Autor Wątek: Jak ściągnąć Schecter C7 Hellraiser?  (Przeczytany 24391 razy)

Offline DeathMaster

  • Pr0
  • Wiadomości: 712
  • Holy Target \,,/
    • MySpace
Sie.. sie.. sie..

Offline m4ody

  • Pr0
  • Wiadomości: 516
    • http://www.rotengeist.pl
http://cgi.ebay.com/SCHECTER-HELLRAISER-C-7-7-STRING-GUITAR-ACTIVE-EMG-BCH_W0QQitemZ130147955681QQihZ003QQcategoryZ121166QQcmdZViewItem

Tu masz za tą samą cenę z wysyłką do Polski free. Dodatkowo doliczasz na miejscu 3% cło + 22%VAT

Ten gościu w ogóle ma czasami bardzo tanie schectery. Ostatnio hellrisera z dwoma odpryskami lakieru miał za 500$
Leweoczkomisiarysia

Offline zameryki

  • Prawie użytkownik
  • Wiadomości: 19
    • 7ki 8ki i inne mostki Kahlera
to jest niezle zapotrzebowanie na to
dostepny bedzie w czerwcu
$749.00 
List Price: $1,069.00 Savings: $320.00(29%)
   Backordered: Available 06-06-2008

Offline Pan Sinner

  • MrWhosyourdaddybitch
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 741
  • Miałki!
    • Torg
m4ody, pamietasz nazwe usera z ebay?


Offline Pan Sinner

  • MrWhosyourdaddybitch
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 741
  • Miałki!
    • Torg
dzieki men, dokladnie o to!

Offline Tolein

  • Pr0
  • Wiadomości: 725
Szlag mnie tak trochę trafia jak widzę tam leworęczne gitary... :lol:
And if the band you're in starts playing different tunes
I'll see you on the dark side of the moon

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 751
A z jakiej okazji Cię i w co trafiają te leworęczniaki?
W innym wątku pisałem co nieco o doli gitarzysty typu "liwa rinka" - czyli m.in. mnie.
Jakbym sobie pierwszej gity sam nie zrobił (mam do dziś! wrzucę foty w galeryjkę) - to może bym dziś nie grał. Leworęczniaków jest jak na lekarstwo na rynku i same chujowe modele. Ja bym chciał ESP SC 8string... i co z tego, bo to niewykonalne... ???
Paczki z głów!

Offline Tolein

  • Pr0
  • Wiadomości: 725
Z jakiej okazji? Przez ostatnie 3 czy 4 miesiące ubiegłego roku oraz na samym początku bierzącego, Schecter w ogóle nie robił nowych gitar leworęcznych. A przynajmniej tak utrzymywali sprzedawcy z USA. Rozmawiałem z kilkoma, ten który był najbardziej rozmowny perorował mi jak to Schecterowi brakuje na rynku floydów, dlatego musiał zrezygnować z produkcji pobocznych modeli na jakiś czas, a przynajmniej do końca roku. I dlatego np. nie kupiłem sobie Hellraisera C7 FR. A teraz, jeśli wziąć pod uwagę kurs dolara i inne okoliczności, np. tego sprzedawcę, mógłbym mieć takiego HR za bagatela 2500 pln. Około. No i jak mnie ma szlag nie trafiać? :lol:
And if the band you're in starts playing different tunes
I'll see you on the dark side of the moon

Offline BartekL

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 549
  • "Ryjem will not play"
a wogóle ciekawi mnie czy da się bez pośredników w USA, sprowadzic coś do Polski, z www.musiciansfriend .com?

Offline Pan Sinner

  • MrWhosyourdaddybitch
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 741
  • Miałki!
    • Torg
juz sie dowiadywalem i niestety, nie... nie wysylaja poza USA i Kanade

Offline Nitram

  • Google Master Class
  • Pr0
  • Wiadomości: 535
  • Beerserker
Są takie firmy transportowe typu DOMA... Dzwonisz do nich... Mówisz, że przyjdzie do nich taka i taka paczka i żeby Ci ją wysłali do PLu takim i takim transportem... Z tego co słyszałem to nie jest dla nich problem i spokojnie takie usługi świadczą... To z forum Canona się dowiedziałem o takim sposobie wysyłania :) A wiecie coś na ten temat, że z Chin czy Japonii (prędzej Japonii) nie ma cła ani niczego przy wysyłce na wyspy?
Some day... She'll be moaning just like i want to...

Offline Tolein

  • Pr0
  • Wiadomości: 725
Mówiąc DOMA masz jak mniemam na myśli to:
www.doma.com.pl
Ta muzyczka w tle zabija... :) aż musiałem ruttera w tle wyłączyć... :lol:

A tak na poważnie, zna ktoś coś podobnego jak te wszystkie smartshippingi czy inne DOMA'y, które by działały w niemczech? Koszulki potrzebuję załatwić, a wyjazd mi się szykuje dopiero w czerwcu.
And if the band you're in starts playing different tunes
I'll see you on the dark side of the moon

Offline karaś

  • Gaduła
  • Wiadomości: 165
    • http://laggyluk.com
ile się czeka na taką gitę zza oceanu?
czaję się na schectera ale gadałem właśnie z ziomem który sprowadza z usa jakieś drogie cb radio i czeka już drugi miesiąc...

Offline Mery

  • Mr. Autorefresh
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 022
  • الحرية في سوريا
Zwykle około 1.5 miesiąca. Jak coś nie pójdzie, to nawet pół roku :(
www.baasa.pl - hałas, pomiary hałasu, mapy akustyczne, analizy akustyczne, projekty akustyczne, farmy wiatrowe, raporty oddziaływania na środowisko w zakresie hałasu, programy ochrony przed hałasem, akustyka budowlana, wibracje.

Offline karaś

  • Gaduła
  • Wiadomości: 165
    • http://laggyluk.com
ale syf :/

Online Dexterek

  • Fanboy Mesy w niepomiętej kurtce
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 838
  • Pan Mroku
DeathMaster jakiś tydzien-dwa tygodnie temu dostał swojego Schectera. Napisz do niego to ci powie ile czekał.
Mi dzisiaj wzięli jedną paczką do celnego zobaczymy jak zleci.
Od mojego basisty nowa gitara została wysłana w Kwietniu i jeszcze nie dotarła bo jest w celnym.
Ja na swojego Schectera czekał 4 dni(przesyłka)+9dni(celny).

Loteria.
Don't stick with your girl - that is gay and lame.
Rape some sluts who worship Satan's name!

Offline Meliton

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 66
a ten
jak ktoś wwozi coś takiego samolotem (znajomy) i deklaruje że to jego na przykład - to co, dopłaca coś?

Offline Mery

  • Mr. Autorefresh
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 022
  • الحرية في سوريا
Nie.
Mówi, że jest muzykiem i z nią wyjchał jak się czepiają. Oczywiście lepiej nie pokazywać żadnych rachunków za nią itd. No i ugadać się wcześniej z liniami, żeby ją brać na pokład, a nie do luku bagażowego...
www.baasa.pl - hałas, pomiary hałasu, mapy akustyczne, analizy akustyczne, projekty akustyczne, farmy wiatrowe, raporty oddziaływania na środowisko w zakresie hałasu, programy ochrony przed hałasem, akustyka budowlana, wibracje.

Offline karaś

  • Gaduła
  • Wiadomości: 165
    • http://laggyluk.com
zdarzało mi się latać z gitarą jako bagaż podręczny i nikt o nic nie pytał ale to było na wschód a nie na zachód ;p

Offline Pan Sinner

  • MrWhosyourdaddybitch
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 741
  • Miałki!
    • Torg
Nie.
Mówi, że jest muzykiem i z nią wyjchał jak się czepiają. Oczywiście lepiej nie pokazywać żadnych rachunków za nią itd. No i ugadać się wcześniej z liniami, żeby ją brać na pokład, a nie do luku bagażowego...

Kaza ci to udokumentowac

Offline Mery

  • Mr. Autorefresh
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 022
  • الحرية في سوريا
Miałeś Sinner tak kiedyś, że Ci kazali?
Ja nie latałem, ale moi znajomi tak.
Z 6-7 gitar tak poszło. Nie było problemu.
www.baasa.pl - hałas, pomiary hałasu, mapy akustyczne, analizy akustyczne, projekty akustyczne, farmy wiatrowe, raporty oddziaływania na środowisko w zakresie hałasu, programy ochrony przed hałasem, akustyka budowlana, wibracje.

Offline Pan Sinner

  • MrWhosyourdaddybitch
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 741
  • Miałki!
    • Torg
Miałeś Sinner tak kiedyś, że Ci kazali?
Ja nie latałem, ale moi znajomi tak.
Z 6-7 gitar tak poszło. Nie było problemu.

Ja nie, znajomy znajomego mial :) maruda mi kiedys podeslal maila, jak koles to zalatwil, ale nie moge tego znalesc, moze Nikt pamieta

Offline Meliton

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 66
to muzykom amatorom którzy nie mają zaświadczenia że są muzykami nie przysługuje prawo przewożenia swojego instrumentu za friko tak? ciekawe

Offline Mery

  • Mr. Autorefresh
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 022
  • الحرية في سوريا
Przysługuje.

Spoiler
www.baasa.pl - hałas, pomiary hałasu, mapy akustyczne, analizy akustyczne, projekty akustyczne, farmy wiatrowe, raporty oddziaływania na środowisko w zakresie hałasu, programy ochrony przed hałasem, akustyka budowlana, wibracje.

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
2 Odpowiedzi
5200 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 10 Cze, 2009, 10:56:34
wysłana przez Musza
24 Odpowiedzi
16087 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 02 Lis, 2009, 16:41:09
wysłana przez october
26 Odpowiedzi
15299 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 03 Paź, 2009, 16:48:39
wysłana przez Rumak
40 Odpowiedzi
21566 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 11 Wrz, 2011, 21:19:37
wysłana przez levita
15 Odpowiedzi
8193 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 26 Lip, 2011, 16:54:03
wysłana przez Muchatek