Autor Wątek: Delay do 150 USD ?  (Przeczytany 20955 razy)

Offline Tomek Martyniak

  • Gaduła
  • Wiadomości: 243
  • żartowałem przecież
Delay do 150 USD ?
« 27 Lip, 2009, 10:50:22 »
Witam, jak w temacie.

Kryteria: wysoka jakość, true bypass, małe rozmiary.

Odpada Boss, EHX (mam, jest zajebisty ale troche za duży).

1. MXR Carbon Copy
2. Cmatmods Deeelay
3. Modtone Vintage Analog

Może ktoś ma inne pomysły, nie koniecznie musi być analog ale może być jeżeli ma sensowną długość odbicia czyli 300 - 350 ?

Offline dom?n

  • tytuł srytuł
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 998
  • volvoRWD.pl
    • Robię grafiki
Odp: Delay do 150 USD ?
« Odpowiedź #1 27 Lip, 2009, 11:42:06 »
obczaj Roland RE-20 Space Echo, a poza tym wszedl juz EHX Memory Man w wersji XO do oferty, moze niedlugo bedzie w PL przy okazji dostawy. jesli bedzie, to na pewno bedzie tescior na sixstringu.
Łe tej.

Offline Tomek Martyniak

  • Gaduła
  • Wiadomości: 243
  • żartowałem przecież
Odp: Delay do 150 USD ?
« Odpowiedź #2 27 Lip, 2009, 11:46:30 »
fajnie że przeczytałeś że EHX (#1 Echo) jest za duży dla mnie ;] i fajnie że w związku z tytułem wątku Re-20 kosztuje 250 USD.

Roland tyle oglądał true bypass co Kaczyński hymn.

P.S. - Lepiej chujem mieszać ciasto niż kupować od polskiego dystrybutora.

Wolę zapłacić jankesom albo germańskim najeźdźcom.
« Ostatnia zmiana: 27 Lip, 2009, 11:57:44 wysłana przez Tomek Martyniak »

Offline dom?n

  • tytuł srytuł
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 998
  • volvoRWD.pl
    • Robię grafiki
Odp: Delay do 150 USD ?
« Odpowiedź #3 27 Lip, 2009, 12:12:05 »
myslalem ze mowisz o Memory Manidle, on jest za duzy dla kazdego, XO sa w miare OK w rozmiarze, to sie zasugerowalem ;)

ktos tu sie krecil wokol Carbon Copy jak dobrze pamietam, nie wiem czy juz kupil czy nie.
Łe tej.

Offline Tomek Martyniak

  • Gaduła
  • Wiadomości: 243
  • żartowałem przecież
Odp: Delay do 150 USD ?
« Odpowiedź #4 27 Lip, 2009, 12:18:46 »
Carbona raz słyszałem na żywca i brzmiał zajebiście, nie dawał w mixie takiego klasycznego tapu, tylko rozlewał brzmienie w przestrzeni.

Offline cygan

  • Gaduła
  • Wiadomości: 200
    • GuitarEffectsPedals.pl
Odp: Delay do 150 USD ?
« Odpowiedź #5 27 Lip, 2009, 12:32:43 »

P.S. - Lepiej chujem mieszać ciasto niż kupować od polskiego dystrybutora.

Wolę zapłacić jankesom albo germańskim najeźdźcom.

To wypad koleś z Polandu!

Offline Tomek Martyniak

  • Gaduła
  • Wiadomości: 243
  • żartowałem przecież
Odp: Delay do 150 USD ?
« Odpowiedź #6 27 Lip, 2009, 12:43:46 »

P.S. - Lepiej chujem mieszać ciasto niż kupować od polskiego dystrybutora.

Wolę zapłacić jankesom albo germańskim najeźdźcom.


To wypad koleś z Polandu!

MXR Carbon Copy w Polandzie 750 PLN
MXR Carbon Copy w USA 450 Z PRZESYŁKĄ

Offline cygan

  • Gaduła
  • Wiadomości: 200
    • GuitarEffectsPedals.pl
Odp: Delay do 150 USD ?
« Odpowiedź #7 27 Lip, 2009, 12:51:15 »
No to przeprowadź się tam, będziesz miał wszystko za pół ceny. I nie będziesz pisał takich smutów.
Dodaj sobie do tej ceny lokalny stanowy podatek, krajowy podatek i cło - nie sugeruj, że wysoka cena w kraju to wynik pazerności polskiego dystrybutora, bo gówno o tym wiesz. A jeżeli nie chcesz płacić w/w podatków to możesz się nazwać przemytnikiem i przestępcą podatkowym. Powodzenia w robieniu czarnych interesów!

Offline Tomek Martyniak

  • Gaduła
  • Wiadomości: 243
  • żartowałem przecież
Odp: Delay do 150 USD ?
« Odpowiedź #8 27 Lip, 2009, 13:07:02 »
No to przeprowadź się tam, będziesz miał wszystko za pół ceny. I nie będziesz pisał takich smutów.
Dodaj sobie do tej ceny lokalny stanowy podatek, krajowy podatek i cło - nie sugeruj, że wysoka cena w kraju to wynik pazerności polskiego dystrybutora, bo gówno o tym wiesz. A jeżeli nie chcesz płacić w/w podatków to możesz się nazwać przemytnikiem i przestępcą podatkowym. Powodzenia w robieniu czarnych interesów!

Ty, ziomuś a co Ty się tak do mnie przysrałeś. Nie będe płacił myta skoro nie muszę. Cło i podatek (DLA WSZYSTKICH ZAINTERESOWANYCH) płaci się od kwoty 400 USD lub wyższej, tańsze paczki są poprostu puszczane bo mają dużo więcej roboty przy pisaniu papierów niż to warte opłat celnych. Wyjątkiem są firmy kurierskie (UPS, DHL, FEDEX) gdzie ZAWSZE się dowala opłaty celne.

Czytaj ze zrozumieniem, nie pisałem że że polski dystrybutor (taki jak Ty) jest pazerny i że cokolwiek o tym wiem. Wiem tylko tyle że nie chcę przepłacać i polecam każdemu założenie Paypala (karta do konta Inteligo pozwala na rejestracje w Paypal, nie trzeba mieć kredytówki) i kupno z amerykańskiego Ebaya, kupiłem masę efektów i innych gratów.

Twoją agresją skierowaną do mnie pokazujesz jak wielkim dla Ciebie jest to problemem że można kupić taniej, nie u Ciebie. LOVE LOVE KISS KISS.

Offline shitol

  • Gaduła
  • Wiadomości: 386
Odp: Delay do 150 USD ?
« Odpowiedź #9 27 Lip, 2009, 14:10:05 »
ktos tu sie krecil wokol Carbon Copy jak dobrze pamietam, nie wiem czy juz kupil czy nie.
ja się kręciłm namiętnie i mam
..teraz wuju bacio myśli nad tą sprawą ale nie wiem co postanowił

Offline cygan

  • Gaduła
  • Wiadomości: 200
    • GuitarEffectsPedals.pl
Odp: Delay do 150 USD ?
« Odpowiedź #10 27 Lip, 2009, 14:25:42 »
Po pierwsze - nie jestem dla Ciebie żaden ziomuś.
Po drugie - dalej podtrzymuję, że gówno wiesz skoro piszesz takie bzdury jak: "Cło i podatek (DLA WSZYSTKICH ZAINTERESOWANYCH) płaci się od kwoty 400 USD lub wyższej, tańsze paczki są poprostu puszczane bo mają dużo więcej roboty przy pisaniu papierów niż to warte opłat celnych."
Po trzecie - nie jest tajemnicą, że trudnię się legalnym handlem i dystrybucją, w przeciwieństwie do Twojej przemytniczej działalności, którą można wyśledzić bardzo prosto (patrz: allegro.pl)
Po czwarte - agresji to Ty chyba jeszcze nigdy nie doświadczyłeś, a problemem dla mnie są jedynie takie mendy jak Ty, które kombinują na lewo i prawo, żeby coś przemycić i opchnąć to w szarej strefie, używając argumentów jak to dużo wołają sobie dystrybutorzy w Polsce. Nie mam nic przeciwko zakupom za granicą bo to prawo każdego klienta ale "handlarze" Twojego pokroju to po prostu pasożyty - dlatego pozwoliłem sobie na te kilka zdań.

Offline Tomek Martyniak

  • Gaduła
  • Wiadomości: 243
  • żartowałem przecież
Odp: Delay do 150 USD ?
« Odpowiedź #11 27 Lip, 2009, 14:43:45 »
a ja dla Ciebie nie jestem koleś, buraku.

Podejrzewam że czytanie ze zrozumieniem nie jest Twoją mocną stroną, ja nie handluję sprzętem tylko kupuję go na własne potrzeby i sprzedaję jeżeli mi nie jest potrzebny.

Xotic BB - u Ciebie 800 PLN poniżej za 635 z ekspresową przesyłką
http://cgi.ebay.com/Xotic-Effects-BB-PreAmp-Overdrive-Pedal-BRAND-NEW_W0QQitemZ370227813592QQcmdZViewItemQQptZGuitar_Accessories?hash=item56334c1cd8&_trksid=p3286.c0.m14
Oszczędam: 165 PLN

Xotic BB+ - u Ciebie za 1060 PLN poniżej za 812 z ekspresową przesyłką
http://cgi.ebay.com/New-Xotic-BB-Plus-Preamp-Overdrive-Boost-Pedal_W0QQitemZ290333546047QQcmdZViewItemQQptZGuitar_Accessories?hash=item43993a563f&_trksid=p3286.c0.m14#ht_2170wt_941
Oszczędzam: 248 PLN

Lindy Fralin Tele Set - u Ciebie 730 poniżej za 522 z ekspresową przesyłką
http://cgi.ebay.com/Lindy-Fralin-Vintage-Replacement-Tele-Set-Broadcaster_W0QQitemZ140335284907QQcmdZViewItemQQptZGuitar_Accessories?hash=item20aca282ab&_trksid=p3286.c0.m14#ht_2755wt_1167
Oszczędzam: 208 PLN

Lindy Fralin Humbucker Set Gold - u Ciebie 1068 poniżej za 823 z ekspresową przesyłką.
http://cgi.ebay.com/Lindy-Fralin-PAF-Humbuckers-GOLD-Covers_W0QQitemZ140332224455QQcmdZViewItemQQptZGuitar_Accessories?hash=item20ac73cfc7&_trksid=p3286.c0.m14
Oszczędam: 245 PLN

Lace Hot Gold Set - u Ciebie za 740 poniżej za 493 z ekspresową przesyłką
http://cgi.ebay.com/Lace-21153-Hot-Gold-Guitar-Pickup-3-Pack-w-13-2k-White_W0QQitemZ140335596737QQcmdZViewItemQQptZGuitar_Accessories?hash=item20aca744c1&_trksid=p3286.c0.m14
Oszczędzam:  247 PLN

USPS EXPRESS idzie średnio 5 dni roboczych.
Biorąc wolniejszą przesyłkę można zaoszczędzić od 30 do 50 PLN.
Najtańsza przesyłka to USPS standard flat - około 10 USD.

Nie rozumiem więc dlaczego mam Ci płacić tkzw. przebitkę :)
Gwarancja nie jest żadnym argumentem. Kiedyś jak zepsuł mi się efekt, wysłałem go do resellera w USA, odesłali mi prawie natychmiast nowy na ich koszt i zwrócili Paypalem moje koszty przesyłki do USA!
Zabieg trwał RAZEM 12 dni, czyli ułamek procedury gwarancyjnej w Polsce :) najczęściej polegającej na "autoryzowanej" naprawie sprzętu na miejscu.

Na Mad Proffesor masz niezłe ceny, na Voodoo Lab też - czyli średnio przebijasz około 100 PLN na urządzeniu. Ale legalnie za to :D
« Ostatnia zmiana: 27 Lip, 2009, 14:56:19 wysłana przez Tomek Martyniak »

Offline Leon

  • Mroczny Piskacz
  • Moderator Globalny
  • Wiadomości: 3 713
Odp: Delay do 150 USD ?
« Odpowiedź #12 27 Lip, 2009, 15:26:40 »
Czy mógłbym prosić o odrobinę spokojniejsze prowadzenie dyskusji? Ja wiem że gorąco i ludziom odbija ale odrobina spokoju nikomu jeszcze nie zaszkodziła...
to że nie gram równo nie znaczy że gram polirytmię.

Offline Tomek Martyniak

  • Gaduła
  • Wiadomości: 243
  • żartowałem przecież
Odp: Delay do 150 USD ?
« Odpowiedź #13 27 Lip, 2009, 15:31:21 »


Swoją drogą jego nick jest trafiony w dziesiątkę, chyba lepszego określenia znaleźć bym nie mógł.

Offline g-zs

  • Pr0
  • Wiadomości: 4 305
  • got beagle?
Odp: Delay do 150 USD ?
« Odpowiedź #14 27 Lip, 2009, 15:34:02 »
Swoją drogą jego nick jest trafiony w dziesiątkę, chyba lepszego określenia znaleźć bym nie mógł.

man, daruj sobie tego typu uwagi
B ( o ) ( o ) B S

Offline Tomek Martyniak

  • Gaduła
  • Wiadomości: 243
  • żartowałem przecież
Odp: Delay do 150 USD ?
« Odpowiedź #15 27 Lip, 2009, 15:36:34 »
Swoją drogą jego nick jest trafiony w dziesiątkę, chyba lepszego określenia znaleźć bym nie mógł.

man, daruj sobie tego typu uwagi

A tego typu są okej?

"Po czwarte - agresji to Ty chyba jeszcze nigdy nie doświadczyłeś, a problemem dla mnie są jedynie takie mendy jak Ty, które kombinują na lewo i prawo, żeby coś przemycić i opchnąć to w szarej strefie, używając argumentów jak to dużo wołają sobie dystrybutorzy w Polsce. Nie mam nic przeciwko zakupom za granicą bo to prawo każdego klienta ale "handlarze" Twojego pokroju to po prostu pasożyty - dlatego pozwoliłem sobie na te kilka zdań."

Offline Wybielacz666

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 287
  • mam paliwo razy sto, suki
    • growl'n'roll, baby!
Odp: Delay do 150 USD ?
« Odpowiedź #16 27 Lip, 2009, 15:47:42 »
Swoją drogą jego nick jest trafiony w dziesiątkę, chyba lepszego określenia znaleźć bym nie mógł.

man, daruj sobie tego typu uwagi

A tego typu są okej? (...)

jesteśmy w przedszkolu, czy na forum gitarowym?

jeśli któryś z was chce udowodnić swoją rację to pomińcie osobiste wycieczki i trzymajcie nerwy w ryzach, bo inaczej to jest żenujące
do widzenia.

Offline m4ody

  • Pr0
  • Wiadomości: 516
    • http://www.rotengeist.pl
Odp: Delay do 150 USD ?
« Odpowiedź #17 27 Lip, 2009, 15:49:38 »
[Cło i podatek (DLA WSZYSTKICH ZAINTERESOWANYCH) płaci się od kwoty 400 USD lub wyższej, tańsze paczki są poprostu puszczane bo mają dużo więcej roboty przy pisaniu papierów niż to warte opłat celnych.

Ciekawi mnie źródło tej informacji :/
Leweoczkomisiarysia

Offline skarhead

  • Gaduła
  • Wiadomości: 377
Odp: Delay do 150 USD ?
« Odpowiedź #18 27 Lip, 2009, 15:59:53 »
Cytuj
"Po czwarte - agresji to Ty chyba jeszcze nigdy nie doświadczyłeś, a problemem dla mnie są jedynie takie mendy jak Ty, które kombinują na lewo i prawo, żeby coś przemycić i opchnąć to w szarej strefie, używając argumentów jak to dużo wołają sobie dystrybutorzy w Polsce.

No właśnie, a jak przedmiot zostanie oclony, a do tego zostanie doliczony jeszcze VAT to co ? też menda kombinująca na lewo i prawo i też przemytnik? Paranoja niestety polega na tym że często nawet dla tych jakże przykrych patrząc na to ze strony podatnika zabiegach dany przedmiot nowy kosztuje 1/3 mniej niż w PL u dystrybutora. Nie uogólniajmy... nie uogólniajmy :>

Jak sprowadzi z UE to też źle ? A są różnice cenowe, swego czasu niektóre rzeczy potrafiły naprawdę dużo więcej kosztować w PL od dystrybutora (nie wiem jak teraz, ale podejrzewam że również).

Ceny końcowe w PL to niestety nie tylko efekt "chciwości" dystrybutorów (choć tego czynnika wyłączyć pewnie nie można), ale również "mocy nabywczej" tychże - podejrzewam że część z naszych dystrybutorów kupuje tyle gratów w celu wprowadzenia do obrotu w PL co większy sklep w stanach/europie - stąd też możliwości negocjacji cen niższe.

Co do cła i VAT to iirc cło płaci się obecnie od kwoty w wysokości przekraczającej równoważność sumy 150 euro. Niestety VAT dalej powyżej bodajże 22 euro. Inna kwestia że być może prawo sobie a praktyka sobie ;]

Offline zerodead

  • Gaduła
  • Wiadomości: 241
  • It's hard to calm the beatle inside of me
    • cinemon band madafakaz!
Odp: Delay do 150 USD ?
« Odpowiedź #19 27 Lip, 2009, 16:17:47 »
hm.

Tomku, wygląda na to że niewiele wiesz o dystrybucji w tym kraju a implikujesz jakobyśmy złodziejami jakimiś byli, czy coś.

ceny z USA o których mówisz są bez cła, bez vatu i bez transportu (który też jest opodatkowany). czy Ty myślisz, że polski dystrybutor to zdziera kasę z klienta jak tylko może? ceny zakupu wyglądają nieraz tak samo dla sklepu w USA jak dla dystrybutora w Polsce - a ten drugi musi zapłacić kupę podatków, których w USA się nie płaci.

zresztą, to oczywiste i wydaje mi się, że tłumaczyć tego nikomu nie trzeba (a jednak?).

Twoje (jak i każdego) święte prawo kupować gdzie Ci się żywnie podoba - jeśli lubisz kombinować i ściągać towar z USA, to proszę bardzo. jest szereg zalet i wad takiego rozwiązania, jednak to Twoja sprawa.

nie dziw się natomiast, że Cygan się wkurwia jak między wierszami sugerujesz, że polski dystrybutor to zdzierca czy "cygan" i czeka tylko by orżnąć biednego polskiego klienta. polski dystrybutor, w odróżnieniu od Ciebie, płaci od sprzedaży podatki, ZUSy i inne bezsensowne opłaty. Nie ma co dyskutować - podatki są beznadziejne :-) Niemniej jednak jak się chce robić to legalnie, to się je płaci...



ps. co do zdzierców to raczej bardziej pasuje to do znanego Marudy - http://allegro.pl/item688850277_xotic_ac_booster_true_bypass.html :-)

:-))

ps2. ceny to nie tylko wynik "chciwości" ale też polityki gospodarczej kraju, mocy nabywczej, jak skarhead wspomniał i stu innych czynników. najbardziej podoba mi się to, że ludzie albo narzeka się że jest w PL drogo, albo ze czegoś nie ma, albo, jak już jest w możliwie niskich cenach, to kupują w USA czy gdzie indziej, żeby było tanio. naprawdę reagujemy wysypką na hasło w stylu "w USA to kosztuje xxxx" - na ogół bez uwzględnienia transportu, cła, vatu, kursu waluty itp. po prostu - jak jednemu lub drugiemu nie pasuje, to niech kupuje w USA albo choćby na księżycu :-) każdy niech robi co chce, tylko niech potem nie zarzuca "chciwości" dystrybutorowi, który to MUSI zrobić zgodnie z prawem (a ściągnięcie czegość bez cła i vatu zgodne z prawem nie jest....to po prostu przemyt :-)).

ps3. sam wolę kupić taniej. to logiczne - nie sram piniędzmi. i ceny u niektórych dystrybutorów faktycznie wołają o pomstę do nieba - są wysokie, bo nikt nie kupuje, a nikt nie kupuje bo są wysokie :-) ale akurat o nas nie można tego powiedzieć, i sugestie że mamy jakaś zajebistą, złodziejską wręcz przebitkę na naszych markach mogę potraktować tylko śmiechem. staramy się ceny trzymać możliwie nisko z dwóch powodów: 1) bo pamiętamy jeszcze jak to było jak byliśmy po "drugiej stronie" 2) ktoś to musi przecież kupować...;-)

ps4. co do cen mad professorów, to w momencie jak je ustalaliśmy byliśmy najtańsi w europie. Xotic zresztą przez dłuższy czas tak samo. so, fuck off :-)

ps5. nasze ceny są SUGEROWANE. kupić to można w sklepach taniej, nie raz i o kwoty, które wg Ciebie, Tomku, można zaoszczędzić...więc ...
« Ostatnia zmiana: 27 Lip, 2009, 16:24:01 wysłana przez zerodead »

Offline Tomek Martyniak

  • Gaduła
  • Wiadomości: 243
  • żartowałem przecież
Odp: Delay do 150 USD ?
« Odpowiedź #20 27 Lip, 2009, 18:19:27 »
Wydajesz mi się sensownym kolesiem z argumentami, wiedzą i intelektem.

Przeczytaj sobie całość dialogu jeszcze raz, nigdzie nie sugerowałem że ktokolwiek zdziera i niczego nie implikuję, Twój kolega rozpoczął ze mną dialog od naprawdę nie dżentelmeńskich zwrotów. Zachował się jak cham z budowy o mizernej ogładzie co moim zdaniem jest solidną dawką czarnego PRu dla Waszej działalności.

Napisałem że nie będę kupował od dystrybutora bo jest za drogo a ten cygan mnie pojechał od mendy, pasożyta i przemytnika, że gówno wiem i że tak naprawdę nic nie wiem o agresji --- HAHAHAHA OFICJALNE STANOWISKO DYSTRYBUTORA NA POLSKĘ.

Cygan jest komputerowym wojownikiem mocnym w gębie a w gruncie rzeczy wyposażonym w 'sztylet Miriam' :D

Swoją drogą sprzedawcy na Ebayu najczęściej walą w chuja jeżeli chodzi o koszta wysyłki. Dzisiaj zalicytowałem dwa pickupy i typek stwierdził że za standardową wysyłkę muszę zapłacić 35$, ubawiłem się.
« Ostatnia zmiana: 27 Lip, 2009, 18:26:51 wysłana przez Tomek Martyniak »

Offline zerodead

  • Gaduła
  • Wiadomości: 241
  • It's hard to calm the beatle inside of me
    • cinemon band madafakaz!
Odp: Delay do 150 USD ?
« Odpowiedź #21 27 Lip, 2009, 22:28:18 »
hm, widzisz. rzecz w tym, że nie napisałeś "nie kupuję od polskich dystrybutorów, bo jest za drogo" tylko coś co można zinterpretować jako "jak kupujesz u polskich dystrybutorów to jesteś frajer. ja uważam że to darmozjady i wolę dać zarobić innym". nie o to zatem chodzi, jak już zresztą pisałem, że nie chcesz "u nas" kupować, tylko o to że coś chciałeś powiedzieć między wierszami - mówisz niby, że tak nie było, ale ja też Twoją wypowiedź tak odebrałem

fakt faktem, Adam naskoczył na Ciebie ale i Ty niepotrzebnie dałeś się wciągnąć w dyskusję bo argumenty i słowa, których potem użyłeś też można by przypisać chamowi z budowy. więc myślę że jesteście siebie warci ];->

ps. piar piarem, ale wszyscy jesteśmy ludźmi, a na forum sobie piszemy bo lubimy. nie dlatego, że uprawiamy jakiś pi ar czy chcemy się zaprezentować z najlepszej strony.

ps2. piarowiec w naszym teamie to jestem ja ;-)

Offline Leon

  • Mroczny Piskacz
  • Moderator Globalny
  • Wiadomości: 3 713
Odp: Delay do 150 USD ?
« Odpowiedź #22 27 Lip, 2009, 22:43:03 »
Chwała Allachowi. Czy możemy wrócić do tematu czy mam zamknąć w ramach akcji "stop trollom"?
to że nie gram równo nie znaczy że gram polirytmię.

Offline Sikor

  • Gaduła
  • Wiadomości: 443
    • Moje galerie...
Odp: Delay do 150 USD ?
« Odpowiedź #23 28 Lip, 2009, 09:02:12 »
Witam, jak w temacie.

Kryteria: wysoka jakość, true bypass, małe rozmiary.

Odpada Boss, EHX (mam, jest zajebisty ale troche za duży).

1. MXR Carbon Copy
2. Cmatmods Deeelay
3. Modtone Vintage Analog

Może ktoś ma inne pomysły, nie koniecznie musi być analog ale może być jeżeli ma sensowną długość odbicia czyli 300 - 350 ?
Mam MXR CC i bardzo polecam.
Mam jednak inna propozycje, jezeli mozesz troche poczekac:
Malekko Ekko 616
http://www.proguitarshop.com/product.php?ProductID=1689&CategoryID=

Czaje sie na niego i zamawiam w ciemno jak tylko bedzie w koncu dostepny.
Bedzie w sam raz do malego pedalboardu zamiast DE-7.
Practice cures most tone issues - John Suhr
--
Moja galeria z Musikmesse 2014 i nie tylko...

Offline g-zs

  • Pr0
  • Wiadomości: 4 305
  • got beagle?
Odp: Delay do 150 USD ?
« Odpowiedź #24 28 Lip, 2009, 11:01:52 »
a jak to brzmi? Bo firma mi nieznana, a w sumie sam zamierzam kompletować mały pedalboard :)
B ( o ) ( o ) B S

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
36 Odpowiedzi
23575 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 28 Paź, 2008, 18:30:08
wysłana przez Mery
10 Odpowiedzi
10751 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 13 Lis, 2009, 22:03:36
wysłana przez Pan Sinner
7 Odpowiedzi
6950 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 15 Mar, 2010, 21:39:14
wysłana przez Rock
0 Odpowiedzi
1567 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 08 Gru, 2010, 12:43:57
wysłana przez mlodysatan
7 Odpowiedzi
2559 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 10 Lip, 2012, 00:58:08
wysłana przez Orange