Autor Wątek: Trudny współlokator - jeśli nie zabić, to co?  (Przeczytany 30201 razy)

Offline mondomg

  • Uroczy Troll Maruda
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 293
    • mondomg blog
Jest postęp. Gadałem dość długo na osobności z właścicielem. Naprawdę spoko koleś, podczas rozmowy wyszło że mamy wiele wspólnego, z takim mógłbym mieszkać. ale jednym mnie zabił - spytał jaką gitarę mam, wyciągnąłem ją więc z pokrowca żeby mu pokazać a ten mówi że ma taką samą! Szok. A jeśli chodzi o problem ze współlokatorem to jest całkowicie po naszej stronie. Niestety, nie ma pomysłu co z tym zrobić, powiedział że się zastanowi... I nie, nie zakochałem się ;)

Offline James Dean

  • Pr0
  • Wiadomości: 841
  • Ich liebe Lizol
To gdzie ten po(d)step? :)

Offline mondomg

  • Uroczy Troll Maruda
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 293
    • mondomg blog
Właściciel o problemie  wie i myśli co z nim zrobić. To już coś. Na pewno z nim nie pogada o tym bo wtedy cała sprawa ulegnie pogorszeniu. Chyba podsunę mu parę aluzji o pozbyciu się kogoś z mieszkania.

Offline BartekL

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 549
  • "Ryjem will not play"
Na pewno z nim nie pogada o tym bo wtedy cała sprawa ulegnie pogorszeniu. Chyba podsunę mu parę aluzji o pozbyciu się kogoś z mieszkania.

W jakim sensie ulegnie pogorszeniu?

Właściciel pipa, jak nie wie co zrobić. Powinien pogadać z typem, a Ty powinieneś mieć w pupie co tamten powie (choć sam bym się chyba źle czuł jakbym widział spojrzenia typa, albo słyszał wymówki). Jak nie bedzie poprawy to chyba tylko eksmisja powinna go czekać. Czy znalezienie nowego lokatora jest takie trudne? Serio pytam, bo nie znam realii Gdańska.

Offline nikt

  • Jeń Lebany
  • Administrator
  • Wiadomości: 4 200
jeśli zrozumiał problem i widzi że Ciebie to ciśnie (w sumie nie tylko Ciebie) to i jemu zależy na dobrym klimacie i stosunkach z wynajmującymi. wydaje mi się że będzie po Waszej stronie

dobrze że jest kumaty
"Government is not the solution to our problem; government IS the problem." Ronald Reagan

Offline mondomg

  • Uroczy Troll Maruda
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 293
    • mondomg blog
Znalezienie kogoś nie byłoby problemem. A pogorszyłoby się tak że potem byłyby jakieś jeszcze nieprzyjemniejsze teksty a do tego robiłby na przekór specjalnie. Właściciel zmartwił się istotnie i widać że mu zależy ale to też student i pewnie nie ma doświadczenia z takimi sprawami. Jak dzisiaj był to wstępnie ustaliliśmy że jeśli w listopadzie sytuacja się nie poprawi to wtedy podejmiemy drastyczne środki.

Offline nikt

  • Jeń Lebany
  • Administrator
  • Wiadomości: 4 200
"Government is not the solution to our problem; government IS the problem." Ronald Reagan

Offline mondomg

  • Uroczy Troll Maruda
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 293
    • mondomg blog
Ty to powiedziałeś ;) a miało być suprajzowe fotostory...

locco

  • Gość
tyyyy, w jakiej dzielnicy to mieszkanie jest ? daleko od politechniki ?  :devil:

Offline zerodead

  • Gaduła
  • Wiadomości: 241
  • It's hard to calm the beatle inside of me
    • cinemon band madafakaz!
boże, i to wszystko na forum gitarowym....;-)

Offline mondomg

  • Uroczy Troll Maruda
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 293
    • mondomg blog
tyyyy, w jakiej dzielnicy to mieszkanie jest ? daleko od politechniki ?  :devil:
Morena :)

Offline lokibalboa

  • Pr0
  • Wiadomości: 947

locco

  • Gość
tyyyy, w jakiej dzielnicy to mieszkanie jest ? daleko od politechniki ?  :devil:
Morena :)

to chyba nie jest jakos specjalnie daleko, ne ? ;)

Offline theremin

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 862
  • wyindywidualizowany z rozentuzjazmowanego tłumu
Jak śpiewał Tymon (na płycie Kur "P.O.L.O.V.I.R.U.S."):
Cytuj
...my chłopcy z Moreny, jak tańczymy kujawiaka wyją syreny
  :D
4string

Offline mondomg

  • Uroczy Troll Maruda
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 293
    • mondomg blog
No to chyba się wyprowadzamy. Koleś powiedział naszej współlokatorce, że ma się wyprowadzić do końca listopada. Argumentacja? "Bo mnie nie lubisz, a ludzie, którzy się nie lubią nie powinni ze sobą mieszkać". Poza tym jego kolega szuka stancji, to będzie w sam raz. Już ja to widzę - mieszkanie z takim drugim palantem. A co jak się zorientuje, że ja też go nie lubię?

Poza tym jakiś tydzień temu przygarnąłem kotka. Żeby nie było - wszyscy się zgodzili, łącznie z właścicielem mieszkania. Przychodzę przedwczoraj z uczelni, szukam małego drania po całej chacie, a ten sobie leży z tym pajacem w jego łóżku, tuż przy jego głowie. Ja mu mówię grzecznie, spokojnie "stary, przecież ty chory jesteś jeszcze, słyszę jak kaszlesz, kotka mi zarazisz" a ten z ryjem że ja się go czepiam i pojebany jakiś jestem.

Dzisiaj była podobna sytuacja - kotka nie było jakiś dłuższy czas, baliśmy się, że mógł przez przypadek wyjść na dwór albo coś, a to jeszcze mały kociak, więc szukam go po mieszkaniu i pytam spokojnie, czy może jest u niego, a ten, żebym się od niego odpierdolił, bo zachowuję się prostacko ::) zaczął mi naprawdę niefajnie wrzucać bez konkretnego powodu i gdyby dziewczyna nie przyszła nas (jego?) uspokoić, to pewnie bym mu wyjebał.

Właściciel na razie nie chce podjąć żadnej akcji, bo póki dostaje co miesiąc kasę za wynajm, to jemu wisi co tu się dzieje. Gadałem z nim i mam nadzieję, uświadomiłem mu jak nieodpowiedzialny jest człowiek, któremu powierzył mieszkanie i że kiedyś dojdzie do tego, że po takich akcjach i "wymianach" lokatorów pieniędzy po prostu nie dostanie.

A więc - znowu szukamy stancji...

Offline crushingattack

  • Gaduła
  • Wiadomości: 280
Trafiłeś na cipkowatego właściciela i takiego samego współlokatora, chyba nic nie poradzisz :( Jeżeli znajdziesz już stancję to po takich akcjach jak opisujesz ja bym nie wytrzymał i po prostu wpieprzył temu gościowi jeżeli dałby mi pretekst bo to co on wyprawia to się w głowie nie mieści. Myślę że i tak długo wytrzymałeś bo reszta by to zrobiła po tygodniu. Powodzenia w szukaniu, a przede wszystkim w trafieniu na normalnych ludzi.
« Ostatnia zmiana: 07 Lis, 2009, 17:53:50 wysłana przez crushingattack »

Offline pele

  • Gaduła
  • Wiadomości: 420
Na odchodne zróbcie mu jakieś świństwo, jak jest gnojem to nie ma się co szczypać

Offline theremin

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 862
  • wyindywidualizowany z rozentuzjazmowanego tłumu
 Podłóż mu otwartą puszkę sardynek do obudowy kompa, zanim znajdzie posiedzi w smrodzie, a jeszcze wentylatorek ładnie mu go rozniesie po pokoju.
« Ostatnia zmiana: 07 Lis, 2009, 23:06:51 wysłana przez theremin »
4string

Offline lokibalboa

  • Pr0
  • Wiadomości: 947
ja nie rozumiem... nie mozna mu po prostu powiedzieć to w prost ze was to wkurwia ?  Jak się toleruje śmieci to te śmieci będą zawsze górą- wy się wyprowadzicie a on będzie innym truł. No ku.. coś jest nie tak chyba. 0 tolerancji jebać gnoja

Offline t0ma

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 70
  • Agent Tomasz
    • http://myspace.com/philosophyPL
ale kurde kotek? moglbys chociaz jakiegos lwa, tygrysa czy tam weza albo pajaka czy cos przygarnac ;] ;p
This far away night life keeps it in it's vault. You'll never come back from that place in pieces. Boring, Drilling, dictator

Offline youshy

  • Facebook follower No.1
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 422
  • Why do you wear that stupid mansuit?
    • Facebook
Nie wiem czy matą czy watą szklaną moje znajome z AWF'u w Katach natarły ubrania jednej laski, bardzo podobnie się zachowywała i się uspokoiła więc to może zrobić to samo? :D
"To, że nie mam projektu, nie znaczy, że nie mam projektu"

Offline Dale Cooper

  • American Pro Hater
  • Pr0
  • Wiadomości: 2 360
    • CTG TV
Yyy człowiek nie może zarazić kota więc nie masz się czym martwić ^^
mniut i piah

locco

  • Gość
Yyy człowiek nie może zarazić kota więc nie masz się czym martwić ^^

ale i tak radze mu wypierdolic zawczasu, kota sie nie tyka!



(sory, ze sie powtarzam, ale jakis czas temu pewien skurwiel rozjechal mi przed domem mojego drugiego, malego jeszcze kotka i mam uraz   >:()

Offline Frantic

  • Pr0
  • Wiadomości: 725
Wszyscy źli metalowcy z ss.pl lubią małe kotki? :D

Offline Dale Cooper

  • American Pro Hater
  • Pr0
  • Wiadomości: 2 360
    • CTG TV
Tutaj są w ogóle jacyś źli metalowcy? Bo ja chyba żadnego nie znam oO
mniut i piah