Autor Wątek: Rocktron Tsunami Chorus - opinie  (Przeczytany 4355 razy)

Offline Gohes

  • Colonial Marine
  • Gaduła
  • Wiadomości: 352
  • Szatan, Blasty, Benedykt XVI...
    • J. D. Overdrive
Rocktron Tsunami Chorus - opinie
« 07 Paź, 2009, 23:11:32 »
Mial ktos do czynienia z tym chorusem? Ladnie prosze o opinie, bo chce sie w doń zaopatrzyć
M: Kobieto, przynieś browar! K: A magiczne słowo? M: Czary mary, podaj browary!

Offline Dale Cooper

  • American Pro Hater
  • Pr0
  • Wiadomości: 2 365
    • CTG TV
Miałem przez krótką chwilę. Poszło za śmieszne pieniądze, 150 zł. Przede wszystkim duży i nieporęczny, zajmuje w pizdu miejsca a możliwości brzmieniowe nie za duże. Ogólnie sound poprawny, ale nie zabija. Nie ma jakiejś super głębi, takie ło to zwykłe chorusisko, z dwoma przyciskami ;)
mniut i piah

Offline Gohes

  • Colonial Marine
  • Gaduła
  • Wiadomości: 352
  • Szatan, Blasty, Benedykt XVI...
    • J. D. Overdrive
Co do miejsca, to jakos chyba ogarne w pedalboardzie, a za taka kase nic wiecej mi nie potrzeba :) Czytalem tez kilka opinii na harmony central i calkiem pozytywnie ten stompbox wypada. Zobaczymy - wychaczylem go za smieszna kase, wiec jak cos, to nie bedzie mi zal :D
M: Kobieto, przynieś browar! K: A magiczne słowo? M: Czary mary, podaj browary!

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 761
Co do miejsca, to jakos chyba ogarne w pedalboardzie, a za taka kase nic wiecej mi nie potrzeba :) Czytalem tez kilka opinii na harmony central i calkiem pozytywnie ten stompbox wypada. Zobaczymy - wychaczylem go za smieszna kase, wiec jak cos, to nie bedzie mi zal :D

Kupił i dopiero się pyta? Łobuz! Tak byś wziął Cata od dom?na i byłbyś zadowolony na 100%
Paczki z głów!

Offline Gohes

  • Colonial Marine
  • Gaduła
  • Wiadomości: 352
  • Szatan, Blasty, Benedykt XVI...
    • J. D. Overdrive
Co do miejsca, to jakos chyba ogarne w pedalboardzie, a za taka kase nic wiecej mi nie potrzeba :) Czytalem tez kilka opinii na harmony central i calkiem pozytywnie ten stompbox wypada. Zobaczymy - wychaczylem go za smieszna kase, wiec jak cos, to nie bedzie mi zal :D

Kupił i dopiero się pyta? Łobuz! Tak byś wziął Cata od dom?na i byłbyś zadowolony na 100%

Pytal zanim zakupil :) Po prostu na allegro pojawila sie uzywka za fajna kase, a ze nikt tutaj dlugo nic nie pisal, to stwierdzilem, ze zaryzykuje :)
M: Kobieto, przynieś browar! K: A magiczne słowo? M: Czary mary, podaj browary!

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
0 Odpowiedzi
3551 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 08 Cze, 2009, 16:52:22
wysłana przez motyl
4 Odpowiedzi
1996 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 20 Cze, 2009, 13:57:30
wysłana przez KykuPL
19 Odpowiedzi
13611 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 23 Cze, 2009, 11:01:08
wysłana przez 7th
13 Odpowiedzi
11883 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 29 Kwi, 2011, 17:43:39
wysłana przez Stivo2005
3 Odpowiedzi
2669 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 16 Wrz, 2013, 15:42:24
wysłana przez Mr.Pineapple