Autor Wątek: Wiesci od Deftones - Chi, Eros  (Przeczytany 21940 razy)

Offline terrormuzik

  • Zamula nawet jesion
  • Pr0
  • Wiadomości: 2 716
mi się podoba, ale mam nadzieję że to nie najlepszy utwór z płyty ;)

Offline Page_Hamilton

  • Pr0
  • Wiadomości: 863
ujecia laseczki ladniejsze niz cala piosenka :)
wearehelp.bandcamp. com

Offline Voitas

  • Gaduła
  • Wiadomości: 108
gdyby nie ujęcia z tą lasencją to by było podobne do "be quiet..." co jest dziwne bo podobno Chino nie nawidzi tego klipu. Tak czy siak! Deftones 'rzondzom'!  :headbang: :D

polecam videła z jakiegoś festivalu Area 4, super jakość no i chudszy Chino w dobrej formie (że o 6,7,8 Stefanach nie wspomnę) :D


Offline maślak

  • Pr0
  • Wiadomości: 620
    • lowtide
pierdolicie. fajny jest.
+1

Offline Page_Hamilton

  • Pr0
  • Wiadomości: 863
Singiel wyciekl, Diamond Eyes.
wearehelp.bandcamp. com

Offline Voitas

  • Gaduła
  • Wiadomości: 108
oł men! już widzę że płytka będzie w pytkę :D zrobiłem sobie playliste - rocket skates, diamond eyes :P

fenks for info!

Offline Page_Hamilton

  • Pr0
  • Wiadomości: 863
Super ta nowa plyta...
ale gitara brzmi jakby sie wydobywala z kibla
« Ostatnia zmiana: 19 Mar, 2010, 12:59:13 wysłana przez Page_Hamilton »
wearehelp.bandcamp. com

Offline DeathMaster

  • Pr0
  • Wiadomości: 712
  • Holy Target \,,/
    • MySpace
Tiaaaa... nowa płyte dostepna juz w niektórych sklepach tych,sucham se właśnie..


edit: Brzmienie ósemeji mnie niszczy,czad!
« Ostatnia zmiana: 19 Mar, 2010, 13:47:08 wysłana przez DeathMaster »
Sie.. sie.. sie..

Offline Voitas

  • Gaduła
  • Wiadomości: 108
Dzięki DeathMaster skróciłeś moje cierpienia w oczekiwaniu i poprawiłeś humor na cały miesiąc! nie wytrzymałem i poszukałem tego przecieku na RSach........płyta po prostu miażdży! dawno tak nie miałem, że po pierwszym przesłuchaniu albumu od razu go uwielbiałem :D Deftones w świetnej formie, a Stefan chyba nie zejdzie już poniżej ośmiu strun! Przeczad! Ósemki wymiatają! Chyba sobie kupię! :P

Offline DeathMaster

  • Pr0
  • Wiadomości: 712
  • Holy Target \,,/
    • MySpace
ja chyba tez se kupie chociaz wiem ze my przy stefku to bedziemy pierdziec tym ósmym string'iem a nie brzmiec  :P
Sie.. sie.. sie..

Offline valentine

  • Gaduła
  • Wiadomości: 395
wiedzialem od poczatku ze ta plyta bedzie bardzo dobra. kurde zakochalem sie. mam teraz doladowanie do matury :P. jedyne teraz o co sie martwie to korn, bo "my time" jest jakies takie :facepalm:

Offline terrormuzik

  • Zamula nawet jesion
  • Pr0
  • Wiadomości: 2 716
Wczoraj chwile posluchalem nowej plyty i faktycznie- 8 brzmi zajebiscie, bujajace rify, wokal w swietnej formie. Kolejna bardzo dobra plyta :)

Offline Donnie

  • Pr0
  • Wiadomości: 642
  • Albo rybki, albo pipki
Zajebisty kawałek !! Mi przypomina Minerve (nazywaną czasem też minetą). Jeden z moich ulubionych numerów..
skąd macie płytke?!!

Offline DeathMaster

  • Pr0
  • Wiadomości: 712
  • Holy Target \,,/
    • MySpace
jaka płytke? Jeszcze jej nie ma na rynku to skad ja mamy mieć?  :szukaj: :google:
Sie.. sie.. sie..

Offline Maro

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 90
Wpisz w google: site:megaupload.com deftones diamond, dalej poradź sobie sam ;)

Płyta brzmieniowo jest świetna, fanem Deftones nie jestem ale te kompozycje bardzo mi podchodzą!

Offline Donnie

  • Pr0
  • Wiadomości: 642
  • Albo rybki, albo pipki
wyje...! :)

Polecam Deftones na domowe randki 1x1...jeżeli Twoja dziewczyna dostaje konwulsji przy Twojej ulubionej muzyce, pusc jej deftones, efekt gwarantowany...:)
Za to 'coś' zawsze ich uwielbiałem i słyszę ,że nadal to jest.

Offline Aston

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 971
    • Kanał YouTube
Pierwsza ich płyta, która mi się prawie z miejsca spodobała. Wery najs!

Ej ludzie - ten sound to JMP-1? sam?

Offline dom?n

  • tytuł srytuł
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 998
  • volvoRWD.pl
    • Robię grafiki
kiedys naczytalem sie ze w studio Stefan uzywa "80-watt Celestion speakers" a live "75-watt Celestion speakers", i to wszystko co pamietam, ale jedyne 80W Celestion ktore mi wtedy przyszly do glowy to Classic Lead CL80.
Łe tej.

Offline Aston

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 971
    • Kanał YouTube
Tzn mi chodziło o to, czy on coś przed JMP-1 miał. No i czy to brzmienie jest na JMP-1 (rozumiem, że tak). Ciekawe, myślałem, że nie da się ukręcić takiego fajnego sałndu na marszalu.

Offline dom?n

  • tytuł srytuł
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 998
  • volvoRWD.pl
    • Robię grafiki
z tego co pamietam to Stefan ma z Marshallami po drodze, a zreszta moim zdaniem to wzmak jest tylko jednym z elementow ktory mozesz kompletnie zmodyfikowac dobierajac paczke, gitare (w tym drewno i pickupy), dopalacz przed piecem, w ogole efekty, i tak dalej i tak dalej i tak dalej.

nie wiem czy wielu jest ludzi ktorzy przychodza z jednym setupem do studia i na nim nagrywaja caly material, ale jakos nie chce mi sie wierzyc... ze wiecej niz polowa tak robi. my - male szeregowe gitarzysty - mamy potezny wybor kazdego z tych elementow, a co dopiero gadac o takich ludziach ktorzy nie maja nawet najmniejszego ograniczenia w postaci pieniedzy. ani tym bardziej ograniczenia w postaci dostepnosci czegokolwiek.

dolicz teraz do tego to, ze sound nagrania ksztaltuja jeszcze mikrofony, preampy (nawet dobor stolu mikserskiego to chyba jest jakis uberczad i potezna roznica). do tego jeszcze sama realizacja, mastering, i to na takim poziomie ze my nawet tego do konca nie ogarniamy. z calym szacunkiem dla Lorda, ale mysle ze on tez nie ogarnia do konca (:*).

yyy... a tak w skrocie, to ja przestalem wierzyc ze jak sobie kupie taki sam setup to bede brzmial podobnie do artysty X albo Z na plycie Z albo V. jesli mowimy o tym ze kupie sobie Mese DR, to moge oczekiwac ze zabrzmie jak 75% archetypow brzmienia Mesy DR, ale jak juz bawimy sie w mniej standardowe rzeczy (a JMP-1 to dla mnie jest cos w ten desen), to wchodzimy w nieskonczonosc.
Łe tej.

Offline DeathMaster

  • Pr0
  • Wiadomości: 712
  • Holy Target \,,/
    • MySpace
dokładnie  :P
Sie.. sie.. sie..

Offline Radek M

  • Sith Lord
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 484
  • "[pause] These go to eleven"
Bardzo fajna plytka!
No pain No gain !

Offline mondomg

  • Uroczy Troll Maruda
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 293
    • mondomg blog
( Obraz usunięty.)



:)
Spoiler

Offline Musza

  • Pr0
  • Wiadomości: 3 163
Udana płytka, nie wiem czy nie lepsza od SNW. Fajnie że ciągle wnoszą coś nowego zachowując przy tym swój niepowtarzalny styl.
facebook.com/Musza.MorningWood

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 751
Stefcio udowodnił, że:

- osiem strun to nie musi być pusty onanizm
- osiem strun to nie tylko djenty
- osiem strun może robić klimat, a nie tylko być do szarpania (czego się obawiałem, jw)

Tak więc - Stef, Ty to masz łeb! ;) Płytka - zaiste - w cipkę!
Paczki z głów!

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
64 Odpowiedzi
19602 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 05 Wrz, 2011, 10:16:46
wysłana przez wuj Bat
Deftones - Koi No Yokan

Zaczęty przez Voitas « 1 2 3 » Muzyka

55 Odpowiedzi
12570 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 24 Lis, 2012, 22:34:28
wysłana przez admaxo
5 Odpowiedzi
1724 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 18 Lis, 2012, 19:44:46
wysłana przez Lukas
Nowe Deftones

Zaczęty przez bandit112 Muzyka

18 Odpowiedzi
6474 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 24 Kwi, 2016, 13:18:00
wysłana przez pawianus1942
0 Odpowiedzi
723 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 17 Mar, 2023, 14:06:15
wysłana przez Rot