Autor Wątek: Vintage Time! czyli wspomnień czar...  (Przeczytany 4632 razy)

Offline Bjørn

  • Pr0
  • Wiadomości: 3 361
  • Imponderabilistyczny monopluralista.
Vintage Time! czyli wspomnień czar...
« 23 Wrz, 2009, 15:21:57 »
Witajcie młodzi przyjaciele muzycy!

Wróciłem do rodzinnego domu w odwiedziny i dokopałem się do archiwalnych zdjęć. Znalazłem kilka ciekawych obrazków, ale to szczególnie mnie urzekło. Mój tata gra koncert ze swoją kapelą w latach '70... ;) Na zdjęciu to ten z wąsami, po prawej stronie. Jak mi wczoraj opowiadał, ten z lewej już nie żyje (od 20 lat), wypadek samochodowy... Zespół nazywał się "Aves".



Zapewne interesuje was też, na jakich gitarach grali. ;) Poszperalem trochę w internecie i oto odpowiedź.

Gitara, na której gra mój tata. DEFIL JULIA 2


Gitara z lewej strony to DEFIL JOLA 2


Akustykiem się nie interesowalem, toteż sorry. ;) Wzmacniacze - wiem, że lampowe, nie wiem tylko co to jest dokładnie.

P.S. Zauważcie te podobieństwo litery "J" w Jola i Julia do litery "F" w Fender... ;)

A czy wy macie jakieś old relic vintage foty, którymi chcielibyście się podzielić? ;)
« Ostatnia zmiana: 23 Wrz, 2009, 15:33:06 wysłana przez Az »
. : : Death Metal und Jazz : : . || dubstepowe banjo w djencie || . : : Fractal > all your amps : : .

Offline dom?n

  • tytuł srytuł
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 998
  • volvoRWD.pl
    • Robię grafiki
co grali? metal? ;D
Łe tej.

Offline Bjørn

  • Pr0
  • Wiadomości: 3 361
  • Imponderabilistyczny monopluralista.
Też, jeśli Czerwone Gitary, The Beatles, Deep Purple, The Animals, Led Zeppelin to metal. ;)
. : : Death Metal und Jazz : : . || dubstepowe banjo w djencie || . : : Fractal > all your amps : : .

Offline dom?n

  • tytuł srytuł
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 998
  • volvoRWD.pl
    • Robię grafiki
Zeppelin to byl metal w sumie.

natomiast juz widze ze znali sie na rzeczy. po prawej stronie stoi browar - wiedzieli o co w tym chodzi :D
Łe tej.

Offline g-zs

  • Pr0
  • Wiadomości: 4 305
  • got beagle?
ten na przedzie to Cybulski? :>



B ( o ) ( o ) B S

Offline terrormuzik

  • Zamula nawet jesion
  • Pr0
  • Wiadomości: 2 716
bardzo fajne zdjęcia ;). Samo narzuca się pytanie- "jak kapele będę wyglądały za kolejne 40 lat?" ;)

Offline theremin

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 860
  • wyindywidualizowany z rozentuzjazmowanego tłumu
(...) Zauważcie te podobieństwo litery "J" w Jola i Julia do litery "F" w Fender... ;) (...)

Na http://www.cheesyguitars.com/ tez to kiedyś zauważyli i to tak skutecznie, że przez długi czas Defil Jola figurował tam jako Defil Fola   :D
4string

Offline Bjørn

  • Pr0
  • Wiadomości: 3 361
  • Imponderabilistyczny monopluralista.
ten na przedzie to Cybulski? :>

( Obraz usunięty.)

( Obraz usunięty.)

Nie, to nie cybulski. ;)
. : : Death Metal und Jazz : : . || dubstepowe banjo w djencie || . : : Fractal > all your amps : : .