Autor Wątek: Kącik humoru wujka purpla ;-) [jeden dowcip w poście!]  (Przeczytany 660347 razy)

Offline gizmi7

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 512
  • Venus as a goodboi
Pewnie jakaś wieś w Rosji.
Domki w Słupsku -> Słomki w...

Offline puffmajster

  • Gaduła
  • Wiadomości: 135
Trzech facetów rozmawia o tym, jakie pochwy mają ich żony. Porównują je do miast. Pierwszy mówi, że jego żona ma jak Paryż. Dlatego, że taka jest wspaniała, tętniąca życiem. Drugi mówi, że jak Londyn. Zawsze taka mokra, troszkę tajemnicza. A trzeci, że jego żony jest jak... Bydgoszcz!
- "Dlaczego?!" - Pytają tamci.
A on na to:
- "Dziura... po prostu dziura!"

Teraz już wiemy kto ma przejebane w Bydzi :D

Offline Bjørn

  • Pr0
  • Wiadomości: 3 361
  • Imponderabilistyczny monopluralista.
Cały górny śluńsk + śledziowo (białystok) + brzydgoszcz

dziękuję dobranoc
. : : Death Metal und Jazz : : . || dubstepowe banjo w djencie || . : : Fractal > all your amps : : .

Offline g-zs

  • Pr0
  • Wiadomości: 4 305
  • got beagle?
Ustalmy że Radom, najbardziej pasuje.
B ( o ) ( o ) B S

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 766
Coin, nie zgrywaj cfaniaka, bo jak Cię dopadniemy z Aligatorem, to będziem Cię..., aż nas pokochasz - jak mawia klasyk :D

Spoiler
Paczki z głów!

Offline theremin

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 865
  • wyindywidualizowany z rozentuzjazmowanego tłumu
- Matka przyłapała mnie na seksie...
- O! To musiała być niezręczna sytuacja...
- Jeszcze jak! I teraz oboje z siostrą mamy przechlapane....
4string

Offline Dmaligator

  • Pr0
  • Wiadomości: 884
Nie dotykaj bo w ryj!
Pozdrawiam.

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 766
Paczki z głów!

Offline sylkis

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 475
Aż dziw, że jeszcze Szczecin nie padł w tej licytacji. I teraz się zastanawiam, czy się cieszyć, czy po prostu jest już nawet przy tego typu rozkminach zapomniany... ;)
(\__/)    This is Bunny.
(='.'=)   Copy and paste bunny to help
(")_(")   him gain world domination.
:zuo: "Jesteś nadęty. Jak cholera." :zuo:

Offline wrobelsparrow

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 749
  • "Where can you go from there? Where?"
Chyba w Łomży nigdy nie byłeś...

Offline selfslave

  • Gaduła
  • Wiadomości: 245
Aż dziw, że jeszcze Szczecin nie padł w tej licytacji. I teraz się zastanawiam, czy się cieszyć, czy po prostu jest już nawet przy tego typu rozkminach zapomniany... ;)
Szczecin był długo źle zarządzany, przez co jest mniej rozwinięty od innych miast podobnej wielkości, ale chyba dziurą nie można go nazwać.
Bo jeśli Szczecin nazwiemy dziurą to czym będą takie np. Police? ;]

Offline Leon

  • Mroczny Piskacz
  • Moderator Globalny
  • Wiadomości: 3 713
Gruczołem prostaty?
to że nie gram równo nie znaczy że gram polirytmię.

Offline terrormuzik

  • Zamula nawet jesion
  • Pr0
  • Wiadomości: 2 716
to się nazywa grypa żołądkowa

bandit112

  • Gość

Offline gizmi7

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 512
  • Venus as a goodboi
Chyba w Łomży nigdy nie byłeś...
Ja znam dość dobrze jednego człowieka z Łomży. To w sumie wystarczająco źle świadczy o tym miejscu. (ale, jak już z tysiąc razy słyszałem to od tego gościa i to w sumie niezły plus tej miejscowości... "Łomżę" po 1,70 tam mają.)

Offline sylkis

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 475
Aż dziw, że jeszcze Szczecin nie padł w tej licytacji. I teraz się zastanawiam, czy się cieszyć, czy po prostu jest już nawet przy tego typu rozkminach zapomniany... ;)
Szczecin był długo źle zarządzany, przez co jest mniej rozwinięty od innych miast podobnej wielkości, ale chyba dziurą nie można go nazwać.
Bo jeśli Szczecin nazwiemy dziurą to czym będą takie np. Police? ;]
Przecież proporcjonalnie do rozmiaru ludnością i obszarem Police są od Szna o wiele lepiej rozwinięte... A że to małe miasto no to sory, że dupy nie urywa :P

No i tak naprawdę to brechtałem, ale w sumie to zach-pom jest zapomnianym rejonem Polski, gdzie ogromny kapitał ładuje się we wschód, a my kiśniemy, jakbyśmy Polską nie byli - cokolwiek się w kraju dzieje, to omija nas z dala i najbliżej nam do Poznania dociera...
(\__/)    This is Bunny.
(='.'=)   Copy and paste bunny to help
(")_(")   him gain world domination.
:zuo: "Jesteś nadęty. Jak cholera." :zuo:

Offline Sulphur

  • Pr0
  • Wiadomości: 554
    • Octagony
Hm a na wschodzie się mówi, że kasa idzie w inne rejony Polski heh

Offline Jesus

  • Gaduła
  • Wiadomości: 353
  • Djesus Chytrus
Poproszę o jakiś dobry żart!
return to monke

Offline g-zs

  • Pr0
  • Wiadomości: 4 305
  • got beagle?
B ( o ) ( o ) B S

bandit112

  • Gość
Poproszę o jakiś dobry żart!


Biega Jezus po jeziorze i krzyczy:
-Tato, tato! Daj popływać!

Offline sylkis

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 475
Hm a na wschodzie się mówi, że kasa idzie w inne rejony Polski heh
Nie wiem. W mediach i polityce mam wrażenie, że zawsze słyszy się tylko o tym, aby sprawić żeby wschód się rozwinął, reklamuje jako tereny do inwestowania tam itp. itd. - nie słyszałem nigdy nic o północnym-zachodzie, aby go ktoś chciał tak wspomagać i obszar naprawdę się stacza (za to stocznia gdańska była wspierana na na pokaz, nie ważne, że kosztem szczecińskiej, że aż doprowadzili do jej upadku).
No ale dość już, niech wrócą dowcipy ;)
(\__/)    This is Bunny.
(='.'=)   Copy and paste bunny to help
(")_(")   him gain world domination.
:zuo: "Jesteś nadęty. Jak cholera." :zuo:

Offline gizmi7

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 512
  • Venus as a goodboi
Hm a na wschodzie się mówi, że kasa idzie w inne rejony Polski heh
Nie wiem. W mediach i polityce mam wrażenie, że zawsze słyszy się tylko o tym, aby sprawić żeby wschód się rozwinął, reklamuje jako tereny do inwestowania tam itp. itd. - nie słyszałem nigdy nic o północnym-zachodzie, aby go ktoś chciał tak wspomagać i obszar naprawdę się stacza (za to stocznia gdańska była wspierana na na pokaz, nie ważne, że kosztem szczecińskiej, że aż doprowadzili do jej upadku).
No ale dość już, niech wrócą dowcipy ;)
Problem leży jeszcze w zaborach. Pruski, a rosyjski to jak niebo a piekło, jeśli chodzi o poziom rozwoju. Praca organiczna vs gorące głowy. No niestety to widać np. po dworcach kolejowych i wgl właśnie rozwoju.

Offline sylkis

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 475
Hm a na wschodzie się mówi, że kasa idzie w inne rejony Polski heh
Nie wiem. W mediach i polityce mam wrażenie, że zawsze słyszy się tylko o tym, aby sprawić żeby wschód się rozwinął, reklamuje jako tereny do inwestowania tam itp. itd. - nie słyszałem nigdy nic o północnym-zachodzie, aby go ktoś chciał tak wspomagać i obszar naprawdę się stacza (za to stocznia gdańska była wspierana na na pokaz, nie ważne, że kosztem szczecińskiej, że aż doprowadzili do jej upadku).
No ale dość już, niech wrócą dowcipy ;)
Problem leży jeszcze w zaborach. Pruski, a rosyjski to jak niebo a piekło, jeśli chodzi o poziom rozwoju. Praca organiczna vs gorące głowy. No niestety to widać np. po dworcach kolejowych i wgl właśnie rozwoju.
Nie do końca rozumiem. Że niby przesiedleńcy z terenów ruskich i ich potomkowie mają germańską mentalność pracy? ;) A jeśli chodzi ci o "poniemiecką" spuściznę w sensie budynków itp., to ona zdążyłą się już w większości rozpaść, lub właśnie się rozpada...

No ale dość już, nie chcę już marudzić na swoją okolicę, bo i tak jest zajebista (tylko niedoceniana i zapomniana), o! :D
« Ostatnia zmiana: 24 Kwi, 2013, 18:39:58 wysłana przez sylkis »
(\__/)    This is Bunny.
(='.'=)   Copy and paste bunny to help
(")_(")   him gain world domination.
:zuo: "Jesteś nadęty. Jak cholera." :zuo:

Offline domas

  • Moderator Globalny
  • Wiadomości: 640
  • Dziki osioł numer raz
    • Animus
Chopy, ja wiem, że to off topic, ale któryś raz z kolei wchodzę tu przeczytać nowy dowcip, a tu zabawa w państwa-miasta.

Offline Bjørn

  • Pr0
  • Wiadomości: 3 361
  • Imponderabilistyczny monopluralista.
Proponowałbym oczyścić temat z tego "czemu-górny-śląsk-to-chujowe-miejsce" offtopu.
. : : Death Metal und Jazz : : . || dubstepowe banjo w djencie || . : : Fractal > all your amps : : .