Autor Wątek: Filmiki [Te głupje i mondre]  (Przeczytany 717723 razy)

Offline sylkis

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 475
No teraz już raczej nie jest powszechnym łapać i zabijać zwierzęta na figurki lub szprychy ;) i nie chce (przynajmniej pod tym względem) sięgać mentalnie w czasy na długo przed moimi narodzinami ;)
(\__/)    This is Bunny.
(='.'=)   Copy and paste bunny to help
(")_(")   him gain world domination.
:zuo: "Jesteś nadęty. Jak cholera." :zuo:

Offline Algiz

  • Gaduła
  • Wiadomości: 463
No teraz już raczej nie jest powszechnym łapać i zabijać zwierzęta na figurki lub szprychy

Kiedyś po prostu wbijano w ziemię zaostrzone szprychy od roweru ,wiązano obok kurczaka i jastrząb san się nadziewał . Na Szczęście kilka lat temu wszedł w życie przepis który zabrania posiadania wypchanych zwierząt bez specjalnego zezwolenia.
Szarik z czterech pancernych się nie załapał .
http://pl.euroanimal.eu/Legendarny_Szarik_z_serialu_telewizyjnego_%E2%80%9ECzterej_pancerni_i_pies%E2%80%9D_(Artur_Wach)

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 767
Paczki z głów!

Offline Bjørn

  • Pr0
  • Wiadomości: 3 361
  • Imponderabilistyczny monopluralista.


dzisiaj jak widzialem to pierwszy raz, to sie popłakałem ze śmiechu
. : : Death Metal und Jazz : : . || dubstepowe banjo w djencie || . : : Fractal > all your amps : : .


Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 767
Paczki z głów!

Offline Dmaligator

  • Pr0
  • Wiadomości: 884
Nie dotykaj bo w ryj!
Pozdrawiam.

Offline mlodysatan

  • Pr0
  • Wiadomości: 633
  • Graj to co czujesz, to jest najlepsze !
    • KOZI RECORDS
tatko gra ustawieniem hendrixowym :P Ale i tak wymiata :D

Offline Algiz

  • Gaduła
  • Wiadomości: 463
tatko gra ustawieniem hendrixowym :P Ale i tak wymiata :D

Ma ciekawą technikę , zresztą wiadomo że leworęczni gitarzyści są najlepsi .  ;)

Offline theremin

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 865
  • wyindywidualizowany z rozentuzjazmowanego tłumu
Wiadomo, np. Cobain.
4string

Offline Algiz

  • Gaduła
  • Wiadomości: 463
Wiadomo, np. Cobain.

Swoimi trzema akordami wiekszą rewolucje w muzyce zrobił niż tysiące absolwentów akademii muzycznej , którzy co roku opuszczają  uczelnie na całym świecie i grają na statkach albo w cyrku . ;)
« Ostatnia zmiana: 08 Cze, 2012, 22:45:55 wysłana przez Algiz »

Offline Vicol

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 057
    • Nakvrw und Śmierćmetal
Wiadomo, np. Cobain.

Swoimi trzema akordami wiekszą rewolucje w muzyce zrobił niż tysiące absolwentów akademii muzycznej , którzy co roku opuszczają  uczelnie na całym świecie i grają na statkach albo w cyrku . ;)

Spoiler
synkopy to guwno

Offline Bjørn

  • Pr0
  • Wiadomości: 3 361
  • Imponderabilistyczny monopluralista.
Wiadomo, np. Cobain.

Swoimi trzema akordami wiekszą rewolucje w muzyce zrobił niż tysiące absolwentów akademii muzycznej , którzy co roku opuszczają  uczelnie na całym świecie i grają na statkach albo w cyrku . ;)

. : : Death Metal und Jazz : : . || dubstepowe banjo w djencie || . : : Fractal > all your amps : : .

Offline Rachet

  • Pr0
  • Wiadomości: 2 368
  • Meteoblitzkrieg begins
Wszystko ustabilizowane w najświętszy chuj!

Offline Algiz

  • Gaduła
  • Wiadomości: 463
Cobain nie był wirtuozem gitary był tylko bardem i głosem swego pokolenia . Gitara dla niego była tylko środkiem wyrazu. Nie spuszczał się na alikwotami i nie wiedział pewnie co to jest minor pentatonic . Brał wiosło i "grał nie pierdolił ". A prześmiewcą życze jednej setnej takiej kariery (oczywiście z lepszym zakończeniem )  :)

ps : Nie piszę tego bo byłem jego fanem ,wręcz przeciwnie to nie moje klimaty. Ale to nie powód żeby się z niego nabijać , zwłaszcza z jego śmierci .
« Ostatnia zmiana: 08 Cze, 2012, 23:35:38 wysłana przez Algiz »

Offline Vicol

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 057
    • Nakvrw und Śmierćmetal
Ryli? :D

synkopy to guwno

Offline Dexterek

  • Fanboy Mesy w niepomiętej kurtce
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 838
  • Pan Mroku
Cobain nie był wirtuozem gitary był tylko bardem i głosem swego pokolenia . Gitara dla niego była tylko środkiem wyrazu. Nie spuszczał się na alikwotami i nie wiedział pewnie co to jest minor pentatonic . Brał wiosło i "grał nie pierdolił ". A prześmiewcą życze jednej setnej takiej kariery (oczywiście z lepszym zakończeniem )  :)

ps : Nie piszę tego bo byłem jego fanem ,wręcz przeciwnie to nie moje klimaty. Ale to nie powód żeby się z niego nabijać , zwłaszcza z jego śmierci .
Kurt był amuzykalnym ćpunem. Jedyny pozytyw jaki można mu przypisać to te stada hot 16 z naszywkami nirvany, które pojawiają się na metalowych koncertach i podnoszą poziom estetyczny publiczności.
Don't stick with your girl - that is gay and lame.
Rape some sluts who worship Satan's name!

Offline theremin

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 865
  • wyindywidualizowany z rozentuzjazmowanego tłumu
 
Cobain nie był wirtuozem gitary był tylko bardem i głosem swego pokolenia . Gitara dla niego była tylko środkiem wyrazu. Nie spuszczał się na alikwotami i nie wiedział pewnie co to jest minor pentatonic . Brał wiosło i "grał nie pierdolił ". A prześmiewcą życze jednej setnej takiej kariery (oczywiście z lepszym zakończeniem )  :)

ps : Nie piszę tego bo byłem jego fanem ,wręcz przeciwnie to nie moje klimaty. Ale to nie powód żeby się z niego nabijać , zwłaszcza z jego śmierci .

Ja tam Cobaina lubię, choć może trochę mniej jak drzewiej,  więc się nie nabijam. Stwierdziłem jedynie fakt, że nie był wirtuozem.  I tak grał lepiej zarówno ode mnie, jak i od większości trvmetalowych hejterów.
« Ostatnia zmiana: 09 Cze, 2012, 10:51:50 wysłana przez theremin »
4string

Offline sylkis

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 475
Pierdolicie, grunge typu Nirvany, Melvinsów, Tada, Mudhoney, czy Butthole Surfersów to dobra muza :D
I to dzięki nim zdetronizowano pudelmetalowych pedałów :D

I (tutaj mogę się mylić, ale mam wrażenie, że) bez grung'u nie byłoby tzw. numetalu, a bez niego nie powstałaby moda na lowtuningi i do dziś na 7 (nie wspominając o 8 ) patrzyłoby się jak na osobliwość ;)

Spoiler
(\__/)    This is Bunny.
(='.'=)   Copy and paste bunny to help
(")_(")   him gain world domination.
:zuo: "Jesteś nadęty. Jak cholera." :zuo:

Offline Vicol

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 057
    • Nakvrw und Śmierćmetal
Się kurwa odpierdol od pudelmetalu, co? :P Wymiatanie solówek w E-standard jest zajebiste 8), więc spierdalaj. :kissmyass:
synkopy to guwno

Offline theremin

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 865
  • wyindywidualizowany z rozentuzjazmowanego tłumu
« Ostatnia zmiana: 11 Cze, 2012, 12:58:47 wysłana przez theremin »
4string

Offline Vicol

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 057
    • Nakvrw und Śmierćmetal

:facepalm: :facepalm:


 :facepalm: :facepalm: :facepalm:
Spoiler

Spoiler
« Ostatnia zmiana: 09 Cze, 2012, 12:41:21 wysłana przez Vicol »
synkopy to guwno

Offline sylkis

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 475
- sylkis nie umi grać.
To akurat się zgadza :D
(\__/)    This is Bunny.
(='.'=)   Copy and paste bunny to help
(")_(")   him gain world domination.
:zuo: "Jesteś nadęty. Jak cholera." :zuo:

Offline Algiz

  • Gaduła
  • Wiadomości: 463
- gitarzyści pudelmetalowi umieją grać bluesa
- gitarzyści pudelmetalowi mają skutecznie opanowaną improwizacje
- gitarzyści pudelmetalowi znajomi gamy i skale oraz wiedzą jak się nazywają dźwięki na gryfie


-byli ślepą uliczką w muzycznej ewolucji
-mieli zniżkę na rajtuzy

A tak całkiem poważnie to świetnie grali i duża część z nich miała wykształcenie  muzyczne i tylko udawali rockandrollowców.
ps: Też się wychowałem na ich muzyce  , ale rajtuzy to było zuo . :evil:  :)
« Ostatnia zmiana: 09 Cze, 2012, 13:12:20 wysłana przez Algiz »

Offline youshy

  • Facebook follower No.1
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 422
  • Why do you wear that stupid mansuit?
    • Facebook
Wiadomo, np. Cobain.

Swoimi trzema akordami wiekszą rewolucje w muzyce zrobił niż tysiące absolwentów akademii muzycznej , którzy co roku opuszczają  uczelnie na całym świecie i grają na statkach albo w cyrku . ;)

Za co, swoją drogą, jest naprawdę niezła kasa :)
"To, że nie mam projektu, nie znaczy, że nie mam projektu"