Autor Wątek: Filmiki [Te głupje i mondre]  (Przeczytany 717506 razy)

Offline selfslave

  • Gaduła
  • Wiadomości: 245
https://giant.gfycat.com/IdenticalHandyFlea.webm
Praktycznie śmieszne... ale przecież to lewaki cieszą się z ustaw rozwalających gospodarkę. Np. z takiego 500+. To przecież socjalistyczny pomysł.
Spoiler

Offline gizmi7

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 512
  • Venus as a goodboi

Offline theremin

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 865
  • wyindywidualizowany z rozentuzjazmowanego tłumu
MMA w Lidlu

4string

Offline blendamed

  • Gaduła
  • Wiadomości: 399
czereśniaki piszą "łooo polaki cebulaki" ale czy wiedzą, że w niby to bardziej rozwiniętym kraju ludzie nawet bardziej zachowują się jak zwierzęta w takie promocje? :D Wystarczy sobie wpisać "black friday" na tubie i momentalnie wywala multum tego typu nagrań

Offline Johnny

  • Pr0
  • Wiadomości: 971
  • Miszcz onelinerów
    • Robur
czereśniaki piszą "łooo polaki cebulaki" ale czy wiedzą, że w niby to bardziej rozwiniętym kraju ludzie nawet bardziej zachowują się jak zwierzęta w takie promocje? :D Wystarczy sobie wpisać "black friday" na tubie i momentalnie wywala multum tego typu nagrań


To prawda, Polak Polakowi Polakiem.
Aczkolwiek jest drobna różnica. W Ameryce ludzie biją się o 50" telewizor za 10$, a u nas o chodaki za 89zl, albo o karpia za 12,99zł/kg.
Jazz, Lounge, Downtempo

Offline selfslave

  • Gaduła
  • Wiadomości: 245
To prawda, Polak Polakowi Polakiem.
Aczkolwiek jest drobna różnica. W Ameryce ludzie biją się o 50" telewizor za 10$, a u nas o chodaki za 89zl, albo o karpia za 12,99zł/kg.
Nawet na tym powyższym filmie widać, że nie jest tak jak piszesz. O pierdoły też się biją. Tak działa instynkt. Jak w tej scenie z "Powiększenia".

! No longer available

Offline Johnny

  • Pr0
  • Wiadomości: 971
  • Miszcz onelinerów
    • Robur
To prawda, Polak Polakowi Polakiem.
Aczkolwiek jest drobna różnica. W Ameryce ludzie biją się o 50" telewizor za 10$, a u nas o chodaki za 89zl, albo o karpia za 12,99zł/kg.
Nawet na tym powyższym filmie widać, że nie jest tak jak piszesz. O pierdoły też się biją. Tak działa instynkt. Jak w tej scenie z "Powiększenia".

! No longer available

Nie no, ok. Na małe rzeczy też się rzucają, szczególnie czarni (jakoś tak wychodzi zawsze  ::)). Tylko że tam jest to wyrobione przez akcje typu czarny piątek. Teraz to już z przyzwyczajenia rzucają się na wszystko. U nas czarny piątek wygląda tak "Ej, Stefan, dawaj podniesiemy wszystkie ceny o 5%, a za tydzień opuścimy o 10% i powiemy, że czarny piątek, ale będzie!". Może takie przepychanki to przyzwyczajenia z PRLu, czy coś, nie wiem...
Jazz, Lounge, Downtempo

Offline theremin

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 865
  • wyindywidualizowany z rozentuzjazmowanego tłumu
czereśniaki piszą "łooo polaki cebulaki" ale czy wiedzą, że w niby to bardziej rozwiniętym kraju ludzie nawet bardziej zachowują się jak zwierzęta w takie promocje? :D Wystarczy sobie wpisać "black friday" na tubie i momentalnie wywala multum tego typu nagrań


"Onion people" będzie OK?

« Ostatnia zmiana: 07 Kwi, 2017, 21:25:30 wysłana przez theremin »
4string

Offline blendamed

  • Gaduła
  • Wiadomości: 399
@Johnny ciężko mi powiedzieć bo nie mieszkam w hameryce, ale odnoszę wrażenie że tego typu sytuacje to jednak nie jest domena tylko i wyłącznie polaków montujących się po ryju za crocsy w przecenie z lidla. Ot chciwość to po prostu ludzka cecha.

No ale lubimy sobie tworzyć stereotypy :D

Offline gizmi7

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 512
  • Venus as a goodboi


W końcu Polan can into space.

Spoiler

Offline Pronounce

  • Pr0
  • Wiadomości: 664
Fajne. Teraz wiem skąd te gify są w internetach.

"hurr durr mahometa wyślijcie na księżyc"
Ale z jego udziałem by nie zrobili takiego video na Bliskim Wschodzie czy nawet na tzw. Zachodzie. Ruszanie chrześcijaństwa jest natomiast akceptowalne.

Offline gizmi7

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 512
  • Venus as a goodboi
No bo sami najprawdopodobniej pochodzą z kręgu religii chrześcijańskiej, więc to ją krytykują. No i ciężko o wizerunek Mahometa, skoro muzułmanie mają religijny zakaz przedstawiania go, a resztę świata średnio interesuje kto to był. Szczególnie ciężko o takiego symbolicznie wielkiego krasnala, jak w Świebodzinie. ;)

Offline Pronounce

  • Pr0
  • Wiadomości: 664
Pochodzą czy nie z kręgu religii chrześcijańskiej to bez znaczenia. Chodzi mi o motyw "obśmiewania" religii i o to w stosunku do której religii jest to przyzwolone bądź nie.
Są wizerunki z twarzą i bez twarzy. Wiadomo ile uwagi przyciągnęły te pierwsze.

Offline Algiz

  • Gaduła
  • Wiadomości: 462
.... Szczególnie ciężko o takiego symbolicznie wielkiego krasnala, jak w Świebodzinie. ;)

To niech wyślą w kosmos jakiś "minaret" każdy z nich wygląda jak rakieta balistyczna i na pewno jest bardziej aerodynamiczny niż figura Chrystusa, ale do tego musieli by mieć jaja.

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 766
Cza będzie wrócić do krucjat. W Europie miały dużo lajków i był porządek.
Paczki z głów!

Offline Mat

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 585
  • Join the Dark Side and get a free cookie!
No bo sami najprawdopodobniej pochodzą z kręgu religii chrześcijańskiej, więc to ją krytykują. No i ciężko o wizerunek Mahometa, skoro muzułmanie mają religijny zakaz przedstawiania go, a resztę świata średnio interesuje kto to był. Szczególnie ciężko o takiego symbolicznie wielkiego krasnala, jak w Świebodzinie. ;)
Oni nie tyle, co maja zakaz przedstawiania, co maja najebane w glowach w tym (i nie tylko) temacie. Jedna gazeta we Francji rysowala sobie obrazki i srogi wpierdol zebrali (dostarczony w malych, olowianych dawkach). Chrzescijanie moze w internetach napisza, ze zle sie czuja z tym,ze ktos im symbole obraza. Nie bylo jednak sytuacji, zeby ktorys krzyczac "niech bedzie pochwalony Jezus Chrystus" pociagnal za spust kalacha...

Offline gizmi7

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 512
  • Venus as a goodboi
No to sami nakręćcie teledysk, gdzie wysyłacie w kosmos minaret, w końcu to forum muzyków/gitarzystów. Wolny rynek i tak dalej. Równie dobrze za zakonnicę mogli wziąć buddyjskiego mnicha, etc. Mi się wydaje oczywiste, dlaczego tak zrobili, jak zrobili, jak Wam nie, to EOT... Ledwo się wyniosłem z jednego takiego topicu, a już się shitstorm rozlewa na kolejne.

Offline Algiz

  • Gaduła
  • Wiadomości: 462
No to sami nakręćcie teledysk, gdzie wysyłacie w kosmos minaret...

Nie każdy odczuwa potrzebę szydzić z cudzej religii. Zazwyczaj robią to ci którzy nie wyznają żadnej.

Offline gizmi7

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 512
  • Venus as a goodboi
Jezus Świebodziński to artefakt bezmyślnego kultu i kompleksów miejscowych tubylców, a nie część religii.

Offline Pronounce

  • Pr0
  • Wiadomości: 664
Nie chodzi o to czy Jezus ze Świebodzina jest ok czy nie tylko o ogólne przyzwolenie na heheszki z danej religii.
Wizerunek Jezusa jest częścią religii a nie artefaktem.

Offline gizmi7

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 512
  • Venus as a goodboi
Ale heheszki nie są z religii, tylko z zabobonów i budowania pomnika "trochę wyższego niż w Rio". IMO ten pomnik sam jest profanacją sacrum, które ma reprezentować. Ten z Rio jeszcze można jakoś zrozumieć, ale Świebodzin? Kto słyszał o Świebodzinie przed akcją że stawianiem kolosa?

Orange

  • Gość
Ledwo się wyniosłem z jednego takiego topicu, a już się shitstorm rozlewa na kolejne.

Ja nic nie chcę sugerować, broń Cthulhu, ale może własnie tu się zaczyna problem :D

Offline theremin

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 865
  • wyindywidualizowany z rozentuzjazmowanego tłumu
« Ostatnia zmiana: 27 Kwi, 2017, 20:27:15 wysłana przez theremin »
4string

Offline davqoniu

  • Gaduła
  • Wiadomości: 164
  • Brotherhood of Lefties ;)

Offline theremin

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 865
  • wyindywidualizowany z rozentuzjazmowanego tłumu
4string