Autor Wątek: Blackouts AHB-3 Mick Thomson EMTY  (Przeczytany 16895 razy)

Offline crushingattack

  • Gaduła
  • Wiadomości: 280
Blackouts AHB-3 Mick Thomson EMTY
« 03 Lis, 2009, 21:50:06 »
Na stronce SD pojawiło się już takie cudo.

Blackouts AHB3

Wykresy wykresami, ale grał już ktoś? No i jak mają się do blackouts AHB 1 i 2?

Offline nikt

  • Jeń Lebany
  • Administrator
  • Wiadomości: 4 202
nikt nie gral bo tego jeszcze w sklepach nie ma o ile wiem a na strone wrzucili raptem 2-3dni temu

ciekawy jestem jak wypadaja w porownaniu do zwyklych BO i czy do ibanezow teraz beda to wsadzali

szkoda ze 7strunowej wersji nie bedzie :/
"Government is not the solution to our problem; government IS the problem." Ronald Reagan

Offline Draiman69

  • Gaduła
  • Wiadomości: 298
    • .Comin
Podejrzewam, że gra dobrze tak jak reszta Blackoutsów, jednak ja wole EMG :D
Jak się nie ma co się lubi ,to się lubi co się ma !

Offline mondomg

  • Uroczy Troll Maruda
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 293
    • mondomg blog
Jeszcze nie słyszał, a już woli :facepalm:

Offline Draiman69

  • Gaduła
  • Wiadomości: 298
    • .Comin
Tak właśnie ! :D
Jak się nie ma co się lubi ,to się lubi co się ma !

Offline crushingattack

  • Gaduła
  • Wiadomości: 280
szkoda ze 7strunowej wersji nie bedzie :/

:facepalm: no to mnie w tym momencie przestały obchodzić. Chyba zostanę przy tych 707.

Offline Bloo

  • Gaduła
  • Wiadomości: 219
Tak właśnie ! :D
:facepalm:

to się nazywa chyba skrajny fanatyzm. Szczyerze mówiąc emg (przynajmniej te popularne 81 i 85) sa na chwilę obecną najgorszymi markowymi aktywami na jakich grałem. SD BO, czy teżmerliny eclipse brzmią zdecydowanie lepiej.

Offline Draiman69

  • Gaduła
  • Wiadomości: 298
    • .Comin
Cytuj
czy teżmerliny eclipse brzmią zdecydowanie lepiej.
??? Nie brzmią lepiej
Jak się nie ma co się lubi ,to się lubi co się ma !

Offline Bloo

  • Gaduła
  • Wiadomości: 219
Cytuj
czy teżmerliny eclipse brzmią zdecydowanie lepiej.
??? Nie brzmią lepiej
że tak nieśmiało zapytam, grałeś? Są zdecydowanie bardziej naturalne bez kompresji spotykanej w emg która w zasadzie tylko przeszkadza i nierzadko pozbawia brzmienia pazura, czego nie robią eclipse. Ale jak lubisz mieć ujową dynamike na mocnym przesterze z Twojej ukochanej mesą DR która posiada tendencje do mulenia... to świetnie ;-)

Offline Dale Cooper

  • American Pro Hater
  • Pr0
  • Wiadomości: 2 361
    • CTG TV
A ja nie grałem na Merlinach, ale uważam że są równie dobre jak EMG czy SD. Nie gorsze, ani lepsze tylko inne.
A Blackouty Micka chętnie bym ograł, szkoda że nie będzie do siódekemek bo może by wylądował w moim nowym badylu.
mniut i piah

Offline Budzan

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 084
ja mam merlina eclipse pod mostem, nie mialem okazji porownac z EMG ale napindala to naprawde ladnie, jest ogień, podoba mi sie, taki mięsisty pickup, naprawde zajebiscie to brzmi u mnie.

Offline domas

  • Moderator Globalny
  • Wiadomości: 640
  • Dziki osioł numer raz
    • Animus
A ja grałem i na BO AHB1, i na Eclipse'ach, i na EMG-te ostatnie wypadają bardzo blado przy SD i Merlinach.

AHB2 są dostępne tylko w wersji dla 6. Wątpię, żeby wypuścili AHB3 do siódemek-choćby dlatego, że Mick Thompson za siedmiostrunowymi gitarami nie przepada ;)

Offline DeathMaster

  • Pr0
  • Wiadomości: 712
  • Holy Target \,,/
    • MySpace
a własnie cos mi zaswitało w glowie ze kiedys w jakims wywadzie mówil na ten temat,ale za cholere nie pamietam czemu siadł na te 7ki,kojarzy ktos cos moze? 8)
Sie.. sie.. sie..

Offline Leon

  • Mroczny Piskacz
  • Moderator Globalny
  • Wiadomości: 3 713
Cytuj
czy teżmerliny eclipse brzmią zdecydowanie lepiej.
??? Nie brzmią lepiej
że tak nieśmiało zapytam, grałeś? Są zdecydowanie bardziej naturalne bez kompresji spotykanej w emg która w zasadzie tylko przeszkadza i nierzadko pozbawia brzmienia pazura, czego nie robią eclipse. Ale jak lubisz mieć ujową dynamike na mocnym przesterze z Twojej ukochanej mesą DR która posiada tendencje do mulenia... to świetnie ;-)
Same here. Po 5ciu czy 6ciu latach na EMG przesiadłem się na Eclispe i decyzja o zmianie zapadła w ciągu pierszej godziny od włożenia do wiosła :)
to że nie gram równo nie znaczy że gram polirytmię.

Offline Bloo

  • Gaduła
  • Wiadomości: 219
Cytuj
czy teżmerliny eclipse brzmią zdecydowanie lepiej.
??? Nie brzmią lepiej
że tak nieśmiało zapytam, grałeś? Są zdecydowanie bardziej naturalne bez kompresji spotykanej w emg która w zasadzie tylko przeszkadza i nierzadko pozbawia brzmienia pazura, czego nie robią eclipse. Ale jak lubisz mieć ujową dynamike na mocnym przesterze z Twojej ukochanej mesą DR która posiada tendencje do mulenia... to świetnie ;-)
Same here. Po 5ciu czy 6ciu latach na EMG przesiadłem się na Eclispe i decyzja o zmianie zapadła w ciągu pierszej godziny od włożenia do wiosła :)
u mnie dokłądnie tak samo to wyglądało. Byłem zadowolonym użytkownikiem EMG do czasu aż wsadziłęm w gitare eclipse.

Offline crushingattack

  • Gaduła
  • Wiadomości: 280
Hm... a możecie mi powiedzieć czy Eclipse da bardziej potężny dźwięk na pm, soczysty, twardy jak beton dół (ale żeby go było całkiem sporo) oraz przebijający się przez kapelę jak gorący nóż przez masło? Jesionowa decha, gryf klon, ogólnie loomis no :) Bo 707 zaczyna mnie powoli ostraszać płaskością.. a może raczej jednak emg to nie jest moje brzmienie.

Offline Aston

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 971
    • Kanał YouTube
Cytuj
czy teżmerliny eclipse brzmią zdecydowanie lepiej.
??? Nie brzmią lepiej
że tak nieśmiało zapytam, grałeś? Są zdecydowanie bardziej naturalne bez kompresji spotykanej w emg która w zasadzie tylko przeszkadza i nierzadko pozbawia brzmienia pazura, czego nie robią eclipse. Ale jak lubisz mieć ujową dynamike na mocnym przesterze z Twojej ukochanej mesą DR która posiada tendencje do mulenia... to świetnie ;-)
Tu problem znika. Masz Metal Zone'a - nie masz problemu, jaki ma Mesa ;)

Offline Dale Cooper

  • American Pro Hater
  • Pr0
  • Wiadomości: 2 361
    • CTG TV
Z tymi Merlinami to widzę że coś jak z Sidewinderami jest :P Oczywiście nie ujmując produktom Merlina :P
Wielki szum że mega że wypas a za pół roku będzie że do dupy. Dozbieraj i kup lampe.
Śmierdzi mi pigmejem z daleka :P
mniut i piah

Offline Leon

  • Mroczny Piskacz
  • Moderator Globalny
  • Wiadomości: 3 713
Dale, miałem wcześniej set singli Merlina do ogrania w moim byłym stracie i mówiąc krótko i brutalnie - obsysały na maksa :) Ale Eclipse mnie wyrwały z laćków (do dziś ich znaleźć nie mogę a bida bo mi od podłogi ciągnie ;)) i będę bronił jak ojczyzny. Zresztą, same się obronią :) Zapraszam na ogrywanie jakby co :)
crushingattack, czy mięcho na pm to nie wiem bo tłumienie jest passe i tak nie gram. Ale mają w pizdy dynamiki i jebnięcia którego EMG po prostu nie ma. Do mojego ulubionego napierdalania po nietłumionych akordach jak znalazł :)
to że nie gram równo nie znaczy że gram polirytmię.

Offline headcharge

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 182
    • OVKHAOS
Jak Eclipse maja sie do EMG jezeli chodzi o PM, tez jest take iselektywne ciosowate jebniecie ?

Jak Eclipse majasie do BO, warto placic wieksza kase na BO czy lepiej w merlina pojsc ?

Offline domas

  • Moderator Globalny
  • Wiadomości: 640
  • Dziki osioł numer raz
    • Animus
Fasol, imho warto płacić.

Offline Leon

  • Mroczny Piskacz
  • Moderator Globalny
  • Wiadomości: 3 713
A imho nie :) Ale w tym temacie nigdy zapewne do zgody z Domasiem nie dojdziemy :*
to że nie gram równo nie znaczy że gram polirytmię.

Offline Warrp

  • Nowy użytkownik
  • Wiadomości: 1
Witam wszystkich!
Wczoraj zamontowałem w swojej bc.rich ten przetwornik i chciałbym teraz podzielić się z Wami wrażeniami.
Do niedawna grałem na emg 81, jednakże z racji tego, iż pożądałem „grubej z pazurem” a zarazem selektywnej barwy przy niskich strojach (drop A), postanowiłem poeksperymentować.
Skusiłem się na  AHB 3 i uważam, że te pikapy mają ten pazur, którego szukałem i zaznaczam, że nie mówię tu o przesadnej walącej po uszach górze.
Reasumując, myślę, że te przetworniki są idealne do „mięcha”, a opis zamieszczony na stronce producenta dobrze ilustruje brzmienie, tak więc  z całą pewnością stwierdzam, iż jestem usatysfakcjonowany. Polecam wszystkim tym którzy szukają selektywnego dynamicznego brzmienia nawet przy extremalnym przesterowaniu (no i niższych strojach). Pozdro!!

Offline Shogun

  • Gaduła
  • Wiadomości: 136
http://www.sevenstring.pl/testy/merlin-eclipse-7 - są próbki.

Moim zdaniem EMG nie ma podejścia do BO i Eclipse (zależy też od drewna i upodobań), LiveWire nie molestowałem więc ich nie porównuję.

Offline mondomg

  • Uroczy Troll Maruda
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 293
    • mondomg blog
http://www.sevenstring.pl/testy/merlin-eclipse-7 - są próbki.

Moim zdaniem EMG nie ma podejścia do BO i Eclipse (zależy też od drewna i upodobań), LiveWire nie molestowałem więc ich nie porównuję.
Co?

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
17 Odpowiedzi
9901 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 25 Lip, 2008, 11:56:55
wysłana przez Testorrob
4 Odpowiedzi
4523 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 23 Mar, 2010, 15:16:38
wysłana przez sebasw
3 Odpowiedzi
1454 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 19 Lip, 2012, 11:10:47
wysłana przez niedziak
0 Odpowiedzi
1302 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 04 Kwi, 2014, 23:27:20
wysłana przez errorysta
9 Odpowiedzi
2043 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 16 Wrz, 2023, 19:47:30
wysłana przez Rot