Autor Wątek: Filmiki [Te głupje i mondre]  (Przeczytany 717574 razy)

Offline Bjørn

  • Pr0
  • Wiadomości: 3 361
  • Imponderabilistyczny monopluralista.


Wideło pewnie znane, ale jak je oglądam i jak mam świadomość, że chłopak miał podczas nagrywania filmiku 15 lat to mam ochotę rzucić w pizdu granie na gitarze. :P
wiertara gra szybciej.

:D :D :D
. : : Death Metal und Jazz : : . || dubstepowe banjo w djencie || . : : Fractal > all your amps : : .

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 766
Macie więcej jego grania, współczesnego? Pełen szacun za technikie(!), ale to jest jakby lekko obok i nie lubię takiego pitolenia... Dlatego chciałbym posłuchać, co gość robi teraz.


OK - se znalazłem.
« Ostatnia zmiana: 17 Lut, 2011, 09:34:14 wysłana przez wujo Batman »
Paczki z głów!

Offline lord_awesomeguy

  • Miszcz avatarów ;)
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 447
  • Jestem marudą.

Offline Bjørn

  • Pr0
  • Wiadomości: 3 361
  • Imponderabilistyczny monopluralista.


HAHAHA :D
. : : Death Metal und Jazz : : . || dubstepowe banjo w djencie || . : : Fractal > all your amps : : .

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 766


 :headbang:



Jeszcze co do Żyteckiego: posłuchałem, pomyślałem o tym - nie podoba mie się! No, bo w sumie co? Raz, że nie mój gust, dwa: że gra lepiej ode mnie ;) - ale gdzie feeling? Trzy: że udowodni, że opanował wszystkie techniki i gra w 90% jak Satriani, Vai, etc.? Nic z tego grania w głowie nie zostaje, a - przede wszystkim - nie ma emocji, a i nóżka nie chodzi! Ani przy tym nie poruchasz - ani nie potańczysz! Panowie, zapytajmy siebie: kto tego słucha? Gitarzyści! I to mniej, niż 1/10 tych, którzy tu siedzą. A z kolei całe nasze forum to 1/3 tego, co potrafi się zebrać FIZYCZNIE w jednym miejscu na rynku we Wrocku, żeby zagrać "Hey Joe"... Facet se wybrał target: jeśli metal, czy (OK!) ciężka muza jest maksymalnie w 10% tak popularna jak pop, to takie granie gitarowe jest z kolei jak 1% w metalu. To tak, jakbym wpuszczał na własny koncert co setnego, który się tam przypadkiem zaplącze ;) Nawet jeśli ktoś jakoś natrafi na takie granie - to ile tego posłucha, a ilu to weźmie?

Żeby chociaż miał cycki... ;)
Paczki z głów!

Offline birthmark

  • Gaduła
  • Wiadomości: 445
Takie lamerskie gadanie Wuju, chłopak umie napierdalać na gitarze (nie tylko solowo, ale w Disperse również i na ich koncerty trochę ludzi przychodzi) i się trzeba cieszyć. Nóżka nie chodzi przy graniu 90% gitarzystów, zwłaszcza tych, którzy nie robią nic poza szukaniem odpowiedniej liczby zwojów do pickupów bo im machoń móli.
« Ostatnia zmiana: 18 Lut, 2011, 11:59:43 wysłana przez birthmark »
Suto wędlin kładź na chleb

Offline Bjørn

  • Pr0
  • Wiadomości: 3 361
  • Imponderabilistyczny monopluralista.
Takie lamerskie gadanie Wuju, chłopak umie napierdalać na gitarze (nie tylko solowo, ale w Disperse również i na ich koncerty trochę ludzi przychodzi) i się trzeba cieszyć. Nóżka nie chodzi przy graniu 90% gitarzystów, zwłaszcza tych, którzy nie robią nic poza szukaniem odpowiedniej liczby zwojów do pickupów bo im machoń móli.

+1

Wuju, pierdolisz i to tak, aż mi się smutno robi z tego powodu. Zwłaszcza, że mi nóżka chodzi zdecydowanie.
. : : Death Metal und Jazz : : . || dubstepowe banjo w djencie || . : : Fractal > all your amps : : .

Offline Musza

  • Pr0
  • Wiadomości: 3 163


 :headbang:



Jeszcze co do Żyteckiego: posłuchałem, pomyślałem o tym - nie podoba mie się! No, bo w sumie co? Raz, że nie mój gust, dwa: że gra lepiej ode mnie ;) - ale gdzie feeling? Trzy: że udowodni, że opanował wszystkie techniki i gra w 90% jak Satriani, Vai, etc.? Nic z tego grania w głowie nie zostaje, a - przede wszystkim - nie ma emocji, a i nóżka nie chodzi! Ani przy tym nie poruchasz - ani nie potańczysz! Panowie, zapytajmy siebie: kto tego słucha? Gitarzyści! I to mniej, niż 1/10 tych, którzy tu siedzą. A z kolei całe nasze forum to 1/3 tego, co potrafi się zebrać FIZYCZNIE w jednym miejscu na rynku we Wrocku, żeby zagrać "Hey Joe"... Facet se wybrał target: jeśli metal, czy (OK!) ciężka muza jest maksymalnie w 10% tak popularna jak pop, to takie granie gitarowe jest z kolei jak 1% w metalu. To tak, jakbym wpuszczał na własny koncert co setnego, który się tam przypadkiem zaplącze ;) Nawet jeśli ktoś jakoś natrafi na takie granie - to ile tego posłucha, a ilu to weźmie?

Żeby chociaż miał cycki... ;)

Chuj z targetem, gra co lubi i na tym koniec. Jak będzie w tym na tyle dobry co Vai i Satriani to i słuchacze się znajdą. Wuju, zakładamy pop rockowy band? ;)
facebook.com/Musza.MorningWood

Offline Px48

  • Prawie użytkownik
  • Wiadomości: 37
  • 80% brzmienia to palce...
Nóżka nie chodzi przy graniu 90% gitarzystów, zwłaszcza tych, którzy nie robią nic poza szukaniem odpowiedniej liczby zwojów do pickupów bo im machoń móli.

Chyba najmądrzejsze słowa jakie tu czytałem...

Offline Drevniak

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 320
  • I'm the black kozioł of your przeznaczenie
dzisiaj byłem na forum audiofilskim jakimś i padło tam że kabelki im sie muszą rozegrać, przepalić, coś w ten deseń, żeby brzmienie było lepsze to już jest przechujana sprawa i boli coś takiego bardzo mocno :D
"Kobiety tak mają ponieważ niedorozwój emocjonalny często idzie w parze z niedorozwojem intelektualnym. "

Offline Px48

  • Prawie użytkownik
  • Wiadomości: 37
  • 80% brzmienia to palce...
Hehe czyli są nacje gorsze od gitarzystów :)

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 766
Wuju, pierdolisz i to tak, aż mi się smutno robi z tego powodu.

Całkiem niepotrzebnie. Po prostu się wyrażam - i takie jest moje zdanie, nadal! ;)


Cytat: birthmark
Takie lamerskie gadanie Wuju, chłopak umie napierdalać na gitarze (nie tylko solowo, ale w Disperse również i na ich koncerty trochę ludzi przychodzi) i się trzeba cieszyć.

Jak piję czystą, to mi nie smakuje - a jak piję tę samą z sokiem, to mi wchodzi, wiesz? ;)
« Ostatnia zmiana: 18 Lut, 2011, 16:47:46 wysłana przez wujo Batman »
Paczki z głów!

Offline birthmark

  • Gaduła
  • Wiadomości: 445
OK, but I'm a hater and i won't hesitate to hate. ;)
Suto wędlin kładź na chleb

Offline Maciek

  • Pr0
  • Wiadomości: 829
Ja zgadzam się z Batem. Ma zajebistą technikę - chciałbym za parę lat grać tak jak on na tym filmie. Improwizuje fajnie jednak nie ma tego czegoś. Imo nie liczy się tylko technika ale też "to coś" co sprawia że banalnie proste seven nation army jest utworem w wielu kręgach kultowym przy których nóżka chodzi :D Takich przykładów na pewno jeszcze parę by się znalazła. Tyle ode mnie :D

Nóżka nie chodzi przy graniu 90% gitarzystów, zwłaszcza tych, którzy nie robią nic poza szukaniem odpowiedniej liczby zwojów do pickupów bo im machoń móli.

Cytat miesiąca

Offline Drevniak

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 320
  • I'm the black kozioł of your przeznaczenie
kto słucha Vai-a Batio Petruciego itd?...prawdziwe pedały
kto słucha Slayera, Metaliki, Korna, itd? zwykłe pedały

teraz trzeba sobie odpowiedzieć gdzie bym sie podpisał

co takiemu wirtuozowi mógłby powiedzieć np Von Till? i na odwrót?

dla mnie w muzie liczą sie emocje, a jakie emocje może przekazać kolo który jak tworzy to nie trzyma gity w ręku tylko ołówek i zeszyt do nut. Dla mnie to jest taki sam artysta jak ci aktorzy z mody na sukces :D
"Kobiety tak mają ponieważ niedorozwój emocjonalny często idzie w parze z niedorozwojem intelektualnym. "

Offline Sulphur

  • Pr0
  • Wiadomości: 554
    • Octagony
kto słucha Vai-a Batio Petruciego itd?...prawdziwe pedały
kto słucha Slayera, Metaliki, Korna, itd? zwykłe pedały

teraz trzeba sobie odpowiedzieć gdzie bym sie podpisał

co takiemu wirtuozowi mógłby powiedzieć np Von Till? i na odwrót?

dla mnie w muzie liczą sie emocje, a jakie emocje może przekazać kolo który jak tworzy to nie trzyma gity w ręku tylko ołówek i zeszyt do nut. Dla mnie to jest taki sam artysta jak ci aktorzy z mody na sukces :D

A pomysl sobie: siedzisz po 5-6 godzin (jak nie 10), ćwiczysz, starasz sie osiągnąć jakiś poziom, wrzucasz to co wypociłeś i czytasz porównanie do aktora z mody... ja również nie przepadam za tymi wszystkimi masturbatorami gitary i nie podoba mi się to co gra, bo mnie po prostu to nie rusza, ale może pochwalmy sie my ile nagraliśmy hitów i kto gra nasze utwory? Gość jest młody, z czasem bedzie miał do tego dystans i pewnie wyczai o co chodzi, chyba że bedzie chciał tak grać i tworzyć  to jego sprawa.

Offline Drevniak

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 320
  • I'm the black kozioł of your przeznaczenie
jak bym wywodził sie z bogatej rodziny to by mnie to jebało i kupował bym wszystko, trzymał w pokoju nagrywał testy na yt i grał na blackmachinie8 albo carvinie:D wkurwiał bym ludzi i sam sie cieszył  

punie każdy z nas cos takiego w sobie ma tylko nie każdy może sobie na to pozwolić;)

ile czasu zajeło by ci wydanie 100tysiaków np na thomannie? mi max 15min :D

ja sobie gram mam ludzi z którymi gram i jestem szczęśliwy nawet bez tej mesy na którą mam taką chrapke i która na mnie czeka u kolegi;)

co do wirtuozów, pies ich lizał róbmy swoje
"Kobiety tak mają ponieważ niedorozwój emocjonalny często idzie w parze z niedorozwojem intelektualnym. "

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 766
Az & birth - moje forumowe Małe Tsetungi, może mie w swej łaskawości nawet udzielą jednorazowego(!) zezwolenia na posiadanie własnych poglądów, ba! gustu! ;)

Ja już wiem, czym Was zmyliłem: dokonałem rzeczy niemal niespotykanej, w szczególności na tym forum - powiedziałem, że coś mie się nie podoba z uzasadnieniem! Powiedzcie uczciwie, z bułą na klacie - nie przewidzieliście takiego wariantu tej symultany... ;)

Szanuję takie granie, bo wiem ile to roboty, ale nie znajduję wystarczającego dla mnie uzasadnienia na pytanie: "po co?". Niestety smuci mnie potencjalny los takich gości, bo na koniec najczęściej grają dla garstki fanatyków. Jak to jest, że dziś słyszałem po wielu latach kawałek Tiny (Turner) "Foreign Affair" i pamiętałem każdy dźwięk solówki? Albo w "Let's Dance" Bowiego (grane przez SRV - oczywiście wiecie, prawda?)? Gilmoura nie wspomnę, czy praktycznie całego "Surfing with Alien". A tu po 8s ni chuja nie pamiętałem ni dźwięku. Pracował mózg - w osamotnieniu, bez serca i nóżki.

Nawet gdybyście zaoferowali mie darmową całoroczną prenumeratę Waszych anusów - zdania nie zmienię ;)  
« Ostatnia zmiana: 18 Lut, 2011, 18:53:42 wysłana przez wujo Batman »
Paczki z głów!

Offline Drevniak

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 320
  • I'm the black kozioł of your przeznaczenie
Cytuj
dla mnie w muzie liczą sie emocje, a jakie emocje może przekazać kolo który jak tworzy to nie trzyma gity w ręku tylko ołówek i zeszyt do nut. Dla mnie to jest taki sam artysta jak ci aktorzy z mody na sukces
czym różni się gość który pałuje się nad jednym dźwiękiem przez pół godziny od tego, który gra np jak batio?
Myślisz bardzo płytko, widzisz tylko efekt końowy który i tak jest sprawą mocno subiektywną.

Powiedz takiemy Petrucci-emy, że robisz muzykę dla pedłów i każdy może sobie siedzieć
po 10h dziennie i ćwiczyć licki. Nie bądź już takim noob-em... No sory ale pierdolisz farmazony...

sorki nie chciałem cie obrazić, pedał tez człowiek

bardzo chetnie bym mu to powiedział i mysle że by sie nie obraził i nie odpowiedział "pierdolisz farmazony" tylko wiem :D
każdy robi to co lubi albo co potrafi, ja tego nie trawie. Sam nie musze niczego  sobie i innym udowadniać, wyraziłem swoja opinię a ty swoją :D
"Kobiety tak mają ponieważ niedorozwój emocjonalny często idzie w parze z niedorozwojem intelektualnym. "

Offline coin777

  • Pr0
  • Wiadomości: 770
  • Nie moge Tego
    • YT


 :headbang:


Ciekawe czy ziomom już przyszły mandaty pocztą
Pchnąć w tę łódź jeża lub ośm skrzyń fig

Offline Harbinger

  • Gaduła
  • Wiadomości: 175
A propos wątku o Żyteckim - jakby grał jak Satriani, czy o zgrozo Vai, to bym wyłączył jego dowolny kawałek w połowie. Zanim jeszcze przeczytałem, czym się inspiruje, sądząc po riffach od razu obstawiałem Sfogliego i ogólnie włoskie fusion - co do Sfogliego, nie pomyliłem się. Chłopak wzoruje się na paru shredderach IMO ze smykałką do układania "słuchalnych" kawałków, na pewno nie mogę powiedzieć, że kopiuje przeciętnych "skaloogrywaczy". Ma zajebistą technikę jak na ten wiek (na pewno zaczął jako mały dzieciak), ale nie lata ciągle po skali jak wariat w tempie 240 BPM, jak np. Batio. Obstawiam, że ktoś z bliskiej rodziny jest muzykiem, no i ma manago, który zajmuję się jego promocją w ten sposób, żeby nie musiał na to tracić wolnego czasu, który poświęca na ćwiczenia.

Na dzisiejszą chwilę mogę powiedzieć, że do tego, żebym go konkretnie propsował brakuje mu jeszcze jednego elementu - megachwytliwych motywów, które łatwo zapadają w pamięć i są wizytówką danego gitarnika - mimo wszystko, za bardzo kombinuje, bo nie ma refrenów, w które mógłby je włożyć. Poza tym kompletnie nie wiem czemu lansuje się Djentem, który w jego wykonaniu brzmi IMO bardzo "na siłę" - czyżby presja mody bycia "Djentowcem"?. Niech zostanie przy bardzo lubianym przeze mnie fusion we włoskim stylu - to wychodzi mu zdecydowanie lepiej  ;) .

Tyle mojej subiektywnej opinii o nim, a co do tematu:

Super Mario Bros Castle Theme Metal Remix  :headbang: :headbang: :headbang:

« Ostatnia zmiana: 18 Lut, 2011, 21:38:53 wysłana przez Harbinger »
Nadal u steru, sił dodaje nurt gniewu, nadal przy mnie wiatr umiera z braku tlenu...

Offline Drevniak

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 320
  • I'm the black kozioł of your przeznaczenie
okrutna ta perkusja jest :D
"Kobiety tak mają ponieważ niedorozwój emocjonalny często idzie w parze z niedorozwojem intelektualnym. "

Offline Omlet

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 501
  • Pitu pitu, rak odbytu
    • Perfect Beauty
Kurde, jakbym wiedział że wcześniej tego nie było to bym sam wrzucił... a może właśnie było? :D
Nie dadzą szansy bo to pedalskie forum pełne pedałów. Mogą mi wyzerować włosy z dupy - jfbiggestfan
...gdyż granie do kotleta nie jest graniem do omleta choć oba dobre - commelina

Offline coin777

  • Pr0
  • Wiadomości: 770
  • Nie moge Tego
    • YT





Koleś na końcu mówi hujowa ;D
« Ostatnia zmiana: 18 Lut, 2011, 23:19:50 wysłana przez coin777 »
Pchnąć w tę łódź jeża lub ośm skrzyń fig

Offline Bjørn

  • Pr0
  • Wiadomości: 3 361
  • Imponderabilistyczny monopluralista.


TRV NORVEGJAN BLECK METAL :D
. : : Death Metal und Jazz : : . || dubstepowe banjo w djencie || . : : Fractal > all your amps : : .