Autor Wątek: Wiesci od Deftones - Chi, Eros  (Przeczytany 21947 razy)

Offline dan777

  • Gaduła
  • Wiadomości: 422
Coś czuje że wzrośnie sprzedaż marshalli po tym albumie ....nie wspominając o 8strunówkach... w końcu klip tak ładnie eksponuje co niektóre elementy.Jakoś tak się zbiegło że nie dawno wyszła marshallowska chińszczyzna za niecałe 2k na lampach :D.

Co do płyty...brzmienie dużo kosztowało oj dużo.
Nagrywanie | Edycja | Mix | Mastering | Produkcja
http://www.aurorastudio.pl

Offline Frantic

  • Pr0
  • Wiadomości: 725
Nigdy nie lubiłem Deftones, zawsze lubiłem Korna. Od dwóch ostatnich albumów sytuacja się zmieniła i wolę Deftones, nawet jęczenie Chino mi jakoś mniej przeszkadza jak słyszę tak zajebiście brzmiącą gitarę.

Offline Donnie

  • Pr0
  • Wiadomości: 642
  • Albo rybki, albo pipki
Goście mnie osobiście przekonali do ósemki, wcześniej myślałem ,że to już lekka przesada. Brzmi zajebiście.
Ciężki riff + szerokie melodyjne akordy baardzo dobrze budują klimat.
No i wokal jak zawsze nie do podrobienia.

Hymm zawsze się zastanawiałem czy on czasem jedzie "po bandzie" czy po prostu dobiera takie dziwne interwały...

Offline Andy

  • Gaduła
  • Wiadomości: 440
  • Everybody jumps from the sound of a shotgun
    • www.atanband.com
..dla mnie to album roku and it's fucken SICK..Stef ma brzmienie w "lapie", a po drugie glowe do kompozycji...

Offline DeathMaster

  • Pr0
  • Wiadomości: 712
  • Holy Target \,,/
    • MySpace
nawet jak se pokupujemy 8mki wszyscy to nikt sie nie zblizy do takiego brzmienia  :(
Sie.. sie.. sie..

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 761
Hymm zawsze się zastanawiałem czy on czasem jedzie "po bandzie" czy po prostu dobiera takie dziwne interwały...

Gość robi to na tyle ciekawie i specyficznie, że już dobre kilkanaście lat trzyma ludzi w tej niepewności ;) I to jego siła.
Paczki z głów!

Offline dan777

  • Gaduła
  • Wiadomości: 422
Hymm zawsze się zastanawiałem czy on czasem jedzie "po bandzie" czy po prostu dobiera takie dziwne interwały...

I tak i tak ...posłuchaj jego partii na płycie Normy Jean Anti-Mother....fałsz kontrolowany :D
Nagrywanie | Edycja | Mix | Mastering | Produkcja
http://www.aurorastudio.pl

Offline Donnie

  • Pr0
  • Wiadomości: 642
  • Albo rybki, albo pipki
I tak i tak ...posłuchaj jego partii na płycie Normy Jean Anti-Mother....fałsz kontrolowany :D
Ooo o tym nawet nie słyszałem. Fajnie kontrastują numery z czystym wokalem i Chino...chociaż duet z Maynardem przebija wszystko :)

Offline DeathMaster

  • Pr0
  • Wiadomości: 712
  • Holy Target \,,/
    • MySpace
Do porazazajacego utworu mogło powstac tylko tak porazajace video ze jak je zobaczyłem rano z dzwiekiem na słuchawkach to zapomniałem gdzie jezdem i autentycznie czułem jak ten wielgi kudłaty brutal Stefan miazdzy mnie brutalnie tym osmiostrónowym custom'em od plecow do głowy i z powrotem,jakis facet czy cos tam cos łka histerycznie to w oddali to jakby nad głowa w morde mac  a ja zamiast spierda..c chce jeszcze i jeszcze i..  :o
ogladac geje a nie mietolicie w majtach jajca jak to czytacie ;D Zajebiste :angel:
                              
« Ostatnia zmiana: 14 Kwi, 2010, 09:02:11 wysłana przez DeathMaster »
Sie.. sie.. sie..

Offline Mat

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 585
  • Join the Dark Side and get a free cookie!
No ale przecież to jest te wideło, które już od jakiegoś czasu jest dostępne, te z napisami na tle sowy. Te właściwe chyba jeszcze nie jest udostępnione, co?

Offline DeathMaster

  • Pr0
  • Wiadomości: 712
  • Holy Target \,,/
    • MySpace
ozesz w morde z tego pospiechu i tego co mi Stefek zrobił dzisiaj popieprzyły mi sie linki  :facepalm:
     http://www.metalinjection.net/tv/view/4781/deftones-diamond-eyes-video
Sie.. sie.. sie..

Offline Voitas

  • Gaduła
  • Wiadomości: 108
Dajmond ajs to mój ulubiony numer na płycie, katowałem go w samochodzie na repeat non stop :D numer dla mnie przełomowy jak Bqad czy Change, nowa jakość, wpada do głowy i sieje spustoszenie na zawsze. O dziwo pododba się on nawet mojej dziewczynie (zna nawet kawałek tekstu!), która z muzyki gitarowej to lubi tylko Avril cośtam :P a wideło pasuje idealnie do kawałka! fenks men! jak ty żeś to wygrzebał? ja na tej stronie może z drugi raz jestem  ;)

Offline Donnie

  • Pr0
  • Wiadomości: 642
  • Albo rybki, albo pipki
Dla mnie podobnie, Diamond Eyes i Sextape to jak na razie dwa najlepsze numery z nowej płytki.
Co do klipu to bardziej podoba mi się rocket skates (może dlatego ,że laska ładniejsza :)

Offline DeathMaster

  • Pr0
  • Wiadomości: 712
  • Holy Target \,,/
    • MySpace
Donni'u nie chodzi o laski tylko o klimat klipu głabie  ;D
Voitas nie wiem,przez przypadek a ze nic nie dzieje sie przypadkowo trafiłem na niego 6h30min po publikacji w sieci w morde mac a szukałem klipu kogo innego  ;)
Sie.. sie.. sie..

Offline Mat

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 585
  • Join the Dark Side and get a free cookie!
Nooo, teledysk jak teledysk, efektu wow nie ma (choć nie jest zły) ale numer niezmiennie rozpierdala. Deftonesi ostatnio nie byli w formie, ich poprzednie albumy były... no, takie sobie. Teraz jest szansa, że wydadzą naprawdę dobry album.

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 761
Teraz jest szansa, że wydadzą naprawdę dobry album.

To jeszcze nie słyszałeś całego?? ;)
Paczki z głów!

Offline Mat

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 585
  • Join the Dark Side and get a free cookie!
Teraz jest szansa, że wydadzą naprawdę dobry album.

To jeszcze nie słyszałeś całego?? ;)
Ja grzeczny jestem i poczekam na płytkie :)

Offline DeathMaster

  • Pr0
  • Wiadomości: 712
  • Holy Target \,,/
    • MySpace
Tez juz bym chciał z CDka zapodac,nigdy nie byłem jakims fanem Deftones i efektu WoW nie miałem na punkcie ich nagran ale im wiecej czasu spedzam z tymi nowymi kawałkami tym wieksze mam przekonanie ze tworza one nie tyle dobra co genialna płyte. W kazdym aspekcie wszystko sie zgadza,od doskonałych kompozycji przez dramaturgie albumu na brzmieniu konczac wszystko tworzy imponujaca całosc i dzisiaj np.jak słuchałem stwierdziłem co ona taka krótka kurcze? No w sumie nie całe 40 minut ale mineło mi jak 15cie ale to i tak dopiero moj poczatek z tym krazkiem i wiem ze jeszcze duzo przyjemnosci poczerpie z jego słuchania  ;)
« Ostatnia zmiana: 16 Kwi, 2010, 01:23:39 wysłana przez DeathMaster »
Sie.. sie.. sie..

Offline Mat

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 585
  • Join the Dark Side and get a free cookie!
Tez juz bym chciał z CDka zapodac,
No ja właśnie czekam na oficjalną premierę. Efektu wow nie przewiduję ale liczę na porządny album...

Offline Page_Hamilton

  • Pr0
  • Wiadomości: 863
Ja nadal mam nadzieje, ze ta plyta to fake :D :D :D
wearehelp.bandcamp. com

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 761
Ja nadal mam nadzieje, ze ta plyta to fake :D :D :D

A ja nadzieję Cię na p(ł)ytę i będę robił fake-fake! :D

                                                                 *  *  *

Słuchajta! Nie wiedziałem, że moje Panie, mieszkające ze mną, mają krążek Diamond Eyes już od paru miesięcy! Były o wiele szybsze ode mnie, od Pana Torrenta, ba! nawet od samych Deftones!
Szacun!!!



(przy okazji: można się domyślić co zainspirowało tytuł płyty ;). Może Chino podpatrzył to u swojej laski? Pośrednio dowodzi to, że nasz Chino nie jest homo. Niestety!... Ale! Może dowodzić także czegoś dokładnie odwrotnego! :D)

A płyta niezmiennie zajebista!
Paczki z głów!

Offline Voitas

  • Gaduła
  • Wiadomości: 108
http://www.ultimate-guitar.com/contests/deftones_contest.html


panowie do roboty!.....walimy wszyscy kowery ktoś musi ją wygrać!! :D

Offline deely

  • Gaduła
  • Wiadomości: 489
    • deely.bandcamp.com
Był ktoś wczoraj w Pradze na koncercie?
Koncercik był zajebisty! Kawałki chyba ze wszystkich płyt, Chino nawet nie fałszował, a Stefek zmieniał swoje esp'ki prawie co kawałek i w sumie naliczyłem się chyba pięciu B-8 podczas tego koncertu :)

EDIT

Sporo już filmików na sieci z tego koncertu (całkiem fajna jakość)


Offline Mat

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 585
  • Join the Dark Side and get a free cookie!
Był ktoś wczoraj w Pradze na koncercie?
No ja byłem parę tygodni temu na koncercie w Londynie (MTV Presents). Maksymalnie wyjebany koncert, faktycznie Stefan ciagle wiosła zmienial. Co ciekawe basista MacBooka z Guitar Rigiem podpina pod końcówkię mocy. Fajnie to brzmiało!

Offline Andy

  • Gaduła
  • Wiadomości: 440
  • Everybody jumps from the sound of a shotgun
    • www.atanband.com
..Chino teraz zajebiscie spiewa na zywo..(nauczyl sie w koncu:)), a Stefek..hmm..2 tygodnie temu na Download Festiwal obok Toma Morello to byl najlepiej brzmiacy gitarzacy..pasmo i "ziarno" szerokie w Chuuuj..do tego very tight :headbang:

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
64 Odpowiedzi
19611 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 05 Wrz, 2011, 10:16:46
wysłana przez wuj Bat
Deftones - Koi No Yokan

Zaczęty przez Voitas « 1 2 3 » Muzyka

55 Odpowiedzi
12603 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 24 Lis, 2012, 22:34:28
wysłana przez admaxo
5 Odpowiedzi
1725 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 18 Lis, 2012, 19:44:46
wysłana przez Lukas
Nowe Deftones

Zaczęty przez bandit112 Muzyka

18 Odpowiedzi
6478 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 24 Kwi, 2016, 13:18:00
wysłana przez pawianus1942
0 Odpowiedzi
750 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 17 Mar, 2023, 14:06:15
wysłana przez Rot