Autor Wątek: Kącik humoru wujka purpla ;-) [jeden dowcip w poście!]  (Przeczytany 660264 razy)

Offline Vicol

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 057
    • Nakvrw und Śmierćmetal
Podobie mi się humor zawarty w tym obrazku :D
synkopy to guwno

Offline Bjørn

  • Pr0
  • Wiadomości: 3 361
  • Imponderabilistyczny monopluralista.
A tam. Już od dawna ss merytorycznie się zlał z 4chanem i 9gagiem.

4chanem? hahahaahaha. nie. 9gagiem i kwejkiem owszem, ale to bardziej w kontekście tego tematu miałem na myśli. Chodziło mi o to, że te obrazki i tak krążą po sieci, więc prędzej czy później w zależności kto ile czasu spędza przy komputerze, wpadnie na nie. A dobrych dowcipów naprawdę jest niewiele, a po to chyba ten temat powstał...

Spoiler
. : : Death Metal und Jazz : : . || dubstepowe banjo w djencie || . : : Fractal > all your amps : : .

Offline grz_ost

  • Pr0
  • Wiadomości: 508

Offline Bjørn

  • Pr0
  • Wiadomości: 3 361
  • Imponderabilistyczny monopluralista.


Spoiler
. : : Death Metal und Jazz : : . || dubstepowe banjo w djencie || . : : Fractal > all your amps : : .


Offline sogard

  • Gaduła
  • Wiadomości: 169
  • ciężej grubiej
    • Mixture
dlaczego faceci nie mają cellulitu?

Spoiler

Offline mondomg

  • Uroczy Troll Maruda
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 293
    • mondomg blog
A tam. Już od dawna ss merytorycznie się zlał z 4chanem i 9gagiem.

4chanem? hahahaahaha. nie. 9gagiem i kwejkiem owszem, ale to bardziej w kontekście tego tematu miałem na myśli. Chodziło mi o to, że te obrazki i tak krążą po sieci, więc prędzej czy później w zależności kto ile czasu spędza przy komputerze, wpadnie na nie. A dobrych dowcipów naprawdę jest niewiele, a po to chyba ten temat powstał...

Spoiler
Nijak mój post się nie miał do ideai Białego Rycerza Internetu, ale dowcip był dobry :)

Offline Bjørn

  • Pr0
  • Wiadomości: 3 361
  • Imponderabilistyczny monopluralista.
Oczywiście mondo, oczywiście. Nikt nie zaprzecza... :D

. : : Death Metal und Jazz : : . || dubstepowe banjo w djencie || . : : Fractal > all your amps : : .

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 761
No, jak mamy się nie poddać zalewowi "kultury obrazkowej", kiedy nikt już niczego nie czyta, a na forum tylko sylkis umie pisać? :D
Paczki z głów!

Offline sogard

  • Gaduła
  • Wiadomości: 169
  • ciężej grubiej
    • Mixture

bandit112

  • Gość

Offline Maciek

  • Pr0
  • Wiadomości: 829
stare, widziałem x razy ale nadal mnie śmieszy :D

Offline Rachet

  • Pr0
  • Wiadomości: 2 368
  • Meteoblitzkrieg begins
Wszystko ustabilizowane w najświętszy chuj!

Offline majkelk

  • Pr0
  • Wiadomości: 807
  • Teksty są osobiste
Dwóch naj***nych grabarzy wiozło zwłoki z kostnicy do domu pogrzebowego. W drodze zwłoki wypadły z karawanu na ulice, ale grabarze byli tak pijani, że tego nie zauważyli. Po zwłokach przejechał pijany kierowca, zatrzymał się i myśli "ja pie**olę, dostanę z 8 lat za potrącenie kogoś po pijaku.", ale na szczęście działo się to nieopodal jednostki wojskowej. Kierowca podniósł zwłoki i przerzucił przez ogrodzenie na teren jednostki. Tam pijany wartownik przestraszony tym, że ktoś przeskakuje ogrodzenie wpakował w intruza cały magazynek. Podchodzi do trupa i myśli: "Ja pie**olę, dostanę z 10 lat za warte po pijaku, a do tego nieuzasadnione użycie broni.", przerzucił zatem zwłoki z powrotem na ulicę. Chwilę później przejeżdżała tamtędy karetka i pijana ekipa karetki widząc człowieka na ulicy stwierdziła "ej, co będziemy dalej zapie**alać, bierzemy tego i wracamy na bazę." tak też zrobili, reanimując trupa przez całą drogę do szpitala, gdzie przekazano go pijanemu chirurgowi, który akurat miał dyżur. Chirurg rozpoczął operację, a ekipa karetki siedziała na korytarzu paląc szluga. Minęła godzina, dwie, trzy, w końcu chirurg wychodzi z sali operacyjnej i mówi:
- Będzie żył.
"Raz na wozie, raz chuj ci w dupę..."

https://www.facebook.com/elinband/

Offline Bjørn

  • Pr0
  • Wiadomości: 3 361
  • Imponderabilistyczny monopluralista.
Czemu kobiety po 50tce przestaja menstruowac?

Spoiler
. : : Death Metal und Jazz : : . || dubstepowe banjo w djencie || . : : Fractal > all your amps : : .


Offline majkelk

  • Pr0
  • Wiadomości: 807
  • Teksty są osobiste
Sprawców oczywiście nie znajdą, bo mroczna pięść Wuja Bata wymierzyła już sprawiedliwość? :D
"Raz na wozie, raz chuj ci w dupę..."

https://www.facebook.com/elinband/

Offline Bjørn

  • Pr0
  • Wiadomości: 3 361
  • Imponderabilistyczny monopluralista.
. : : Death Metal und Jazz : : . || dubstepowe banjo w djencie || . : : Fractal > all your amps : : .

Offline coreNH

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 73
  • fuCKYou


Posty połączone: 27 Maj, 2012, 17:12:53
Spoiler

« Ostatnia zmiana: 27 Maj, 2012, 17:12:57 wysłana przez coreNH »

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 761
Paczki z głów!

Offline Turgon

  • Gaduła
  • Wiadomości: 403
Dla mnie to jest wystarczająco śmieszne w oryginale ;P


Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 761


Spoiler
Paczki z głów!

Offline Vicol

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 057
    • Nakvrw und Śmierćmetal
synkopy to guwno

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 761
Sevenstring zaraz położy serwer.
Paczki z głów!