Autor Wątek: Samsung NC10 - czy ten netbook nada sie do nagrywania?  (Przeczytany 6125 razy)

Offline BartekL

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 549
  • "Ryjem will not play"
Sprawdziłem tą opcje z lapkiem brata Asus 5730 i jakoś na xp nie dziala to za specjalnie. Nie moglem uzyskac prawidłowego obrazu na 19" coś nie tak z rozdzielczością, mimo że niby dobrze ustawiona, ale wcale to nie wyglądało na 1280x1024. wyrazistość tez ucierpiala. Ciekawe czy to tylko wina grafy w lapku? czy moze tego ze xp byl na niego wciskany na sile (wczesniej była vista) i cos nie tak z driverami

Offline Dexterek

  • Fanboy Mesy w niepomiętej kurtce
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 838
  • Pan Mroku
Powerstrip odpowiedzię na wszystkie problemy z rozdzielczością.
Don't stick with your girl - that is gay and lame.
Rape some sluts who worship Satan's name!

Offline BartekL

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 549
  • "Ryjem will not play"
:facepalm: rzeczywiście, pisałeś o tym, umknęło mi to z pamięci
« Ostatnia zmiana: 06 Lis, 2009, 16:13:45 wysłana przez BartekL »

Offline Radek M

  • Sith Lord
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 484
  • "[pause] These go to eleven"
chopy,nie chce zakladac nowego tematu wiec zapytam tutaj.

Z jakimi netbookami mieliscie do czynienia, ktore byscie polecili i dlaczego.

Przeczytalem miliard testow, porownan roznego typu i na prowadzenie wysunal sie samsung n140 lub zaraz po nim nc10 i msi u100 plus. Mialem w lapach tylko nc10 i jest solidny, ale n140 z opisow wydaje sie byc solidniejszy. O Msi nic nie wiem, oprocz tego ze niektorzy polecaja, inni nie polecaja. aususy,acery i inne chuje muje mnie nie przekonuja, bo albo sa mniej wydajne, albo mniej ergonomiczne, albo maja slabsza baterie.

Ktos cos wie na temat sprzetow ktore wymnienilem? Chyba ze znacie rownie wydajnego netbooka, ktorego bateria pozwala na podobny czas pracy i do tego jest pancerny, to piszcie.
No pain No gain !