Autor Wątek: Zwroty towaru w Guitar Center  (Przeczytany 6773 razy)

Offline Vlad The Vampire

  • Gaduła
  • Wiadomości: 341
  • Djentelmen
Zwroty towaru w Guitar Center
« 22 Cze, 2009, 23:06:25 »
Witam! Jakie są warunki zwrotu towaru i jak sama procedura wygląda? Pytam ponieważ chcę sobie kupić via net w Guitar Center jedno urządzonko, a nie jestem pewien czy mi spodoba się do końca i liczę się z tym, że będę chciał je oddać. Na stronie guitar center nie znalazłem szczegółowych informacji na ten temat. Podzielcie się wiedzą. ;)

Offline James Dean

  • Pr0
  • Wiadomości: 841
  • Ich liebe Lizol
Odp: Zwroty towaru w Guitar Center
« Odpowiedź #1 22 Cze, 2009, 23:08:21 »
masz 10 dni na oddanie bez podania przyczyny

Offline irycio

  • Prawie użytkownik
  • Wiadomości: 48
Odp: Zwroty towaru w Guitar Center
« Odpowiedź #2 22 Cze, 2009, 23:29:11 »
Ale musi byc zapakowany i bez sladow uzycia. Jezeli bedziesz mial zamiar odeslac to najlepiej napisz do nich maila, ze odsylasz (zapisz w wyslanych) i niech Ci odpisza (zadzwon, jesli nie odpisza :P), a potem wyslij i czekaj na zwrot kasy. Z tym pisaniem pewnie nie ma potrzeb, ale jakby ktos komus bruzdzil, to dobrze miec maile, ktore potwierdza Twoja wersje.

Offline James Dean

  • Pr0
  • Wiadomości: 841
  • Ich liebe Lizol
Odp: Zwroty towaru w Guitar Center
« Odpowiedź #3 22 Cze, 2009, 23:31:40 »
Najlepiej to napisz do nich jeszcze przed zakupem, bo rzeczywiscie na ich stronie nie ma informacji o zwrotach ani reklamacji.

Cytuj
Jeszcze przed dokonaniem zakupu lub zawarciem umowy konsument powinien otrzymać dane dotyczące m.in.: przedsiębiorcy (pełna nazwa oraz siedziba), całkowitej ceny lub wynagrodzenia obejmującego wszystkie składniki, a w szczególności cła i podatki, zasad zapłaty w tym kosztów, terminów i sposobu dostarczenia, uprawnieniu do odstąpienia od umowy w terminie 10 dni, miejsca i sposobu składania reklamacji oraz prawie wypowiedzenia umowy. Informacje te przedsiębiorca powinien potwierdzić na piśmie. Jeśli tego nie zrobi konsument ma trzy miesiące, a nie 10 dni, na odstąpienie od umowy.


http://www.prawo.egospodarka.pl/37885,Zakupy-online-mozliwy-zwrot-towaru,2,84,1.html

Offline Vlad The Vampire

  • Gaduła
  • Wiadomości: 341
  • Djentelmen
Odp: Zwroty towaru w Guitar Center
« Odpowiedź #4 23 Cze, 2009, 00:14:30 »
Właśnie się zorientowałem, że do Guitar Center mam bardzo blisko i mogę to jednak kupić tradycyjną metodą. Jaki ten świat mały...
« Ostatnia zmiana: 23 Cze, 2009, 00:17:39 wysłana przez Vlad The Vampire »

Offline James Dean

  • Pr0
  • Wiadomości: 841
  • Ich liebe Lizol
Odp: Zwroty towaru w Guitar Center
« Odpowiedź #5 23 Cze, 2009, 00:18:30 »
Jak kupisz tradycyjnie to nie bedziesz mogl tego zwrocic

Offline Vlad The Vampire

  • Gaduła
  • Wiadomości: 341
  • Djentelmen
Odp: Zwroty towaru w Guitar Center
« Odpowiedź #6 23 Cze, 2009, 00:19:34 »
A dlaczego? Te 10 dni wtedy nie działa?

Offline James Dean

  • Pr0
  • Wiadomości: 841
  • Ich liebe Lizol
Odp: Zwroty towaru w Guitar Center
« Odpowiedź #7 23 Cze, 2009, 00:22:37 »
Nie, 10 dni obowiazuje tylko w sprzedazy poza siedziba lub przedstawicielstwem itp czyli tylko wysylkowo lub akwizycja. Jak kupisz (lub odbierzesz i zaplacisz) bezposrednio u nich to nie ma przepisu ktory pozawala na zwrot. Tylko ich dobra wola

Offline terrormuzik

  • Zamula nawet jesion
  • Pr0
  • Wiadomości: 2 716
Odp: Zwroty towaru w Guitar Center
« Odpowiedź #8 23 Cze, 2009, 00:30:04 »
Ale jak zapytasz przed zakupem to może się zgodzą na zwrot, parę razy tak robiłem (w innym sklepie)

Offline Vlad The Vampire

  • Gaduła
  • Wiadomości: 341
  • Djentelmen
Odp: Zwroty towaru w Guitar Center
« Odpowiedź #9 23 Cze, 2009, 00:32:09 »
To pogadam z nimi, może dadzą mi 3 dni na testy.

Offline James Dean

  • Pr0
  • Wiadomości: 841
  • Ich liebe Lizol
Odp: Zwroty towaru w Guitar Center
« Odpowiedź #10 23 Cze, 2009, 00:34:02 »
To napisz test :D

Offline Vlad The Vampire

  • Gaduła
  • Wiadomości: 341
  • Djentelmen
Odp: Zwroty towaru w Guitar Center
« Odpowiedź #11 23 Cze, 2009, 00:36:22 »
Spoko, myślę, że to urządzenie u mnie zostanie na dłużej mimo wszystko, po prostu wolę mieć wyjście awaryjne w razie jakby nie spełniło oczekiwań. Mowa tu o tym: http://guitarcenter.pl/catalog/line-6/studio/karty-dzwiekowe/zewnetrzne/line-6-pod-studio-gx .

Offline terrormuzik

  • Zamula nawet jesion
  • Pr0
  • Wiadomości: 2 716
Odp: Zwroty towaru w Guitar Center
« Odpowiedź #12 23 Cze, 2009, 00:49:36 »
mam i teraz sobie nie wyobrażam życia bez tego :D. Wydawało mi się początkowo że granie tylko przy kompie jest z dupy ale w sumie itak nigdzie więcej nie ćwiczę. Muszę tylko kupić monitory aktywne do niego..

Offline Vlad The Vampire

  • Gaduła
  • Wiadomości: 341
  • Djentelmen
Odp: Zwroty towaru w Guitar Center
« Odpowiedź #13 23 Cze, 2009, 00:57:15 »
Jak oceniasz tam ciężkie przestery na PM? Jak clean? I jak wychodzi udawanie vintage marshalla?

Offline terrormuzik

  • Zamula nawet jesion
  • Pr0
  • Wiadomości: 2 716
Odp: Zwroty towaru w Guitar Center
« Odpowiedź #14 23 Cze, 2009, 01:04:02 »
Wiesz co ja w sumie ustawiłem sobie jedno brzmienie i jego używam :P (http://forum.sevenstring.pl/tworczosc-uzyszkodnikow/moj-pierwszy-%27mix%27/) A na klinie nie potrafię grać. Ale jak chcesz mogę w łikend coś ponagrywać na interesujących Cię symulacjach

Offline Vlad The Vampire

  • Gaduła
  • Wiadomości: 341
  • Djentelmen
Odp: Zwroty towaru w Guitar Center
« Odpowiedź #15 23 Cze, 2009, 01:09:52 »
Wiesz co ja w sumie ustawiłem sobie jedno brzmienie i jego używam :P (http://forum.sevenstring.pl/tworczosc-uzyszkodnikow/moj-pierwszy-%27mix%27/) A na klinie nie potrafię grać. Ale jak chcesz mogę w łikend coś ponagrywać na interesujących Cię symulacjach
Byłbym bardzo wdzięczny. Interesuje mnie przede wszystkim gęsty PM (Trivium), funkowy clean i takie marshallowe brzmienie (RHCP, AC/DC, Guns'n'Roses), poza tym Pink Floydowe klimaty. Jak nagrasz to daj koniecznie znać. Pzdr i dzięki z góry!
« Ostatnia zmiana: 23 Cze, 2009, 01:11:50 wysłana przez Vlad The Vampire »

Offline terrormuzik

  • Zamula nawet jesion
  • Pr0
  • Wiadomości: 2 716
Odp: Zwroty towaru w Guitar Center
« Odpowiedź #16 23 Cze, 2009, 01:13:18 »
Nagram ale w łikend bo teraz w sumie powinienem się uczyć na egzamin z grafiki na jutro.. goddammit!

Offline Vlad The Vampire

  • Gaduła
  • Wiadomości: 341
  • Djentelmen
Odp: Zwroty towaru w Guitar Center
« Odpowiedź #17 23 Cze, 2009, 01:15:49 »
To powodzenia życzę. Ja dziś zdałem ostatni egzamin i szczęśliwie rozpocząłem wakacje. ;)

Offline terrormuzik

  • Zamula nawet jesion
  • Pr0
  • Wiadomości: 2 716
Odp: Zwroty towaru w Guitar Center
« Odpowiedź #18 23 Cze, 2009, 01:17:12 »
ja mam jeszcze 2 i 2 zaliczenia i pewnie coś jeszcze na wrzesień i warunek więc nie jest za ciekawie.. Ale w piątek też zaczynam wakacje ;)

Offline Budzan

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 084
Odp: Zwroty towaru w Guitar Center
« Odpowiedź #19 23 Cze, 2009, 06:59:33 »
ja kupowlaem w GC chorus, ktory jednak mi nie podpasil, zadzwonilem ze mi nie pasuje i chcialbym zwrocic, nie bylo problemu. odeslalem na ich adres, w koperte wrzucilem napis ZWROT i napisalem numer konta.