Autor Wątek: Lexicon mpx G2, potrzebna pomoc w wielu kwestiach :)  (Przeczytany 3585 razy)

Offline Pneumonia2

  • Pr0
  • Wiadomości: 691
Witam.
Tydzień temu zakupiłem lexicona mpx g2 i przez tydzień wyczaiłem może z 10% jego funkcji. Manuala mam po angielsku a język ten moją mocną stroną nie jest, jakby ktoś miał polskiego manuala do mpx g2 albo chociaż mpx 1 (wydaje mi się, że wiele funkcji obsługuję się identycznie) to byłoby cudownie . Jeżeli ktoś miał lub ma to urządzenie to może odpowie na kilka moich pytań:
- jak przypisać do generatora LFO czy innego jakim parametrem któregoś z efektów ma sterować?
- w jaki sposób ustawić urządzenie, żeby powtórzenia delaya sterowały parametrem np pith shiftera? tak jest w jednym fabrycznym presecie który przegrzebałem od góry do dołu ale niestety nie wyczaiłem jak oni to zrobili. Wydaje mi się, że delay jest przed shifterem no ale takie ustawienie w pustym presecie i tak nic nie daje.
- skąd ja się mogę dowiedzieć jaki komunikat midi jest odpowiedzialny za co  chciałbym sobie ustawić tryb stomp box tak jak miałem w g-majorze ale nigdzie nie mogę znaleźć niczego co by mi to umożliwiło. W majorze się przypisywało komunikat CC pod daną funkcję i gotowe jak jest w mpx g2? Jak przypisać Pc pod dany preset bo jak narazie to tylko pierwszą 100 mogę sterować a ja chcę zmieniać swoje presety które się od 251 do 300 zapisuje.
-Czemu nie można łączyć niektórych efektów (oczywiście z różnych bloków) i skąd ja mam wiedzieć (bez zbędnego klikania i czytania komunikatu jakiegoś na wyświtlaczu którego nie rozumiem) które będę mógł połączyć a które nie?

Jak mi się jeszcze jakieś pytania nasuną to napiszę

Offline mondomg

  • Uroczy Troll Maruda
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 293
    • mondomg blog
Jeśli chcesz to mogę Ci tego manuala przetłumaczyć na polski. Może to coś pomoże?

Offline Pneumonia2

  • Pr0
  • Wiadomości: 691
170 stron hmmm zajebista opcja :) poza tym wczoraj się zmobilizowałem i mozolnie czytałem ze zrozumieniem ale tego czego szukam i tak nie znalazłem. Jednak jeżeli ktoś ma czas, chęć pomocy i zna dobrze angielski to niech zajrzy do tego manuala http://www.lexiconpro.com/product_downloads/19/manuals/MPXG2_User_Guide_Rev0.pdf :)

Offline mondomg

  • Uroczy Troll Maruda
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 293
    • mondomg blog
Piątek mam cały wolny to przejrzę. Jutro niestety od rana do wieczora w kieracie.

Offline Pneumonia2

  • Pr0
  • Wiadomości: 691
Spoko, super, nie pali się :), do tej pory radziłem sobie bez niego :). Lex wparuje do racka dopiero jak go ustawie pod siebie co może zająć jeszcze długie tygodnie :)W ogóle zazdroszczę dnia wolnego :) ja już nie pamiętam co to znaczy   >:(

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
0 Odpowiedzi
2476 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 07 Lip, 2010, 03:30:43
wysłana przez g-zs
9 Odpowiedzi
5162 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 18 Lis, 2010, 19:32:37
wysłana przez Beastion
15 Odpowiedzi
7070 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 22 Wrz, 2015, 23:02:57
wysłana przez Mother Puncher
5 Odpowiedzi
1881 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 12 Sty, 2016, 18:19:14
wysłana przez kermcio
8 Odpowiedzi
2279 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 23 Sie, 2016, 15:49:04
wysłana przez Fizyczny