  • Gaduła
  • Wiadomości: 245
Odpowiedziałbym ci, ale nie wiem czy pytasz serio czy dla beki, a nie chciałbym marnować czasu.

Przeczytaj, do jakiego tematu wrzuciłeś ten film i zastanów się jak, bez jakiegokolwiek Twojego komentarza, mogę stwierdzić, czy ten film jest "głupji" czy "mondry". Ostatnio jest cała masa kołczingowego, kwantowego gówna, które na pierwszy rzut oka ciężko odróżnić od nauki, więc moje pytanie było zasadne.
Wyjmn kija z dupy, bo chyba robi się coraz większy.
Ale przecież wystarczyło kliknąć gdzieś na środku czasu filmu i zobaczyć 5 sekund, aby się przekonać :/

Offline Johnny

  • Pr0
  • Wiadomości: 971
  • Miszcz onelinerów
    • Robur
Odpowiedziałbym ci, ale nie wiem czy pytasz serio czy dla beki, a nie chciałbym marnować czasu.

Przeczytaj, do jakiego tematu wrzuciłeś ten film i zastanów się jak, bez jakiegokolwiek Twojego komentarza, mogę stwierdzić, czy ten film jest "głupji" czy "mondry". Ostatnio jest cała masa kołczingowego, kwantowego gówna, które na pierwszy rzut oka ciężko odróżnić od nauki, więc moje pytanie było zasadne.
Wyjmn kija z dupy, bo chyba robi się coraz większy.
Ale przecież wystarczyło kliknąć gdzieś na środku czasu filmu i zobaczyć 5 sekund, aby się przekonać :/

Zawsze jak chcę coś ocenić, to robię to po 5 sekundach zapoznania się z tematem :/
Jazz, Lounge, Downtempo

Offline nikt

  • Jeń Lebany
  • Administrator
  • Wiadomości: 4 202
"Government is not the solution to our problem; government IS the problem." Ronald Reagan

Offline blendamed

  • Gaduła
  • Wiadomości: 399
Uwielbiam takie reklamy. Ciekawy pomysł i sztos wykonany.

Offline Ghost_of_Cain

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 300
Odpowiedziałbym ci, ale nie wiem czy pytasz serio czy dla beki, a nie chciałbym marnować czasu.

Przeczytaj, do jakiego tematu wrzuciłeś ten film i zastanów się jak, bez jakiegokolwiek Twojego komentarza, mogę stwierdzić, czy ten film jest "głupji" czy "mondry".

No, niby fakt; również zastanawiałem się przez sekundę, czy to nie jakiś zjeb, który ma się za "stendapera" ;) ale po 30 sekundach sprawa się wyjaśnia. Mogłeś wytrzymać chwilę - więcej czasu zajęło Ci kliknięcie i napisanie, że nie chciałbyś marnować czasu :D ;)

Fajnie, że chce się ludziom opowiadać o fizyce kwantowej w takiej formie. 15 minut, a całkiem sprawnie i - zasadniczo - popularnonaukowy cel wykładu jest zrealizowany. Niedawno w tokefemie jakiś gość próbował sensownie mówić w podobnych ramach czasowych o naturze światała, a prowadzący program - niby inteligentny gość - rozjebał mu całkowicie tok wypowiedzi i jes sens. Szkoda. Jak dla mnie, nie ma nic, ale to nic dziwnego w kwantowej naturze świata, i dopóki będziemy wmawiać sobie, że deterministyczna rzeczywistość jest "logiczna" a kwantowa "nie" - to będą nieporozumienia, będą się pojawiać altmedowi kretyni, homeopaci, kwantowi kołcze, religijne zjeby i cała masa półgłówków usiłujących uprawiać kwantową poetykę w makro świecie - bo to takie niezwykłe i magiczne, że rzeczy "mogą być w dwóch miejscach naraz!". No kurwa.