Autor Wątek: USB MIDI (kabel AK122) połączenie z piecem PROBLEM!  (Przeczytany 3601 razy)

Zomballo

  • Gość
Szanowni forumowicze! Zakupiłem ten wysokiej jakości  ;) interfejs USB/MIDI, podpinam pod flextone III i nie widzi mi grata. W L6 edit oczywiście wszystko poustawiane by szło po USB/MIDI. Ktoś już podłączał w ten sposób jakiś złom do kompa? Zapraszam do dyskusji.

Ofkors podpięte In do Out i Out do In w piecorku, żeby było jasne. Na odwrót i tak nie działa :P

Offline Dexterek

  • Fanboy Mesy w niepomiętej kurtce
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 838
  • Pan Mroku
Zakupiłem ten sam niesamowity unit i nie działa mi przy programowaniu FCB, ale działa do przechwytywania komend z FCB. On po prostu pewnie taki jest, że czasem nie działa.
Don't stick with your girl - that is gay and lame.
Rape some sluts who worship Satan's name!

Offline 7th

  • Pr0
  • Wiadomości: 729
Z Flextonem miałem podobne przejścia. Chciałem zrobić uptade softu i pobawić się w edycję parametrów z poziomu komputera. Zakupiłem więc interfejc CME i się zdziwiłem.... :o Soft L6 nie wykrywał mi w ogóle wzmaka. Napociłem się i nakląłem i wkońcu wykombinowałem tylko tyle, że mogłem wgrywać i kasować firmware, ale o edycji czekokolwiek nie było mowy niestety. Później już się w to nie zagłebiałem bo szkoda nerwów.
power to a being never dies

Offline Dexterek

  • Fanboy Mesy w niepomiętej kurtce
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 838
  • Pan Mroku
Ja dodam jeszcze, że midi puszczone z ESI śmiga jak trzeba więc wniosek nasuwa się sam.
Don't stick with your girl - that is gay and lame.
Rape some sluts who worship Satan's name!

Zomballo

  • Gość
Ano właśnie, doszedłem teraz to tego samego. Pomimo, że nie wykrywa flexa to udało mi się zapakować firmware 1.10. Czyli wniosek jest jeden - kabel ten jest specjalnej troski :P

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
2 Odpowiedzi
6313 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 23 Gru, 2010, 07:49:43
wysłana przez Lechu_
8 Odpowiedzi
6805 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 26 Gru, 2010, 22:31:34
wysłana przez Wybielacz666
2 Odpowiedzi
1707 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 09 Kwi, 2013, 23:31:20
wysłana przez Aerosmith
5 Odpowiedzi
2007 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 27 Wrz, 2013, 14:32:11
wysłana przez Sikor
1 Odpowiedzi
1177 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 04 Sty, 2015, 02:58:53
wysłana przez krechaSP