Autor Wątek: Blackstar Series One  (Przeczytany 28442 razy)

Offline Budzan

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 084
Odp: Blackstar Series One
« Odpowiedź #50 05 Paź, 2010, 23:41:07 »
Zorro, to nie temat na takie przemyślenia, częsciowo się z Tobą zgadzam, ale odnosząc się do Twoich słów (nie mam na myśli w kolejnym zdaniu konkretnie Twojej osoby, ale mówię ogólnie) jeśli Ci nie pasuje polityka takiej czy owakiej firmy produkującej sprzęt do gitary zacznij używac takiej maszynki do golenia i nie graj na gitarze. taki jest świat i nie cofniesz kijem wisły.

Jednoczesnie uważam, że skreślając sprzęt ze względu na kraj pochodzenia równie dobrze możesz w tej chwili sprzedać przynajmniej połowę Twojego pedalboardu, nie używać kabli do gitary i większości podzespołów w Twoim gibonie. Zresztą, idąc jeszcze dalej w szczegóły, możesz nawet nie uzywać conforda, czy innego super wzmaka, bo podzespoły z których jest składany też pochodzą z "yellowmancountry".

Kiedys było inaczej, jeździło się poldżerem, na komunię dostawało conajwyżej rower górski (takie czasy to nawet ja pamiętam) i stało w kolejce po mięso, o ile takie w ogóle w sklepie było. Teraz mamy dobrobyt (dla niektórych to słowo ma inne znaczenie) ale mamy i wybór. Nikt Ci tego wyboru nie narzuca.

Moje zdanie jest takie, że sprzęt może być produkowany nawet przez pana Gieńka z Piździejewa wielkiego, ważne żeby brzmiało i się nie rozpierdalało. Zachwalałeś kiedyś basha, pisałeś , że robisz taki i taki wzmak że zajebiście gra, użytkownik wróbelsparrow go porównywał do mesy że w ślepym teście nie odróżni i że nie wiecie czemu polskie produkcje nie są doceniane. Są niedoceniane na takiej samej zasadzie jak produkty made in taiwan, china, czy inny żółty zakątek tego świata.. Oczywiście są tacy producenci jak Behringer czy Bugera (zdaje się, że to nawet od jednego człowieka pochodzi) ale to są sprzęty które nowe kosztują poniżej, czy w okolicach 20 dolarów za efekt i 300 za wzmacniacz, to czego tu oczekiwać? Dlatego Panowie, kurwa mać, nie bądźmy przesadnymi onanistami i raz skupmy się na graniu i brzmieniu a nie na pochodzeniu danego sprzętu i bezwzględnej masturbacji nad marką handmande za pińćset miliardów dolarów, bo niedługo pochodzenie i przekrój kabla do zasilania będą miały dla nas znaczenie ;)

Żeby nie offtopować:
użytownik 7 tak chwali swojego blackstara, że aż sam chyba pokwapię się go obadać bo jestem ciekaw jak to brzmi jeśli pozwoli.

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
blackstar series one

Zaczęty przez specfireeye Wzmacniacze i kolumny

24 Odpowiedzi
12144 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 10 Gru, 2010, 17:04:07
wysłana przez 7
18 Odpowiedzi
4825 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 11 Lut, 2014, 12:15:00
wysłana przez Mr.Pineapple
0 Odpowiedzi
1787 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 14 Kwi, 2014, 15:17:58
wysłana przez Aerosmith
17 Odpowiedzi
4130 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 14 Gru, 2017, 21:46:43
wysłana przez Zomballo
3 Odpowiedzi
1742 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 14 Maj, 2022, 23:39:14
wysłana przez pshemo