Autor Wątek: NGD! Maj preszys, czyli K-7 w domu.  (Przeczytany 3246 razy)

Offline Qrczak

  • Prawie użytkownik
  • Wiadomości: 45
NGD! Maj preszys, czyli K-7 w domu.
« 12 Cze, 2009, 11:23:09 »
Dobra, bo już mi pare osób łeb zaraz urwie, że gitara miesiąc u mnie a się nie pochwaliłem :P No to wszyscy pamiętają zapewne tajemniczego jegomościa, co to sprzedawał gitary po dosyć dziwnie niskich cenach. Skorzystał z tego m.in. Musza, łykając RG7680, skorzystałem i ja, biorąc od typa K-7. Niestety musiałem poświęcić moją starą, poczciwą 1527 (już mi jej żal  :( ) ale jednak podsumowując, to jestem zadowolony z zakupu. Zwłaszcza za taką cenę (od tamtej zabawnej kwoty na aukcji udało się jeszcze co nieco utargować ;) ). Co do fotek to niestety póki co są tylko dwie, jedna jeszcze z aukcji:

i druga ukazująca moje dwa badyle (obecnie jeden należy niestety do kumpla).


recke dam niebawem, ale na foty trza będzie niestety poczekać, aż mi aparat do domu z urlopu wróci :P

Pozdro.

Offline James Dean

  • Pr0
  • Wiadomości: 841
  • Ich liebe Lizol
Gratuluje! Jak sie gra?

Offline Qrczak

  • Prawie użytkownik
  • Wiadomości: 45
to opiszę jak dam jakąś reckę (może do niedzieli się wyrobię), ale generalnie nie jest źle ;) nie no, gitarka zajebista. na początku po przesiadce z RG1527 nie słyszałem różnicy....i pomyślałem WTF? :o ale potem stwierdziłem, że V-amp2 nie jest miarodajnym urządzeniem nagłaśniającym i po podpięciu tego do Hellstone'a zagadało że ja pierdziu ;)

Offline Musza

  • Pr0
  • Wiadomości: 3 163
Gratuluje, ja za to pozbyłem się tego patyka żeby kupić 7680 od tajemniczego jegomościa :). Wspominam badyla bardzo dobrze i bardzo za nim tęsknie. Walnąłem swojego czasu recke na forum, potestuj sobie wiosło i powiedz jak się mają Twoje obserwacje do tego co skrobnąłem.
facebook.com/Musza.MorningWood

Offline Qrczak

  • Prawie użytkownik
  • Wiadomości: 45
Gratuluje, ja za to pozbyłem się tego patyka żeby kupić 7680 od tajemniczego jegomościa :)
ale twój nowy badyl chociaż świeci w ciemnościach :D spoko loko, recke dam to zobaczysz, czy mam podobne odczucia do Ciebie, jeśli o K-7 chodzi ;) problem jest tylko, że kurde nie mam go gdzie solidnie ograć, bo na jakąś salkę najwcześniej się wybiorę w lipcu, a w domu tylko V-amp2, a na tym wszystko sufiaście brzmi :/

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
12 Odpowiedzi
6428 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 14 Cze, 2009, 12:27:54
wysłana przez Martens_emenems
95 Odpowiedzi
49980 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 17 Maj, 2011, 08:25:18
wysłana przez wuj Bat
45 Odpowiedzi
23814 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 02 Lip, 2010, 13:42:42
wysłana przez wuj Bat
46 Odpowiedzi
27587 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 15 Gru, 2010, 11:42:26
wysłana przez Marcins
61 Odpowiedzi
20619 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 12 Sie, 2023, 08:47:47
wysłana przez nikt