Autor Wątek: pianino/fortepian- vsti ,darmowe.  (Przeczytany 14407 razy)

Offline hofiman

  • Gaduła
  • Wiadomości: 409
pianino/fortepian- vsti ,darmowe.
« 28 Lip, 2009, 23:48:49 »
No więc szukam jakiejś wtyczki vsti do robienia pianina,bądz fototepianu, która brzmi naturalnie
If U noł łot ajm sejin dajcie link
dzięki :-*
mój pies,jest spoko i wie o co chodzi,mówi elo mojej mamie zawsze gdy wychodzi.

Offline Pneumonia2

  • Pr0
  • Wiadomości: 691
Raczej wszystkie free pluginy będą brzmiały w miarę nie naturalnie, przynajmniej wszystkie te z którymi się spotkałem. Bez sampli się nie obejdzie.

Offline maarioo

  • Pr0
  • Wiadomości: 659
zystkie free pluginy będą brzmiały w miarę nie naturalnie, przynajmniej wszystkie te z którymi się spotkałem. Bez sampli się nie obejdzie.
czy tylko ja tu czegoś nie zrozumiałem? :D

w sumie, jeśli mogę, to dołączam się do pytania, z tym, że prosiłbym tylko o nazwę śiakiegoś dobrego, nie-darmowego vsti ;)

Offline hofiman

  • Gaduła
  • Wiadomości: 409
steinberg grand piano 2
brzmi kosmicznie.
mój pies,jest spoko i wie o co chodzi,mówi elo mojej mamie zawsze gdy wychodzi.

Offline 7th

  • Pr0
  • Wiadomości: 729
steinberg grand piano 2
brzmi kosmicznie.

Potwierdzam, zajebiste piano.
power to a being never dies

Offline maarioo

  • Pr0
  • Wiadomości: 659
ok, fenk Ju Panowie :-*
to ja już nie zaśmiecam i odłączam się od tematu ;)

Offline terrormuzik

  • Zamula nawet jesion
  • Pr0
  • Wiadomości: 2 716
kiedyś dawno temu bawiłem się fl studio i spodobało mi się jedno brzmienie, tu daję link do utworu z tym brzmieniem:
http://w803.wrzuta.pl/audio/9Ycg967crkZ/summertime
Jak komuś się spodoba to mogę poszukać na starym dysku co to za piano. A jak się nie podoba znaczy ze się nie znacie ;)

Offline Pneumonia2

  • Pr0
  • Wiadomości: 691
wszystkie free pluginy będą brzmiały w miarę nie naturalnie, przynajmniej wszystkie te z którymi się spotkałem. Bez sampli się nie obejdzie.
czy tylko ja tu czegoś nie zrozumiałem? :D

w sumie, jeśli mogę, to dołączam się do pytania, z tym, że prosiłbym tylko o nazwę śiakiegoś dobrego, nie-darmowego vsti ;)
Tak dokładniej to czego? darmowe wtyczki brzmią kupiato, przeważnie są oparte na jakiejś syntezie. Takie grand piano 2 to zbiór tysiecy sampli i to brzmi naprawde mega naturalnie.

Offline Tadeo

  • Pr0
  • Wiadomości: 625
  • Sie gra sie ma
    • Fraktale
Mam u siebie coś co brzmi tak:
http://idiottv.wrzuta.pl/audio/7ZMez5nuixs/utwor
http://idiottv.wrzuta.pl/audio/5BOx4RwQNFg/3x4

Tylko to same sample, więc musiałbym skompilować.

Offline maarioo

  • Pr0
  • Wiadomości: 659
wszystkie free pluginy będą brzmiały w miarę nie naturalnie, przynajmniej wszystkie te z którymi się spotkałem. Bez sampli się nie obejdzie.
czy tylko ja tu czegoś nie zrozumiałem? :D

w sumie, jeśli mogę, to dołączam się do pytania, z tym, że prosiłbym tylko o nazwę śiakiegoś dobrego, nie-darmowego vsti ;)
Tak dokładniej to czego? darmowe wtyczki brzmią kupiato, przeważnie są oparte na jakiejś syntezie. Takie grand piano 2 to zbiór tysiecy sampli i to brzmi naprawde mega naturalnie.

tylko, że to wszystko korzysta z sampli :P

Offline Pneumonia2

  • Pr0
  • Wiadomości: 691
wszystkie free pluginy będą brzmiały w miarę nie naturalnie, przynajmniej wszystkie te z którymi się spotkałem. Bez sampli się nie obejdzie.
czy tylko ja tu czegoś nie zrozumiałem? :D

w sumie, jeśli mogę, to dołączam się do pytania, z tym, że prosiłbym tylko o nazwę śiakiegoś dobrego, nie-darmowego vsti ;)
Tak dokładniej to czego? darmowe wtyczki brzmią kupiato, przeważnie są oparte na jakiejś syntezie. Takie grand piano 2 to zbiór tysiecy sampli i to brzmi naprawde mega naturalnie.

tylko, że to wszystko korzysta z sampli :P
Czyli według Ciebie Syntezatory korzystają z sampli tak? oj podszkolić by się wypadało :) wychodziło by na to, że wszystkie keyboardy i.t.p. korzystają z sampli, hehe ciekawe gdzie we wtyczce zajmującej 1mb się te sample mieszczą :) a czemu takie takie grand piano 2 zajmuje kilka Gb.

Offline 7th

  • Pr0
  • Wiadomości: 729
wszystkie free pluginy będą brzmiały w miarę nie naturalnie, przynajmniej wszystkie te z którymi się spotkałem. Bez sampli się nie obejdzie.
czy tylko ja tu czegoś nie zrozumiałem? :D

w sumie, jeśli mogę, to dołączam się do pytania, z tym, że prosiłbym tylko o nazwę śiakiegoś dobrego, nie-darmowego vsti ;)
Tak dokładniej to czego? darmowe wtyczki brzmią kupiato, przeważnie są oparte na jakiejś syntezie. Takie grand piano 2 to zbiór tysiecy sampli i to brzmi naprawde mega naturalnie.

tylko, że to wszystko korzysta z sampli :P
Czyli według Ciebie Syntezatory korzystają z sampli tak? oj podszkolić by się wypadało :) wychodziło by na to, że wszystkie keyboardy i.t.p. korzystają z sampli, hehe ciekawe gdzie we wtyczce zajmującej 1mb się te sample mieszczą :) a czemu takie takie grand piano 2 zajmuje kilka Gb.

:P
power to a being never dies

Offline Dembas

  • Prawie użytkownik
  • Wiadomości: 21
Polecam Garritan Personal Orchestra, lub Gariitan Jazz&Big Band, sa tam calkie niezle zestawy brzmien klawiszy Stainway'a, problem tylko w tym ze jeden taki pak wazy 4GB bo jest oparty na samplach. Wszystkie maja wolnostojace GUI i mozliwosc podpiecia ich jako wtyczki VSTi lub RTAS. Niestety nie sa freeware, ale zawsze mozna rozpatrzec opcje "zakupu"  :P

Offline Junia

  • Gaduła
  • Wiadomości: 134
Mam u siebie coś co brzmi tak:
http://idiottv.wrzuta.pl/audio/7ZMez5nuixs/utwor
http://idiottv.wrzuta.pl/audio/5BOx4RwQNFg/3x4

Tylko to same sample, więc musiałbym skompilować.

Tadeo, to ja po proszę, jak dla mnie cud, miód, malina ...
Miłość, którą wstrzymujesz, jest bólem który nosisz...

Offline Donnie

  • Pr0
  • Wiadomości: 642
  • Albo rybki, albo pipki
Jeżeli kolega nie pomoże (bo temat stary) to obczaj "EVM Grand Piano" polecany w innym temacie. Mnie przypadł do gustu mimo, że oparty na syntezie.

Albo inna opcja to NI Grand Piano ostatnio zostało podzielone na 3(4?) oddzielne pakiety, a co za tym idzie cena zrobiła się całkiem przystępna (pojedynczego).

Offline lord_awesomeguy

  • Miszcz avatarów ;)
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 447
  • Jestem marudą.
Albo to:
http://www.pianoteq.com/

Brzmiało mi lepiej niż sample od NI :-\

Offline Junia

  • Gaduła
  • Wiadomości: 134
Albo to:
http://www.pianoteq.com/

Brzmiało mi lepiej niż sample od NI :-\

gdzie ja mam to ściągnąć? jest jakaś wersja "Demo" ;)??
Miłość, którą wstrzymujesz, jest bólem który nosisz...

Offline lord_awesomeguy

  • Miszcz avatarów ;)
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 447
  • Jestem marudą.
Tam na stronce jest demo, tylko ma chyba jakieś śmieszne ograniczenia - nie gra niektórych dźwięków :)

Offline Donnie

  • Pr0
  • Wiadomości: 642
  • Albo rybki, albo pipki
lord_awesomeguy: grasz na tym na klawiaturze midi czy tylko zapinasz na ścieżki?

Offline lord_awesomeguy

  • Miszcz avatarów ;)
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 447
  • Jestem marudą.
I tak i tak, z tym że to co zagram na klawiaturze (mam syntezator panasonica z midi) muszę później kwantyzować... Ale przynajmniej velocity wtedy mam takie jak chcę :)

Offline Donnie

  • Pr0
  • Wiadomości: 642
  • Albo rybki, albo pipki
Pytam bo często zdarzało mi się coś takiego ,że klawisze świetnie brzmiały na demkach, dobrze po zapięciu na wtyczki, a podczas gry "na żywo" czegoś im brakowało.

Ściągnę sobie demko i potestuje :)

Offline Mihau

  • Prawie użytkownik
  • Wiadomości: 25
Najlepsze jakie słyszałem były w Reason + Reason Pianos, tylko daleko temu do bycia darmowym.

Offline Mick

  • Prawie użytkownik
  • Wiadomości: 25
A teraz wychodzi Alicia's Keys.  Jeszcze nie testowałem tylko słyszałem próbki, ale ślinka cieknie :p

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
5 Odpowiedzi
12518 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 06 Lut, 2010, 03:09:05
wysłana przez Tolein
13 Odpowiedzi
4328 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 25 Kwi, 2011, 20:46:54
wysłana przez Harbinger
13 Odpowiedzi
6518 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 19 Sie, 2012, 03:46:49
wysłana przez g-zs
1 Odpowiedzi
2633 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 10 Wrz, 2014, 19:29:01
wysłana przez DarekDaron
4 Odpowiedzi
3126 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 17 Mar, 2020, 12:43:20
wysłana przez spacelord7