Autor Wątek: Wymana elektroniki w RG7, gdzie znaleźć części?  (Przeczytany 2347 razy)

Offline Mick

  • Prawie użytkownik
  • Wiadomości: 25
Planuję małą modernizację elektroniki mojego RG7420, poza zmianą pickupów chcę wsadzić 3-pozycyjny przełącznik zamiast standardowego 5-cio, zmienić potencjometr volume i zaekranować całość.

Moje pytanie: gdzie w Polsce można teraz kupić dobrej jakości części, najlepiej militarne (czyli pot, switch, przewody)?
I czy tak naprawdę opłaca się wymieniać przewody? Czy te standardowe są na tyle ok że nie warto się tym przejmować?

Trochę ostatnio wypadłem z obiegu i nie jestem w temacie, więc proszę na mnie nie krzyczeć  ;)

Offline Pan Sinner

  • MrWhosyourdaddybitch
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 741
  • Miałki!
    • Torg
Moje pytanie: gdzie w Polsce można teraz kupić dobrej jakości części, najlepiej militarne (czyli pot, switch, przewody)?

Nigdzie! Najbliżej niemcy, ja się zaopatrzam w takie częściw singlecoil.com, koleś oczywiście mówi po angielsku i niemiecku, bardzo sympatyczny i ma zajebisty customer support. Ceny baaardzo wysokie

I czy tak naprawdę opłaca się wymieniać przewody? Czy te standardowe są na tyle ok że nie warto się tym przejmować?


Nie opłaca się, nie za kilkanaście euro za metr kabla, czy kondensator. Ludzie są głusi, ja wymieniam na topową elektronikę bo jestem lanserem i lubię mistycyzm ;) Mówię poważnie


Trochę ostatnio wypadłem z obiegu i nie jestem w temacie, więc proszę na mnie nie krzyczeć  ;)

Aaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaaaaaaaaaaaaaaa!!!!

Jestem też przekorny

Offline slayer-66669999

  • Gaduła
  • Wiadomości: 186
  • execute them all!
co za roznica jakiego kondensatora uzyjesz? Wazne zeby mial pojemnosc dobra, a kable byly w ekranach i dobrze polaczone razem. To tak jak z kablami, i tak nikt nie poczuje, ze grasz na kablu za 1500100900$. wszystko co potrzebne na stronie mayshopu jest.

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
3 Odpowiedzi
2503 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 06 Lip, 2009, 23:01:40
wysłana przez Pneumonia2
11 Odpowiedzi
4507 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 01 Lis, 2011, 21:07:56
wysłana przez sify11
4 Odpowiedzi
2039 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 10 Mar, 2015, 20:41:58
wysłana przez 2BeFree
14 Odpowiedzi
5674 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 13 Lut, 2016, 22:44:26
wysłana przez Johnny
4 Odpowiedzi
6128 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 01 Kwi, 2016, 17:46:45
wysłana przez Edlin