Autor Wątek: NGD - EBMMJP7 kierwa!  (Przeczytany 18286 razy)

Offline Radek M

  • Sith Lord
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 484
  • "[pause] These go to eleven"
NGD - EBMMJP7 kierwa!
« 05 Cze, 2009, 20:03:43 »
Mam jakies dziwne szczescie, do zakladania wtornych NGD, ale tak to jest jak sie czlowiek laduje tylko w graty uzywane :) tego patyczka juz znacie, ale jako nowy posiadacz postanowilem cyknac to i owo w nowej scenerii. Sunia jest przezajebista. Z kapela przestestuje ja dopiero za jakis czas, ale juz teraz moge powiedziec ze to kawal morderczej szmaty jest. Narazie mam efekt wow i moge mowic o niej w samych superlatywach, no moze poza jednym malutenkim "dyngnieciu" lakieru, ktore mnie wkurwia jako estete, ale z tym sobie poradze :) PUP'y BKP sa zajebiste, piezo rowniez, a profil gryfu jest jak do tej pory bezkonkurencyjny.
« Ostatnia zmiana: 05 Cze, 2009, 20:13:43 wysłana przez Radek M »
No pain No gain !

Offline mondomg

  • Uroczy Troll Maruda
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 293
    • mondomg blog
Odp: NGD - EBMMJP7 kierwa!
« Odpowiedź #1 05 Cze, 2009, 20:09:50 »
Polska ;)

Szczerze gratuluję, sam na niej grałem, także wiem, o co biega. Ach...

Offline Pan Sinner

  • MrWhosyourdaddybitch
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 741
  • Miałki!
    • Torg
Odp: NGD - EBMMJP7 kierwa!
« Odpowiedź #2 05 Cze, 2009, 20:14:33 »
Serce mi pęka w pizdu, ale ciesze się, że akutar jest u Ciebie.. Zresztą, Ty wiesz :) Dbaj o pitkę

Offline James Dean

  • Pr0
  • Wiadomości: 841
  • Ich liebe Lizol
Odp: NGD - EBMMJP7 kierwa!
« Odpowiedź #3 05 Cze, 2009, 20:14:51 »
Do szkoly ja zabrales?

Offline Radek M

  • Sith Lord
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 484
  • "[pause] These go to eleven"
Odp: NGD - EBMMJP7 kierwa!
« Odpowiedź #4 05 Cze, 2009, 20:21:25 »
Do kumpla, bo mial sprawny aparat akurat :) kolo turystyke i rekreacje studiuje, wiec takie pomoce mu sie przydaja :)

Sinneiro: bede dbal, ale zawsze mozesz ja odwiedzac :) no i powiedz mi lepiej co Ty kombinujesz nowego? :)

Zorrasty: Narazie nie przewiduje dalszych roszad, ale wiadomo jak jest w zyciu ;)

Dzieki chlopaki, a to moje pozdrowienia ;) :*
No pain No gain !

Offline James Dean

  • Pr0
  • Wiadomości: 841
  • Ich liebe Lizol
Odp: NGD - EBMMJP7 kierwa!
« Odpowiedź #5 05 Cze, 2009, 20:22:43 »
W kazdym razie gratuluje, mialem ja w rekach wiec moge potwierdzic jej wyjatkowosc ;)

Offline Pan Sinner

  • MrWhosyourdaddybitch
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 741
  • Miałki!
    • Torg
Odp: NGD - EBMMJP7 kierwa!
« Odpowiedź #6 05 Cze, 2009, 20:30:35 »
Sinneiro: bede dbal, ale zawsze mozesz ja odwiedzac :) no i powiedz mi lepiej co Ty kombinujesz nowego? :)

Wiem men, dobry z Ciebie człowiek, a ja nic kurwa nie kombinuję narazie. Staram się nie planować dopóki z kaską na baczność nie stanę, choć to kwestia czasu... Zobaczymy co przyniesie dzień za pare miesięcy, ale Mularczykowski custom mi po głowie chodzi. Jeśli tak się satnie, to będziemy pasować profil gryfu z tej pindeczki :) Ale mówię, narazie potrzebuje finansowego oddechu

Offline Radek M

  • Sith Lord
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 484
  • "[pause] These go to eleven"
Odp: NGD - EBMMJP7 kierwa!
« Odpowiedź #7 05 Cze, 2009, 20:38:09 »
I tego Ci zycze ;) zebys stanal na nogi jak najszybciej i kupil sobie cos rownie zajebistego. A co do planow, to juz pamietam o co kaman, gadalismy o tym :)
No pain No gain !

Offline 7th

  • Pr0
  • Wiadomości: 729
Odp: NGD - EBMMJP7 kierwa!
« Odpowiedź #8 06 Cze, 2009, 09:38:05 »
Gratuluję! Men, może wrzucisz jakieś próbki, co byśmy mogli posłuchać BKP w akcji?
power to a being never dies

Offline purpleman

  • zbananowany
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 025
  • hie hie hie
Odp: NGD - EBMMJP7 kierwa!
« Odpowiedź #9 06 Cze, 2009, 11:12:27 »
Gratki Radek, w końcu Ci się udało, wiosło zacne fhooi! :)
Przynajmniej pietruch został w "rodzinie" :)
"grałeś kiedyś w samoloty?"

Offline nikt

  • Jeń Lebany
  • Administrator
  • Wiadomości: 4 199
Odp: NGD - EBMMJP7 kierwa!
« Odpowiedź #10 06 Cze, 2009, 12:25:03 »
cholernie sie ciesze ze dorwales tego badyla bo widzialem jak sie na nie slinisz na G.Party i jak co chwile je bierzesz do reki z tym usmiechem ktory sie maluje z wielkiem CHCĘ :)

gratulacje men
"Government is not the solution to our problem; government IS the problem." Ronald Reagan

Offline Martens_emenems

  • Pr0
  • Wiadomości: 612
  • innowacja
Odp: NGD - EBMMJP7 kierwa!
« Odpowiedź #11 06 Cze, 2009, 16:06:21 »
:* Cieszymy się Twoim szczęściem. Ja i mój mały.
Djent się skończył, zanim się zaczął, a hard rock jest wieczny.

Offline Radek M

  • Sith Lord
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 484
  • "[pause] These go to eleven"
Odp: NGD - EBMMJP7 kierwa!
« Odpowiedź #12 06 Cze, 2009, 23:40:25 »
Dzieki chopy! Czailem sie na pietruche od dlugiego czasu. Myslalem o tym wiosle juz chyba ze dwa lata temu, wiec ciesze sie ze sie moj exodus skonczyl :) Tym bardziej, ze BKP gadaja lepiej niz standardowe pikapy w starych wersjach JP. Co prawda tylko 6 ogrywalem i nie na nowych dimarzio, ale to w sumie jak by nie bylo podobna sprawa. O ile mostkowy byl spoko, to ten z pod gryfu ssal pale w porownaniu z BKP.
A to ze mi slinka ciekla, to prawda :) po spotkaniu z nia bylem zGASowany jak chooy.

A co do nagran, to moze cos niedlugo uda sie bardziej profi nagrac. Bo tak hołmejdowo na PODzie to troszke mija sie z celem, bo nie bedzie to brzmialo jakos ałtstending ze tak powiem.
No pain No gain !

Offline primer

  • Gaduła
  • Wiadomości: 483
Odp: NGD - EBMMJP7 kierwa!
« Odpowiedź #13 07 Cze, 2009, 09:17:14 »
Gratuluje Men!!

A jak ja szukałem jp7 to Sinner sie zarzekał ze NEVER!!  ;D

Twój ibek póki co świetnie sie spisuję

Jeszcze raz gratulacje!!

Offline Junia

  • Gaduła
  • Wiadomości: 134
Odp: NGD - EBMMJP7 kierwa!
« Odpowiedź #14 07 Cze, 2009, 10:03:41 »
Gratulacje !!!

Patyk znam bo sama na nim gram ;) Ale Ty masz ładniejsze ptasie oczko na gryfie ;) Mam pytanie , na zdjęciu widzę retainer'y . Jest różnica ?? Jeszcze raz gratuluję i zazdroszczę jednocześnie tego ptasiego oczka , zacny Patyk ;)
Miłość, którą wstrzymujesz, jest bólem który nosisz...

Offline Radek M

  • Sith Lord
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 484
  • "[pause] These go to eleven"
Odp: NGD - EBMMJP7 kierwa!
« Odpowiedź #15 07 Cze, 2009, 11:28:15 »
No i ciesze sie ze Ibek spusuje sie dobrze. Fajna szmata z niego jest, ale pomimo tego ze dawalem mu kilka razy ostatnia szanse, to nie byla gitara dla mnie. No i gryf jakis taki za cienki dla mnie byl :)

A co do retainerow to ciezko mi powiedziec, bo nie mialem drugiej JP7 zeby porownac, Tutaj moze powie cos Sinner, ktory gral na tym wiosle z nimi i bez nich. Natomiast, (byc moze to malo obiektywne odczucie) wydaje mi sie ze patyk gra poprostu lepiej niz Jp6 ktore mialem wczesniej w lapach, bo jest bardziej "rozwibrowany". Z tym ze na ten fakt moze miec tez wplyw grubosc gryfu(bo jednak w szostkach to jest deseczka jak ja pierdole) i grubosc strun(teraz sa zalozone 10-60 zdaje sie, a tamta miala standardowy set 9-tek).
« Ostatnia zmiana: 07 Cze, 2009, 11:31:25 wysłana przez Radek M »
No pain No gain !

Offline Pan Sinner

  • MrWhosyourdaddybitch
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 741
  • Miałki!
    • Torg
Odp: NGD - EBMMJP7 kierwa!
« Odpowiedź #16 07 Cze, 2009, 11:35:39 »
Daje i to sporo, zawsze miałem wrażenie, że 2 i 3 struna jest głucha, zdecydowanie zwiększyła się wibracja samego instrumentu, atak też stabilniejszy. Strunki to daddario 10-59, mają większy naciąg niż np., EB i świetnie się spisują w tej gitarze

Offline Andy

  • Gaduła
  • Wiadomości: 440
  • Everybody jumps from the sound of a shotgun
    • www.atanband.com
Odp: NGD - EBMMJP7 kierwa!
« Odpowiedź #17 15 Cze, 2009, 01:46:08 »
..to chyba dla "czarnych" metalowcow..JP7 Stealth black...wczoraj Petrucci zagral na tym "Caught in a Web" w Southampton...wygla dal nieziemsko...dostep ny w ofercie MM..pozdro..

http://www.drumcityguitarland.com/drumcitygl/stores/1/Ernie-BallMusic-Man-John-Petrucci-7-Stealth-Black-Piezo-JP-Inlay-F25138-7-String-Electric-Guitar-P2583C432.aspx

Offline Junia

  • Gaduła
  • Wiadomości: 134
Odp: NGD - EBMMJP7 kierwa!
« Odpowiedź #18 15 Cze, 2009, 08:24:52 »
..to chyba dla "czarnych" metalowcow..JP7 Stealth black...wczoraj Petrucci zagral na tym "Caught in a Web" w Southampton...wygla dal nieziemsko...dostep ny w ofercie MM..pozdro..

http://www.drumcityguitarland.com/drumcitygl/stores/1/Ernie-BallMusic-Man-John-Petrucci-7-Stealth-Black-Piezo-JP-Inlay-F25138-7-String-Electric-Guitar-P2583C432.aspx

Niech jeszcze zrobią MM w kwiatki i już będzie komplet ,dobija mnie polityka marketingowa koncernu MM i ich sposób zarabiania pieniędzy na nazwisku Petrucci . Andy zapraszam Cię na testy gitary wykonanej przez Pana Jacka Kobylskiego (Nexus) na kształt MM bo kilka elementów jest tam zmienionych , porównasz sobie co znaczy tonalność instrumentu wykonanego od początku do końca w obróbce ręcznej , i instrumentu który wyjechał z obrabiarki .Podejrzewam że nie kupisz więcej MM tylko zamówisz sobie prawdziwą gitarę ;)
Miłość, którą wstrzymujesz, jest bólem który nosisz...

Offline nikt

  • Jeń Lebany
  • Administrator
  • Wiadomości: 4 199
Odp: NGD - EBMMJP7 kierwa!
« Odpowiedź #19 15 Cze, 2009, 09:04:41 »
nie no akurat MM nie moge zarzucic zlego podejscia

JPM jest bardzo popularnym modelem. byly naciski zeby wypuscili z innym body niz z lipy wiec zrobili BFRy, potem ludki sie o barytona dopominaly to zrobili, teraz leworeczne i jeszcze z korpusami z egzotycznych desek albo z gryfami z palisandru. dali zajebiscie duzo opcji wyboru moim zdaniem i chwala im za to
"Government is not the solution to our problem; government IS the problem." Ronald Reagan

Offline Junia

  • Gaduła
  • Wiadomości: 134
Odp: NGD - EBMMJP7 kierwa!
« Odpowiedź #20 15 Cze, 2009, 09:16:29 »
nie no akurat MM nie moge zarzucic zlego podejscia

JPM jest bardzo popularnym modelem. byly naciski zeby wypuscili z innym body niz z lipy wiec zrobili BFRy, potem ludki sie o barytona dopominaly to zrobili, teraz leworeczne i jeszcze z korpusami z egzotycznych desek albo z gryfami z palisandru. dali zajebiscie duzo opcji wyboru moim zdaniem i chwala im za to

Chciałam go trochę zdenerwować ;)
Miłość, którą wstrzymujesz, jest bólem który nosisz...

Offline Andy

  • Gaduła
  • Wiadomości: 440
  • Everybody jumps from the sound of a shotgun
    • www.atanband.com
Odp: NGD - EBMMJP7 kierwa!
« Odpowiedź #21 15 Cze, 2009, 17:15:22 »
hehe, mnie nie zdenerwujesz bo w UK ludzie zyja beztresowo :)..maja takie wiosla jakie chca..wiec po co nerwy, a polityka firmy MM to tak jak NIKT napisal..jak najbardziej prawidlowa..na tym polega wspolczesny marketing i zarabianie pieniedzy...
..nie slyszalem nigdy jak brzmi NEXUS dlatego sie nie wypowiadam, natomiast mam tylko nadzieje, ze jesli piszesz o brzmieniu MM to slyszales jak brzmi 7-ka z serii BFR..bo jesli swoja wiedze opierasz na starym modelu lipowym..to Twoje zdanie nie jest obiektywne..
..a tak przy okazji tych polskich customow to mam osobiscie bardzo mieszane uczucia, jako ze widzialem kilka modeli od Mayones czy Witkowskiego..spier dolonych, albo wykonanych niezupelnie ze specyfikacja klienta...nie chcialbym tutaj obsmarowywac pewnej polskiej firmy, ale znajomy po odebraniu 7-ki za 7500zl zrobil  :o, jak sie okazalo ze zamiast klonu w pawie oczko ma zwykly kawalek klonu, i klucze sa w kolorze czarnym a mostek (Lo-Pro Edge) w kolorze "cosmo"...porazka...mysle ze w Polsce caly czas masa lutnikow oszukuje klienta na drewnie..chyba ze ktos ma czas przesiadywac w firmie co drugi dzien i nadzorowac caly proces...,a w MM..hmm...co tutaj duzo mowic...firma z tradycjami..poza tym nad takim modelem pracuje caly sztab ludzi wraz z gitrzysta..wiec raczej koncowy produkt nie powinien wypadac "blado"..zreszta Lukather, Morse czy Petrucci jakos daja rade ;)pozdrawiam..

Offline terrormuzik

  • Zamula nawet jesion
  • Pr0
  • Wiadomości: 2 716
Odp: NGD - EBMMJP7 kierwa!
« Odpowiedź #22 15 Cze, 2009, 17:19:03 »
jesli piszesz o brzmieniu MM to slyszales jak brzmi 7-ka z serii BFR
fail :P

Offline oz

  • Pr0
  • Wiadomości: 968
Odp: NGD - EBMMJP7 kierwa!
« Odpowiedź #23 15 Cze, 2009, 17:28:50 »
Mi osobiscie wersja stelth sie bardzo podoba, na pewno na mozliwosc ogrania i obejrzenia tej gitarki z radosci bym podskakiwal jak kauczuk, a co do polityki eb wydaje mi sie, ze bardziej licza sie z klientem niz gibson czy ibanez (niestety).

Offline Radek M

  • Sith Lord
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 484
  • "[pause] These go to eleven"
Odp: NGD - EBMMJP7 kierwa!
« Odpowiedź #24 15 Cze, 2009, 18:44:15 »
Stealth jest bombowy! Pewnie macik sie idzie jebac po pewnym czasie w niektorych miejscach, ale to akurat taka specyfika wykonczenia. Ciekaw jestem tylko jak jest z wykonczeniem szyjki, bo widac ze jest malowana, ale ciekawi mnie czy to tylko taka czarna bejca a wykonczenie dalej jest takie jak w innych JP, czy to juz lakier.

Tak czy siak, wioslo wyglada ałtstending. MM robi bardzo dobrze ze daje tyle opcji wykonczenia. Ibanez tak jak juz zostalo powiedziane leci sobie w kule na tym polu. Gdyby MM kiedys zabral sie za hebanowe podstrunnice do JP, to bylbym w niebie.
No pain No gain !

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
42 Odpowiedzi
18674 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 28 Maj, 2009, 16:42:42
wysłana przez Junia
25 Odpowiedzi
16359 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 18 Maj, 2009, 23:04:39
wysłana przez pan mikos
33 Odpowiedzi
15452 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 25 Maj, 2009, 18:10:46
wysłana przez wuj Bat
43 Odpowiedzi
24958 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 23 Lip, 2009, 11:38:27
wysłana przez 7th
20 Odpowiedzi
11429 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 21 Sie, 2009, 16:04:46
wysłana przez vader