Autor Wątek: NGD!!! Xiphos7 - teraz więcej sodu!  (Przeczytany 11517 razy)

Offline wiecheć

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 73
  • Bejmistrz
NGD!!! Xiphos7 - teraz więcej sodu!
« 30 Wrz, 2009, 22:21:19 »
No kurna!

Wszystkie zdjęcia roztrzęsłem, ale co nieco widać mam nadzieję ;).

Karton jak widać na załączonym obrazku rozszarpany i rozdrapany, ale w końcu się dobrałem do następnej warstwy. Tej już nie rozdrapywałem, szybko zorientowałem się, że po ochłonięciu i chwili zastanowienia można łatwo znaleźć magiczne zawory z tyłu.


Napięcie rośnie, co się stanie? Dowiemy się co się stało z Elvisem? Kto zbudował piramidy?


No kierwa!


Ona puściła do mnie oczko, a ja ją zaprosiłem do pokoju.
Z przodu


Z tyłu


I ze stopą


W tle spodnie, piżamy i pościel.

Było super, a będzie jeszcze lepiej jak na próbie ją pocisnę na większym wzmaku a nie moim valvekingu112.

Leży w dłoni naprawdę idealnie, wiele lepiej niż większość (wszystkie?) Ibanezy RG siódemki jakie miałem w rękach. Na szatanie brzmi na pewno lepiej niż mój fender strat, więcej nie wiem, dowiem się jak rozkręcę jakiegoś potwora z paką na niej. Efekt łał jeszcze mi nie przeszedł, obecnie jaram się całością i staram się nie patrzeć na zbyt wysoko ustawione struny, coś będę musiał z tym zrobić, choć jeszcze nie wiem jak, bo mostek nie wygląda na specjalnie podatny na takie machlojki. Mieni się, gra i buczy, a kształt jest nawet fajny.

Wydaje mi się, czy mam pierwszego Xiphosa7 na forum? :)

ave!
I'd rather have a bottle in front of me than a frontal lobotomy
/
I don't want to belong to any club that will accept me as a member

Offline Dexterek

  • Fanboy Mesy w niepomiętej kurtce
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 838
  • Pan Mroku
Nie wydaje ci się.
Gratuluję wiesła.
Ja bym mu od razu iemdżi zapodał. Przynajmniej mnie te D-Activatory nie przypadły do gustu w nim.
Gratuluję jeszcze raz i życzę wam owocnej współpracy.
Don't stick with your girl - that is gay and lame.
Rape some sluts who worship Satan's name!

Offline sei.tahn

  • Gaduła
  • Wiadomości: 378
Gratuluję i szczerze zazdroszczę ;)
Btw, strasznie brzydki ten mostek.

Offline T0mexs

  • Gaduła
  • Wiadomości: 187
To wiosło śni mi się po nocach od dłuższego czasu, zajebiście się prezenetuję ten kolorek, trochę zastanawia mnie ten tajemniczy mostek , cóż to jest? tak wracając do tematu, gratuluje bo jest czego :D czekamy na próbki panie :)
Peavey 6505, Mesa 2x12 Stiletto Horizontal, Kramer 220 Przerobiony by Lootnick, gitara-kabel-wzmak

Offline Leon

  • Mroczny Piskacz
  • Moderator Globalny
  • Wiadomości: 3 713
Gratki :) Fajne wiosło. Znaczy w życiu bym takiej ofiary szalonego pracownika tartaku nie kupił, ale grałem i jest bardzo wygodne. Brzmienie też niezgorsze :)
to że nie gram równo nie znaczy że gram polirytmię.

Offline nikt

  • Jeń Lebany
  • Administrator
  • Wiadomości: 4 199
no kufa panie, gratuluje, slinka mi leci na ten model, tym bardziej w 1 wersji korpusu jaka wlasnie masz. te nowe podciecia mi sie mniej podobaja

niedyskretnie pytam gdzie kupiles i za ile (jesli nie tajemnica) - moze byc na PRV


jeszcze raz gratuluje
"Government is not the solution to our problem; government IS the problem." Ronald Reagan

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 755
Gratulacje -
Ty zboku, specjalnie zdjąłeś gacie, żeby przesłać nam message - mam dużego fiutka, znajdźcie go w odbiciach high gloss lakieru! ;)

Kształt niemój totalnie, mostek też ;), ale pierwszy raz to wiosło wygląda jakoś zacnie. Miłego napieprzania, każdy nowy sprzęt to jest podnieta!
Paczki z głów!

Offline Rumak

  • Pr0
  • Wiadomości: 644
Gratulacje!

Wiesło śliczniusie, jedyne do czego mogę się przyczepić to to, że bardziej podoba mi się Stealth ś.p. Chuck'a, no ale on nie miał cudownej i doskonałej liczny drutów ... :)

Przedstaw nam jej głos ...

Offline Owczur

  • Gaduła
  • Wiadomości: 142
    • Devilish Impressions
Szyt piekna jest, gratuluje ;)
Powiedz jak Mahon sprawdza sie w tej 7ce, bo np. w Schecterze hr mulil trochu, a tu krotsza menzura, wiec jestem ciekaw czy przetworniki ratuja sytuacje?
« Ostatnia zmiana: 01 Paź, 2009, 09:28:30 wysłana przez Owczur »

Offline GleboGryzarka

  • Prawie użytkownik
  • Wiadomości: 48
Pogratulować, ale szczerze to
w życiu bym takiej ofiary szalonego pracownika tartaku nie kupił
choć tak jak juz wspomniano brzmieniowo itd gitarka zapewne rozdupca... Średnio mi siedzi takowy kształt ;) pzdr
משוגע
A stale organic cage. Incarceration...

Offline mondomg

  • Uroczy Troll Maruda
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 293
    • mondomg blog
Ach jak ja lubię te wasze fotost(w)ory. Gratuluję gitaryny!

Offline Matt-Carnage

  • Pr0
  • Wiadomości: 960
  • Peace. Love. Death Metal
    • Peace. Love. Death Metal
gratuluje i zazdroszcze nowej niuni!
jak bedziesz z nia przejazdem albo nie w poznaniu to zapraszam :)

Offline october

  • Pr0
  • Wiadomości: 557
  • Oct.
gratki!

Bardzo fajny patyk,

Jakbyś miał możliwość nagraj jak to gada : D
007

Offline terrormuzik

  • Zamula nawet jesion
  • Pr0
  • Wiadomości: 2 716
Jakbyś przypadkiem jechał do krakowa, z wiosłem, miał czas i chciał pograć coś to daj znać ;). Grałem kiedy na xiphosie (pierwsza 7 jaką miałem w rękach) i od wtedy nie trzymałem wygodniejszego gryfu :)
gratuluję i bardzo zazdroszczę ;). Czcij szatana!

Offline DeathMaster

  • Pr0
  • Wiadomości: 712
  • Holy Target \,,/
    • MySpace
Gratki Men - naprawde fajna gita,tez takom chcem  :P
Sie.. sie.. sie..

Offline wiecheć

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 73
  • Bejmistrz
Dzięki dzięki :)

Mostek to w sumie dziwny - niejaki Gibraltar 7, w sumie potrafiłbym sobie wyobrazić ładniejsze mostki, ale ten dobrze odwala robotę - prosty jak konstrukcja cepa, akcję strun reguluje się dwoma śrubami po bokach, bo jest wyprofilowany idealnie na radius Wizarda, no i też to raczej bardziej jego zasługa niż konstrukcji wiesła, że taki ultra sustain jest jaki jest.

No, cały czas się nie mogę nią nacieszyć.

...

Ok, to można już narzekać? :P

Ok, jak gram na siedząco, to pieprzona gałka od paska wkręcona z tyłu korpusu wbija mi się w sutek. Przy czym o ile o sutek się jeszcze jako tako martwię, to muszę jakoś ogarnąć, żeby mi nie nurkowała na stojąco tak jak nurkuje. Może lepszy pasek niż mam obecnie (chujowy i randomowy) co nieco pomoże, ale skończy się pewnie na tym, że przytroczę do dolnych skrzydeł jakąś cegłę ew. kota jak uda mi się go złapać. Poza tym jest dobrze :).

W weekend ogarnę na próbie jak ten patyk brzmi w warunkach bojowych. W domu się zaś może kiedyś podepnę pod PODa i przez niego nagram co nieco.
I'd rather have a bottle in front of me than a frontal lobotomy
/
I don't want to belong to any club that will accept me as a member

Offline wrobelsparrow

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 749
  • "Where can you go from there? Where?"
Przełóż sobie sutek. A nurkuje Ci do laski, to normalne na początku.

pzdr

Offline DeathMaster

  • Pr0
  • Wiadomości: 712
  • Holy Target \,,/
    • MySpace
własnie,ciagnie gryf /głowka ja do dołu czy jest w miare wywazona? I napisz cos o tych  DiMarzio D Activator jak to w gada w tej gitce   :fire:
Sie.. sie.. sie..

Offline Sebastian

  • Gaduła
  • Wiadomości: 433
Wyglada świetnie ! Gratulacje :)

Offline wiecheć

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 73
  • Bejmistrz
Część dalsza raportu brzmi:
Na combie vk112 w domu muliło i muli dość bardzo ale na laneyu coś z paką w sali prób zauważyłem, że wiosło po paru chwilach grzebania w gałkach właściwie prawie w ogóle nie muli - na co wskazywałaby chociażby specyfikacja - jeśli dobrze pamiętam nie tylko skrzydła mahoniowe ale i gryf to przekładany orzech z mahoniem. Inna sprawa, że najtłustsza struna dalej pozostawała dość nieprzejrzysta, prawda, po przestrojeniu stopień w dół mi odrobinę sflaczała, pewnie wymiana z 66 na grubszą coś pomoże, ale mi się nie chce na razie :P. Albo było nie ustawiać gainu na wpół do szóstej ;).

Ogólnie jednak - dosyć niszczy, solówki są dosyć zupełnie łał, chociaż mogłoby być większe pizd i jeb w rytmicznym plumkaniu. Nagrałbym coś na podzie brata, ale za cholerę nigdy nie potrafiłem ukręcić na nim czegokolwiek sensownego :P.

Możliwe, że, jak Owczur zasugerował, trochę te d-activatory ratują sytuację pod względem możliwego mulenia, ale planuję się o tym osobiście przekonać w najbliższym czasie, dlatego wybieram się na poszukiwania jakichś przystawek, coby poeksperymentować nieco. Za mało gitar trzymałem w rękach żeby odgadnąć po tygodniu co jest przez co, więc pokombinuję z przystawkami i też różnymi piecami u znajomych i zobaczę jak idzie. EMG na razie nie chcę, bo za dużo roboty z frezami :P.

DeathMaster - zależy jak spojrzeć - teoretycznie wiosło jest wyważone, bo jak sobie wieszam na pasku, to dąży do pozycji idealnie horyzontalnej, wiem, że Johnny Cash tak grał, ale to mnie specjalnie nie pociesza :). Zawieszę sobie jakiś skromny odważnik przy dolnych skrzydłach i będzie dobrze.
I'd rather have a bottle in front of me than a frontal lobotomy
/
I don't want to belong to any club that will accept me as a member

Offline Bjørn

  • Pr0
  • Wiadomości: 3 361
  • Imponderabilistyczny monopluralista.
To i ja pogratuluję. Gratuluję. ;)
. : : Death Metal und Jazz : : . || dubstepowe banjo w djencie || . : : Fractal > all your amps : : .

Offline Dexterek

  • Fanboy Mesy w niepomiętej kurtce
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 838
  • Pan Mroku
Jeżeli wspomniany Laney to GH lub VH to muszę cię zmartwić, ale u niego z tą siódmą struną chyba nie da się nic zrobić. On chyba tak po prostu ma, że dość drastycznie zmienia charakterystykę brzmienia dla dźwięków poniżej D.
Don't stick with your girl - that is gay and lame.
Rape some sluts who worship Satan's name!

Offline Vin$

  • Gaduła
  • Wiadomości: 302
  • Gitara & Bas
Gratki stary!!  :D Śliczne wiosełko!... Jak gralem w riffie na takowym to calkiem fajnie sie sprawował ;)... Ciekawi mnie jak te D-activator sie sprawuja na lepszym wzmaku niz to malenstwo na jakim dali mi pograc :)... ciekaw jestem jak sie ma do EMG 81-7... ktoś wie?
I'm back!

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
5 Odpowiedzi
2392 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 26 Kwi, 2013, 09:10:04
wysłana przez Yony
0 Odpowiedzi
1027 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 14 Paź, 2018, 13:53:12
wysłana przez carminacore
Cyfra, co teraz warto kupić?

Zaczęty przez Majk « 1 2 3 » Efekty

52 Odpowiedzi
9274 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 13 Paź, 2020, 08:44:25
wysłana przez Majk
3 Odpowiedzi
1880 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 06 Lis, 2021, 18:53:04
wysłana przez gizmi7
0 Odpowiedzi
838 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 19 Gru, 2021, 03:56:10
wysłana przez Mat