Autor Wątek: Dellinger 7-String Fixed Bridge  (Przeczytany 18538 razy)

Offline DeathMaster

  • Pr0
  • Wiadomości: 712
  • Holy Target \,,/
    • MySpace
Dellinger 7-String Fixed Bridge
« 19 Cze, 2009, 00:57:39 »
Zabili mnie,zycie straciło sens..  :(
« Ostatnia zmiana: 19 Cze, 2009, 01:00:28 wysłana przez DeathMaster »
Sie.. sie.. sie..

Offline Andy

  • Gaduła
  • Wiadomości: 440
  • Everybody jumps from the sound of a shotgun
    • www.atanband.com
..dokladnie..mam identyczne odczucia...dostepne sa jeszcze na magazynach "stare" modele z Floyd-Rosem...chyba trzeba brac bo i tak ciezko o uzywki na Ebayu... :)

http://www.soundsgreatmusic.com/electric_guitars/guitarDetail.asp?prID=4579&pk=

Offline Pan Sinner

  • MrWhosyourdaddybitch
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 741
  • Miałki!
    • Torg
Na Ikebe są jeszcze dwa. Powiem szczerze, że po sprzedaniu JP7 myślałem właśnie o tej...

Offline Martens_emenems

  • Pr0
  • Wiadomości: 612
  • innowacja
Zabili mnie,zycie straciło sens..  :(

Ten natural miażdży.
Djent się skończył, zanim się zaczął, a hard rock jest wieczny.

Offline DeathMaster

  • Pr0
  • Wiadomości: 712
  • Holy Target \,,/
    • MySpace
Na Ikebe są jeszcze dwa. Powiem szczerze, że po sprzedaniu JP7 myślałem właśnie o tej...
wiesz oni wogóle przestali robic  Dellinger'a 7 z floydem,nie wiem dlaczego ale pewnie nie wszyscy beda z tego faktu zadowoleni  :-\  Ja akurat mam to gdzies i jak zobaczyłem ten stały most to popusciłem w majty,ale jak zobaczyłem cene tych dziwek to miałem łzy w oczach i chodze teraz jak struty  :(
Sie.. sie.. sie..

Offline Drevniak

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 320
  • I'm the black kozioł of your przeznaczenie
nie lubie floydow, mialem teraz omijam z daleka, cena wioseł faktycznie bolesna 10k khmm... ale ten natural piękny
 
"Kobiety tak mają ponieważ niedorozwój emocjonalny często idzie w parze z niedorozwojem intelektualnym. "

Offline terrormuzik

  • Zamula nawet jesion
  • Pr0
  • Wiadomości: 2 716
gdyby nie te główki to wyglądałyby jak zwykłe najzwyklejsze gitary.. Faktycznie wysoka cena. I nie lubię tych markerów. A co do mostu.. Wolę stały most.

Offline Pan Sinner

  • MrWhosyourdaddybitch
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 741
  • Miałki!
    • Torg
Na Ikebe są jeszcze dwa. Powiem szczerze, że po sprzedaniu JP7 myślałem właśnie o tej...
wiesz oni wogóle przestali robic  Dellinger'a 7 z floydem,nie wiem dlaczego ale pewnie nie wszyscy beda z tego faktu zadowoleni  :-\  Ja akurat mam to gdzies i jak zobaczyłem ten stały most to popusciłem w majty,ale jak zobaczyłem cene tych dziwek to miałem łzy w oczach i chodze teraz jak struty  :(

Wiem, że przestali je robić. Nie schodzą im

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 755
Szczerze? Za co tyle płacić? Za inwencję projektanta główki parę lat temu?
Paczki z głów!

Offline Pan Sinner

  • MrWhosyourdaddybitch
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 741
  • Miałki!
    • Torg
Szczerze? Za co tyle płacić? Za inwencję projektanta główki parę lat temu?

Bez sensu pitolenie...

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 755
Może - ale im więcej przyglądam się tym gitarom - tym bardziej mnie to ciekawi.
Paczki z głów!

Offline purpleman

  • zbananowany
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 025
  • hie hie hie
Te główki są paskudne.
"grałeś kiedyś w samoloty?"

Offline Drevniak

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 320
  • I'm the black kozioł of your przeznaczenie
Te główki są paskudne.


właśnie wysłałem maila do bin Ladena zeby ci cosik podłożył za herezje które głosisz innowierco ;)
"Kobiety tak mają ponieważ niedorozwój emocjonalny często idzie w parze z niedorozwojem intelektualnym. "

Offline purpleman

  • zbananowany
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 025
  • hie hie hie
Nie podoba mi się to gdzie są umiejscowione te trzy klucze od najgrubszych strun, przez to ta główka wygląda ułomnie. Mogli by je dać bliżej siodełka. Ale ten fajfus zagięty jest spoko ;)
"grałeś kiedyś w samoloty?"

Offline Radek M

  • Sith Lord
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 484
  • "[pause] These go to eleven"
Moze i ciekawe, ale nie dal bym 10k za gitare wygladajaca tak estraordynarnie zwyczyjnie. No nic nie ma w niej nieasamowitego, oprocz ciekawej glowki. Nawet pikapy nie zachecaja, bo tak naprawde ja np. nie wiem zupelnie czego sie po nich spowdziewac. Markery osobiscie uwazam za brzydkie. Niestety ale jakies zegareczki do mnie nie trafiaja. Do tego mostek fixed..co tez mnie nie zacheca. I nie ma zadnych bajerow, prosta jak konstrukcja cepa. za taka kase,to nie jest plus.

10k i ani jakichs fajnych drewienek, ani naprawde ciekawego wygladu(umowmy sie, natural to tez nie jest zbyt drogie ani ciekawe wykonczenie). Ja jestem na nie. Gdyby intrument kosztowal 6k, to w sumie czemu nie, taka kasa biorac pod uwage to co slyszy sie o caparisonach byla by uczciwa.
No pain No gain !

Offline James Dean

  • Pr0
  • Wiadomości: 841
  • Ich liebe Lizol
Takie gadanie, dopoki nie bede mial w rece Dellingera to nie bedzie wiedzial czy te 2500 euro to duzo czy malo.

Offline Radek M

  • Sith Lord
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 484
  • "[pause] These go to eleven"
Ja nie wiem czy takie gadanie. Przeciez za wyglad sie slono placi i kazdy o tym wie.Topowe PRSy tyle kosztuja bo sa ladne, a wcale nie graja lepiej od modeli tanszych(wielu uwaza nawet ze takie CE pre sa najlepiej brzmiacymi PRSami, a to nawet nie jest zwykly glupi Custom bez ten topa). Ta gitarka kosztowala by pewnie u nas kolo kulkunastu tysiecy, czyli pewnie podobnie co moj steff. I o ile steff z racji pewnych swoich przymiotow do mnie trafia to ten caparison ni chu chu. Juz pomijam fakt, ze za steffa w zyciu, absolutnie nigdy nie dal bym kasy jaka wola producent. No ale wiadomo kwestia gustu, to jest tylko moje zdanie.

Przerzucilem juz pare gratow i wiem tyle, ze drogie gitary graja bardzo dobrze, natomiast najczesciej gitary bardzo drogie graja tak samo dobrze, ale kosztuja w chooy wiecej z racji tego ze sa dokladniej wykonane, badz ciekawiej wygladaja. Tyle.
« Ostatnia zmiana: 19 Cze, 2009, 15:05:16 wysłana przez Radek M »
No pain No gain !

Offline James Dean

  • Pr0
  • Wiadomości: 841
  • Ich liebe Lizol
Z tego co widze to jeszcze nikt nie napisal o tym jak sie gra na caparisonie, czyli mniemam ze nikt na tym niegral.
Zatem dyskutowac mozna tylko o tym jak wyglada na papierze, a nie ile powinna kosztowac.

Offline Radek M

  • Sith Lord
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 484
  • "[pause] These go to eleven"
No dobra stary, ale wierzysz ze ich wycinarki CNC sa lepsze od wycinarek Music Mana albo jakiejs innej wiadacej firmy? Albo ze maja lepsze drewna? Bo ja jakos nie.

Oczywiscie tak se pierdolimy o specce bez sensu, ale te informacje jako wstepnie, mnie osobiscie nie przekonuja i nie sklaniaja do zainteresowania sie tym wioslem.
No pain No gain !

Offline James Dean

  • Pr0
  • Wiadomości: 841
  • Ich liebe Lizol
Moze te Caparisony graja jak gitary za $100 a mozne jak za $10 000. Poki co w nic nie wierze.

Offline DeathMaster

  • Pr0
  • Wiadomości: 712
  • Holy Target \,,/
    • MySpace
Takie gadanie,wkurwia mnie to ze wiekszosc z was zaczyna oceniac instrumenty jak towary z półek w markecie. Klucze nie tu,kropka nie tam,głowka nie taka czy sraka.. Co to kuerwa ma byc?!
Niektóre rzeczy sie bardziej czuje niz wie,chuj mnie obchodzi czy gitara ma fajerwierki czy nie. Gowniarzeria normalnie sie zrobiła,bo na dyskusje estetów tez to nie wyglada. Gitara ma sluzyc do czego? Do klezmerowania? moze ale dla wiekszosci z nas to chyba narzedzie do przetworzenia naszych emocji,próby uplastycznienia tego co czujemy w dzwiekach i wtedy tak naprawde takie pierdoły sa bez znaczenia czy ma kropke tu czy tam. Czasami patrze na gitare i chocia nie miałem jej w reku to cos ma takiego w sobie co intryguje chociaz nie mam pojecia co to jest i to tak jest z tym Caparisone'em. W dupie mam ile kosztuje,patrze i cos mnie łamie i gdybym miał taka kase to bym ja kupił bez zastanowienia bo tak czuje i chuj :angel:
Sie.. sie.. sie..

Offline tomus

  • Gaduła
  • Wiadomości: 291
Zajebiste te gitarki!!!!!!!!!!!! Ciekawe jak stoją ceny z tremolem w tych wiosełkach...?

Offline James Dean

  • Pr0
  • Wiadomości: 841
  • Ich liebe Lizol
Nie ma dellingerow 7 z tremolem.

Offline nikt

  • Jeń Lebany
  • Administrator
  • Wiadomości: 4 199
Takie gadanie,wkurwia mnie to ze wiekszosc z was zaczyna oceniac instrumenty jak towary z półek w markecie. Klucze nie tu,kropka nie tam,głowka nie taka czy sraka.. Co to kuerwa ma byc?!
Niektóre rzeczy sie bardziej czuje niz wie,chuj mnie obchodzi czy gitara ma fajerwierki czy nie. Gowniarzeria normalnie sie zrobiła,bo na dyskusje estetów tez to nie wyglada.

nie pajacuj moze , co??

jak ktos ma wywalic 10tys zl na gitare to ma byc taka jak chce i jesli mu sie nie podoba albo uwaza ze w tej cenie moze miec cos lepsze (a moze miec bardzo duzo na tej polce cenowej) to to uszanuj a nie jedz po nim tylko dlatego ze nie podoba mu sie gitara ktora Tobie przypadla do gustu

chyba ze masz w dupie i mozesz rzucac po 10 papiera na lewo i prawo to wtedy jedynie ta czesc Twojej wypowiedzi ma sens. w innym wypadku to dla mnie bicie piany
"Government is not the solution to our problem; government IS the problem." Ronald Reagan

Offline mondomg

  • Uroczy Troll Maruda
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 293
    • mondomg blog
Z początku pomyślałem - główka inna. korpus jak korpus.
ale zaraz potem - Jak by się na tym grało?

Rzeczywiście, temat Caparisonów na nowo mnie zaintrygował, zwłaszcza, że nigdy na żadnym nie grałem, a jedynie słyszałem na koncercie Symphony X (czyli kupa się dowiedziałem). 10tys. to dużo, ale gdybym miał się tym kierować, to nawet nie spojrzałbym na Radkowego Steffa, bo wygląda tak sobie, mało oryginalnie etc. ale jak już zagrałem to urwało mi mosznę.

Bo z gitarami jak z laskami, nie zainteresujesz się nią, jeśli Cię przynajmniej trochę nie zafascynuje wyglądem. No, chyba, że pogadasz sobie z nią najpierw na czacie (ale to tak jak ze słuchaniem próbek na YT ;)).

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
37 Odpowiedzi
21336 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 26 Lut, 2009, 23:09:05
wysłana przez Aston
7 Odpowiedzi
4277 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 20 Paź, 2008, 22:35:09
wysłana przez BartekL
1 Odpowiedzi
2315 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 12 Lis, 2009, 11:02:55
wysłana przez DeathMaster
2 Odpowiedzi
2651 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 18 Sty, 2012, 10:34:19
wysłana przez kain999
[FIXED] Bleed

Zaczęty przez sharpi Muzyka

2 Odpowiedzi
1372 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 19 Sie, 2012, 16:00:12
wysłana przez sharpi