Autor Wątek: Kącik humoru wujka purpla ;-) [jeden dowcip w poście!]  (Przeczytany 660350 razy)

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 766
Paczki z głów!

Offline Bjørn

  • Pr0
  • Wiadomości: 3 361
  • Imponderabilistyczny monopluralista.
Old. Old as fuck ;).

Prawdę mówiąc w całym wątku nie przeczytałem (prawie) ANI JEDNEGO DOWCIPU, którego bym nie znał... także ten... czy to ma wstrzymywać przed wysyłaniem dobrych dowcipów? :P
. : : Death Metal und Jazz : : . || dubstepowe banjo w djencie || . : : Fractal > all your amps : : .

Offline niedziak

  • The Dark Lord
  • Pr0
  • Wiadomości: 2 033
To idealnie się tutaj nadaje :D

Jeżeli jesteś w czymś dobry to nie rób tego za darmo.

Offline Fizyczny

  • Gaduła
  • Wiadomości: 280
  • THALL
To idealnie się tutaj nadaje :D

( Obraz usunięty.)

Ale nie ma większych wersji  :P
.

Orange

  • Gość

Offline Bjørn

  • Pr0
  • Wiadomości: 3 361
  • Imponderabilistyczny monopluralista.
Krótki kawał:

Sprzedawczyni ze sklepu jubilerskiego nie rozpoznała mnie w czasie okazania. Będę bogaty.
. : : Death Metal und Jazz : : . || dubstepowe banjo w djencie || . : : Fractal > all your amps : : .

Offline Bjørn

  • Pr0
  • Wiadomości: 3 361
  • Imponderabilistyczny monopluralista.
Uwaga, będzie grubo.

- Jak nazywa się mineta po analu?
Spoiler
. : : Death Metal und Jazz : : . || dubstepowe banjo w djencie || . : : Fractal > all your amps : : .

Offline Johnny

  • Pr0
  • Wiadomości: 971
  • Miszcz onelinerów
    • Robur
Myli się tylko raz?

Spoiler
Jazz, Lounge, Downtempo

Offline purpleman

  • zbananowany
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 025
  • hie hie hie
źleeee
Spoiler
"grałeś kiedyś w samoloty?"

Offline Johnny

  • Pr0
  • Wiadomości: 971
  • Miszcz onelinerów
    • Robur
Jazz, Lounge, Downtempo

Offline gizmi7

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 512
  • Venus as a goodboi
Jak czarna laska dowiaduje się, że jest w ciąży?

Spoiler

Offline Bjørn

  • Pr0
  • Wiadomości: 3 361
  • Imponderabilistyczny monopluralista.
Przesłuchanie do akademii muzycznej.
Przychodzi skrzypek, prowadzący gra mu dźwięki, na co skrzypek perfekcyjnie odpowiada:
- as, fis, gis, d, cis, a,
Następnie przychodzi pianista, efekt ten sam, wszystkie dźwięki bezbłędnie odgadnięte.
W końcu przychodzi perkusista, prowadzący gra mu dźwięk.
- Hm... można jeszcze raz? - pyta perkusista.
Prowadzący gra jeszcze raz ten sam dźwięk. Na co perkusista:
- Kurde, nie wiem. Fortepian?
. : : Death Metal und Jazz : : . || dubstepowe banjo w djencie || . : : Fractal > all your amps : : .

Offline gizmi7

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 512
  • Venus as a goodboi
Jedzie sobie grupa twardych, brodatych harleyowców. Kiedy przejeżdżali przez most, zobaczyli dziewczynę, która próbowała z niego zeskoczyć, więc się zatrzymali. Lider grupki - wielki, umięśniony Stefan, o iście krasnoludzkiej brodzie, zsiada ze swojego harleya i podchodzi do niej.
- Co robisz?
- Chcę popełnić samobójstwo. - odpowiada mu dziewczyna
Nie chciał wychodzić na zbyt natarczywego, ale uznał, że w takiej sytuacji może uda mu się wykorzystać szansę.
- Może... Może zanim skoczysz, dasz mi ostatni pocałunek?
Dziewczyna się zgadza i jest to długi, namiętny i romantyczny pocałunek. Kiedy odsunęła usta od jego ust, Stefan mówi:
- O rety! To był najlepszy pocałunek, jaki kiedykolwiek miałem! Marnujesz ogromny talent, mogłabyś być sławna! Dlaczego chcesz popełnić samobójstwo?
Spoiler

Offline Bjørn

  • Pr0
  • Wiadomości: 3 361
  • Imponderabilistyczny monopluralista.
Pewna kobieta poznała w barze fantastycznego faceta. Rozmawiali, flirtowali, aż w końcu opuścili wspólnie bar. Udali się prosto do jego mieszkania. Gdy kobieta weszła do środka, od razu zauważyła, że mieszkanie pełne jest pluszowych misiów w różnych rozmiarach, poustawianych na regałach - najmniejsze na dole, największe na górze. Kobieta zdziwiła się bardzo, ale postanowiła nie zadawać żadnych pytań. Spodobała się jej nawet myśl, że facet jest najprawdopodobniej bardzo wrażliwy. Obróciła się do niego... całują się... zrywają z siebie ubrania i kochają się namiętnie. Po wspaniałej nocy pełnej seksu budzą się rano. Kobieta przytula się do faceta i pyta:
- No, jak było? Podobało Ci się?
- Możesz wybrać sobie nagrodę z dolnej półki...
. : : Death Metal und Jazz : : . || dubstepowe banjo w djencie || . : : Fractal > all your amps : : .

Offline gizmi7

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 512
  • Venus as a goodboi
7-letniemu chłopcu matka zachorowała na raka. Walczyła, walczyła, ale nadszedł dzień, że widziała już ostatnią prostą. Leży w domu w swoim łóżku, pożegnała się z synem. Synek nie dał rady, wyszedł przed dom, usiadł na ławce i zapłakał.
Przechodzi sąsiad i pyta co się stało:
- Mama moja umiera.
- To może zadzwonię po lekarza?
- Nie, nie ma już szans, to jej ostatnie godziny.
- To może zadzwonię po księdza?
- Nie, nie mam teraz ochoty na ruchanie.

Offline sylkis

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 475
Jedzie sobie grupa twardych, brodatych harleyowców. Kiedy przejeżdżali przez most, zobaczyli dziewczynę, która próbowała z niego zeskoczyć, więc się zatrzymali. Lider grupki - wielki, umięśniony Stefan, o iście krasnoludzkiej brodzie, zsiada ze swojego harleya i podchodzi do niej.
- Co robisz?
- Chcę popełnić samobójstwo. - odpowiada mu dziewczyna
Nie chciał wychodzić na zbyt natarczywego, ale uznał, że w takiej sytuacji może uda mu się wykorzystać szansę.
- Może... Może zanim skoczysz, dasz mi ostatni pocałunek?
Dziewczyna się zgadza i jest to długi, namiętny i romantyczny pocałunek. Kiedy odsunęła usta od jego ust, Stefan mówi:
- O rety! To był najlepszy pocałunek, jaki kiedykolwiek miałem! Marnujesz ogromny talent, mogłabyś być sławna! Dlaczego chcesz popełnić samobójstwo?
Spoiler
Ten żart w wersji tekstowej zawsze jest okrojony z końcówki...
Spoiler
(\__/)    This is Bunny.
(='.'=)   Copy and paste bunny to help
(")_(")   him gain world domination.
:zuo: "Jesteś nadęty. Jak cholera." :zuo:

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 766
Wszystko przez te wydumane płciowe podziały ;).
Paczki z głów!

Offline Bjørn

  • Pr0
  • Wiadomości: 3 361
  • Imponderabilistyczny monopluralista.
Starszy pan stwierdził, że jego żona słabo słyszy i postanowił pójść skonsultować się z lekarzem, co może na to poradzić. Lekarz stwierdził:
- Aby móc coś poradzić, muszę wiedzieć jak bardzo jest to zaawansowane. Niech pan to zbada w następujący sposób. Najpierw zada pan pytanie z odległości 10 metrów, jeśli żona nie usłyszy to z 8 itd. Wtedy mi pan powie, z jakiej odległości małżonka usłyszała.
Tak więc wieczorem żona robi w kuchni kolację, a facet w pokoju czyta gazetę i stwierdza: "W sumie tutaj jestem akurat 10 metrów od niej. Zobaczymy, czy mnie usłyszy."
- Kochanie! - woła - Co jest dziś na kolację?
Bez odpowiedzi.
Zmniejszył dystans do 8 metrów, wciąż żadnej odpowiedzi.
Zmniejsza do 6, 4, 2, aż w końcu podchodzi, staje tuż obok niej i pyta:
- Kochanie, co dziś na kolację?
- Kurczak! Szósty raz mówię, że kurczak!!!
. : : Death Metal und Jazz : : . || dubstepowe banjo w djencie || . : : Fractal > all your amps : : .

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 766
Chciałbym zapodać dowcip o tęczy.


Ale boję się, że spalę ;).
Paczki z głów!

Offline bandit112

  • Gaduła
  • Wiadomości: 305
Chciałbym zapodać dowcip o tęczy.


Ale boję się, że spalę ;).

Nie spalisz, opowiadaj!
 :allah:

Offline commelina

  • jestę skervesenę
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 375
  • ...grałbym EVER
    • Skervesen
Stary dobry bandit  ;)

Orange

  • Gość

Offline sylkis

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 475
Tak sie właśnie zastanawiałem, czy to ja serio, czy troll, ale nie chciałem wyjść na buca brechtając  tego :D
(\__/)    This is Bunny.
(='.'=)   Copy and paste bunny to help
(")_(")   him gain world domination.
:zuo: "Jesteś nadęty. Jak cholera." :zuo:

Offline gizmi7

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 512
  • Venus as a goodboi
Koleś ma po prostu zajebisty dystans do siebie :D

Offline Algiz

  • Gaduła
  • Wiadomości: 462
Uwaga !  hardcore perwersyjno - erotyczny :o 

Spoiler